Strona główna » Artykuły sponsorowane » Najlepsze platformy do kupowania Cardano, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś

Najlepsze platformy do kupowania Cardano, o których prawdopodobnie nie wiedziałeś

Cardano, jeden z najpopularniejszych rewelacji rynku byków w 2021 roku, pozostał niewiarygodnie istotny i popyt, pomimo utraty 89,95% jego wartości wszech czasów. Zastanawiacie się pewnie, dlaczego projekt Charles Hoskinson utkwił w umysłach inwestorów i nie będzie daleko. Tylko w 2022 r. Cardano zmodernizowało swoją sieć, aby dopasować ją do skalowalności innych ekosystemów, takich jak Solana i Ethereum. Gdybyś śledził znaczące zmiany, które wstrząsnęły sektorem kryptograficznym w roku, wtedy wiedziałbyś, jak duże znaczenie przynosi uaktualnienie Vasil. 

Nie zanudzam Cię wszystkimi szczegółami, ponieważ Cardano może być na Twojej liście zakupów kryptograficznych. Tak więc, w tym artykule, damy Ci szczegóły na pięciu pierwszych platformach, aby płynnie dodać Cardano do swojego portfolio. Istnieje jednak szansa, że nie rozumiesz, czym jest Cardano lub jego rodzima kryptowaluta. Najpierw przedstawimy Wam krótki przegląd Cardano, zanim zajmiemy się szczegółami, gdzie można kupić.

Co To Jest Cardano?

Cardano został zwodowany w 2015 roku. Założona przez Charles Hoskinson, Cardano funkcjonuje jako ekosystem blockchain, w którym programiści mogą budować zdecentralizowane aplikacje (DApps). Możecie pomyśleć, że to podobne do Ethereum i nie będziecie się mylić. To dlatego, że Hoskinson jest byłym członkiem zespołu założycielskiego Ethereum. Tak, jest trochę korelacji między obu projektów kryptograficznych. Jednak Cardano ma jedną rzecz, która pomaga mu uplasować się powyżej Ethereum, czyli jego opłaty transakcyjnej i szybkości. W przeciwieństwie do Ethereum, transakcje Cardano są szybkie i nie musisz się martwić o płacenie wygórowanych opłat za transfery aktywów. W chwili obecnej CoinMarketCap zajmuje dziewiąte miejsce pod względem kapitalizacji rynkowej. Jej rodzima kryptowaluta, ADA, jest również warta 0,31 dolara. Teraz przejdźmy do najłatwiejszych platform, aby kupić ADA.

Równowaga

Znany jako największa na świecie giełda kryptograficzna, Finance był jedną z czołowych platform wymieniających Cardano. W rzeczywistości zespół Input Output, który służy jako ramię rozwojowe Cardano, przyznał kiedyś, że większość jego użytkowników była na giełdzie prowadzonej przez Changpeng-Zhao. Więc kupowanie ADA na Binance jest całkiem proste. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie internetowej lub oficjalnej aplikacji, zweryfikować i przejść do zakupu ADA za pomocą opcji karty kredytowej lub debetowej. Możesz również wymieniać stabilne monety, takie jak USDT lub BUSD na ADA, korzystać z depozytów bankowych lub handlu peer-to-peer (p2p).

Bitcoin w górę

Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć Cardano i to było wysokie wzgórze wspinać, następnie należy spojrzeć w kierunku https://immediate-edge.io/pl. W przeciwieństwie do Binance, Immediate Edge nie jest wymianą. Zamiast tego jest to narzędzie, które łączy handlowców i inwestorów zarówno do brokerów na całym świecie. Załatw to dobrze – nie będziesz automatycznie właścicielem Cardano, rejestrując się na platformie. 

Jednak platforma pomoże Ci dotrzeć do doświadczonych traderów, którzy przełamali by złożoność handlu. Innym ciekawym elementem korzystania z tej platformy jest to, że masz konto demo jako początkujący. Ponadto, masz możliwość korzystania z funkcji handlu ręcznego lub angażować automatycznego robota handlowego. Jednak we wszystkim, co robisz, upewnij się, że robisz własne badania przed inwestowaniem. Co najważniejsze, przed dokonaniem jakiegokolwiek kapitału potwierdź zasady i przepisy regulujące handel kryptowalutami w swoim kraju.

Podstawa monety

Z ponad 150 kryptowalut i ponad dwukrotnie par handlowych, Coinbase jest jedną z najlepszych platform do zakupu Cardano. Podobnie jak Binance, Coinbase jest również giełdą kryptowalut. Różni się on jednak od poprzedniego w sposób wyraźny. Coinbase pobiera pewne opłaty transakcyjne niezależnie od sposobu, w jaki korzystasz z ADA. W przypadku bazy Coinbase opłaty transakcyjne wahają się od 0% do 0,6%. Metody deponowania są jednak bardzo proste. Musisz również wiedzieć, że minimalny depozyt wynosi $2. Co ciekawe, handel nie jest jedyną opcją dla Cardano na Coinbase. Giełda oferuje również możliwość postawienia ADA na stole.

eToro

Aby kupić ADA na eToro, nie musisz przechodzić skomplikowanych procesów. Jako jedna z najlepszych platform z najlepszym zabezpieczeniem, eToro zapewnia, że jego użytkownicy nie mają problemów z zakupem inteligentnego tokenu umowy. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z procedurami deponowania środków za pomocą przelewu, karty debetowej lub kredytowej. Gdy to zrobisz, możesz bezproblemowo kupić Cardano z fiat waluty lub stablecoin zdeponowane. Należy jednak pamiętać, że eToro ma pewne opłaty transakcyjne związane z depozytami i handlem.  W chwili pisania tego artykułu, kupno i sprzedaż może przyciągnąć aż 1% opłat handlowych.

Krakena

Giełda Kraken jest jednym z najlepszych miejsc do zakupu tej kryptowaluty Proof-of-Stake (PoS). W rzeczywistości giełda oferuje kilka metod kupna ADA. Najciekawsze jest to, że wszystkie dostępne metody są bezproblemowe, a jeśli jesteś początkującym na platformach, to nigdy nie było tak łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić oficjalną stronę Kraken lub pobrać aplikację. Następnie należy sprawdzić, czy rejestracja została przeprowadzona ze względów bezpieczeństwa. Następnie przejdź do wpłaty pieniędzy na konto handlowe. Wreszcie, możesz użyć depozytu, aby kupić ADA. To jest tak proste, jak to możliwe.

Ostatnie słowa

Wreszcie, ważne jest, aby wiedzieć, że zakup ADA nie gwarantuje zysków lub ulepszony PNL. Jednak kryptowaluta została oznaczona jako rewolucyjna przez wielu czołowych inwestorów, nawet maksymalistów Bitcoin. Mimo to, należy upewnić się, że zrobić własne badania na temat żetonów przed zakupem. Ponadto ten artykuł klasyfikuje te platformy najlepiej ze względu na osobiste doświadczenia z nimi. Jest bardzo możliwe, że niektóre z nich może nie pasować do celu handlowego, Więc dobrze zrobić, aby przetestować lub zbadać więcej o nich przed podjęciem decyzji finansowej.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x