Kubigo

Kubigo

Kubigo jest serwisem płacącym za wykonywanie określonych zadań. Mogą to być zarówno zadania zlecane przez zewnętrznych sponsorów, jak i użytkowników serwisu. Nie trzeba oczywiście wykonywać ich wszystkich. Zadania oraz wynagrodzenie za nie bywają bardzo różne, zależnie od ich skomplikowania.

Kubigo - rejestracja

Rejestracja w serwisie jest bardzo prosta i ogranicza się właściwie do loginu, hasła, adresu e-mail. Wystarczy, więc tylko chwila by dołączyć do Kubigo i móc zacząć zarabiać.

Rodzaje akcji w Kubigo

Wszystkie akcje zarobkowe w serwisie dostępne są pod zakładką “Zarabiaj”. Przy każdej z nich widnieje wynagrodzenie, które zostanie przyznane za wykonanie zadanie. Dostępne akcje to:

 • standardowe – tutaj dostępne są wszystkie zadania zlecane przez zewnętrznych sponsorów.
 • użytkowników – jak wyżej, ale zlecane przez pozostałych użytkowników serwisu. Można tu także zlecać wykonanie konkretnej akcji innym.
 • offerwalls – standardowe akcje dostępne na wielu stronach jak np. Matomy.
 • pozostałe – specyficzne zadania np. wymagające zmiany adresu IP, wysłania sms czy dłuższej aktywności.

Alternatywy dla Kubigo

Aktualnie ilość zadań w serwisie Kubigo nie jest zbyt duża, co przekłada się na zdecydowanie niższe zarobki. Warto sprawdzić również inne serwisy, które płacą za określone aktywności w internecie np. wypełnianie ankiet, klikanie reklam, wykonywanie zadań itp.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…

Status użytkownika Kubigo

Na stronie użytkownicy mogą posiadać status normalny lub zaawansowany. Ten pierwszy posiada automatycznie każdy użytkownik bezpośrednio po rejestracji. Status zaawansowany niesie za sobą wiele korzyści takich jak wyższe stawki, krótszy czas na ponowne wykonanie akcji czy zadania specjalnie dla użytkowników z tej grupy. Przyznawany jest on przez administrację po spełnieniu określonych warunków:

 • zaproszenie przynajmniej 5 osób do serwisu.
 • przynajmniej 200zł wypłacone z programu.
 • aktywność w serwisie oraz na forum.
 • podawanie tylko prawdziwych danych przy wykonywaniu zadań.
 • podawanie tylko aktywnych numerów telefonu.
 • wykonywanie wszystkich kroków z opisu akcji.
 • częsta zmiana adresu IP w miarę możliwości.
 • promowanie serwisu w internecie i innych miejscach.

Dodatkowe informacje o Kubigo

Z zaproszonych do programu osób otrzymujemy dodatkowo 10% zarobionej przez nich kwoty. Oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach.

Serwis Kubigo posiada również własne forum oraz wbudowany czat pozwalający na komunikację między użytkownikami oraz administracją. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chodzi o komunikację, ale niestety ilość osób na czacie jest bardzo mała. Można powiedzieć, że forum również nie żyje zbytnio.

Bonusy w Kubigo

Za wykonanie określonych akcji przyznawane są także punkty bonusowe. Za każdą poprawnie wykonaną jest to jeden punkt. By go otrzymać współczynnik akcji wykonanych za pomocą oszustwa nie może przekraczać 20%.

Kolejny bonus przyznawany jest użytkownikom, którzy zarobili najwięcej w danym miesiącu. Nagradzanych jest 5 najlepszych osób i jest to odpowiednio: 30 zł, 20 zł, 15 zł, 10 zł, 5 zł. 

Zarobki w Kubigo

Aktualnie ilość zadań wewnętrznych Kubigo jest na tyle mała, że nie ma co nastawiać się na jakieś wyższe zarobki. Aktualnie dominują zadania oraz ankiety ogólnodostępne jak np. Personaly, Speak UP, Cint itp. Lata świetności serwisu na pewno minęły, choć miejmy nadzieję, że nie bezpowrotnie. Mimo to, użytkownicy są w stanie zarabiać całkiem przyzwoite pieniądze. Bazując na wewnętrznym rankingu, łatwo można sprawdzić zarobki innych użytkowników. Informacje, które się tam znajdują potwierdzają, że idzie zarobić w serwisie około 10 złotych dziennie.

Wypłata z Kubigo

Wypłata wynagrodzenia z serwisu Kubigo możliwa jest po uzbieraniu przynajmniej 10zł na koncie. Dostępne opcje wypłaty to:

Opinie o Kubigo

Swego czasu Kubigo był całkiem niezłym serwisem zarobkowych, ale aktualnie ilość dostępnych zadań nie jest zbyt duża. Mimo ich małej liczby, w dalszym ciągu idzie zarobić w miarę przyzwoite pieniądze, więc warto rzucić okiem co serwis ma do zaoferowania. Możliwe, że kiedyś wróci na dawne tory i ilość dostępnych zadań znacznie się zwiększy, co przełoży się na jeszcze większe zarobki.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

2 Komentarze

 1. Strona mnie zaciekawiła i właśnie się na niej zarejestrowałem, na pierwszy rzut oka wydaje się spoko. Sporo dostępnych akcji, niskie minimum do wypłaty. Wszystkie zadania do wykonania są ciekawe – niektóre wymagają naprawdę niewiele czasu na jego wykonanie. Zobaczymy jak będzie dalej i czy serwis płaci, ale póki co na +.

 2. Ok Janek chyba mnie przekonałeś, bo może i ja się zarejestruję, bo mimo, że kilka razy ta nazwa mi się przewijała to nigdy nie myślałem o zapisie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *