Zarabiara

Zarabiara to serwis, który istniejał od 2001 roku, ale niestety zakończył działalność. Specjalnością strony był autosurf, chociaż wyróżniał się również możliwością zarabiania na facebooku czy twitterze. Strona miała również własne forum, ale w związku z zakończeniem działalności czas rozejrzeć się za alternatywnymi możliwościami. Poniższe informacje dotyczące samego serwisu są już nieaktualne.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Oczywiście serwisów tego typu jest w internecie zdecydowanie więcej, więc mamy w czym wybierać. Warto postawić nie tylko na sprawdzone strony płacące za klikanie reklam, ale również zupełnie inne sposoby zarabiania przez internet, a tych również nie brakuje.


klikanie w reklamy

Zarabianie na reklamach to z pewnością najłatwiejszy sposób zarabiania pieniędzy przez internet, choć niestety niekoniecznie najbardziej dochodowy. Jest wiele serwisów, które płacą za tego typu aktywność.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować i zarabiać w domu możemy na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu i przede wszystkim chęci.


Jak zarabiać w serwisie Zarabiara

Zarabiara

Serwis zarabiara, jak inne tego typu, pozwala zarówno zarabiać jak i promować w nim inne strony. Póki co, poniżej możliwości zarabiania czyli zakładka „zdobywaj punkty”:

 • Autosurf – wystarczy włączyć, a strony same przeskakują po określonym czasie. Nie wymaga to żadnej dodatkowej aktywności prócz uruchomienia, a po każdej zmianie strony dodawane są punkty do konta. Stron nie trzeba nawet oglądać, wystarczy zostawić odpalone w innej karcie w przeglądarce.
 • Bannery PTC – standardowe klikanie w bannery w zamian za określoną ilość pkt. Pod każdym z nich dokładna informacja na temat ilości punktów za kliknięcie jest podana.
 • Zadania – są to różnego rodzaju zadania zlecone przez pozostałych użytkowników. Przeważają zadania w stylu rejestracji w konkretnym serwisie czy komentarzy na forach.
 • Facebook lubię to i udostępnij – zarabianie na lajkowaniu i udostępnianiu stron na facebooku.
 • Twitter – tweetowanie na swoim koncie konkretnych wpisów z linkiem.

U góry są jeszcze dodatkowe zakładki umożliwiające zarabianie:

 • Nagrody – można odebrać codziennie bonus do ilości punktów po wykonaniu 10 wymian. Nie stanowi to akurat najmniejszego problemu, wystarczy na chwilę odpalić autosurf. Dodatkowymi nagrodami są jednorazowe punkty po wykonaniu określonej ilości wymian na koncie (co widać na zrzucie). Trzeba tylko kliknąć „odbierz”
 • Poleceni – zapraszanie znajomych do programu. Otrzymujemy 10% zdobytych i 15% zakupionych przez niego punktów. Reflink dostępny jest w odpowiedniej zakładce u góry.

Inne zakładki strony zarabiara

 • Twoje konto – tutaj znajdują się różne opcje dotyczące konta. Wymiana punktów na pieniądze i na odwrót oraz ich wypłata dostepne są w zakładce „Stan konta”. Reszta powinna być dość jasna.
 • Twoje strony – tutaj z kolei są opcje dotyczące promowania naszych stron w serwisie. Dodawanie bannerów, stron na facebooku, twitterze czy zadań.
 • Dowody wypłat – wypłaty zlecone przez innych użytkowników w serwisie. Aby mieć możliwość zlecenia kolejnej wypłaty na stronie zarabiara trzeba najpierw dodać swój dowód wypłaty z poprzedniej.
 • Statystyki – różnego rodzaju statystyki dotyczące użytkowników i wymian przez nich zrobionych.

Wypłata

Na stronie zarabiara zdobywa się punkty, które następnie wymienia się na złotówki według przelicznika: 50000 pkt = 1zł. Minimalna kwota potrzebna do zlecenia wypłaty to 10 zł. Dostępne możliwości to konto bankowe oraz PayPal.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego aktualnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie. Warto wiedzieć, który bank oferuje najlepszą ofertę, gdyż nawet na zmianie konta możemy zarobić dodatkowe pieniądze.


paypal

PayPal jest bez wątpienia najpopularniejszym portfelem internetowym, z którego bez problemu wypłacimy pieniądze na konto bankowe. Oczywiście możemy wykorzystać również zgromadzone środki do bezpośrednich zakupów w wybranych sklepach internetowych.


Opinie o serwisie Zarabiara

Nie oszukujmy się, ale serwis Zarabiara nie należy do czołówki. Nie wyróżnia się zbytnio oferowanymi możliwościami i niestety ma bardzo małą ilość użytkowników. To z kolei przekłada się na mniej reklam i możliwości zarobkowych, więc na tę chwilę lepiej po prostu wybrać inne serwisy tego typu lub potraktować to jedynie jako dodatek.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem Zarabiara? Podzielcie się opinią w komentarzu.

1 komentarz do wpisu “Zarabiara”

 1. No strona jest już dawno nieaktualna, została usunięta bez jakiegokolwiek uprzedzenia jakoś w lipcu 2018. Właściciel nie wypłacił zgromadzonych na koncie środków. Ogólnie od dłuższego czasu trudno było o jakiś kontakt z administracją. Na wysłane wiadomości w ogóle nie otrzymałem odpowiedzi. Wypłacili mi chyba ze dwa może trzy razy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz