Puls Reklamy

Puls reklamy jest kolejnym programem należącym do firmy Arial-Media. Uczestnictwo jest w pełni darmowe, choć możliwy jest również zakup członkostwa premiowanego. By móc zarabiać na stronie trzeba mieć ukończone 13 lat.

Puls Reklamy – jak zarabiać

Puls Reklamy - jak zarabiać

Za samą rejestrację otrzymujemy bonus w wysokości 10 groszy, a zakładki umożliwiające zarabianie wyglądają następująco:

 • Oglądaj reklamy – klikanie w bannery bądź reklamy tekstowe,
 • Kliki konkursowe – klikanie reklam w postaci bannerów za odpowiednie wynagrodzenie, a oprócz tego co 200 klików (liczą się kliki wszystkich użytkowników) zostanie wylosowana osoba, która otrzyma dodatkowy bonus w postaci 2 groszy,
 • Skrzynka pocztowa – czytanie maili przychodzących na skrzynkę w programie lub pocztę (lub oba jednocześnie). Maile o wartości od 1 grosza do 5 groszy za jeden,
 • Promowanie strony (ptp) – link służący do promowania na innych stronach do tego przeznaczonych. 1000 kredytów to 2 złote. 1 kredyt za 1 unikalne wejście raz na 24h,
 • Program partnerski – zapraszanie znajomych do programu. Dostępne są 3 poziomy poleconych, odpowiednio 15% – 10% – 5%,
 • Zadania – wykonywanie różnego rodzaju zadań za pieniądze.

Ulepszenie konta

Bonusy dostępne z tytułu posiadania płatnego członkostwa w Puls reklamy:

 • Darmowi poleceni – osoby rejestrujące się bez linku polecającego przydzielane są losowo do uczestników VIP.
 • Brak minimum do wypłaty.
 • Wyższa prowizja z zaproszonych osób o 2% na każdym poziomie.

Oprócz powyższych wspólnych bonusów dla każdego rodzaju konta są jeszcze dodatkowe, zależnie od wybranego:

 • Minimum (cena: 80zł / rok) – 1000 gwarantowanych wejść o wartości 0,25gr raz na miesiąc.
 • Medium  (cena: 200zł / rok)– Mailing do 1000 aktywnych użytkowników o wartości 1gr raz w miesiącu.
 • Maximum (cena: 300zł / rok):
  • mailing do wszystkich aktywnych użytkowników raz w miesiącu o wartości 1gr.
  • mailing do wszystkich aktywnych o wartości 2gr jednorazowo.
  • 2000 gwarantowanych wejść wartych 0,25gr raz na miesiąc.

Powyższe reklamy dostępne raz na miesiąc są możliwe do wykorzystania od razu. Nie trzeba czekać by wykorzystywać je miesiąc po miesiącu.

Program poleceń

Puls Reklamy oferuje aż 3 poziomy poleconych, więc warto zainteresować się promowaniem serwisu. Niestety, aby otrzymywać regularnie zarobki z zaproszonych osób, sami musimy wykazać się aktywnością w serwisie na poziomie minimum 30%.

Wypłata

Wypłaty w Puls reklamy realizowane są raz w tygodniu, a minimum niezbędne by ją zlecić to 10zł (nie dotyczy konta VIP). Pieniądze możemy otrzymać bezpośrednio na konto bankowe lub jako doładowanie telefonu.

 • Konto bankowe,
 • Doładowanie telefonu.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Puls Reklamy to tylko jeden z wielu serwisów, który płaci za klikanie reklam oraz wykonywanie prostych zadań. Warto sprawdzić również pozostałe, aby internetowe zarobki były jeszcze większe, albo zupełnie inne sposoby zarabiania w internecie.

Zarabianie na reklamach

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy z całą pewnością jest jednym z najprostszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki przy pomocy internetu. Decydując się na zarabianie w ten sposób dobrze jest zarejestrować się w przynajmniej kilku serwisach tego typu.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Jest wiele sposobów na zarabianie przez internet, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Różnią się od siebie ogólnym potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy poświęcić, aby zarobić.

Serwisy tej samej firmy co Puls Reklamy

Typową bolączką programów tego typu jest ograniczona ilość reklam, więc dobrze jest zarejestrować się również w innych, podobnych serwisach, aby zwiększyć swoje zarobki. Mogą to być serwisy należące do tej samej firmy lub całkiem inne. Te należące do Arial-Media to:


Centrum Reklamy

1 poziom poleconych: 25%


Imperium Reklamy

2 poziomy poleconych: 15%-10%


Świat Reklam

3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


zielony mail

5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Opinie o Puls Reklamy

Serwis jest całkiem niezły i przede wszystkim wypłacalny, choć niestety ilość reklam jest dość mała. W internecie znaleźć można wiele pozytywnych opinii internautów, nie tylko na temat tego serwisu, ale i wszystkich pozostałych, należących do tej samej firmy.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do “Puls Reklamy”

 1. Szkoda, że PTP tylko unikalne, bo bardzo ciężko przez to zdobywać kredytki. Ale jest całkiem sporo klików, więc mimo wszystko warto się zapisać

  Odpowiedz
 2. Puls reklamy płaci i nie jest oszustwem. Ale nie jest to też niestety sposób na łatwe i szybkie pieniądze z internetu, a jedynie forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku mimo wszystko warto spróbować swoich sił w serwisie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz