Fireads

Fireads

FireAds to sieć afiliacyjna od FireMedia, które działa zarówno na polskim, jak i globalnym rynku od 2011 roku. W swojej ofercie posiada wiele różnych programów, które pozwolą zwiększyć zyski, a liczba ta stale się powiększa. Jak wygląda rejestracja i zarabianie w programie? Jakie jeszcze sieci afiliacyjne są warte uwagi?

FireAds - rejestracja

Strona jest w języku polskim, więc sama rejestracja nie powinna stanowić problemu. Ciekawą sprawą jest wymóg posiadania przynajmniej jednego z wymienionych środków komunikacji:

 • Gadu Gadu,
 • Skype,
 • Telegram.

Nie ma możliwości rejestracji bez podania choćby jednego z nich. Jest to chyba pierwsza sieć afiliacyjna z takim wymogiem, ale widocznie jest taka potrzeba.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Do FireAds nie ma się o co przyczepić, ponieważ oferuje sporo różnych kampanii i nie ma problemów z wypłatami. Nie oznacza to jednak, że nie warto rzucić okiem na inne sieci afiliacyjne lub całkiem inne sposoby zarabiania w internecie.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Afiliacja

Afiliacja

Afiliacja jest jednym z bardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie, ale wymaga większego zaangażowania, zwłaszcza z początku. Marketing afiliacyjny z pewnością…

Czym wyróżnia się FireAds

 • dedykowane rozwiązania,
 • helpdesk czynny całą dobę,
 • wbudowany czat, który pozwala na komunikację między użytkownikami,
 • deeplink – możliwość linkowania do konkretnego produktu np. filmu na showmax.

Sugestie dotyczące platformy należy zgłaszać bezpośrednio do supportu lub na forum.

Modele rozliczeń w FireAds

 • CPA (Cost Per Action) – wykonanie konkretnej akcji,
 • CPL (Cost Per Lead) – wypełnienie formularza lub pozostawienie danych kontaktowych,
 • CPS (Cost Per Sale) – kupno konkretnego produktu,
 • PPI/CPI (Pay Per Instal) – instalacja danej aplikacji,
 • CPC (Cost Per Click) – kliknięcie w link partnerski,
 • SOI/DOI (Single opt-in / Double opt-in) – użytkownik po rejestracji nie musi potwierdzać adresu e-mail.
Chcesz wiedzieć więcej na temat metod rozliczeń?
CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

CPS CPA CPL CPC CPO - modele rozliczeń

Zarabiając w sieciach afiliacyjnych lub programach partnerskich z pewnością spotkamy się z różnymi modelami rozliczeń. W zależności od sytuacji, mogą…

Program partnerski FireAds

FireAds umożliwia również polecanie sieci afiliacyjnej kolejnym osobom, w zamian za 5% zarobionych przez nich pieniędzy (oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach). Podejście jest tu jednak nieco inne jak w przypadku innych programów partnerskich, ponieważ tutaj w każdej chwili można zmienić osobę, która zaprosiła nas do programu. Jest tak, ponieważ narzędzie ma być przeznaczone dla “mentorów“, którzy przekazują wiedzę na temat zarabiania osobom, które zapraszają.

Narzędzie ułatwiające zarabianie

FireAds umożliwia utworzenie specjalnego odtwarzacza Video, który po ustalonym czasie uruchomi blokadę i przekieruje do wybranej kampanii. Materiały wideo można załadować z YouTube, CDA lub pliku .mp4.

Wypłata z FireAds

W FireAds, aby zrealizować wypłatę trzeba uzbierać na koncie przynajmniej 50 złotych. Zależnie od tempa realizacji, wyróżnić można dwa rodzaje wypłat:

 • standardowe – realizowane są do 14 dni, choć w praktyce jest to zdecydowanie szybciej,
 • ekspresowe – realizowane do 24 godzin (prowizja 15%, minimum do wypłaty 50 złotych),
 • natychmiastowe – realizowane do 1 godziny (prowizja 20%, minimum do wypłaty 300 złotych).

Wypłatę zlecić można na :

Opinie o FireAds

FireAds cieszy się bardzo dobrymi opiniami w internecie i posiada w swojej ofercie wiele różnych kampanii. Sieć oferuje spory potencjał zarobkowy i wiele różnych narzędzi pomocnych w zarabianiu. Do tego wbudowany czat, gdzie uzyskać można wsparcie innych użytkowników oraz zwyczajnie pogadać również na plus. Z pewnością warto wypróbować i samodzielnie ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią na jego temat w komentarzu.

1 Komentarz

 1. Działam stosunkowo krótko, więc nic nowego na temat serwisu nie powiem, ale jak mam jakieś pytania to mogę liczyć na szybką pomoc od innych użytkowników na wbudowanym czacie. Póki co serwis jak najbardziej w porządku, ale zobaczymy jak będzie z zarobkami bo dopiero uczę się zarabiania w sieciach afiliacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *