Strona główna » Artykuły sponsorowane » Program kadrowo-płacowy – jaki warto wybrać?

Program kadrowo-płacowy – jaki warto wybrać?

Co jednak oznacza „przystępny program”? Taki, przy którym nie musisz spędzić godzin, by poznać jego funkcje. Prosty, czytelny wygląd oprogramowania sprawi, że Twoi pracownicy będą korzystać z niego z przyjemnością.

Kluczowe cechy to aktualność i bezpieczeństwo

Przy wyborze sprawdź też, czy program będzie zawsze dostosowany do aktualnych przepisów. Istotne jest również bezpieczeństwo. W oprogramowaniu kadrowo-płacowym znajdują się dane osobowe zatrudnionego personelu, muszą więc być chronione. Upewnij się, czy informacje są szyfrowane i można wykonywać kopie zapasowe.

Pomoc w obliczeniach i przekazywaniu danych

Możliwość automatycznego obliczania płac i wysokości składek ZUS przyspieszy pracę działu kadr i zmniejszy ryzyko pomyłki. Te same zalety ma funkcja przenoszenia informacji z programu kadrowo-płacowego do programu księgowego i wgrywania danych kadrowych z pliku. Dobrze, jeśli system usprawnia też przygotowywanie i przesyłanie dokumentów do ZUS-u oraz wysyłkę deklaracji podatkowych do serwisu e-Deklaracje.

Wszystkie zadania zrobione na czas

Równie poważnym błędem, co pomyłka, może być przeoczenie jakiejś ważnej informacji. W programie kadrowo-płacowym ważną funkcją są przypomnienia, np. o tym, że kończy się umowa pracownika lub zbliżają się badania lekarskie. Korzystanie z oprogramowania gwarantuje też terminową wypłatę wynagrodzeń i przekazywania dokumentów do ZUS. 

Przekonaj się, jak wiele oszczędzasz!

Program zapewnia nie tylko oszczędność czasu, ale i pieniędzy. Jest tańszym rozwiązaniem niż powierzenie obsługi kadrowo-płacowej zewnętrznej firmie. Ponadto daje korzyści ekologiczne – nie wymaga drukowania dokumentów, gdy nie ma takiej potrzeby.

Zanim wybierzesz – przetestuj!

Sama intuicyjność gwarantuje, że dział kadrowy szybko nauczy się obsługiwać programy z serii Streamsoft PCBiznes. Warto jednak mieć szansę na przetestowanie. Możesz skorzystać z próbnej wersji programu kadrowo-płacowego Aga, która działa przez 60 dni, lub z wersji demonstracyjnej. Więcej informacji – na stronie https://www.pcbiznes.pl/program-kadrowo-placowy/.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x