Strona główna » Opinie » Puls Reklamy – opinie i opis serwisu

Puls Reklamy – opinie i opis serwisu

Puls reklamy jest kolejnym programem zarobkowym należącym do firmy Arial-Media. Uczestnictwo w nim jest w pełni darmowe, choć możemy zdecydować się na zakup członkostwa premiowanego, które gwarantuje dodatkowe profity. Do rejestracji wystarczy ukończone 13 lat. Co warto wiedzieć o serwisie i jak w nim zarabiać?

Rejestracja w Puls Reklamy

Zanim przejdziemy do zarabiania w serwisie musimy oczywiście założyć konto. W tym celu musimy kliknąć w przycisk „zapisz się”, a w kolejnym oknie podać adres e-mail, zaakceptować regulamin i przejść „dalej”. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na wiadomość z serwisu, w której znajdziemy link potwierdzający nasz adres pocztowy. Jeśli nie przyjdzie w ciągu 15 minut warto sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z administracją.

Jak zarabiać w serwisie

Puls Reklamy - jak zarabiać

Za samą rejestrację otrzymujemy bonus w wysokości 10 groszy, a zakładki umożliwiające zarabianie wyglądają następująco:

 • Oglądaj reklamy – klikanie w bannery bądź reklamy tekstowe,
 • Kliki konkursowe – klikanie reklam w postaci bannerów w zamian za odpowiednie wynagrodzenie, ale oprócz tego co 200 klików (liczą się kliki wszystkich użytkowników) zostanie wylosowana osoba, która otrzyma dodatkowy bonus w postaci 2 groszy,
 • Skrzynka pocztowa – czytanie maili przychodzących na skrzynkę w programie lub pocztę (ewentualnie oba jednocześnie). Są to maile o wartości od 1 do 5 groszy za każdy,
 • Promowanie strony (ptp) – link służący do promowania na innych stronach do tego przeznaczonych. 1000 kredytów to 2 złote, a otrzymujemy 1 kredyt za 1 unikalne wejście raz na 24h,
 • Program partnerski – zapraszanie znajomych do programu. Dostępne są 3 poziomy poleconych, odpowiednio 15% – 10% – 5%,
 • Zadania – wykonywanie różnego rodzaju płatnych zadań za pieniądze.

Program poleceń

Puls Reklamy oferuje aż 3 poziomy poleconych, więc z pewnością warto zainteresować się promowaniem serwisu. Jednak niestety, aby otrzymywać regularnie zarobki z zaproszonych osób, sami musimy wykazać się aktywnością w serwisie na poziomie minimum 30%. Zapraszamy oczywiście za pomocą specjalnego reflinka.

Ulepszenie konta w Puls Reklamy

Ulepszając konto do statusu VIP możemy liczyć na dodatkowe bonusy. Są to:

 • Darmowi poleceni – osoby rejestrujące się bez linku polecającego przydzielane są losowo do uczestników VIP.
 • Brak minimum do wypłaty.
 • Wyższa prowizja z zaproszonych osób o 2% na każdym poziomie.

Oprócz powyższych wspólnych bonusów dla każdego rodzaju konta są jeszcze dodatkowe, zależnie od wybranego:

 • Minimum (cena: 80 zł / rok) – 1000 gwarantowanych wejść o wartości 0,25 gr raz na miesiąc.
 • Medium  (cena: 200 zł / rok)Mailing do 1000 aktywnych użytkowników o wartości 1 gr raz w miesiącu.
 • Maximum (cena: 300 zł / rok):
  • mailing do wszystkich aktywnych użytkowników raz w miesiącu o wartości 1 gr.
  • mailing do wszystkich aktywnych użytkowników o wartości 2 gr jednorazowo.
  • 2000 gwarantowanych wejść wartych 0,25 gr raz na miesiąc.

Powyższe reklamy dostępne raz na miesiąc możemy wykorzystać w całości od razu. Nie musimy czekać, aby realizować je miesiąc po miesiącu.

Wypłata z Puls Reklamy

Wypłaty w Puls reklamy realizowane są raz w tygodniu, a minimum niezbędne, aby ją zlecić to 10 zł (nie dotyczy konta VIP). Pieniądze możemy otrzymać bezpośrednio na wskazane konto bankowe lub jako doładowanie telefonu.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie obecnie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak trzymanie się stale jednej instytucji nie niesie za sobą żadnych korzyści, więc warto czasem rotować rachunkami. Zwłaszcza, że możemy w ten sposób otrzymać dodatkowe pieniądze za założenie konta – przynajmniej kilkaset złotych.

Jak więcej zarabiać na reklamach

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy z całą pewnością jest jednym z najprostszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki przy pomocy internetu. Jednak decydując się na zarabianie w ten sposób dobrze jest zarejestrować się w przynajmniej kilku serwisach tego typu.

Serwisy tej samej firmy co Puls Reklamy

Typową bolączką programów tego typu jest ograniczona ilość reklam, więc dobrze jest zarejestrować się również w innych, podobnych serwisach, aby zwiększyć swoje zarobki. Mogą to być choćby strony należące do tej samej firmy, czyli Arial-Media:


Centrum Reklamy

Centrum Reklamy oferuje 1 poziom poleconych: 25%


Imperium Reklamy

Imperium Reklamy oferuje 2 poziomy poleconych: 15%-10%


Świat Reklam

Świat Reklam oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


zielony mail

Zielony Mail oferuje 5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Jak inaczej zarabiać przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Klikanie w reklamy to tylko jeden z wielu sposobów na zarabianie przez internet, więc warto zainteresować się również pozostałymi. Różnią się one od siebie ogólnym potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy poświęcić, aby zarobić, ale z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, sporo metod nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o Puls Reklamy

Puls Reklamy ogólnie jest dobrym i przede wszystkim wypłacalnym serwisem, ale niestety ilość reklam, które możemy kliknąć jest dość mała. Wprawdzie w internecie bez problemu znajdziemy wiele pozytywnych opinii internautów, ale niestety nie zarobimy tu zbyt dużo. Serwis sprawdzi się jedynie jako mały dodatek do pensji lub kieszonkowego, podobnie jak wszystkie pozostałe należące do Arial-Media.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu

Szkoda, że PTP tylko unikalne, bo bardzo ciężko przez to zdobywać kredytki. Ale jest całkiem sporo klików, więc mimo wszystko warto się zapisać

Aprilia
Aprilia
5 lat temu

Puls reklamy płaci i nie jest oszustwem. Ale nie jest to też niestety sposób na łatwe i szybkie pieniądze z internetu, a jedynie forma bardzo niewielkiego, dodatkowego zarobku mimo wszystko warto spróbować swoich sił w serwisie.

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x