Strona główna » Opinie » ForsaPL – opinie i opis serwisu

ForsaPL – opinie i opis serwisu

ForsaPL to serwis, który wprawdzie powstał już w 2009 roku, ale większość użytkowników kojarzyć go może z okresu, gdy przejęła go firma AitiTau (rok 2014) i adminem stała się Miroka. Członkostwo było całkowicie darmowe, choć mieliśmy możliwość zakupu specjalnego konta VIP. Jednak jak to czasem bywa – niestety strona przestała istnieć.

Koniec serwisu ForsaPL

Serwis, choć nie cieszył się zbytnią popularnością, to oferował ciekawe możliwości zarobkowe. Niestety w pewnym momencie zamienił się w SCAM i przestał być wypłacalny, aż finalnie całkowicie zniknął z internetu. W związku z tym poniższe informacje dotyczące ForsaPL są już nieaktualne, a jedyne co nam pozostaje, to wybrać alternatywne sposoby zarabiania.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a klikanie w reklamy jest tylko jednym z nich. Poszczególne metody różnią się od siebie potencjałem zarobkowym oraz czasem, który należy im poświęcić, aby uzyskać pierwsze efekty. Jednak większość nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, więc z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak zarabiać na klikaniu w reklamy

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to zdecydowanie najprostszy sposób zarabiania w internecie, choć niekoniecznie najbardziej dochodowy. Decydując się na tę formę zdobywania pieniędzy, warto mieć konto przynajmniej w kilku serwisach. Na szczęście w sieci jest ich naprawdę sporo, więc mamy w czym wybierać.

Jak zarabiać w ForsaPL

Jak zarabiać w Forsapl
 • Maile (widoczne akurat na zrzucie) – dostępne są tu dwa rodzaje maili. Jedne wysyłane są na pocztę gdzie musimy je odebrać i potwierdzić wklejając adres strony lub odpowiedź. Drugi rodzaj możemy po prostu kliknąć i zobaczyć w programie (są one niżej),
 • Mini zadania – zadania nie wymagające większego wysiłku możliwe do natychmiastowego wykonania,
 • Płatne kliki – klikanie w bannery i odczekanie wymaganego czasu,
 • Płatne zadania – zadania wymagające poświęcenia więcej czasu, często dotyczą rejestracji w jakimś serwisie,
 • Kliki sieciowe – kliki wspólne dla wielu serwisów, więc kliknięcie ich w jednym z nich wyklucza możliwość kliknięcia w pozostałych,
 • Oferty refundowane – zwrot części poniesionych kosztów przy konkretnych zakupach,
 • Reklamy VIP – reklamy przeznaczone dla premiowanych uczestników. Każde konto premiowane przydziela nam poleconych, którzy rejestrują się bez osoby polecającej oraz daje określoną ilość reklam do wykorzystania. Dostępne są 3 rodzaje takiego konta:
  • Złoty – 16,70 zł na miesiąc,
  • Srebrny – 8,50 zł na miesiąc,
  • Brązowy – 6,70 zł na miesiąc,
 • Kliki konkursowe – klikanie w bannery w zamian za wynagrodzenie, a dodatkowo co określoną ilość kliknięć losowany jest zwycięzca, który otrzyma dodatkowy bonus,
 • Płatne zapisy – zapisy do innych serwisów zarobkowych,
 • Płatne promowanie (ptp) – promowanie reklam w innych serwisach tego typu poprzez specjalny link,
 • Strona startowa – ustawienie strony forsapl.info jako strona startowa. Co 24 godziny otrzymamy z tego tytułu bonus pieniężny,
 • Polecaj nas – prowizja od zaproszonych osób do programu z 3 poziomów (odpowiednio 15% – 8% – 1%),
 • Płatne pobieranie – pobieranie plików z serwisów pozwalających zarabiać na uploadzie, oczywiście w zamian za wynagrodzenie,
 • Autosurf – strony ładują się automatycznie i szybko zmieniają, wystarczy mieć włączony w jakiejś karcie, aby otrzymywać wynagrodzenie za każde wyświetlenie,
 • Aukcje ForsaPL – aukcje serwisu np. specjalne reklamy.

Pozostałe zakładki nie służą do zarabiania, ale po nazwie możemy wywnioskować do czego służą np. zakup reklam.

Program poleceń

W serwisie mamy aż 3 poziomy poleconych (15% – 8% – 1%), więc warto to wykorzystać. Osoby zapraszane za pomocą reflinka oczywiście nic na tym nie tracą. Promowanie serwisu nie należy do rzeczy łatwych, ale stanowi bardzo dobry dodatek do zarabianych pieniędzy, a czasem nawet generować dochód pasywny. Jego wysokość oczywiście uzależniona jest od ilości zaproszonych osób oraz ich aktywności.

Wypłata zarobków z ForsaPL

W forsapl możemy wypłacić pieniądze na kilka sposobów. Najważniejszy z nich to oczywiście wypłata bezpośrednio na konto bankowe (po uzbieraniu przynajmniej 10 zł na saldzie lub 1 zł w przypadku konta VIP), choć możemy wykorzystać również PayPala.


ranking kont bankowych

Warto wiedzieć, który bank ma aktualnie najlepszą ofertę, gdyż często możemy liczyć na dodatkowe pieniądze za założenie konta. Oczywiście młodsi użytkownicy również nie powinni mieć problemów z wypłatą, gdyż konto dla młodych aktualnie znajduje się w ofercie wielu instytucji.


paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, który umożliwia dokonywanie płatności w wielu sklepach internetowych. Poza tym, możemy również wypłacić zgromadzone środki bezpośrednio na konto bankowe.


W zasadzie te dwie powyższe opcje wypłaty powinny nam wystarczyć, ale do dyspozycji mamy również:

 • przekaz pocztowy – minimum 20 zł,
 • przelew na czeskie konto bankowe – minimum 10 zł.

Opinie o ForsaPL

Sam zamysł serwisu, jak i możliwości zarobkowe były całkiem ciekawe, ale niestety strona nie przetrwała próby czasu. ForsaPL cieszyła się dobrymi opiniami wśród internautów oraz niezłymi stawkami, ale ilość reklam pozostawiała wiele do życzenia. Serwis, choć istniał naprawdę długo, to cały czas miał spore problemy z ilością użytkowników oraz reklamodawców, więc upadek był tylko kwestią czasu. Od pozostałych stron tego typu, strona wyróżniała się przede wszystkim tym, że mail reklamowy musieliśmy sami sobie wysłać na skrzynkę klikając odpowiedni przycisk.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
hubmlyn
hubmlyn
5 lat temu

Z przykrością stwierdzam, ze od jakiegoś roku Forsa.pl jest dużo słabszym serwisem niż wcześniej. Mało maili, klików zaledwie jeden lub dwa, w konkursowych też zawsze poniżej 10 i jeszcze tylko za 0,025 grosza. Fajnie jak wpadnie w miesiącu klika maili z zadaniami co są płatne po dwa 3 grosze ale one są rzadkością a jeszcze z rok temu było ich nawet kilka dziennie. Może jednak czasy świetności wrócą, co myślicie?

Aprilia
Aprilia
5 lat temu

Sama nie raz korzystam, zapraszam… polecam. Serwis idealny dla samotnego klikacza wysokie zyski + możliwość zakupu tanich wejść PTP.

krypt88
krypt88
4 lat temu

Tej strony nie znam i nie posiadam tam konta ale raczej niczym się nie różni od zareklamy czy podobnych gdzie klikamy w reklamy, banery lub czytanie maili. Jak każda strona tego typu oferuje program poleceń, bo inaczej to ciężko zarobić samemu. Próbuję sił w portalach tego typu ale to pochłania sporo poświęconego czasu 🙁

Kosmita 199
Kosmita 199
3 lat temu

Ostatnia tabela wypłat była sfałszowana,nikt z tych osób nie dostał wypłaty 🙂 Stronę już usneli.

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x