Centrum Reklamy

Centrum Reklamy

Centrum reklamy jest polską stroną GPTR należącą do firmy Arial-Media (wcześniej należała do firmy Adnox). Sama strona powstała w 2004r, choć do firmy Adnox należała dopiero od 2009 roku. Członkostwo w programie jest w pełni darmowe, choć jest możliwość zakupu premiowanego członkostwa. By zarabiać w serwisie trzeba mieć skończone 13 lat.

Jak zarabiać w Centrum Reklamy

zarabianie w centrum reklamy

Centrum Reklamy przyznaje jednorazowy bonus za zapis w wysokości 1,5 zł. Samo zarabianie w serwisie podzielone jest już na 4 zakładki:

 • Skrzynka mailowa – reklamy do klikania, które przychodzą na pocztę, skrzynkę w programie lub jedno i drugie. Wystarczy kliknąć w wybrany mail, następnie w niebieski link znajdujący się na dole wybranej wiadomości. Potem wystarczy już tylko odczekać wymagany czas i można przejść do kolejnego maila.
 • Oglądaj reklamy – sytuacja podobna do powyższej, ale tutaj są bannery do klikania.
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania zarobkowe.
 • Program partnerski – zapraszanie kolejnych osób do serwisu za dodatkowe 25% od ich wynagrodzenia. W serwisie jest jeden poziom poleconych.
Jeśli chodzi o polskie serwisy, centrum reklamy oferuje jedne z najwyższych stawek za czytanie maili reklamowych.

Serwisy podobne do Centrum Reklamy

Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielką ilość reklam do kliknięcia, warto zainteresować się również innymi serwisami, które płacą za klikanie w reklamy i nie tylko. W internecie znaleźć można sporo takich serwisów, zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy jest dość prostą metodą zarabiania w internecie. Wystarczy umiejętność klikania (ewentualnie podstawowa znajomość języka angielskiego, jeśli strona…

Serwisy należące do tej samej sieci co Centrum Reklamy

Arial-Media posiada 5 serwisów, które różnią się od siebie nieznacznie. Różnią się od siebie kolorystyką, ale korzystają z tego samego szablonu. Główną różnicą, którą możemy zauważyć są poziomy poleconych (od 1 do aż 5). Te serwisy to:

Ulepszenie konta w Centrum Reklamy

Premiowane członkostwo kosztuje 120zł na miesiąc, a zakupując je zyskasz:

 • Podwójne stawki za każdą obejrzaną reklamę.
 • Zwiększenie zarobków z programu partnerskiego z 25% do 50%.
 • Szansa na zdobycie darmowych poleconych. Każda osoba, która zapisze się bez linku polecającego jest przydzielana automatycznie do członka VIP.
 • Brak minimum potrzebnego by wypłacić pieniądze
 • Dodatkowe zadania VIP.
 • Dostęp do dodatkowych płatnych klików VIP.
 • 1000 wejść wartych 1gr na każdy miesiąc trwania premiowanego członkostwa. Można więc promować swoją stronę lub inny tego typu serwis.

Wykupienie wejść w Centrum Reklamy

W serwisie można również zakupić wejścia na naszą stronę lub do innego serwisu. Są to:

 • Maile o wartości od 1 do 5gr,
 • Płatne wejścia na stronę o wartości od 1 do 3 gr (kliknięcia w banner).

Do czego przydają się takie wejścia? Najczęściej wykorzystywane są do promowania innych serwisów zarobkowych za pomocą reflinków lub produktów z wybranych programów partnerskich.

Ile można zarobić w Centrum Reklamy

Niestety samodzielne klikanie nie przyniesie dużych pieniędzy. Powodem nie są wcale niskie stawki, ale niestety mała ogólna ilość reklam do klikania. W związku z tym jedynym sensownym wyjściem jest klikanie w kilku serwisach tego typu, aby zmaksymalizować zyski.

Wypłata z Centrum Reklamy

Wypłaty dokonuje się klikając w „Twoje konto”, a następnie „wypłać zarobki”. Minimum dla zwykłego uczestnika to 30 zł by móc ją zlecić. Realizowane są one raz w tygodniu, więc czas oczekiwania nie przekracza 7 dni. Są oczywiście czasami wyjątki i czas może się wydłużyć w związku z różnymi wydarzeniami. Użytkownicy jednak są w takich sytuacjach o tym wcześniej informowani. Dostępne możliwości to:

Opinie o Centrum Reklamy

Centrum Reklamy z pewnością nie oferuje najwięcej możliwości zarobkowych, nawet biorąc pod uwagę tylko polskie serwisy, ale za to oferuje całkiem niezłe stawki za czytanie maili reklamowych. Wypada zdecydowanie najlepiej, jeśli brać pod uwagę tylko 5 serwisów Arial-Media (wcześniej Adnox).

Macie jakieś doświadczenia z tym polskim serwisem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

 1. Na plus zdecydowanie ładna, minimalistyczna strona oraz fakt, że strona istnieje i wypłaca od 2009 roku. Na minus niestety mała ilość reklam do klikania.

 2. Z serwisu korzystałem dawno temu – zrezygnowałem ze względu na niezapowiadający się potencjał serwisu. Zleciłem jedną wypłatę, która dotarła. Może po zmianie właściciela coś się zmieniło.

  1. Admin zmienił się rok temu i powiem szczerze, że myślałem, że wraz ze zmianą będzie gorzej. Pomyliłem się. Jest podobnie. Zarobek jak na polskie serwisy niezły. Kliki tak jak było wcześniej nie mniej niż 1 grosz. Maile również, choć zdarzają się wyżej płatne. Klików dziennie minimum 6-7 ale często jest ich więcej. Ogólnie nie jest źle, choć jak zawsze mogłoby być lepiej

 3. Najwyższe stawki wśród polskich programów, jeżeli chodzi o serwisy z klikaniem w reklamy.Wszystkie reklamy warte są minimum 1-2 grosze. Duża ilość maili reklamowych, dobrze płatne zadania – proste zadania, konkursy na najaktywniejszego uczestnika programu. Polecam!!

 4. Zdecydowanie najlepszy spośród całej 5 ze względu na stawki, ale niestety ilość maili reklamowych nie jest zbyt duża. Szkoda bo serwis ma spory potencjał i pewnie szłoby całkiem przyzwoicie zarobić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *