FireAds – opinie i opis sieci afiliacyjnej

FireAds to sieć afiliacyjna od FireMedia, które działa zarówno na polskim, jak i globalnym rynku od 2011 roku. W swojej ofercie posiada wiele różnych programów, które pozwolą zwiększyć zyski, a liczba ta stale się powiększa. Jak wygląda rejestracja i zarabianie w programie? Co powinniśmy wiedzieć i jakie inne sieci afiliacyjne warte są uwagi?

Rejestracja w FireAds

Strona jest w języku polskim, więc sama rejestracja nie powinna stanowić problemu. W odróżnieniu od innych sieci afiliacyjnych, tutaj spotkamy się z wymogiem posiadania przynajmniej jednego z wymienionych środków komunikacji:

 • Gadu Gadu,
 • Skype,
 • Telegram.

Nie mamy możliwości rejestracji bez podania choćby jednego z nich. Jest to prawdopodobnie pierwsza i jedyna sieć afiliacyjna, która wymaga takich danych, ale raczej nie jest to duży problem.

Co powinniśmy wiedzieć o tej sieci afiliacyjnej

Afiliacja to jeden z popularniejszych i bardziej dochodowych sposobów zarabiania pieniędzy przez internet, a FireAds jest bez wątpienia siecią afiliacyjną wartą uwagi. W swojej ofercie ma bardzo dużo różnych programów, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Co oferuje?

 • dedykowane rozwiązania,
 • helpdesk czynny całą dobę,
 • wbudowany czat, który pozwala na komunikację między użytkownikami,
 • deeplink – możliwość linkowania do konkretnego produktu np. filmu na showmax.

Sugestie dotyczące platformy możemy zgłaszać bezpośrednio do supportu lub na forum.

Narzędzie ułatwiające zarabianie

FireAds umożliwia utworzenie specjalnego odtwarzacza Video, który po ustalonym czasie uruchomi blokadę i przekieruje do wybranej kampanii. Materiały wideo możemy załadować z YouTube, CDA lub pliku .mp4.

Modele rozliczeń w FireAds

Program poleceń

FireAds umożliwia również polecanie sieci afiliacyjnej kolejnym osobom, w zamian za 5% zarobionych przez nich pieniędzy (oczywiście bez uszczerbku na ich zarobkach). Podejście jest tu jednak nieco inne jak w przypadku pozostałych sieci afiliacyjnych, ponieważ tutaj w każdej chwili możemy zmienić osobę, która zaprosiła nas do programu. Jest tak, ponieważ narzędzie ma być przeznaczone dla „mentorów„, którzy dzielą się swoją wiedzą i pomagają zarabiać osobom, które zapraszają. Jest to bardzo ciekawe podejście, które dodatkowo zachęca do kontaktu z poleconymi, aby udzielić im potrzebnego wsparcia.

Jak zarabiać w FireAds

Zarabianie w FireAds jest stosunkowo proste. Przechodzimy do interesującej nas kampanii, pobieramy link i po prostu promujemy. Jeśli chodzi o miejsce promowania, w zasadzie możemy robić to wszędzie. Wyjątkiem są kampanie, w których mamy listę zabronionych działań np. promowanie w grupach na FB. Prawdopodobnie najlepsze i najbardziej uniwersalne miejsce to własny blog, który możemy założyć w kilka minut, nawet za darmo.


jak założyć bloga

Założenie własnego bloga otwiera naprawdę wiele możliwości zarobkowych, a sieci afiliacyjne to jedynie jedna z nich. Zdecydowanie warto sprawę przemyśleć, zwłaszcza, że możemy to zrobić również za darmo.


Wypłata

W FireAds, aby zrealizować wypłatę musimy uzbierać na koncie przynajmniej 50 złotych. Zależnie od tempa realizacji, wyróżnić możemy dwa rodzaje wypłat:

 • standardowe – realizowane są do 14 dni, choć w praktyce jest to zdecydowanie szybciej,
 • ekspresowe – realizowane do 24 godzin (prowizja 15%, minimum do wypłaty 50 złotych),
 • natychmiastowe – realizowane do 1 godziny (prowizja 20%, minimum do wypłaty 300 złotych).

Możliwość wypłaty zarobionych pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe z pewnością zadowoli większość użytkowników, ale poza tym możemy wypłacić pieniądze wykorzystując do tego:

 • PayPal – jest z całą pewnością najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala realizować bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych. Dodatkowo, w razie potrzeby bez problemu wypłacimy zgromadzone środki na konto bankowe,
 • ePayments,
 • Webmoney.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Marketing afiliacyjny pozwala zarabiać naprawdę spore pieniądze, ale musimy się zaangażować w promocję. W internecie mamy do dyspozycji wiele sieci afiliacyjnych, które różnią się od siebie oferowanymi produktami i usługami oraz stawkami. Do FireAds na dobrą sprawę nie ma się do czego przyczepić, gdyż oferuje sporo różnych kampanii i nie ma problemów z wypłatami, ale nie oznacza to, że nie możemy rzucić okiem na inne sieci afiliacyjne, gdyż możemy znaleźć tam równie ciekawe kampanie. Warto również sprawdzić pozostałe sposoby zarabiania w internecie, a jest ich całkiem sporo.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na różne sposoby, a jest ich naprawdę sporo. Różnią się one między sobą potencjałem zarobkowym oraz czasem, który musimy poświęcić, aby uzyskać możliwie jak najlepsze efekty.


Opinie o FireAds

FireAds cieszy się bardzo dobrymi opiniami w internecie, a w swojej ofercie posiada wiele różnych kampanii. Sieć oferuje spory potencjał zarobkowy oraz dodatkowe narzędzia pomocne w zarabianiu. Warto zwrócić uwagę również na wbudowany czat, na którym możemy uzyskać wsparcie innych użytkowników oraz zwyczajnie pogadać. Nie sposób nie wspomnieć również o podejściu do mentoringu, który zachęca do udzielania wsparcia zapraszanym osobom. Fireads jest siecią, którą z pewnością warto wypróbować, aby samodzielnie ocenić.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią na jego temat w komentarzu.

1 komentarz do “FireAds – opinie i opis sieci afiliacyjnej”

 1. Działam stosunkowo krótko, więc nic nowego na temat serwisu nie powiem, ale jak mam jakieś pytania to mogę liczyć na szybką pomoc od innych użytkowników na wbudowanym czacie. Póki co serwis jak najbardziej w porządku, ale zobaczymy jak będzie z zarobkami bo dopiero uczę się zarabiania w sieciach afiliacyjnych.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz