Strona główna » Opinie » Zielony mail – opinie i opis serwisu

Zielony mail – opinie i opis serwisu

Zielony Mail to kolejny serwis zarobkowy należący do firmy Arial-Media (wcześniej Adnox). Istnieje od 2004 roku, ale mimo zmiany właściciela wypłaca do dziś. Zapis do programu jest oczywiście w pełni darmowy i w każdej chwili możemy zrezygnować. Co warto wiedzieć i jak zarabiać w serwisie?

Rejestracja w Zielony Mail

Zanim zaczniemy zarabiać w serwisie musimy oczywiście najpierw założyć konto. W tym celu musimy po wejściu na stronę kliknąć w przycisk „zapisz się”, następnie podać adres e-mail, zaakceptować regulamin i przejść „dalej”. Teraz pozostaje nam już tylko oczekiwać na wiadomość od serwisu Zielony Mail, która powinna trafić na naszą skrzynkę pocztową i kliknąć w link w niej zawarty. Jeśli nie przyjdzie w ciągu 15 minut warto zajrzeć do folderu SPAM lub skontaktować się z administracją.

Rejestracja w serwisie możliwa jest już po ukończeniu 13 lat.

Zielony Mail – jak zarabiać?

Jak zarabiać w zielony mail

Wszystkie poniższe opcje znajdziemy w zakładce „Opcje zarabiania”, która znajduje się z lewej strony. Do dyspozycji mamy:

 • Oglądaj reklamy – bannery lub reklamy tekstowe do klikania.
 • Skrzynka mailowa – tutaj przychodzą płatne maile, które musimy otworzyć. Mogą trafiać na adres pocztowy lub skrzynkę w programie (ewentualnie oba jednocześnie).
 • Płatne zadania – zadania do wykonania za dodatkowe wynagrodzenie.
 • Program partnerski – zapraszanie znajomych do programu w zamian za dodatkowy % od ich zarobków. Zielony mail ma aż 5 poziomów poleconych: 10% – 8% – 5% – 3% – 1%.
 • PTP – płatne promowanie. Za 1 unikalne wejście na 24h otrzymujemy 1 kredyt. Kurs wymiany: 1000 kredytów = 2zł.

Konto premium

Wprawdzie uczestnictwo w programie jest w pełni darmowe, ale możemy pokusić się o ulepszenie konta. Do dyspozycji mamy 3 poziomy, a cechy wspólne każdego z nich to:

 • Darmowi poleceni – osoby zapisujące się bez linku polecającego są przypisywane do uczestników VIP,
 • Brak minimum do wypłaty,
 • Zarobki z poleconych na każdym poziomie wyższe o 2%.

Dodatkowe korzyści z posiadania premiowanego członkostwa zależne od wybranego pakietu:

 • Minimum (80zł / rok)
  • 1000 gwarantowanych wejść wartych 0,25gr (raz na miesiąc).
 • Medium (200zł / rok)
  • Jak wyżej, a dodatkowo: raz na miesiąc mailing do 1000 aktywnych użytkowników o wartości 1 gr.
 • Maximum (300zł / rok)
  • Raz w miesiącu mailing do 1000 aktywnych użytkowników o wartości 1gr + jednorazowo taki sam mailing o wartości 2gr.
  • Raz na miesiąc 2000 gwarantowanych wejść o wartości 0,25gr

Wszystkie dostępne wejścia, które podawane są w ilości raz na miesiąc możemy wykorzystać od razu.

Program poleceń

Zielony Mail oferuje aż 5 poziomów poleconych, więc potencjał na dochód pasywny jest dość spory. Wprawdzie procentowo nie wygląda to oszałamiająco, ale możemy w ten sposób znacznie zwiększyć zarobki, jeśli zaproszone przez nas osoby również potrafią promować serwisy tego typu. Musimy tylko pamiętać, że niestety, aby dostawać prowizję z zaproszonych osób sami musimy wykazać się aktywnością w serwisie na poziomie minimum 30%.

Wypłata z Zielony Mail

Wypłatę w programie możemy zlecić po uzbieraniu minimum 15 zł na saldzie, a czas oczekiwania nie przekracza 7 dni. Pieniądze możemy otrzymać w formie przelewu na konto bankowe lub jako doładowanie telefonu.


ranking kont bankowych

Ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie konta bankowego, więc praktycznie każdy je posiada. Jednak nie warto trzymać się stale jednej instytucji, gdyż to nowi klienci z reguły otrzymują lepsze warunki. Co więcej, czasem warto rotować rachunkami, gdyż bardzo często możemy otrzymać dodatkowe pieniądze za założenie konta – przynajmniej kilkaset złotych.

Jak więcej zarabiać na reklamach

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy z całą pewnością jest jednym z najprostszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki przy pomocy internetu. Jednak decydując się na zarabianie w ten sposób dobrze jest zarejestrować się w przynajmniej kilku serwisach tego typu. W ten sposób zwiększymy ilość dostępnych reklam, a więc również zarobki.

Serwisy należące do tej samej firmy

Do firmy Arial-Media należy w sumie 5 serwisów, które korzystają z tego samego szablonu i są do siebie bardzo podobne. W zasadzie sposób zarabiania jest dokładnie taki sam, a różni ich jedynie ilość poziomów poleconych i czasem stawki.


Centrum Reklamy

Centrum Reklamy oferuje 1 poziom poleconych: 25%


Imperium Reklamy

Imperium Reklamy oferujące 2 poziomy poleconych: 15%-10%


Puls reklamy

Puls Reklamy oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Świat Reklam

Świat Reklam oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Klikanie reklam w serwisach takich jak Zielony Mail, to tylko jedna z wielu możliwości zarabiania pieniędzy w internecie. Dlatego też warto zainteresować się również pozostałymi sposobami, gdyż wiele z nich cechuje zdecydowanie większy potencjał zarobkowy, a wcale nie wymagają dużo większych umiejętności. Najczęściej wystarczy tylko trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o Zielony Mail

Zielony Mail ma dość dobre opinie, ale jak to bywa w serwisach tego typu – raczej nie mamy co nastawiać się na bardzo wysokie zarobki. Na szczególną uwagę zasługuje aż 5 poziomów poleconych, ale, jeśli zaproszone przez nas osoby nie będą równie aktywne w promowaniu – na wiele się to nie zda.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

W serwisie byłem aktywny do 2018r. Serwis jest wypłacalny (suma odebranych wypłat to około 70 złoty) – czas oczekiwania na realizacje był różny. Strona nie pochłania dużo czasu na wyklinanie wszystkich reklam

Julita
Julita
5 lat temu

Ciekawa opcja na dodatkowy zarobek, choć kokosow z tego nie ma to na przysłowiowe zabicie nudy w sam raz.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu

Warty uwagi jak każdy z serwisów teraz Plema. Sporo klików oraz maili. D tego kliki konkursowe w których można wygrać dodatkowe pieniądze. Zarobek podobny jak na Imperium Reklamy z tą różnicą że PTP tutaj tylko UV ale płatne 2 zł za 1000 kredytek.

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x