Strona główna » Opinie » FireAds – opinie i opis sieci afiliacyjnej

FireAds – opinie i opis sieci afiliacyjnej

FireAds to sieć afiliacyjna od FireMedia, które działa zarówno na polskim, jak i globalnym rynku od 2011 roku. W swojej ofercie posiada wiele różnych programów, dzięki którym możemy zarabiać, a liczba ta stale się powiększa. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dość nietypowe podejście mentoringu. Co warto wiedzieć o serwisie?

Rejestracja w FireAds

Strona jest w języku polskim, więc cały proces zakładania konta nie powinien przysporzyć nam większych problemów. Jednak w odróżnieniu od innych sieci afiliacyjnych, tutaj spotkamy się z wymogiem posiadania przynajmniej jednego z wymienionych środków komunikacji:

  • Gadu Gadu,
  • Skype,
  • Telegram.

Niestety nie mamy możliwości rejestracji bez podania choćby jednego z nich. Jest to prawdopodobnie jedyna sieć afiliacyjna, która wymaga takich danych, ale nie jest to problem, którego nie da się stosunkowo łatwo rozwiązać, jeśli zależy nam na zarabianiu.

Co powinniśmy wiedzieć o tej sieci afiliacyjnej

Afiliacja to jeden z popularniejszych i bardziej dochodowych sposobów zarabiania pieniędzy przez internet, a FireAds jest bez wątpienia jedną z sieci afiliacyjnych, na którą warto zwrócić uwagę. W swojej ofercie ma bardzo dużo różnych programów, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co oferuje?

  • dedykowane rozwiązania,
  • helpdesk czynny całą dobę,
  • wbudowany czat, który pozwala na komunikację między użytkownikami,
  • deeplink – możliwość linkowania do konkretnego produktu np. filmu na showmax.

Sugestie dotyczące platformy możemy zgłaszać bezpośrednio do supportu lub na forum.

Narzędzie ułatwiające zarabianie

FireAds umożliwia utworzenie specjalnego odtwarzacza Video, który po ustalonym czasie uruchomi blokadę i przekieruje do wybranej kampanii. Materiały wideo możemy załadować z YouTube, CDA lub pliku .mp4.

Modele rozliczeń w FireAds

Program poleceń

FireAds umożliwia również polecanie sieci afiliacyjnej kolejnym osobom, w zamian za 5% zarobionych przez nich pieniędzy (oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach). Podejście jest tu jednak nieco inne, jak w przypadku pozostałych sieci afiliacyjnych, ponieważ tutaj w każdej chwili możemy zmienić osobę, która zaprosiła nas do programu. Jest tak, ponieważ narzędzie ma być przeznaczone dla „mentorów„, którzy dzielą się swoją wiedzą i pomagają zarabiać osobom, które zapraszają. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, które dodatkowo zachęca do kontaktu z poleconymi, aby udzielić im potrzebnego wsparcia. Zapraszamy oczywiście za pomocą specjalnego reflinka.

Jak zarabiać w FireAds

programy partnerskie

Zarabianie w FireAds jest stosunkowo proste. Wystarczy, że przejdziemy do interesującej nas kampanii, pobierzemy link i po prostu zaczniemy promować. Jeśli chodzi o samo miejsce promowania, to w zasadzie możemy robić to wszędzie. Wyjątkiem są kampanie, w których mamy listę zabronionych działań np. promowanie w grupach na FB. Tak na dobrą sprawę, to promowanie wygląda praktycznie tak samo w każdym programie partnerskim i sieci afiliacyjnej – różni się jedynie produktem.

Wypłata z FireAds

W FireAds, aby zrealizować wypłatę musimy uzbierać na koncie przynajmniej 50 złotych. Zależnie od tempa realizacji, wyróżnić możemy dwa rodzaje wypłat:

  • standardowe – realizowane są do 14 dni, choć w praktyce jest to zdecydowanie szybciej,
  • ekspresowe – realizowane do 24 godzin (prowizja 15%, minimum do wypłaty 50 złotych),
  • natychmiastowe – realizowane do 1 godziny (prowizja 20%, minimum do wypłaty 300 złotych).

Zarobione pieniądze możemy wypłacić bezpośrednio na wskazane konto bankowe, co z pewnością zadowoli większość użytkowników. Jednak poza tym, do dyspozycji mamy również PayPal, ePayments oraz webmoney.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak tylko nowi klienci mogą liczyć na lepsze warunki, a często nawet dodatkowe pieniądze za założenie konta. Dlatego nie warto trzymać się stale jednej instytucji.


paypal

PayPal jest z całą pewnością najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala realizować bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych. Dodatkowo, w razie potrzeby bez problemu wypłacimy zgromadzone środki na konto bankowe.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Marketing afiliacyjny pozwala zarabiać naprawdę spore pieniądze, ale musimy się zaangażować w promocję. Jednak nie jest to jedyna możliwość zdobywania pieniędzy przez internet, więc warto również sprawdzić pozostałe sposoby, a jest ich całkiem sporo. Różnią się od siebie potencjałem zarobkowym oraz trudnością, ale wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o FireAds

FireAds cieszy się bardzo dobrymi opiniami w internecie, a w swojej ofercie posiada wiele różnych kampanii. Sieć ma naprawdę spory potencjał zarobkowy oraz dodatkowe narzędzia pomocne w zarabianiu. Warto zwrócić uwagę również na wbudowany czat, na którym możemy uzyskać wsparcie innych użytkowników oraz zwyczajnie pogadać. Nie sposób nie wspomnieć również o interesującym podejściu do mentoringu, który zachęca do udzielania wsparcia zapraszanym osobom. Fireads jest siecią afiliacyjną, którą z pewnością warto wypróbować, aby samodzielnie ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią na jego temat w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Rafał
Rafał
5 lat temu

Działam stosunkowo krótko, więc nic nowego na temat serwisu nie powiem, ale jak mam jakieś pytania to mogę liczyć na szybką pomoc od innych użytkowników na wbudowanym czacie. Póki co serwis jak najbardziej w porządku, ale zobaczymy jak będzie z zarobkami bo dopiero uczę się zarabiania w sieciach afiliacyjnych.

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x