Zarabiara

Zarabiara jest serwisem istniejącym od 2001 roku. Specjalnością strony jest autosurf, chociaż wyróżnia się również możliwością zarabiania na facebooku czy twitterze. Strona posiada również własne forum.

Strony już nie ma, więc poniższe informacje są nieaktualne. Polecam wybrać inne serwisy płacące za klikanie w reklamy.

Jak zarabiać w Zarabiara

Zarabiara

Serwis zarabiara jak inne tego typu, pozwala zarówno zarabiać jak i promować w nim inne strony. Póki co poniżej możliwości zarabiania czyli zakładka „zdobywaj punkty”:

 • Autosurf – wystarczy włączyć, a strony same przeskakują po określonym czasie. Nie wymaga to żadnej dodatkowej aktywności prócz uruchomienia, a po każdej zmianie strony dodawane są punkty do konta. Stron nie trzeba nawet oglądać, wystarczy zostawić odpalone w innej karcie w przeglądarce.
 • Bannery PTC – standardowe klikanie w bannery w zamian za określoną ilość pkt. Pod każdym z nich dokładna informacja na temat ilości punktów za kliknięcie jest podana.
 • Zadania – są to różnego rodzaju zadania zlecone przez pozostałych użytkowników. Przeważają zadania w stylu rejestracji w konkretnym serwisie czy komentarzy na forach.
 • Facebook lubię to i udostępnij – zarabianie na lajkowaniu i udostępnianiu stron na facebooku.
 • Twitter – tweetowanie na swoim koncie konkretnych wpisów z linkiem.

U góry są jeszcze dodatkowe zakładki umożliwiające zarabianie:

 • Nagrody – można odebrać codziennie bonus do ilości punktów po wykonaniu 10 wymian. Nie stanowi to akurat najmniejszego problemu, wystarczy na chwilę odpalić autosurf. Dodatkowymi nagrodami są jednorazowe punkty po wykonaniu określonej ilości wymian na koncie (co widać na zrzucie). Trzeba tylko kliknąć „odbierz”
 • Poleceni – zapraszanie znajomych do programu. Otrzymujemy 10% zdobytych i 15% zakupionych przez niego punktów. Reflink dostępny jest w odpowiedniej zakładce u góry.

Inne zakładki strony zarabiara

 • Twoje konto – tutaj znajdują się różne opcje dotyczące konta. Wymiana punktów na pieniądze i na odwrót oraz ich wypłata dostepne są w zakładce „Stan konta”. Reszta powinna być dość jasna.
 • Twoje strony – tutaj z kolei są opcje dotyczące promowania naszych stron w serwisie. Dodawanie bannerów, stron na facebooku, twitterze czy zadań.
 • Dowody wypłat – wypłaty zlecone przez innych użytkowników w serwisie. Aby mieć możliwość zlecenia kolejnej wypłaty na stronie zarabiara trzeba najpierw dodać swój dowód wypłaty z poprzedniej.
 • Statystyki – różnego rodzaju statystyki dotyczące użytkowników i wymian przez nich zrobionych.

Wypłata z zarabiara

Na stronie zarabiara zdobywa się punkty, które następnie wymienia się na złotówki według przelicznika: 50000pkt = 1zł. Minimalna kwota potrzebna do zlecenia wypłaty to 10zł. Dostępne możliwości to:

1 komentarz do wpisu “Zarabiara”

 1. No strona jest już dawno nieaktualna, została usunięta bez jakiegokolwiek uprzedzenia jakoś w lipcu 2018. Właściciel nie wypłacił zgromadzonych na koncie środków. Ogólnie od dłuższego czasu trudno było o jakiś kontakt z administracją. Na wysłane wiadomości w ogóle nie otrzymałem odpowiedzi. Wypłacili mi chyba ze dwa może trzy razy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz