Imperium Reklamy

Imperium Reklamy

Imperium reklamy jest jednym z serwisów zarobkowych firmy Arial Media, których właścicielem jest Plem. Do programu dołączyć mogą osoby, które ukończyły 13lat. Zarabianie nie wymaga wkładu własnego, choć możliwe są ulepszenia konta zwiększające zarobki.

Imperium Reklamy zarabianie
 • Oglądaj reklamy – bannery do wyklikania w zamian za wynagrodzenie,
 • Skrzynka pocztowa – płatne wiadomości, które przychodzą na maila lub skrzynkę w programie (ewentualnie obie, kwestia ustawienia w opcjach),
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania do wykonania,
 • Promowanie strony (ptp) – promowanie specjalnego linku w innych serwisach umożliwiających to. 1 wejście to 1 kredyt (nieistotne jest czy wejście będzie unikalne czy też nie. Kurs wymiany w tym wypadku to: 1000 kredytów = 1 zł,
 • Program partnerski – polecanie programu kolejnym użytkownikom. Imperium reklamy posiada 2 poziomy poleconych, z których wynagrodzenie procentowe wynosi odpowiednio 15% i 10%.

Konto premiowane w Imperium Reklamy

Imperium reklamy umożliwia zakup 3 rodzajów kont VIP (zakładka “Twoje konto” -> “ulepsz konto”). Wspólne zalety każdego rodzaju premiowanego konta:

 • Darmowi poleceni – osoby rejestrujące się bez linku zostają automatycznie przydzieleni do uczestników VIP.
 • Wyższe wynagrodzenie z poleconych o 2% na każdy poziom.
 • Brak minimum do wypłaty.

Różnice w poszczególnych kontach VIP oraz cena (różni się ona zależnie od okresu na jaki jest wykupowane oraz od formy zapłaty):

 • Minimum (80zł / rok)
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (raz na miesiąc).
 • Medium (200zł / rok)
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (raz na miesiąc).
  • mailing do 1000 aktywnych użytkowników warty 1gr (raz na miesiąc).
 • Maximum (300zł / rok)
  • mailing do wszystkich aktywnych użytkowników o wartości 1gr (raz na miesiąc).
  • mailing do wszystkich o wartości 2gr (jednorazowo).
  • 1000 gwarantowanych wejść wartych 0,5gr (raz na miesiąc).

Wszystkie powyższe reklamy można wykorzystać natychmiastowo. Nie ma limitu jednej reklamy na miesiąc

Gdzie zarabiać poza Imperium Reklamy

Serwis świetnie sprawdza się jako dodatkowe źródło zarobku, ale ciężko tutaj o duże kwoty. Dodatkowo wyklikanie wszystkich reklam nie zajmuje zbyt wiele czasu, więc warto zarejestrować się również na innych serwisach zarobkowych, aby zarabiać jeszcze więcej.

Serwisy należące do tej samej firmy co Imperium Reklamy

Do firmy Arial Media należy 5 serwisów, które korzystają z tego samego szablonu o nieco odmiennej kolorystyce. Zasada działania ta sama choć zauważyć można drobne różnice jak np. cena konta premium czy poziomy poleconych. Pozostałe 4 serwisy to:

Wypłata z Imperium Reklamy

Wypłaty realizowane są w ciągu 7 dni od zlecenia (ewentualna absencja admina może ten czas wydłużyć, ale użytkownicy zostaną wtedy wcześniej poinformowani). Dostępne możliwości wypłaty pieniędzy zarobionych w Imperium reklamy to (Minimum nie dotyczy członków VIP):

Imperium Reklamy - opinie

Serwis ma dobre opinie w internecie, choć nie oferuje zbyt wielu możliwości zarobkowych, w porównaniu z konkurencyjnymi serwisami. W dalszym ciągu jest w pełni wypłacalny, ale samodzielne zbieranie trochę trwa.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

3 Komentarze

 1. Korzystałem dosyć krótko i jedyna nagroda jaką odebrałem było doładowanie telefonu komórkowego. na kwotę 5zł – na realizacje czekało się dosyć długo. Za właściciela andox reklam było zdecydowanie za mało. Może orientuje się ktoś jak serwis ma się teraz po jego zmianie co miało miejsce jakiś czas temu?

  1. Tak, ostatnio jest dużo lepiej. Jest sporo reklam wartych 1 grosz, w dalszym ciągu minimalna wartość kliku to 0,5 grosza. Maile podobnie jak w Centrum Reklamy. Program warty korzystania ze względu na dobry przelicznik PTP 1000 kredytek za 1 zł. Warto reklamować w innych serwisach, ja tak robię dziei czemu można nieźle zarobić

 2. Jeśli ktoś potrafi zdobyć się na trochę cierpliwości i regularności, a ilość aktywnych użytkowników to dla niego nie problem, to zdecydowanie polecam Imperium Reklamy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *