Kubigo

Kubigo

Kubigo jest serwisem płacącym za wykonywanie określonych zadań. Mogą to być zarówno zadania zlecane przez zewnętrznych sponsorów, jak i użytkowników serwisu. Nie trzeba oczywiście wykonywać ich wszystkich. Zadania oraz wynagrodzenie za nie bywają bardzo różne, zależnie od ich skomplikowania.

rejestracja

Rodzaje akcji w Kubigo

Wszystkie akcje zarobkowe w serwisie dostępne są pod zakładką “Zarabiaj”. Przy każdej z nich widnieje wynagrodzenie, które zostanie przyznane za wykonanie zadanie. Dostępne akcje to:

 • standardowe – tutaj dostępne są wszystkie zadania zlecane przez zewnętrznych sponsorów.
 • użytkowników – jak wyżej, ale zlecane przez pozostałych użytkowników serwisu. Można tu także zlecać wykonanie konkretnej akcji innym.
 • offerwalls – standardowe akcje dostępne na wielu stronach jak np. Matomy.
 • pozostałe – specyficzne zadania np. wymagające zmiany adresu IP, wysłania sms czy dłuższej aktywności.

Status użytkownika Kubigo

Na stronie użytkownicy mogą posiadać status normalny lub zaawansowany. Ten pierwszy posiada automatycznie każdy użytkownik bezpośrednio po rejestracji. Status zaawansowany niesie za sobą wiele korzyści takich jak wyższe stawki, krótszy czas na ponowne wykonanie akcji czy zadania specjalnie dla użytkowników z tej grupy. Przyznawany jest on przez administrację po spełnieniu określonych warunków:

 • zaproszenie przynajmniej 5 osób do serwisu.
 • przynajmniej 200zł wypłacone z programu.
 • aktywność w serwisie oraz na forum.
 • podawanie tylko prawdziwych danych przy wykonywaniu zadań.
 • podawanie tylko aktywnych numerów telefonu.
 • wykonywanie wszystkich kroków z opisu akcji.
 • częsta zmiana adresu IP w miarę możliwości.
 • promowanie serwisu w internecie i innych miejscach.

Dodatkowe informacje o Kubigo

Z zaproszonych do programu osób otrzymujemy dodatkowo 10% zarobionej przez nich kwoty.

Serwis Kubigo posiada również własne forum oraz wbudowany chat pozwalający na komunikację między użytkownikami oraz administracją.

Za wykonanie określonych akcji przyznawane są także punkty bonusowe. Za każdą poprawnie wykonaną jest to jeden punkt. By go otrzymać współczynnik akcji wykonanych za pomocą oszustwa nie może przekraczać 20%.

Wypłata z Kubigo

Wypłata wynagrodzenia z serwisu Kubigo możliwa jest po uzbieraniu przynajmniej 10zł na koncie. Dostępne opcje wypłaty to:

Zobacz też płatne ankiety

Zostaw komentarz

2 Komentarze

 1. Strona mnie zaciekawiła i właśnie się na niej zarejestrowałem, na pierwszy rzut oka wydaje się spoko. Sporo dostępnych akcji, niskie minimum do wypłaty. Wszystkie zadania do wykonania są ciekawe – niektóre wymagają naprawdę niewiele czasu na jego wykonanie. Zobaczymy jak będzie dalej i czy serwis płaci, ale póki co na +.

 2. Ok Janek chyba mnie przekonałeś, bo może i ja się zarejestruję, bo mimo, że kilka razy ta nazwa mi się przewijała to nigdy nie myślałem o zapisie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *