Strona główna » Artykuły sponsorowane » Kalendarze wieloplanszowe dla firm

Kalendarze wieloplanszowe dla firm

Chcesz na stałe zagościć w pamięci (jak i biurach i domach) klientów? Wybierz kalendarz wieloplanszowy jako formę promocji Twojej firmy.

Kalendarze wieloplanszowe to doskonały sposób na promocję Twojej firmy. Duże, wygodne i efektowne kalendarze A2 z powodzeniem zagoszczą u Twoich klientów. Szybko staną się one pięknym elementem dekoracyjnym w ich domach, jak i firmach. Tylko od Ciebie zależy, czy taki kalendarz spełni tylko i wyłącznie rolę dekoracyjną, czy może będzie oryginalnym sposobem na wypromowanie Twojej firmy. 

Warto zadbać o taką formę promocji, przygotowując kalendarz z wyjątkowymi grafikami bądź zdjęciami. Gdy patrzenie na niego będzie dużą przyjemnością, to z pewnością wyląduje on na wielu ścianach. Kalendarz powinien nawiązywać do firmy, czy to poprzez tematykę zdjęć, czy kolorystykę. Nawet najdelikatniejsze akcenty odpowiadające koncepcji identyfikacji wizualnej firmy pozwolą na skuteczniejszą reklamę i jeszcze lepszy efekt. 

Reklama w sam raz na ścianę 

Wybór kalendarza reklamowego to sposób na sprytną reklamę Twojej firmy. W końcu gotowy produkt dekoracyjny niezależnie od tego, jakie zdjęcia bądź grafiki się na nim znajdują — i tak nawiązuje do Twojej działalności. Czy to ze względu na logotyp, grafiki, czy nawet kolory marki.

Tym samym Twoja firma, jak i jej oferta na stałe zapisują się w pamięci klienta. Zresztą, nic w tym dziwnego skoro goszczą na jego ścianie 12 miesięcy. Teraz pozostaje Ci wyobrazić sobie, ile byś zapłacił za reklamę na cały rok na przykład w social media, Google Ads, czy stosując inne popularne sposoby na promowanie swojej firmy i budowanie świadomości marki. Znacznie więcej, prawda? 

Kalendarz znajdujący się w firmie klienta bądź jego mieszkaniu może budzić zainteresowanie jego klientów, bądź osób z kręgu znajomych. W taki sposób o wiele łatwiej polecić Twoje usługi innym, jak i zainteresować ofertą potencjalnych klientów.

Co więcej, pięknie wykonane kalendarze mogą pojawić się także na zdjęciach na profilach w social media. Gdy influencer, który je zamieszcza, oznaczy firmę, tym większa promocja dla działalności, bo zupełnie bezpłatnie informacja o niej dotrze do wielu dodatkowych osób, z zupełnie różnych grup docelowych.  

Wizytówka w znacznie większym formacie 

Tym samym taki kalendarz można potraktować jak wyjątkową wizytówkę, tylko w nieco większym formacie. Warto zlecić wykonanie kalendarza specjalistom: https://www.dobredrukowanie.pl. Na przykład za pośrednictwem drukarni internetowej. Tym samym niezależnie od tego, gdzie jest Twoja firma, możesz zlecić wykonanie projektu i cieszyć się jego świetną jakością, która z pewności w przyszłości zaprocentuje. Dostępne są kalendarze wykonywane na podstawie projektu klienta, jak i gotowe wzory, które są zaprojektowane z uwzględnieniem trendów. Tym samym na bazie gotowego wzoru także możesz stworzyć coś wyjątkowego!


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x