Centrum Reklamy

Centrum Reklamy

Centrum reklamy jest polską stroną GPTR należącą do firmy Adnox, której adminem jest Pampers. Strona powstała w 2004r, ale do firmy Adnox należy od 2009 roku. Członkostwo w programie jest w pełni darmowe, choć jest możliwość zakupu premiowanego członkostwa. By zarabiać w serwisie trzeba mieć skończone 13 lat.

rejestracja

Jak zarabiać w Centrum Reklamy

Centrum Reklamy

 • Jednorazowy bonus za zapis w wysokości 1,5zł
 • Skrzynka mailowa – reklamy do klikania, które przychodzą na pocztę, skrzynkę w programie lub jedno i drugie. Wystarczy kliknąć w wybrany mail, następnie w niebieski link znajdujący się na dole wybranej wiadomości. Potem wystarczy już tylko odczekać wymagany czas i można przejść do kolejnego maila.
 • Oglądaj reklamy – sytuacja podobna do powyższej, ale tutaj są bannery do klikania.
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania zarobkowe.
 • Program partnerski – zapraszanie kolejnych osób do serwisu za dodatkowe 25% od ich wynagrodzenia. W centrum reklamy jest jeden poziom poleconych.

Ulepszenie konta w Centrum Reklamy

Premiowane członkostwo kosztuje 120zł na miesiąc, a zakupując je zyskasz:

 • Podwójne stawki za każdą obejrzaną reklamę.
 • Zwiększenie zarobków z programu partnerskiego z 25% do 50%.
 • Szansa na zdobycie darmowych poleconych. Każda osoba, która zapisze się bez linku polecającego jest przydzielana automatycznie do członka VIP.
 • Brak minimum potrzebnego by wypłacić pieniądze
 • Dodatkowe zadania VIP.
 • Dostęp do dodatkowych płatnych klików VIP.
 • 1000 wejść wartych 1gr na każdy miesiąc trwania premiowanego członkostwa. Można więc promować swoją stronę lub inny tego typu serwis.

Wykupienie reklamy

W centrum reklamy można również zakupić wejścia na naszą stronę lub do innego serwisu. Są to:

 • Maile o wartości od 1 do 5gr
 • Płatne wejścia na stronę o wartości od 1 do 3 gr (kliknięcia w banner)

Wypłata

Wypłaty dokonuje się klikając w “Twoje konto”, a następnie “wypłać zarobki”. Minimum dla zwykłego uczestnika to 30zł by móc ją zlecić. Realizowane są one raz w tygodniu, więc czas oczekiwania nie przekracza 7 dni. Są oczywiście czasami wyjątki i czas może się wydłużyć w związku z różnymi wydarzeniami. Użytkownicy jednak są w takich sytuacjach o tym wcześniej informowani. Dostępne możliwości to:

Zobacz też inne strony płacące za klikanie w reklamy

Zostaw komentarz

4 Komentarze

 1. Na plus zdecydowanie ładna, minimalistyczna strona oraz fakt, że strona istnieje i wypłaca od 2009 roku. Na minus niestety mała ilość reklam do klikania.

 2. Z serwisu korzystałem dawno temu – zrezygnowałem ze względu na niezapowiadający się potencjał serwisu. Zleciłem jedną wypłatę, która dotarła. Może po zmianie właściciela coś się zmieniło.

  1. Admin zmienił się rok temu i powiem szczerze, że myślałem, że wraz ze zmianą będzie gorzej. Pomyliłem się. Jest podobnie. Zarobek jak na polskie serwisy niezły. Kliki tak jak było wcześniej nie mniej niż 1 grosz. Maile również, choć zdarzają się wyżej płatne. Klików dziennie minimum 6-7 ale często jest ich więcej. Ogólnie nie jest źle, choć jak zawsze mogłoby być lepiej

 3. Najwyższe stawki wśród polskich programów, jeżeli chodzi o serwisy z klikaniem w reklamy.Wszystkie reklamy warte są minimum 1-2 grosze. Duża ilość maili reklamowych, dobrze płatne zadania – proste zadania, konkursy na najaktywniejszego uczestnika programu. Polecam!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *