Strona główna » Finanse » Cinkciarz

Cinkciarz

Portal cinkciarz to pierwszy w Polsce kantor wymiany walut online. Cinkciarz ma w ofercie liczne usługi z zakresu wymiany walut, oferując jednocześnie korzystne kursy aż 24 walut. Przyjrzyjmy się bliżej usługom świadczonym przez ten portal. Cinkciarz oferuje bezpieczną wymianę walut. Dostęp do transakcji jest możliwy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, Czas realizacji transakcji to 8 godziny pracy kantoru.

Przejście do serwisu

Jak zacząć wymianę walut na Cinkciarz.pl

By zacząć korzystać z portalu cinkciarz.pl należy założyć konto. Rejestracja na portalu jest całkowicie darmowa. Można założyć trzy rodzaje konta: konto prywatne, konto firmowe oraz konto firmowe – Kantor. W przypadku tego ostatniego wymagany jest wpis do działalności kantorowej. By zarejestrować się wymagana jest nazwa firmy lub dane, adres e-mail oraz numer telefonu. Konieczne jest także zapoznanie się z regulaminem oraz jego akceptacja. Następnie odbywa się procedura aktywacyjna. Gdy nasze konto jest gotowe i możemy się zalogować, konieczne jest by dodać informacje o swoich rachunkach bankowych. Oczywiście w tym wypadku wymagane informacje to numer konta, jego waluta itp. Wówczas można rozpocząć wymianę walut.

Cinkciarz – dodatkowe usługi

Należy dodać, że oprócz zwykłej wymiany walut, cinkciarz posiada w swojej ofercie liczne narzędzia, które wspomagają funkcjonowanie kantoru oraz czynią go bardziej konkurencyjnym i przychylnym dla klienta. Pierwszym z takich narzędzi jest możliwość ustalenia stałego zlecenia. Jest to rozwiązanie dla klientów, którzy w regularnych odstępach czasu (miesiąc) dokonują transakcji kupna lub sprzedaży waluty. Takie rozwiązanie będzie także korzystne dla kredytobiorców. Oszczędza to czas oraz usprawnia proces wymiany.

Cinkciarz oferuje swoim klientom także karty walutowe, którymi można płacić za granicą oraz w zagranicznych sklepach internetowych. Pozwalają one oszczędzić na przewalutowaniu, umożliwiają korzystanie z bankomatów za granicą i gwarantują bezpieczeństwo transakcji. Ponadto portal oferuje alerty walutowe, powiadomienia SMS o nowych produktach i usługach oraz widżety do umieszczenia na własnej stronie internetowej, które prezentują aktualny kurs walut. Tak kompleksowe usługi cieszą się dużą popularnością na rynku.

Koszty i przelewy

Celem kantoru internetowego cinkciarz jest ograniczenie kosztów związanych z wymianą oraz maksymalne skrócenie czasu realizacji transakcji. Wszystkie przelewy są realizowane w standardzie SEPA (Single Euro Payment Area – Jednolity Obszar Płatności). Transakcje zgodne z SEPA są realizowane w EUR raz nie posiadają górnej granicy wysokości transakcji. Jak już wspomniano konto na cinkciarz.pl jest całkowicie darmowe, podobnie jak transakcje społecznościowe. Z kolei koszt wysyłania i odbierania przelewów zależny jest od warunków danego banku. Przelewy na rachunki zagraniczne obciążone są 0,25% prowizji. Nie przekracza ona jednak 200 PLN.

Osoby lub firmy, które obracają różnymi walutami oraz potrzebują ciągłej wymiany powinny zastanowić się nad skorzystaniem z usług kantoru online. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które oszczędza czas, a często także pieniądze. Jest bezpieczne, a portale internetowe gwarantują wysoką jakość usług oraz dostępność 24 godziny na dobę.

Zobacz też inne kantory internetowe


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x