Strona główna » Artykuły sponsorowane » 500 plus dla firm? Sprawdź najnowszy program partnerski Verseo!

500 plus dla firm? Sprawdź najnowszy program partnerski Verseo!

500 plus już nie tylko dla rodziców, ale i przedsiębiorców! Verseo – jedna z największych agencji marketingu internetowego w Europie Centralnej, wprowadziła właśnie program partnerski – Verseo 500 + dla firm. Warto mu się przyjrzeć bowiem jest bardzo czytelny i w zasadzie każda strona na nim wygrywa.

Skuteczne polecenie? 500 zł do kieszeni!

Za każdym razem, kiedy polecisz komuś usługi Verseo i zarejestrujesz ten fakt na tej stronie, i to polecenie okaże się skuteczne, otrzymasz na swoje konto 500 złotych. Szczegółowe informacje również znajdziesz pod linkiem. Nie musisz się jednak obawiać, gdyż nie jest to obarczone setką warunków, z których połowa jest nie do spełnienia. Program jest przejrzysty i można go podsumować w kilku krokach.

  1. Wypełniasz wniosek na stronie.
  2. Verseo kontaktuje się z podaną przez Ciebie osobą.
  3. Jeżeli wszystko jest ok strony podpisują umowę.
  4. Polecony otrzymuje od Verseo 10% rabatu przez 3 miesiące na obsługę kampanii.
  5. Polecony musi wydać przynajmniej 2000 złotych na obsługę – co de facto i tak się robi podpisując umowę na czas określony.
  6. Jeżeli tak się stanie, otrzymujesz 500 złotych.

Co jeszcze jest dobrego?

Oprócz tego, że program jest prosty do zrozumienia i otrzymujesz Z KAŻDYM skutecznym poleceniem 500 złotych, osoba, której polecasz usługi Verseo również korzysta z rabatu przez pierwsze 3 miesiące. Oznacza to, że korzystasz i Ty, i osoba, której polecisz usługi. Bardzo rzadko zdarza się – paradoksalnie – by osoba, której polecono jakieś usługi jeszcze coś zyskiwała oprócz usługi czy produktu. A tak właśnie jest w programie partnerskim Verseo. Agencja może sobie na to pozwolić, gdyż rotacja w jej portfelu klientów jest mała, a klienci zostają z nią na dłużej.

Dla kogo jest przewidziany program partnerski?

Do programu partnerskiego zgłosić firmę może każdy – zarówno firma, jak i osoba prywatna. Jeżeli zatem prowadzisz biznes, ale nie specjalizujesz się w reklamie online, lub jakimś jej obszarze, możesz polecić usługi Verseo i jeszcze na tym zyskać.

Oczywiście, jeżeli sam nie korzystasz z usług Verseo, trudno byś jednoznacznie rekomendował ich usługi. Oczywiście to jest najlepsza droga, by przekonać się o jakości świadczonych usług. Jeżeli jednak nie masz takiej możliwości, wówczas możesz sprawdzić ich bloga, poradniki, czy kanały w social mediach, by dowiedzieć się o nich więcej i tym, co proponują swoim klientom.

Verseo to jedna z największych agencji SEO i SEM w regionie Europy Centralnej. Prowadzi 3000 kampanii w obszarach Google Ads, Youtube i Facebook Ads, a także zajmuje się pozycjonowaniem stron czy reklamą na takich serwisach jak LinkedIn czy Tik-Tok. Pewną obawę może budzić fakt dużej ilości klientów, ale Verseo utrzymało “butikowy” charakter relacji z klientami ze względu na duży stopień automatyzacji – szczególnie w kontekście reklam Google Ads, w których wspiera ich własny system oparty na uczeniu maszynowym.

Podsumowanie

Jeżeli zatem co jakiś czas, ktoś pyta Cię o rekomendację w marketingu internetowym, może warto byłoby, aby bliżej przyjrzeć się Verseo i ich programowi partnerskiemu?


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x