Strona główna » Opinie » Imperium Reklamy – opinie i opis serwisu

Imperium Reklamy – opinie i opis serwisu

Imperium Reklamy jest jednym z serwisów zarobkowych firmy Arial Media, których właścicielem jest Plem. Zarabianie w nim nie wymaga żadnego wkładu własnego, choć możemy ulepszyć konto do statusu VIP, aby zwiększyć zarobki. Do programu dołączyć mogą wszystkie osoby, które ukończyły 13 lat. Co warto wiedzieć o serwisie i jak w nim zarabiać?

Rejestracja w Imperium Reklamy

Oczywiście zanim jeszcze zaczniemy zarabiać w Imperium Reklamy musimy założyć konto. Cały proces jest bardzo prosty, gdyż wystarczy kliknąć w przycisk „zarejestruj się”, podać adres e-mail, zaznaczyć wymagane zgody i przejść „dalej”. Teraz pozostaje nam już tylko czekać na wiadomość z serwisu, w której znajdziemy link, który musimy kliknąć, aby potwierdzić adres. Jeśli nie przyjdzie w ciągu 15 minut warto sprawdzić folder SPAM lub skontaktować się z administracją. Po założeniu konta możemy przejść już do zarabiania.

Jak zarabiać w Imperium Reklamy

Imperium Reklamy zarabianie

Możliwości zarobkowe w Imperium Reklamy znajdziemy na górnym pasku (zaznaczonym na zrzucie):

 • Oglądaj reklamy – bannery do wyklikania w zamian za wynagrodzenie,
 • Skrzynka pocztowa – płatne wiadomości, które przychodzą na maila lub skrzynkę w programie (ewentualnie obie jednocześnie, gdyż jest to kwestia ustawienia w opcjach),
 • Płatne zadania – różnego rodzaju zadania do wykonania,
 • Promowanie strony (ptp) – promowanie specjalnego linku w innych serwisach, które to umożliwiają. Za 1 wejście otrzymujemy 1 kredyt (nieistotne jest czy wejście będzie unikalne, czy też nie. Kurs wymiany w tym wypadku to: 1000 kredytów = 1 zł),
 • Program partnerski – polecanie programu kolejnym użytkownikom. Imperium reklamy posiada 2 poziomy poleconych, z których wynagrodzenie procentowe wynosi odpowiednio 15% i 10%.

Program poleceń

Dwa poziomy poleconych (15% i 10%) to całkiem niezły dodatek do zarabianych pieniędzy, ale niestety w przeciwieństwie do większości innych serwisów, aby otrzymywać zarobki z poleconych sami musimy wykazać się aktywnością na poziomie minimum 30%. Jednak reklam nie jest aż tak dużo, aby wymóg ten był trudny w realizacji. Kolejne osoby zapraszamy oczywiście za pomocą specjalnego reflinka.

Konto premiowane

W Imperium Reklamy mamy 3 rodzaje kont VIP (zakładka „Twoje konto” -> „ulepsz konto”). Wspólne cechy każdego z nich to:

 • Darmowi poleceni – osoby rejestrujące się bez linku zostają automatycznie przydzieleni do uczestników VIP.
 • Wyższe wynagrodzenie z poleconych o 2% na każdy poziom.
 • Brak minimum do wypłaty.

Różnice w poszczególnych kontach VIP oraz cena (różni się ona zależnie od okresu na jaki jest ono wykupowane oraz od formy zapłaty):

 • Minimum (80 zł / rok)
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5 gr (raz na miesiąc).
 • Medium (200 zł / rok)
  • 500 gwarantowanych wejść wartych 0,5 gr (raz na miesiąc).
  • mailing do 1000 aktywnych użytkowników warty 1 gr (raz na miesiąc).
 • Maximum (300 zł / rok)
  • mailing do wszystkich aktywnych użytkowników o wartości 1 gr (raz na miesiąc).
  • mailing do wszystkich o wartości 2 gr (jednorazowo).
  • 1000 gwarantowanych wejść wartych 0,5 gr (raz na miesiąc).

Wszystkie powyższe reklamy, które otrzymujemy raz na miesiąc możemy wykorzystać natychmiastowo. Nie musimy czekać z każdą do następnego miesiąca, gdyż całą pulę otrzymujemy od razu.

Wypłata z Imperium Reklamy

Wypłaty realizowane są w ciągu 7 dni od zlecenia (ewentualna absencja admina może ten czas wydłużyć, ale użytkownicy zostaną wtedy wcześniej poinformowani). Pieniądze zarobione w Imperium Reklamy możemy odebrać w formie przelewu na wskazane konto bankowe (minimum 15 złotych) lub jako doładowanie telefonu (minimum 5 złotych). Oczywiście podane kwoty nie dotyczą konta VIP.


ranking kont bankowych

Ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez konta bankowego, więc posiada je w zasadzie każdy. Jednak to nowi klienci mogą liczyć na lepsze warunki, więc trzymanie się ciągle jednej instytucji jest mało opłacalne. Co więcej, banki regularnie rozdają pieniądze za założenie konta, więc rotując rachunkami możemy zapewnić sobie dodatkowy dochód.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty 30 zł z serwisu bezpośrednio na konto bankowe.

dowód wypłaty imperium reklamy

Jak więcej zarabiać na reklamach

klikanie w reklamy

Serwis dobrze sprawdza się jako dodatkowe źródło zarobku, ale ciężko tutaj mówić o dużych kwotach. Co więcej, zaliczenie wszystkich reklam nie zajmuje zbyt wiele czasu, więc warto zarejestrować się również na innych serwisach tego typu, aby zarabiać jeszcze więcej.

Serwisy należące do tej samej firmy co Imperium Reklamy

Do firmy Arial Media należy 5 serwisów, które korzystają z tego samego szablonu o nieco odmiennej kolorystyce. Zasada działania jest praktycznie taka sama, choć zauważyć można drobne różnice jak np. cena konta premium, czy poziomy poleconych. Pozostałe 4 serwisy to:


Centrum Reklamy

Centrum Reklamy oferuje 1 poziom poleconych: 25%


Puls reklamy

Puls Reklamy oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


Świat Reklam

Świat Reklam oferuje 3 poziomy poleconych: 15%-10%-5%


zielony mail

Zielony Mail oferuje 5 poziomów poleconych: 10%-8%-5%-3%-1%


Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Jest wiele sposobów na zarabianie przez internet, więc z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Różnią się one od siebie ogólnym potencjałem zarobkowym oraz stopniem skomplikowania, ale większość z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. W zasadzie wystarczy trochę czasu wolnego oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o Imperium Reklamy

Serwis ma dobre opinie w internecie, choć niestety nie oferuje zbyt wielu możliwości zarobkowych, w porównaniu z konkurencyjnymi serwisami. Wprawdzie jest w pełni wypłacalny, ale samodzielne zbieranie trochę trwa, więc sprawdzi się jedynie jako dodatek.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

Korzystałem dosyć krótko i jedyna nagroda jaką odebrałem było doładowanie telefonu komórkowego. na kwotę 5zł – na realizacje czekało się dosyć długo. Za właściciela andox reklam było zdecydowanie za mało. Może orientuje się ktoś jak serwis ma się teraz po jego zmianie co miało miejsce jakiś czas temu?

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu
Odpowiedz na  JANEK

Tak, ostatnio jest dużo lepiej. Jest sporo reklam wartych 1 grosz, w dalszym ciągu minimalna wartość kliku to 0,5 grosza. Maile podobnie jak w Centrum Reklamy. Program warty korzystania ze względu na dobry przelicznik PTP 1000 kredytek za 1 zł. Warto reklamować w innych serwisach, ja tak robię dziei czemu można nieźle zarobić

Aprilia
Aprilia
5 lat temu

Jeśli ktoś potrafi zdobyć się na trochę cierpliwości i regularności, a ilość aktywnych użytkowników to dla niego nie problem, to zdecydowanie polecam Imperium Reklamy

Justyna
Justyna
1 rok temu

Nie polecam, uzbierałam na doładowanie telefonu, zleciłam wypłatę na telefon i nic nie otrzymałam, oszustwo!!!

5
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x