Świat Reklam

Świat Reklam to kolejny serwis należący do firmy znanej jako Arial-Media (wcześniej Adnox). Serwis działa i wypłaca od 2006 roku, a że jest to serwis GTPR to głównym źródłem zarobku są płatne maile. Jak dokładnie wygląda zarabianie w serwisie i czy w ogóle warto się rejestrować??

Świat Reklam – jak zarabiać?

Jak zarabiać w Świat Reklam

Poniższe możliwości dostępne są w zakładce „Opcje zarabiania”

 • Oglądaj reklamy – reklamy w postaci bannerów bądź tekstowej do kliknięcia.
 • Kliki konkursowe – to samo co wyżej, ale dodatkowo co 250 klików (liczą się kliknięcia wszystkich użytkowników) losowana jest osoba, która dostanie dodatkowo bonus wynoszący 4gr.
 • Skrzynka pocztowa – odbieranie maili przychodzących na adres pocztowy lub skrzynkę dostępną w programie (lub obie formy jednocześnie).
 • Promowanie strony (ptp) – wykorzystanie specjalnego linku służącego do promowania w serwisach do tego przeznaczonych. Za każde unikalne wejście raz na 24h otrzymujemy 1 kredyt. Kurs wymiany: 1000 kredytów = 2zł.
 • Oferty refundowane – zarobek w postaci 5% kwoty wydanej na konkretnej Aukcji dostępnej na portalu Allegro.
 • Program partnerski – link służący do zapraszania ludzi do programu za odpowiedni % wynagrodzenia. Świat Reklam posiada 3 poziomy poleconych: 15% – 10% – 5%.
 • Zadania – różne zadania, które można wykonać w zamian za odpowiednie wynagrodzenie.

Ulepszenie konta

Świat Reklam posiada 3 rodzaje kont VIP,a wspólne cechy każdego z nich to:

 • szansa na pozyskanie darmowych poleconych. Użytkownicy zapisujący się bez linku polecającego zostają przypisani automatycznie do uczestników VIP.
 • brak minimum niezbędnego wypłaty.
 • wyższe zarobki z osób zaproszonych do programu o 2% na każdy poziom.

Dodatkowe profity z tytułu posiadania premiowanego członkostwa, zależnie od wybranego pakietu VIP:

 • Minimum (80zł / rok):
  • 1000 gwarantowanych wejść wartych 0,25gr (raz w miesiącu).
 • Medium (200zł / rok):
  • to co wyżej + mailing do 1000 aktywnych użytkowników wart 1gr (raz na miesiąc).
 • Maximum (300zł / rok):
  • Mailing do wszystkich aktywnych użytkowników o wartości 1gr (raz w miesiącu) + taki sam mailing o wartości 2gr (jednorazowo).
  • 2000 gwarantowanych wejść o wartości 0,25gr (raz na miesiąc).

Wejścia dostępne raz na miesiąc możemy wykorzystać od razu – nie musimy czekać, jeśli zakupimy pakiet na dłuższy okres czasu (np. na rok).

Program poleceń

Świat Reklam posiada dość dobry program poleceń, w którym otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie aż z 3 poziomów (15% – 10% – 5%). Jest to przyzwoity procent dla promotorów, choć niestety, aby otrzymywać naliczenia, sami musimy wykazać się aktywnością w programie na poziomie minimum 30%. Nie jest to jednak zbyt duży wymóg, gdyż dzienna ilość reklam nie jest przesadnie duża, więc możemy wszystko wyklikać w kilka minut.

Wypłata z serwisu Świat Reklam

Minimum do wypłaty dla zwykłych użytkowników w serwisie Świat Reklam wynosi 10 zł. Oczywiście nie dotyczy to posiadaczy konta VIP, którzy nie mają żadnego minimum. Po uzbieraniu wymaganej kwoty możemy wypłacić ją bezpośrednio na konto bankowe lub jako doładowanie telefonu.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie obecnie życie. Warto więc wiedzieć, które banki mają najlepsze oferty, jeśli chodzi o konta bankowe, gdyż nawet na zmianie banku możemy często zarobić.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

Zarabianie w serwisach takich jak Świat Reklam, czyli płacących za czytanie maili to tylko jedna z wielu możliwości jakie daje internet. Nie ulega wątpliwości, że zarabianie na reklamach jest jednym z łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki, ale niestety niekoniecznie najbardziej dochodowym. Warto przejrzeć również pozostałe możliwości, a tych nie brakuje.


klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy z całą pewnością jest jednym z najprostszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki przy pomocy internetu. Decydując się na zarabianie w ten sposób dobrze jest zarejestrować się w przynajmniej kilku serwisach tego typu.


praca w domu i zarabianie przez internet

Jest wiele sposobów na zarabianie przez internet, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Różnią się od siebie ogólnym potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy poświęcić, aby zarobić.


Serwisy należące do tej samej firmy co Świat Reklam

Świat Reklam to tylko jeden z pięciu serwisów należących do firmy Arial-Media. Wszystkie cechują się bardzo zbliżonym wyglądem oraz sposobami zarabiania. Często znajdziemy w nich nawet te same maile reklamowe. Różni je głównie program poleceń i czasem stawki.


Centrum Reklamy

Centrum Reklamy oferuje 1 poziom poleconych: 25%


Imperium Reklamy

Imperium Reklamy oferuje 2 poziomy poleconych: 15%-10%


Puls reklamy

Puls Reklamy oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


zielony mail

Zielony Mail oferuje 5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Opinie o Świat Reklam

Świat Reklam to dobry i przede wszystkim wypłacalny serwis GTPR, ale raczej nie zarobimy tutaj wiele ze względu na ograniczoną ilość reklam. Przy samodzielnym klikaniu możemy to potraktować jako niewielki dodatek do pensji, który nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Jedyną możliwością, aby w miarę sensownie zarobić jest polecanie programu lub połączenie go z innymi.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz