Ipsos iSay – opinie | jak wypełniać ankiety

Ipsos iSay to panel ankietowy będący częścią ogólnoświatowej grupy firm Ipsos. Od innych serwisów tego typu wyróżnia się przede wszystkim różnego rodzaju losowaniami, dzięki którym możemy wygrywać atrakcyjne nagrody. Rejestracja jest w pełni darmowa i możliwa już po ukończeniu 16 lat. Co warto wiedzieć o panelu, jakie ma opinie i jak zwiększyć zarobki z wypełniania ankiet?

Ipsos – co to?

Ipsos to międzynarodowa firma badawcza i konsultingowa, która swoją siedzibę ma w Paryżu we Francji. Założył ją prezes i dyrektor generalny Didier Truchot, a od lipca notowana jest również na Giełdzie Papierów Wartościowych w Paryżu. Od 1990 roku Grupa stworzyła lub przejęła wiele spółek i obecnie Ipsos jest trzecią co do wielkości agencją badawczą na świecie.

Rejestracja w Ipsos iSay

Na początek zacznijmy od rejestracji, która jest stosunkowo szybka i nie powinna przysporzyć żadnych problemów.

Konto zakładamy za pomocą formularza rejestracyjnego, w którym podajemy podstawowe informacje, takie jak: imię, nazwisko, adres e-mail, hasło, płeć, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania. Po wypełnieniu wszystkich pól zaznaczamy akceptację warunków oraz udowadniamy, że nie jesteśmy robotem wykonując prosty test. Warto zauważyć, że już za samą rejestrację i prawidłowe wypełnieniu profilu otrzymujemy 45 punktów.

Co więcej, rejestracja w panelu możliwa jest już po ukończeniu 16 lat, więc zarabianie w panelu może być również ciekawą formą pracy dla nieletnich.

Jak wypełniać ankiety w Ipsos iSay

Jeśli rejestrację i ankietę profilową mamy już za sobą, to pozostaje nam już tylko czekać na pierwsze płatne ankiety. Znajdziemy je na stronie głównej panelu wraz z dodatkowymi informacjami na ich temat, czyli:

 • przewidywany czas potrzebny na wypełnienie ankiety,
 • urządzenia, na które jest dostępna,
 • wynagrodzenie punktowe przyznawane za jej zaliczenie.
ankiety w I-say

To ile dokładnie otrzymamy punktów zależy głównie od tematyki oraz długości danej ankiety, jednak wartość większości ankiet oscyluje między 5, a 250 punktami. Średnio możemy liczyć na ok. 4 ankiety miesięcznie, choć ich ilość może być większa lub mniejsza. Wszystko zależy od naszego profilu oraz aktualnego zapotrzebowania na odpowiedzi konkretnych osób.

Polecanie znajomym Ipsos iSay

W panelu Ipsos iSay możemy również zdobywać dodatkowe punkty zapraszając znajomych. Niestety opcja ta dostępna jest dopiero po 30 dniach od rejestracji, ale warto z tej możliwości korzystać. Dzięki temu możemy znacznie zwiększyć zarobki, a nawet zbudować dochód pasywny. Za każdą zaproszoną do panelu osobę otrzymamy jednorazowo 100 punktów, a służy do tego reflink, który znajdziemy w zakładce „polecaj znajomym”.

Losowanie nagród w panelu Ipsos iSay

Ipsos iSay wyróżnia się od innych paneli ankietowych losowaniami, które pozwalają użytkownikom wygrywać dodatkowe nagrody. Na co możemy liczyć w panelu grupy Ipsos?

 • powitalne losowanie – każdy nowy członek automatycznie bierze udział w losowaniu nagród, a dokładnie jednej z 30 kart zakupowych o wartości 400 złotych. Nie musimy tutaj spełniać żadnych dodatkowych warunków, wystarczy, że założymy konto,
 • losowanie nagród Click – tutaj losowanie odbywa się co kwartał, a 10 szczęśliwców wygrywa po 10 000 punktów. W losowaniu biorą udział osoby, które ukończyły badania uzupełniające,
 • pool predictor – po każdej wypełnionej ankiecie otrzymujemy zaproszenie do zagrania w grę, która polega na zgadywaniu, jaki procent respondentów udzielił danej odpowiedzi. Im bliższa prawdy będzie nasza odpowiedź, tym więcej otrzymamy kuponów na losowanie, które odbywa się co 2 tygodnie,
 • losowanie VIP – każdy członek, który wypełni 15 ankiet w czasie trwania konkursu otrzyma szansę na wygranie jednej z 10 nagród (każda o wartości 500 EUR). Ponadto, członkowie, którzy wypełnią dodatkowo od 10 do 100 ankiet, otrzymają kolejne zgłoszenia do udziału w tym losowaniu,
 • swap to shop – każde zamówienie nagrody z katalogu Ipsos iSay jest szansą na wygranie wirtualnej karty przedpłaconej Mastercard. Zwycięzców w tym losowaniu jest aż 12, a wartość kart to: 1500 EUR (miejsca 1 – 2), 1000 EUR (miejsca 3 – 6), 500 EUR (miejsca 7 – 12).

Aplikacja mobilna Ipsos iSay

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Panel Ipsos iSay posiada również własną aplikację mobilną, która znacznie ułatwia zarabianie na telefonie. Dzięki niej mamy możliwość wypełniania ankiet w praktycznie każdym miejscu z dostępem do internetu, jeśli oczywiście mamy telefon przy sobie. Aplikacja dostępna jest na smartfony z androidem (znajdziemy w Google Play) oraz iOS (w App Store). Chcąc wykorzystać telefon do zarabiania warto zainteresować się również innymi aplikacjami, nie tylko tymi związanymi z wypełnianiem ankiet.

Wypłata i wymiana punktów w Ipsos iSay

Punkty zgromadzone w panelu grupy Ipsos możemy wypłacić, wymienić na kupony lub przekazać na fundację charytatywną. Niestety nie mamy możliwości wypłaty bezpośrednio na konto bankowe, ale do dyspozycji jest najpopularniejszy portfel internetowy, który to umożliwia, czyli PayPal. Dokładny przelicznik punktów uzależniony jest od wybranej opcji.

Wymiana na gotówkę

Pierwsza i najpopularniejsza opcja to oczywiście wymiana zdobytych punktów na pieniądze. Do dyspozycji mamy wspomnianego PayPala, ale zrealizować wypłatę możemy dopiero po uzbieraniu jednego z poniższych progów:

 • 2 EUR (340 punktów),
 • 5 EUR (850 punktów),
 • 10 EUR (1700 punktów).

paypal

PayPal to najpopularniejszy portfel internetowy, który obsługiwany jest przez wiele sklepów internetowych, ale pozwala także szybko przelać pieniądze na konto bankowe. Zrealizować wypłatę możemy po uzbieraniu:


Wymiana na kupony i nagrody

Kolejna możliwość to wymiana punktów na kupony, które możemy wykorzystać w różnych sklepach i serwisach. Do wyboru mamy:

 • Decathlon,
 • Zalando,
 • Media Markt,
 • Empik,
 • Spotify,
 • Answear,
 • TK-Maxx,

Poza kuponami, punkty możemy wymienić na przedpłaconą kartę MasterCard lub na nagrody rzeczowe w I-Say Market.

Przekazanie punktów na organizacje charytatywne

Zebrane punkty możemy przeznaczyć również na wybrane fundacje charytatywne. Do dyspozycji mamy sporą listę, na której znajdziemy ponad 250 największych organizacji charytatywnych i wiele innych lokalnych, co łącznie daje ponad 1000 instytucji. Zostały one sklasyfikowane w 12 kategoriach, co ułatwia wyszukiwanie.

Dowód wypłaty z Ipsos iSay

Poniżej dowód wypłaty 10 EUR bezpośrednio na PayPala.

i-say dowód wypłaty

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Ipsos iSay to tylko jeden z wielu paneli ankietowych, więc decydując się na zarabianie w ten sposób warto założyć konto w przynajmniej kilku serwisach tego typu (np. ySense). Dzięki temu zwiększymy ilość dostępnych ankiet, a to z kolei przełoży się na jeszcze wyższe zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Wypełnianie ankiet to jeden z łatwiejszych i popularniejszych sposobów na zarabianie w internecie, ale też nie jedyny. Warto zainteresować się również pozostałymi możliwościami pracy w domu, gdyż wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci. Co więcej, zarabianie przez internet ma wiele zalet oraz praktycznie nieograniczony potencjał zarobkowy.

Jak usunąć konto w Ipsos iSay

Członkostwo w panelu Ipsos iSay jest całkowicie dobrowolne, więc w każdej chwili możemy zrezygnować i po prostu usunąć konto. W tym celu musimy wejść w „Ustawienia”, które znajdziemy w rozwijalnym menu z prawej strony (u góry). Następnie klikamy w „Rezygnacja z subskrypcji” i potwierdzamy swoją decyzję wpisując ponownie hasło. Warto się jednak nad tym wcześniej dobrze zastanowić, gdyż wiąże się to również z utratą wszystkich zgromadzonych do tej pory środków.

Opinie o Ipsos iSay

Ipsos iSay to bardzo ciekawy panel ankietowy grupy Ipsos, który wysyła sporo ankiet i ma bardzo dobre opinie w internecie. Serwis nie ma żadnych problemów z wypłacalnością, a bardzo niski (2 EUR) próg wypłaty jest z pewnością kolejną sporą zaletą dla wielu użytkowników. Warto zwrócić uwagę również na losowania, które wyróżniają go na tle konkurencji i pozwalają wygrywać atrakcyjne nagrody. Decydując się na wypełnianie ankiet w internecie z pewnością warto założyć konto również tutaj.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Oregenes11
Oregenes11
3 lat temu

Czyli wiemy jak się zalogować i jak zarabiać, na czym polega to co robimy itd. Mnie jednak nurtuje pytanie po co tej stronie jest potrzebny mój adres zamieszkania… Boje się o bezpieczeństwo podając takie dane… Czy to napewno bezpieczne? Poza tym myślę że cały sposób na zarabianie jest kozacki i warty zastanowienia się. Pomimo wątpliwości dla mnie jako młodego człowieka jest to całkiem niezły sposób na kieszonkowe lub jakieś kupony.

Natalia
Natalia
3 lat temu

Korzystam i- say od ponad miesiąca i jestem zadowolona z decyzji jaką podjęłam odnośnie rejestracji. W tym czasie udało mi się zebrać wystarczająco dużo punków, aby zlecić wypłatę. Dodatkowo dzięki zainstalowanej aplikacji, dostaje dodatkowe przewidywania i mam nadzieję że kiedyś dopisze mi szczęście.

Gabriela
Gabriela
3 lat temu

Sama mam tam konto i da się conieco zdobyć oczywiście nie są to jakieś ogromne kwoty ale na dodatkowe pieniądze czy na kupno jakieś pierdoły idealne. Najważniejsze że portal jest szybki i łatwy w obsłudze nie jest skomplikowany, niektóre tego typu portale są dosyć ciężkie w obsłudze bo jest jeden wielki chaos natomiast tutaj jest wszystko czytelne i przejrzyste co jest na wielki plus. Polecam ponieważ można coś zawsze zyskać nie ruszając się z domu.

Dawid
Dawid
3 lat temu

Panel wygląda bardzo przyzwoicie. Spotkałem się już z wieloma panelami do wypełniania ankiet i szczerze mało który jest tak jasny i czytelny w obsłudze jak I-Say. Sama loteria jest bardzo ciekawą i nie spotykaną opcją za co panel plusuje. System nagradzania za punkty robi wrażenie. Brak wypłaty na konto to jedyny minus. Konto tutaj założyłem lecz żadnej ankiety jeszcze nie dostałem. Jaka jest czenstotliwość wysyłania ankiet z tego panelu?

monika
monika
3 lat temu

Jestem zarejestrowana w panelu od 2 lat. Mam uzupełniony profil w 100 % Bardzo duża różnorodność ankiet jest w czym się kwalifikować . Srednio ponad 20 ankiet tygodniowo o różnej trudności i długości na różne tematy. Wynagrodzenie też różne.

wiesia060919
wiesia060919
3 lat temu

Jestem z isay już ponad 3 lata i jestem zadowolona sporo ankiet wypłacają w terminie

Magda
Magda
3 lat temu

Isay to jeden z najlepszych paneli do zarabiania . Bardzo dużo ankiet. Warto też zapraszać znajomych,bo wtedy mamy większe zarobki.Stronka przyjemna, codziennie warto się tam logować ,bo zawsze jest coś do zrobienia .

Marta
Marta
3 lat temu

Osobiście jeden z moich ulubionych paneli ankietowych, gdzie możemy zarobić trochę pieniążków czy wymienić punkty na fajne bony 🙂 szybko i przyjemnie

Asia
Asia
3 lat temu

Korzystam z tego panelu już od dłuższego czasu , ankiety przychodzą co jakiś czas , raz jest okres że jest ich więcej a raz mniej . Ogólnie są ciekawe , mają dobre efekty wizualne . Co do wypłaty to czasami trzeba poczekać dłużej ( nawet miesiąc czasu ) ale przeważnie jest to do dwóch tygodni. Ankiety zazwyczaj przychodzą na maila ale też dobrze jest je samemu sprawdzać codziennie na panelu . Jest to jeden z ciekawszych paneli z ankietami 🙂

brak nazwy
brak nazwy
2 lat temu

Po przeczytaniu bardzo złych opinii na Trustpilot, że usuwają niektórym konta jak mają za dużo punktów,postanowiłem wymienić punkty na 3 kody do Decathlonu, razem 150 zł, i myślałem po takich opiniach że nie dostanę wcale albo za kilka miesięcy,ale doszły po 1-2 godz od zamówienia.

Minus jest taki,że nie dolicza ostatnio punktów za ankiety,mi są winni 2 razy po 75 pkt,napisałem na kontakt,podałem id ankiety ,ktoś odpisał że wyjaśnią to i odpiszą..mija dużo czasu z 2- 2,5 tyg i cisza a na maile nie ma odpowiedzi,można przeczytać na Trustpilot, że inni mają to samo. Punktów brak.

Paweł
Paweł
2 lat temu

Po ostatnich zmianach nic tam nie działa. Każda ankieta okazuje się błędem technicznym.

Dodatkowo brak możliwości wypłacania zebranych środków na PayPal, to jakieś nieporozumienie i zmuszanie użytkowników, do wymiany punktów na rzeczy, których nie potrzebują. Jeśli nie zacznie to wszystko poprawnie działać i przede wszystkim, jeśli PP nie zostanie przywrócony, ja z całą pewnością rezygnuję.

14
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx