Strona główna » Zarabianie » AnyMind – jak zarabiać prowadząc konsultacje online

AnyMind – jak zarabiać prowadząc konsultacje online

Przyszedł czas na kolejny serwis i zarazem pomysł na zarobek w sieci czyli konsultacje online. By zacząć zarabiać w ten sposób wystarczy podpiąć odpowiedni kod do strony, a serwisem, który to umożliwi będzie AnyMind. Od czego zacząć i jak to dokładnie wygląda?

Rejestracja w AnyMind

Rejestracja w serwisie nie jest skomplikowana, a zaczyna się od podania numeru telefonu. Następnie kilka słów o sobie, zdjęcie oraz opcjonalnie certyfikaty i dyplomy. Kolejnym krokiem jest wybór tematów konsultacji oraz stawki za minutę rozmowy.

Teraz wystarczy już tylko podpiąć kod do swojej strony i czekać na połączenia. Co ciekawe można również wykorzystać specjalny link, który można udostępnić chociażby w social media. Nie będzie to jednak wyglądało tak samo jak w przypadku strony, ale sama zasada działania pozostanie taka sama.

Uważasz, że masz sporą wiedzę w danej dziedzinie, którą chcesz się dzielić, a nie masz własnej strony? Może już najwyższy czas pomyśleć o tym by założyć bloga i zacząć na nim zarabiać?.

Rodzaje kont w AnyMind

W AnyMind dostępne są 2 rodzaje kont, choć jedno nie wyklucza drugiego:

  • Konto konsultanta – stworzono z myślą o osobach, które planują prowadzić konsultacje samodzielnie jako niezależni specjaliści, np. freelancerach czy blogerach. Można zostać konsultantem zarówno jako osoba fizyczna, jak i jako firma, np. osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą. Właściciel konta samodzielnie prowadzi konsultacje.
  • Konto organizacji – stworzone z myślą o firmach i portalach, które w ramach jednego konta chcą oferować konsultacje prowadzone przez wielu konsultantów. Właściciel takiego konta może zaprosić do współpracy osoby z kontami konsultanta (zarówno własnych pracowników, jak i niezależnych konsultantów).

Jak wyglądają konsultacje za pomocą AnyMind

Prowadząc konsultację za pomocą AnyMind mamy do dyspozycji wideo, audio oraz czat. Rozmowa nie różni się zbytnio od tych, które znamy chociażby ze Skype, ale tutaj za każdą sekundę rozmowy otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie, które uzależnione jest od ustalonej stawki. Jeden konsultant może mieć różne tematy rozmów, które różnić się mogą również stawką za minutę połączenia.

AnyMind posiada bezpieczny, wbudowany system płatności. 

Jak wygląda konsultacja od strony klienta? By zadzwonić do wybranego konsultanta, wystarczy podpiąć swoją kartę płatniczą. Sam proces jest szybki i nie sprawia problemów, ale wymaga posiadania konta klienta na AnyMind.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
ernestrs
ernestrs
4 lat temu

Całkiem ciekawa strona pozwalająca zarobić udzielając komuś zdalnej pomocy np. w nauce języka, rozwiązywaniu zadań lub innych form korepetycji. Kiedyś może ja wypróbuję, ale już z pewnością polecę ją mojemu koledze ze studiów, który zajmował się udzielaniem korepetycji przez popularny komunikator. Może spodoba mu się taka forma i wpadnie jakiś grosz do kieszeni.

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x