Strona główna » Opinie » Świat Reklam – opinie i opis serwisu

Świat Reklam – opinie i opis serwisu

Świat Reklam to kolejny serwis należący do firmy znanej jako Arial-Media (wcześniej Adnox), który działa i wypłaca od 2006 roku. Jako, że jest to serwis GTPR, to oczywiście głównym źródłem zarobku są płatne maile. Jak dokładnie wygląda zarabianie w serwisie i czy w ogóle warto się rejestrować?

Świat Reklam – jak zarabiać?

Jak zarabiać w Świat Reklam

Poniższe możliwości dostępne są w zakładce „Opcje zarabiania”

 • Oglądaj reklamy – reklamy do kliknięcia w postaci bannerów bądź tekstowej,
 • Kliki konkursowe – to samo co wyżej, ale dodatkowo co 250 klików (liczą się kliknięcia wszystkich użytkowników) losowana jest osoba, która dostanie dodatkowo bonus wynoszący 4 grosze,
 • Skrzynka pocztowa – odbieranie maili przychodzących na adres pocztowy lub skrzynkę dostępną w programie (ewentualnie obie formy jednocześnie),
 • Promowanie strony (ptp) – wykorzystanie specjalnego linku służącego do promowania w serwisach do tego przeznaczonych. Za każde unikalne wejście raz na 24 h otrzymujemy 1 kredyt. Kurs wymiany: 1000 kredytów = 2 zł.
 • Oferty refundowane – zarobek w postaci 5% kwoty wydanej na konkretnej Aukcji dostępnej na portalu Allegro.
 • Program partnerski – link służący do zapraszania ludzi do programu za odpowiedni % wynagrodzenia. Świat Reklam posiada 3 poziomy poleconych: 15% – 10% – 5%.
 • Zadania – różne zadania, które możemy wykonać w zamian za odpowiednie wynagrodzenie.

Ulepszenie konta w Świat Reklam

Świat Reklam posiada 3 rodzaje kont VIP, a wspólne cechy każdego z nich to:

 • szansa na pozyskanie darmowych poleconych. Użytkownicy zapisujący się bez linku polecającego zostają przypisani automatycznie do uczestników VIP.
 • brak minimum niezbędnego do zlecenia wypłaty.
 • wyższe zarobki z osób zaproszonych do programu o 2% na każdy poziom.

Dodatkowe profity z tytułu posiadania premiowanego członkostwa, zależnie od wybranego pakietu VIP:

 • Minimum (80 zł / rok):
  • 1000 gwarantowanych wejść wartych 0,25 gr (raz w miesiącu).
 • Medium (200 zł / rok):
  • to co wyżej + mailing do 1000 aktywnych użytkowników wart 1 gr (raz na miesiąc).
 • Maximum (300 zł / rok):
  • Mailing do wszystkich aktywnych użytkowników o wartości 1 gr (raz w miesiącu) + taki sam mailing o wartości 2 gr (jednorazowo).
  • 2000 gwarantowanych wejść o wartości 0,25 gr (raz na miesiąc).

Wejścia dostępne raz na miesiąc możemy wykorzystać od razu – nie musimy czekać, jeśli zakupimy pakiet na dłuższy okres czasu (np. na rok).

Program poleceń

Świat Reklam posiada dość dobry program poleceń, w którym otrzymujemy dodatkowe wynagrodzenie aż z 3 poziomów (15% – 10% – 5%). Jest to przyzwoity procent dla promotorów, choć niestety, aby otrzymywać naliczenia, sami musimy wykazać się aktywnością w programie na poziomie minimum 30%. Nie jest to jednak zbyt duży wymóg, gdyż dzienna ilość reklam jest stosunkowo niewielka, więc możemy wszystko wyklikać w kilka minut. Zapraszamy oczywiście za pomocą specjalnego reflinka.

Wypłata z serwisu Świat Reklam

Minimum do wypłaty dla zwykłych użytkowników w serwisie Świat Reklam wynosi 10 zł. Oczywiście nie dotyczy to posiadaczy konta VIP, którzy nie mają żadnego minimum i wypłatę mogą zlecić w każdej chwili. Po uzbieraniu wymaganej kwoty możemy wypłacić ją bezpośrednio na wskazane konto bankowe lub wymienić na doładowanie telefonu.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie obecnie normalne funkcjonowanie, więc warto wiedzieć, które banki mają najlepsze oferty. Co więcej, na zmianie instytucji możemy nawet zarobić, gdyż banki bardzo często oferują dodatkowe pieniądze za założenie konta – przynajmniej kilkaset złotych.

Jak więcej zarabiać na reklamach

klikanie w reklamy

Nie ulega wątpliwości, że zarabianie na reklamach jest jednym z łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki, choć niestety niekoniecznie najbardziej dochodowym. Zwłaszcza, jeśli w serwisie nie znajdziemy zbyt wielu reklam do klikania. Dlatego też chcąc zarabiać w ten sposób warto zainteresować się również innymi serwisami tego typu, a tych w internecie nie brakuje.

Serwisy należące do tej samej firmy co Świat Reklam

Świat Reklam to tylko jeden z pięciu serwisów należących do firmy Arial-Media. Wszystkie cechują się bardzo zbliżonym wyglądem oraz sposobami zarabiania. Co więcej, bardzo często znajdziemy w nich nawet te same maile reklamowe. Czym zatem się różnią? Głównie programem poleceń i czasem stawkami.


Centrum Reklamy

Centrum Reklamy oferuje 1 poziom poleconych: 25%


Imperium Reklamy

Imperium Reklamy oferuje 2 poziomy poleconych: 15%-10%


Puls reklamy

Puls Reklamy oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


zielony mail

Zielony Mail oferuje 5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabianie w serwisach takich jak Świat Reklam, czyli płacących za czytanie maili, to tylko jedna z wielu możliwości jakie daje internet. Dlatego warto zainteresować się również pozostałymi, gdyż wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o Świat Reklam

Świat Reklam to dobry i przede wszystkim wypłacalny serwis GTPR, ale raczej nie zarobimy tutaj wiele ze względu na ograniczoną ilość reklam. Przy samodzielnym klikaniu możemy to potraktować jedynie jako niewielki dodatek do pensji, który nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu. Jedyną możliwością, aby w miarę sensownie zarobić jest polecanie programu i połączenie go z innymi.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x