Strona główna » Opinie » Kubigo – opinie i opis serwisu

Kubigo – opinie i opis serwisu

Kubigo jest polskim serwisem, który płaci za wykonywanie określonych zadań oraz wypełnianie ankiet. Znajdziemy w nim zarówno te zlecane przez zewnętrznych sponsorów, jak i przez innych użytkowników serwisu. Jak zarabiać w serwisie i co warto o nim wiedzieć?

Rejestracja w Kubigo

Zanim jeszcze zaczniemy zarabiać w serwisie musimy oczywiście założyć konto. Rejestracja jest bardzo prosta i właściwie ogranicza się do podania loginu, hasła oraz adresu e-mail. W zasadzie to by było na tyle, więc wystarczy tylko chwila, aby dołączyć do Kubigo i móc wykonywać zadania.

Jak zarabiać w Kubigo

Wszystkie akcje zarobkowe w serwisie dostępne są pod zakładką „Zarabiaj” (po prawej stronie). Wśród nich znajdziemy zarówno różnego rodzaju zadania, jak i rotatory ankietowe. Oczywiście możemy też dodać własne, aby inni użytkownicy mogli na nich zarabiać.

Bonusy

Za wykonanie określonych akcji otrzymujemy również punkty bonusowe, a dokładniej jeden za każdą poprawnie wykonaną. Jednak, aby je otrzymywać współczynnik akcji wykonanych za pomocą oszustwa nie może przekraczać 20%.

Kolejny bonus, a właściwie wynagrodzenie pieniężne otrzymują użytkownicy, którzy zarobili najwięcej w danym miesiącu. Nagradzanych jest 5 najlepszych osób i otrzymują kolejno: 30 zł, 20 zł, 15 zł, 10 zł, 5 zł. 

Program poleceń

Kubigo posiada również własny program partnerski, dzięki któremu możemy budować dodatkowy dochód pasywny. Wystarczy, że za pomocą reflinka zaprosimy kolejne osoby do programu otrzymując 10% zarobionych przez nich pieniędzy (oczywiście bez jakiegokolwiek uszczerbku na ich zarobkach). Wprawdzie promowanie serwisów tego typu nie jest łatwe, ale jest to dobry sposób, aby trochę przyspieszyć zarabianie.

Jak więcej zarabiać na ankietach

płatne ankiety online

Wprawdzie w Kubigo znajdziemy również rotatory ankietowe, ale niestety nie jest to najlepszy serwis, jeśli chcemy zarabiać na ich wypełnianiu. Jednak w internecie znajdziemy wiele innych stron, które skupiają się na ankietach, jak choćby ySense. Dlatego też warto zainteresować się pozostałymi panelami, jeśli chcemy zarabiać na wypełnianiu ankiet.

Status użytkownika

Na stronie użytkownicy mogą posiadać status normalny lub zaawansowany. Ten pierwszy otrzymujemy automatycznie od razu po rejestracji w serwisie. Jednak dopiero status zaawansowany zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak wyższe stawki, krótszy czas na ponowne wykonanie akcji, czy zadania specjalnie dla użytkowników z tej grupy. Zdecydowanie warto się postarać o zmianę statusu, choć przyznawany jest on przez administrację dopiero po spełnieniu określonych warunków:

  • zaproszenie przynajmniej 5 osób do serwisu.
  • przynajmniej 200 zł wypłacone z programu.
  • aktywność w serwisie oraz na forum.
  • podawanie tylko prawdziwych danych przy wykonywaniu zadań.
  • podawanie tylko aktywnych numerów telefonu.
  • wykonywanie wszystkich kroków z opisu akcji.
  • częsta zmiana adresu IP w miarę możliwości.
  • promowanie serwisu w internecie i innych miejscach.

Dodatkowe informacje o Kubigo

Serwis Kubigo posiada również własne forum oraz wbudowany czat pozwalający na komunikację między użytkownikami oraz administracją. Wprawdzie jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, ale niestety zarówno forum, jak i czat nie tętni życiem.

Zarobki

Obecnie ilość dostępnych zadań wewnętrznych w Kubigo jest tak mała, że nie warto nastawiać się na jakieś wyższe zarobki. Aktualnie dominują misje oraz ankiety ogólnodostępne, jak np. Personaly, Speak UP, Cint itp. Niestety lata świetności serwisu już dawno minęły, choć można mieć nadzieję, że nie bezpowrotnie. Jednak mimo to użytkownicy są w stanie zarabiać całkiem przyzwoite pieniądze, a możemy to sprawdzić w wewnętrznym rankingu. Informacje, które się tam znajdują potwierdzają, że w dalszym ciągu idzie zarobić w serwisie około 10 złotych dziennie.

Wypłata z Kubigo

Wypłatę z serwisu Kubigo możemy zlecić po uzbieraniu przynajmniej 10 złotych na saldzie, więc stosunkowo szybko. Do dyspozycji mamy konto bankowe, portfel internetowy PayPal oraz doładowanie telefonu. Są to na tyle popularne metody wypłaty z serwisów zarobkowych, więc w zasadzie nic więcej nie jest potrzebne.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko sobie obecnie wyobrazić normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak warto od czasu do czasu zmienić instytucję, aby otrzymać lepsze warunki oraz dodatkowe pieniądze za założenie konta. Dzięki temu zarobimy przynajmniej kilkaset złotych nic nie tracąc.


paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy wypłacać pieniądze na konto bankowe, ale również wykorzystać zgromadzone środki do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty z serwisu bezpośrednio na PayPal.

dowód wypłaty kubigo

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Biorąc pod uwagę fakt, że ilość zadań dostępnych w serwisie Kubigo jest niewielka, to na wysokie zarobki niestety liczyć nie możemy. Dlatego też warto zainteresować się pozostałymi serwisami oraz zupełnie innymi sposobami zarabiania przez internet, aby zarabiać w domu jeszcze więcej. Na szczęście tych jest całkiem sporo i w większości przypadków wystarczy trochę wolnego czasu oraz chęci, gdyż żadne specjalne umiejętności nie są potrzebne.

Opinie o Kubigo

Swego czasu Kubigo był całkiem niezłym serwisem zarobkowych, ale obecnie wypada dość słabo. Wprawdzie w dalszym ciągu możemy zarobić jakieś pieniądze i wypłata realizowana jest naprawdę szybko, ale w tej chwili są po prostu lepsze serwisy. Możliwe, że za jakiś czas wróci na dawne tory i ilość dostępnych zadań znacznie się zwiększy, ale póki co wygląda to jak wygląda.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

Strona mnie zaciekawiła i właśnie się na niej zarejestrowałem, na pierwszy rzut oka wydaje się spoko. Sporo dostępnych akcji, niskie minimum do wypłaty. Wszystkie zadania do wykonania są ciekawe – niektóre wymagają naprawdę niewiele czasu na jego wykonanie. Zobaczymy jak będzie dalej i czy serwis płaci, ale póki co na +.

hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu

Ok Janek chyba mnie przekonałeś, bo może i ja się zarejestruję, bo mimo, że kilka razy ta nazwa mi się przewijała to nigdy nie myślałem o zapisie

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x