Strona główna » Artykuły sponsorowane » Pożyczki pozabankowe z uproszczonymi formalnościami

Pożyczki pozabankowe z uproszczonymi formalnościami

Szybkie pożyczki pozabankowe są chętnie wybieranym produktem finansowym przez setki tysięcy naszych rodaków. Ich popularność wynika nie tylko z błyskawicznej weryfikacji wniosku, ale to rozwiązanie ma wiele innych atutów. Sprawdźmy więc, jakie są zalety pożyczek i kto może z nich skorzystać.

Dlaczego firma pożyczkowa, a nie bank?

Kiedyś sytuacja była prosta. Każdy, kto chciał pożyczyć pieniądze, kierował się do banku, ewentualnie szukał pomocy u rodziny lub znajomych. Innej opcji nie było. Obecnie można szukać innych form rozwiązania swoich kłopotów finansowych, ponieważ interesujące propozycje ma sektor pozabankowy.

Przed podjęciem decyzji na pewno trzeba mieć na uwadze fakt, iż przy ubieganiu się o kredyt bankowy konieczna jest drobiazgowa weryfikacja potencjalnego kredytobiorcy. Wymusza to dość restrykcyjne prawo bankowe. Sporo formalności do załatwienia to jedno, ale ponadto należy uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli zaś nie ma dobrej historii kredytowej, to trudno liczyć na pozytywne rozpatrzenie wniosku.

Bank nie pomoże, kiedy potrzeba pieniędzy prawie natychmiast ani też przy braku zdolności kredytowej. W takiej sytuacji jedynym rozsądnym rozwiązaniem okazują się pożyczki pozabankowe, które posiadają bazę pożyczkodawców, jak np. serwis https://monebay.pl/. Załatwienie wszelkich formalności zajmuje najczęściej kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Przy pożyczkach na stosunkowo niewysokie kwoty jeszcze tego samego dnia pieniądze mogą znaleźć się na koncie. Warto też podkreślić, że coraz więcej firm pożyczkowych oferuje swoim nowym klientom promocyjne pożyczki pozabankowe za darmo, czyli z zerowym oprocentowaniem i bez kosztów manipulacyjnych. Oznacza to, że trzeba oddać dokładnie tyle, ile się pożyczyło.

Komfortowa pożyczka pozabankowa online

Wizyta w stacjonarnych placówkach finansowych bywa kłopotliwa, ponieważ trzeba znaleźć wolną chwilę i to w konkretnych godzinach. Do tego dochodzi kwestia dojazdu, często też problemów ze znalezieniem miejsca na zaparkowanie samochodu. W konsekwencji traci się czas. W przypadku banku nie ma jednak innej opcji, ale taką proponują instytucje pozabankowe — wszystkie formalności można załatwić za pośrednictwem internetu, więc o dowolnej porze.

Pożyczki pozabankowe bez BIK i KRD?

Wbrew obiegowej opinii również firmy pożyczkowe mogą sprawdzać potencjalnego pożyczkobiorcę pod kątem jego historii kredytowej bądź ewentualnych wpisów w bazach zadłużeń. Jednak w przeciwieństwie do banku negatywne informacje znalezione w BIK lub w bazach gospodarczych nie muszą skutkować odmową przyznania pożyczki. Należy wtedy liczyć się z tym, że będzie tylko konieczna jakaś forma zabezpieczenia np. potwierdzenie posiadania stałego dochodu, zastaw pod hipotekę czy samochód albo weksel. Dwie ostatnie formy są wyjątkowo chętnie stosowane w przypadku pożyczek prywatnych.

Pożyczki z maksimum korzyści

Na pewno warto szukać optymalnej oferty pożyczki jak najbardziej adekwatnej do konkretnych potrzeb. Sektor finansowy pozabankowy nieustannie wzbogaca się o nowe propozycje, a konkurencyjność jest naprawdę duża. Każdy potencjalny pożyczkobiorca może oczekiwać indywidualnego podejścia, wygodnej formy załatwiania przez internet, uproszczonych formalności, szybkości decyzyjnej i błyskawicznej wypłaty pieniędzy na wskazany rachunek bankowy.
Pożyczka pozabankowa to również możliwość uzyskania wnioskowanej kwoty przez osoby z negatywnymi wpisami w bazach, zadłużone, a nawet z komornikiem.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x