Strona główna » Opinie » Admitad – opinie i opis sieci afiliacyjnej

Admitad – opinie i opis sieci afiliacyjnej

Jednym z bardziej dochodowych sposobów na zarabianie w internecie jest afiliacja, która polega na promowaniu określonych produktów lub usług. Wprawdzie nie jest to łatwa metoda, ale warto spróbować ze względu na wysoki potencjał zarobkowy. Firm, z którymi możemy nawiązać współpracę jest wiele, a jedną z nich jest Admitad, czyli sieć afiliacyjna o międzynarodowym zasięgu z siedzibą główną w Niemczech. Co warto o niej wiedzieć i jak zarabiać?

Rejestracja w Admitad

Chcąc nawiązać współpracę z Admitad musimy oczywiście się najpierw zarejestrować. Możemy to zrobić za pomocą konta Google, LinkedIn, Facebooka, Yandex, VK, OK lub po prostu wypełniając formularz, w którym podajemy imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło.

Rzecz jasna możemy zarejestrować się również jako reklamodawca – zmieniając zakładkę. Po założeniu i aktywowaniu konta możemy przejść od razu do zarabiania.

Jak zarabiać w Admitad

Zanim spłyną pierwsze profity w Admitad musimy rzecz jasna najpierw znaleźć kampanię, którą chcemy promować. W tym celu wchodzimy w zakładkę „Programy”, następnie „Admitad Store” i tam wybieramy program, który nas interesuje. Jak łatwo zauważyć, do niektórych możemy dołączyć od razu, a inne mogą wymagać wcześniejszej moderacji. Po akceptacji lub dołączeniu, kampanie te znajdziemy w zakładce „Moje programy”, gdzie będziemy mieli dostęp do różnych materiałów reklamowych.

Narzędzia dostępne w Admitad

 • weryfikator linków – sprawdza poprawność tworzonych linków, aby nie wkradł się błąd przy dodawaniu SubID. Dzięki narzędziu dowiemy się również do jakiej witryny, programu oraz materiałów reklamowych prowadzi,
 • postback URL – umożliwia podpięcia własnego systemu śledzenia sprzedaży,
 • rabaty i kupony – znajdziemy tu informacje o kodach rabatowych i kuponach, które mogą pomóc w promowaniu konkretnych kampanii,
 • generator deeplink – pozwala tworzyć linki kierujące na daną podstronę, zamiast na stronę główną,
 • uszkodzone linki – narzędzie zbiera wszystkie linki, które po przekierowaniu z różnych przyczyn nie generują żadnego dochodu (np. po zawieszeniu programu),
 • admitad extension – rozszerzenie pozwala na generowanie linków partnerskich bezpośrednio na stronie wybranego reklamodawcy,
 • ochrona przed AdBlock – narzędzie wyświetlające po wejściu na stronę monit z prośbą o wyłączenie programu blokującego reklamy,
 • shortlink – służy do skracania linków, aby miały bardziej przyjazną użytkownikowi formę,
 • zagubione konwersje – pozwala zgłaszać błędnie odrzucone i niezaliczone przez system konwersje,
 • moneylink – znajduje na stronie zwykłe linki i przekształca je na partnerskie,
 • integracja z Google Ads – po zgromadzeniu wystarczającej ilości danych otrzymamy automatyczne strategie Google Ads, dzięki którym zoptymalizujemy koszty konwersji,
 • admitad bot – służy do generowania linków partnerskich z telefonu lub innego urządzenia,
 • admitad teleport – pozwala użytkownikom przechodzić bezpośrednio do reklamodawcy, bez przekierowywania ich na stronę sieci afiliacyjnej.

Modele rozliczeń w Admitad

 • CPS – otrzymujemy wynagrodzenie za zakupy dokonane przez skierowanego na stronę reklamodawcy użytkownika. Właśnie w tym modelu rozliczanych jest większość programów, które znajdziemy w Admitad. Najczęściej jest to jakiś procent kwoty zamówienia, który w zależności od branży waha się od 1 do nawet 30%,
 • CPA – prowizję dostaniemy za określona działanie użytkownika skierowanego na stronę reklamodawcy,
 • CPL – model najczęściej związany z grami online, usługami internetowymi i ofertami finansowymi. Wynagrodzenie otrzymujemy, gdy użytkownik zarejestruje się na stronie, wypełni wniosek, czy też wykona inne działanie, które wymaga podania danych osobowych,
 • CPC – obecnie rzadko spotykany w sieciach afiliacyjnych model, w którym otrzymujemy wynagrodzenie za każde kliknięcie w banner lub link,
 • CPI – stosowną prowizję otrzymamy, gdy użytkownik pobierze i zainstaluje wybraną aplikację lub oprogramowanie komputerowe.

Wypłata z Admitad

Najprzyjemniejsza część całej zabawy z afiliacją, to oczywiście wypłata pieniędzy. Możemy ją zlecić po uzbieraniu niezbędnego minimum, które dla polskiej waluty wynosi 100 złotych. W Admitad do dyspozycji mamy przelew na konto bankowe, PayPal, Payoneer oraz Webmoney.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak banki oferują lepsze warunki jedynie nowym klientom, więc warto od czasu do czasu pokusić się o zmianę instytucji. Dzięki temu możemy dodatkowo zarobić przynajmniej kilkaset złotych.


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, z którego możemy wypłacać pieniądze na konto bankowe lub wykorzystać zgromadzone środki do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


Payoneer to kolejny portfel internetowy, choć zdecydowanie mniej popularny. Wprawdzie nie wykorzystamy go do płatności w sklepach, ale możemy wypłacić zgromadzone środki na wskazane konto bankowe.


Gdzie promować

programy partnerskie

Wprawdzie działanie w sieciach afiliacyjnych nie należy do najłatwiejszych sposobów zarabiania w sieci, ale zarobek często rekompensuje włożony wysiłek. Do tego jednak niezbędne są pewne umiejętności i sprawdzone metody promowania, które praktycznie w każdym programie partnerskim i sieci afiliacyjnej wyglądają tak samo. Różnią się jedynie produktem lub usługą.

Jak inaczej zarabiać przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Afiliacja może zapewnić naprawdę imponujące zarobki, ale niestety ze względu na trudność promowania, metoda ta nie jest dla wszystkich. Czasem warto zdecydować się na coś łatwiejszego – zwłaszcza na początku swojej przygody z zarabianiem przez internet. Możliwości jest naprawdę sporo, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o Admitad

Admitad to sieć afiliacyjna, która działa na rynku od 2010 roku, więc może pochwalić się już sporym doświadczeniem. Ma wiele ciekawych kampanii, szybko realizuje wypłaty, a w internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jej temat. Firma również stale się rozwija zdobywając kolejnych wydawców i reklamodawców, więc z pewnością warto dać jej szansę.

Macie jakieś doświadczenia z siecią afiliacyjną Admitad? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x