Surveyrewardz

Surveyrewardz jest kolejnym międzynarodowym panelem ankietowym, który pozwala zarabiać na wypełnianiu ankiet. Strona dostępna jest w języku polskim, choć zdarzają się zdania w języku angielskim. Nie przeszkadza to jednak w żaden sposób w poruszaniu się po serwisie. Rejestracja w panelu możliwa jest już po ukończeniu 13 lat. Jak się prezentuje i czy w ogóle warto?

Rejestracja w Surveyrewardz

Zanim przystąpimy do wypełniania ankiet w Surveyrewardz musimy założyć konto. Sam proces przebiega stosunkowo szybko, choć już przy rejestracji musimy podać sporo informacji, aby odpowiednio dopasować profil ankietowy. Poza standardowymi informacjami takimi jak jak adres e-mail, imię, nazwisko, rok urodzenia i płeć, znajdziemy tutaj również pytania odnośnie wykształcenia, aktualnie wykonywanego zawodu itp. Po rejestracji możemy przejść już do wypełniania pierwszych ankiet.

Ankiety

W Surveyrewardz ankietę, którą możemy wypełnić znajdziemy na głównym ekranie, tuż po zalogowaniu. Wystarczy, że klikniemy w żółty przycisk „Wypełnij tę ankietę”, aby do niej przejść. Niestety brakuje tutaj informacji odnośnie przewidywanego czasu, który potrzebny jest na jej wypełnienie (ma to większość paneli ankietowych). W związku z tym ciężko się zorientować jak długa może być ta ankieta, nawet jeśli w żadnym panelu czas ten nie jest dokładny. Każdy wypełnia ankiety w innym tempie, ale przewidywany czas pozwala na jakiekolwiek porównanie z pozostałymi ankietami.

Ankiety w surveyrewardz

Warto zwrócić uwagę na „Wynik jakości”, który wzrasta za szczegółowe i przemyślane odpowiedzi, a spada za przyspieszanie i odpowiedzi nieprawidłowe. Paneliści o słabych wynikach nie będą mogli uczestniczyć w przyszłych badaniach, dzięki czemu klienci otrzymają tylko najwyższej jakości dane od respondentów. Każdy panelista po rejestracji otrzymuje 100 punktów, które z czasem ulegają zmianie – w jedną lub drugą stronę. Wyższy wynik daje również dostęp do większej ilości ankiet oraz nowych inicjatyw.

Program partnerski

Praktycznie każdy panel ankietowy posiada własny program partnerski, więc i tutaj nie mogło bo zabraknąć. Wyróżnia się jednak pozytywnie na tle konkurencji, gdyż łączy stały zarobek z zapraszania z procentowym. Za każdą poleconą osobę otrzymujemy tutaj 3$ oraz stałe 15% po zarobieniu przez nią 3$.

Zapraszać możemy za pomocą specjalnego reflinka, wysyłając bezpośrednie zaproszenie na podany adres e-mail lub za pomocą przygotowanych bannerów (dostępne 2 rozmiarach: 468×60 oraz 300×250).

Wypłata z Surveyrewardz

Jeśli chodzi o wypłaty z Surveyrewardz to niestety nie mamy zbyt wielkiego wyboru. Dostępna jest jednak ta najbardziej pożądana przez wielu opcja, czyli PayPal. Wprawdzie większość woli wypłatę bezpośrednio na konto bankowe, ale wspomniany portfel internetowy również to umożliwia. Wypłatę możemy zlecić już po uzbieraniu 5$ na saldzie, ale w takiej sytuacji musimy doliczyć 0.1$ jako prowizję dla serwisu. Jeśli chcemy wypłacić bez dodatkowej prowizji musimy uzbierać przynajmniej 10$.


paypal

PayPal bez wątpienia jest najpopularniejszym portfelem internetowym, który pozwala wypłacić pieniądze na konto bankowe lub wykorzystać zgromadzone środki do bezpośredniej płatności w wielu sklepach internetowych.


Teoretycznie jest więcej możliwości wypłaty zgromadzonych środków, ale niestety nie są one dostępne w Polsce.

Dowód wypłaty

Poniżej dowód wypłaty nieco powyżej 20 złotych z panelu, bezpośrednio na PayPal.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Jeśli chodzi o panele ankietowe to Surveyrewardz jest raptem jednym z wielu. Decydując się na taką formę zarabiania w sieci warto założyć konto również w pozostałych. W ten sposób mocno zwiększymy ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie – również potencjalne zarobki. Warto zwrócić również uwagę na inne sposoby zarabiania, których w internecie jest całkiem sporo.


płatne ankiety online

Wypełnianie płatnych ankiet przez internet to jeden z łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki. Jest wiele paneli, w których warto założyć konto.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a niektóre z nich nie wymagają praktycznie żadnych umiejętności, jedynie trochę wolnego czasu.


Opinie o Surveyrewardz

Surveyrewardz jest panelem ankietowym, który z pewnością zasługuje na uwagę. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, choć znajdą się osoby, które narzekają na małą ilość dostępnych ankiet. Jest to jednak sprawa dość indywidualna, gdyż ich ilość zależy od zapotrzebowania na odpowiedzi osób o danym profilu oraz wspomnianym wcześniej „wyniku jakości”. Jak każdy inny panel, najlepiej sprawdzić go samodzielnie i wtedy ocenić. Na wyróżnienie z pewnością zasługuje stosunkowo niskie minimum do wypłaty oraz bardzo szybki czas jej realizacji.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do “Surveyrewardz”

  1. Strona bardzo fajna i ilość punktów minimalnych do wypłaty nie jest też wygórowana ale jednak ankiety pojawiają się tak rzadko, że trzeba odczekać swoje. Możliwe, że też zależy to od informacji, które przedstawimy w swoim profilu. Zawsze to jakiś dodatkowy sposób, aby wpadło kilka groszy. Z mojej strony- polecam 🙂

    Odpowiedz
  2. Nie polecam tej strony, mają jakieś wyimaginowane kryteria, blokują, jak nie za wolno, to za szybko wypełnia się ankiety to niespełnienie kryterium quality. Blokują bez żadnej informacji, blokują i już mimo, że ma się środki do wypłaty.

    Nie polecam!!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz