Strona główna » Opinie » Surveyrewardz – opinie i opis panelu ankietowego

Surveyrewardz – opinie i opis panelu ankietowego

Surveyrewardz jest międzynarodowym panelem, który pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet. Wprawdzie strona dostępna jest w języku polskim, ale tłumaczenie wygląda na niepełne, więc zdarzają się zdania w języku angielskim. Jednak w żaden sposób nie przeszkadza to w poruszaniu się po serwisie, nawet bez znajomości tego języka. Rejestracja w panelu możliwa jest już po ukończeniu 13 lat, więc wymóg jest niewielki. Co warto wiedzieć o panelu i jak zwiększyć zarobki z wypełniania ankiet?

Rejestracja w Surveyrewardz

Zanim przystąpimy do wypełniania ankiet w Surveyrewardz musimy oczywiście założyć konto. Cały proces przebiega stosunkowo szybko, choć podczas rejestracji musimy podać sporo informacji, aby odpowiednio dopasować profil ankietowy. Poza standardowymi, takimi jak jak adres e-mail, imię, nazwisko, rok urodzenia i płeć, znajdziemy tutaj również pytania odnośnie wykształcenia, aktualnie wykonywanego zawodu itp. Po udanej rejestracji możemy przejść od razu do wypełniania pierwszych ankiet, jeśli takowe będą dostępne.

Warto tutaj zwrócić uwagę, że do rejestracji wystarczy skończone 13 lat, więc może to być również ciekawa praca dla nieletnich.

Jak wypełniać ankiety w Surveyrewardz

W Surveyrewardz ankietę, którą możemy wypełnić znajdziemy na głównym ekranie, tuż po zalogowaniu. Wystarczy, że klikniemy w żółty przycisk „Wypełnij tę ankietę”, aby do niej przejść. Niestety brakuje tutaj informacji odnośnie przewidywanego czasu, który potrzebny jest na jej zaliczenie (ma to większość paneli ankietowych), więc ciężko się zorientować jak długa może być ta ankieta. Oczywiście w żadnym panelu ten czas nie jest dokładny, gdyż każdy wypełnia w innym tempie, ale pozwala chociaż w pewnym stopniu się zorientować jak długa może być dana ankieta.

Ankiety w surveyrewardz

Warto zwrócić uwagę, że panel posiada również „Wynik jakości”, który wzrasta za szczegółowe i przemyślane odpowiedzi, a spada za przyspieszanie i odpowiedzi nieprawidłowe. Paneliści o słabych wynikach nie będą mogli uczestniczyć w przyszłych badaniach, dzięki czemu klienci otrzymają tylko najwyższej jakości dane od respondentów. Każdy panelista po rejestracji otrzymuje 100 punktów, które z czasem ulegają zmianie – w jedną lub drugą stronę. Wyższy wynik daje również dostęp do większej ilości ankiet oraz nowych inicjatyw.

Program partnerski

Surveyrewardz posiada również własny program partnerski, dzięki któremu możemy budować dodatkowy dochód pasywny zapraszając kolejne osoby Możemy to robić na 3 sposoby:

  • za pomocą reflinka,
  • wysyłając bezpośrednie zaproszenie na podany adres e-mail,
  • wykorzystując przygotowane bannery (dostępne są w rozmiarach 468×60 oraz 300×250).

Za każdą poleconą osobę otrzymujemy tutaj 3$ oraz dodatkowo 15% po zarobieniu przez nią 3$ (oczywiście bez uszczerbku na zarobkach osoby zapraszanej).

Niestety panel Surveyrewardz zrezygnował z możliwości zapraszania kolejnych osób, więc zarabiać możemy już tylko i wyłącznie samodzielnie wypełniając ankiety.

Wypłata z Surveyrewardz

Jeśli chodzi o wypłatę z Surveyrewardz, to niestety nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Jednak do dyspozycji mamy jedną z najpopularniejszych opcji, czyli PayPal. Wprawdzie zdecydowana większość woli wypłatę bezpośrednio na konto bankowe, ale możemy bez żadnego problemu przerzucić pieniądze ze wspomnianego PayPala. Wypłatę możemy zlecić już po uzbieraniu 5$ na saldzie, ale w takiej sytuacji musimy doliczyć 0.1$ jako prowizję dla serwisu. Jeśli chcemy wypłacić bez dodatkowych opłat musimy uzbierać przynajmniej 10$.


paypal

PayPal bez wątpienia jest najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala nie tylko wypłacić pieniądze na konto bankowe, ale również wykorzystać je do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.


Teoretycznie panel oferuje więcej możliwości wypłaty zgromadzonych środków, ale niestety nie w Polsce.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty nieco powyżej 20 złotych z panelu, bezpośrednio na PayPal.

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Surveyrewardz jest tylko jednym z wielu paneli ankietowych, więc decydując się na taką formę zarabiania przez internet warto założyć konto również w innych. W ten sposób mocno zwiększymy ilość dostępnych ankiet, a więc również zarobki. Jednym z lepszych paneli ankietowych bez wątpienia jest ySense, choć dobrze jest znać również pozostałe, a jest ich naprawdę sporo.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Wypełnianie ankiet to tylko jeden z wielu różnych sposobów na zarabianie przez internet. Warto znać również pozostałe, gdyż łącząc je możemy zarobić znacznie więcej. Co ciekawe, wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto w Surveyrewardz

Rzecz jasna konto możemy w każdej chwili usunąć, jeśli panel nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy wejść w profil (górna część strony), a następnie kliknąć w „Zamknij konto” (po prawej). Teraz wystarczy, że potwierdzimy swoją decyzję ponownie wpisując hasło. Warto ją jednak wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż wiąże się to z utratą wszelkich danych oraz zarobków zgromadzonych na saldzie. Co więcej, usuniętego konta nie będziemy mogli już przywrócić.

Opinie o Surveyrewardz

Surveyrewardz jest panelem ankietowym, który prezentuje się ciekawie, choć opinie w internecie ma mieszane. Ludzie najczęściej narzekają na bardzo małą ilość dostępnych ankiet, choć jest to sprawa mocno indywidualna. Wszystko bowiem zależy od zapotrzebowania na odpowiedzi osób o danym profilu oraz wspomnianego „wyniku jakości”. Jak każdy inny panel, najlepiej sprawdzić samodzielnie i ocenić. Na plus z pewnością stosunkowo niskie minimum niezbędne, aby zlecić wypłatę oraz szybki czas jej realizacji.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Marta
Marta
3 lat temu

Strona bardzo fajna i ilość punktów minimalnych do wypłaty nie jest też wygórowana ale jednak ankiety pojawiają się tak rzadko, że trzeba odczekać swoje. Możliwe, że też zależy to od informacji, które przedstawimy w swoim profilu. Zawsze to jakiś dodatkowy sposób, aby wpadło kilka groszy. Z mojej strony- polecam 🙂

Kasia
Kasia
3 lat temu

Nie polecam tej strony, mają jakieś wyimaginowane kryteria, blokują, jak nie za wolno, to za szybko wypełnia się ankiety to niespełnienie kryterium quality. Blokują bez żadnej informacji, blokują i już mimo, że ma się środki do wypłaty.

Nie polecam!!!

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x