Centrum Reklamy – opinie i opis serwisu

Centrum reklamy jest polską stroną GPTR należącą do firmy Arial-Media (wcześniej Adnox), która powstała w 2004 roku. Rejestracja i uczestnictwo w programie jest oczywiście w pełni darmowe, choć mamy możliwość zakupu konta premium, które charakteryzuje się dodatkowymi benefitami. Do założenia konta i zarabiania wystarczy ukończone 13 lat, więc zarabiać mogą również nieletni. Co warto wiedzieć o serwisie i czy w ogóle warto się nim zainteresować?

Rejestracja w Centrum Reklamy

Zanim zaczniemy zarabiać w serwisie musimy oczywiście najpierw założyć konto. W tym celu wystarczy, że przejdziemy na stronę za pomocą poniższego odnośnika.

Po przejściu klikamy żółty przycisk „Rejestracja”, podajemy adres e-mail, zaznaczamy akceptację regulaminu i przechodzimy „dalej”. Następnie potwierdzamy adres klikając link, który znajduje się w wiadomości otrzymanej od Centrum Reklamy. Jeśli mail nie przyjdzie w ciągu 15 minut od rejestracji warto sprawdzić czy nie trafił do SPAMu lub skontaktować się z administracją.

Po założeniu konta nie pozostaje nam już nic innego, jak tylko wziąć się za zarabianie.

Jak zarabiać w Centrum Reklamy

zarabianie w centrum reklamy

W Centrum Reklamy już za samą rejestrację otrzymujemy jednorazowy bonus w wysokości 1,5 zł. Oczywiście nie jest to duża kwota, ale może stanowić pewną zachętę. Samo zarabianie w serwisie podzielone jest na 4 zakładki:

 • Skrzynka mailowa – reklamy do klikania, które przychodzą na pocztę, skrzynkę w programie lub jedno i drugie. Wystarczy, że klikniemy w wybrany mail, następnie w niebieski link znajdujący się na dole wybranej wiadomości. Potem pozostaje nam tylko odczekać wymagany czas, a po zakończeniu odliczania możemy przejść do kolejnego maila.
 • Oglądaj reklamy – sytuacja podobna do powyższej, ale tutaj mamy bannery do klikania.
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania zarobkowe.
 • Program partnerski – zapraszanie kolejnych osób do serwisu za dodatkowe 25% od ich wynagrodzenia. W serwisie jest jeden poziom poleconych.

Jeśli chodzi o polskie serwisy, centrum reklamy oferuje jedne z najwyższych stawek za czytanie maili reklamowych.

Program poleceń

Niestety samodzielne klikanie w serwisie nie przyniesie nam dużych pieniędzy. Jednak powodem nie są wcale niskie stawki, ale niestety mała ilość reklam do klikania. Dlatego też jedynym sensownym wyjściem jest klikanie w kilku serwisach tego typu, aby zwiększyć zyski oraz oczywiście zdobywanie poleconych za pomocą reflinka. Jednak, aby otrzymywać zarobki z zaproszonych do serwisu osób sami musimy wykazać się aktywnością na poziomie przynajmniej 30%.

Ile możemy zarobić

Nie oszukujmy się, serwisy tego typu nie należą do najbardziej dochodowych, więc samodzielnie klikanie pozwoli nam najwyżej dorobić do pensji lub kieszonkowego. Jedyną możliwością na osiągnięcie większych zarobków jest regularne zapraszanie i zdobywanie aktywnych poleconych. Wtedy nawet w takich serwisach możemy budować dochód pasywny i miesięcznie zarabiać w miarę sensowne kwoty.

Ulepszenie konta w Centrum Reklamy

Premiowane członkostwo (konto VIP) kosztuje 30 zł na miesiąc, a zakupując je zyskujemy:

 • podwójne stawki za każdą obejrzaną reklamę,
 • zwiększenie zarobków z programu partnerskiego do 50% (zamiast 25%),
 • szansa na zdobycie darmowych poleconych – każda osoba, która zarejestruje się bez linku polecającego jest przydzielana automatycznie do jednego z członków VIP,
 • brak minimum potrzebnego, aby wypłacić pieniądze,
 • dodatkowe zadania VIP,
 • dostęp do dodatkowych płatnych klików VIP,
 • 1000 wejść wartych 1 gr na każdy miesiąc trwania premiowanego członkostwa. Możemy je wykorzystać, aby promować własną stronę internetową lub inny serwis tego typu.

Ulepszanie konta do statusu VIP opłaca się jedynie, gdy mamy sporą ilość aktywnych poleconych. W przeciwnym razie zakup się nie zwróci.

Usługa reklamowa

W serwisie możemy również zakupić wejścia na naszą stronę lub do innego serwisu. Do dyspozycji mamy:

 • maile o wartości od 1 do 5 gr,
 • płatne wejścia na stronę o wartości od 1 do 3 gr (kliknięcia w banner).

Do czego przydają się takie wejścia? Najczęściej wykorzystywane są do promowania innych serwisów zarobkowych za pomocą reflinków lub produktów z wybranych programów partnerskich.

Wypłata z Centrum Reklamy

Chcąc zlecić wypłatę z serwisu musimy wejść w zakładkę „Twoje konto”, a następnie „wypłać zarobki”. Dla zwykłego uczestnika minimum niezbędne, aby ją zlecić wynosi 30 złotych (brak minimum dla kont VIP). Realizowane są one raz w tygodniu, więc czas oczekiwania nie przekracza 7 dni. Wypłatę możemy otrzymać bezpośrednio na wskazane konto bankowe lub jako doładowanie telefonu.


ranking kont bankowych

Ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez konta bankowego, więc praktycznie każdy je posiada. Jednak czasem warto rozważyć jego zmianę, gdyż banki bardzo często oferują dodatkowe pieniądze za założenie konta, więc możemy w łatwy sposób zarobić kolejne kilkaset złotych.

Dowód wypłaty z Centrum Reklamy

Poniżej dowód wypłaty 40 zł z serwisu bezpośrednio na konto bankowe.

dowód wypłaty centrum reklamy

Jak więcej zarabiać na reklamach

klikanie w reklamy

Biorąc pod uwagę stosunkowo niewielką ilość reklam do kliknięcia, warto zainteresować się również innymi serwisami, które pozwalają zarabiać na reklamach i nie tylko. Tych w internecie znajdziemy całkiem sporo, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Z pewnością jest to jeden z łatwiejszych sposobów zarabiania w internecie.

Inne serwisy należące do tej samej firmy

Arial-Media posiada aż 5 serwisów, które są prawie takie same. Nie sposób nie zauważyć podobieństwa, gdyż korzystają z tego samego szablonu i oferują praktycznie te same możliwości zarobkowe. Główną różnicą, którą możemy zauważyć są poziomy poleconych (od 1 do aż 5) oraz kolorystyka. Te serwisy to:


Imperium Reklamy

Imperium Reklamy oferuje 2 poziomy poleconych: 15%-10%


Puls reklamy

Puls Reklamy oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Świat Reklam

Świat Reklam oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


zielony mail

Zielony Mail oferuje 5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Oczywiście internet pozwala zarabiać nie tylko na reklamach, ale również na wiele innych sposobów. Różnią się one od siebie ogólnym potencjałem zarobkowych oraz czasem, który należy im poświęcić, aby efekty były satysfakcjonujące, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, sporo metod nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie trochę czasu wolnego oraz chęci.

Jak usunąć konto w Centrum Reklamy

Konto oczywiście możemy w każdej chwili usunąć, jeśli serwis nie przypadnie nam do gustu lub znudzi się po czasie. W tym celu musimy rozwinąć zakładkę „Twoje konto”, a następnie na samym dole kliknąć w przycisk „usuń konto”. W kolejnym kroku wystarczy, że potwierdzimy swoją decyzję wpisując ponownie hasło. Oczywiście warto się nad tym wcześniej dobrze zastanowić, gdyż wiąże się to z utratą wszystkich zarobków oraz zdobytych poleconych.

Opinie o Centrum Reklamy

Centrum Reklamy z pewnością nie oferuje zbyt wielu możliwości zarobkowych – nawet biorąc pod uwagę tylko polskie serwisy, ale za to oferuje całkiem niezłe stawki za czytanie maili reklamowych. Biorąc pod uwagę jedynie te 5 serwisów, które należą do Arial Media – wypada zdecydowanie najlepiej. Serwis ma dobre opinie w internecie, jest w pełni wypłacalny i działa już bardzo długo. Wprawdzie ilość dostępnych reklam nie jest zbyt duża, ale warto dać mu szansę i samemu ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z tym polskim serwisem? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
Jan
5 lat temu

Na plus zdecydowanie ładna, minimalistyczna strona oraz fakt, że strona istnieje i wypłaca od 2009 roku. Na minus niestety mała ilość reklam do klikania.

JANEK
JANEK
5 lat temu

Z serwisu korzystałem dawno temu – zrezygnowałem ze względu na niezapowiadający się potencjał serwisu. Zleciłem jedną wypłatę, która dotarła. Może po zmianie właściciela coś się zmieniło.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  JANEK

Admin zmienił się rok temu i powiem szczerze, że myślałem, że wraz ze zmianą będzie gorzej. Pomyliłem się. Jest podobnie. Zarobek jak na polskie serwisy niezły. Kliki tak jak było wcześniej nie mniej niż 1 grosz. Maile również, choć zdarzają się wyżej płatne. Klików dziennie minimum 6-7 ale często jest ich więcej. Ogólnie nie jest źle, choć jak zawsze mogłoby być lepiej

Aprilia
Aprilia
5 lat temu

Najwyższe stawki wśród polskich programów, jeżeli chodzi o serwisy z klikaniem w reklamy.Wszystkie reklamy warte są minimum 1-2 grosze. Duża ilość maili reklamowych, dobrze płatne zadania – proste zadania, konkursy na najaktywniejszego uczestnika programu. Polecam!!

Katia
Katia
5 lat temu

Zdecydowanie najlepszy spośród całej 5 ze względu na stawki, ale niestety ilość maili reklamowych nie jest zbyt duża. Szkoda bo serwis ma spory potencjał i pewnie szłoby całkiem przyzwoicie zarobić.

indyk455
indyk455
3 miesięcy temu
Ocena :
     

Nie rozliczają płatnych zadań,wrzucam screeny na zapodaj ,a potem wysyłam link,zawsze są to 2-3 linki bo nie wszystko się mieści z historii przeglądarki ,jak wysyłałem kiedyś po 1 linku to zaliczali a teraz czy to 1 czy 3 linki to i tak nie dolicza z zadań dotyczących klikania banerów ze staleo. Na kontakt jak pisze to też cisza, od 19 dni.

6
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx