Strona główna » Opinie » Zarabiara – opinie i opis serwisu

Zarabiara – opinie i opis serwisu

Zarabiara to serwis, który istniał od 2001 roku, ale niestety zakończył działalność. Specjalnością strony był autosurf, chociaż wyróżniał się również możliwością zarabiania na facebooku, czy nawet twitterze. Co więcej, miała również swoje własne forum, co nie jest tak oczywiste w przypadku konkurencyjnych serwisów. Co warto wiedzieć o serwisie?

Koniec serwisu Zarabiara

Niestety serwis zniknął z internetu bez jakiejkolwiek wcześniejszej informacji, a kontakt z administracją był już wcześniej utrudniony. W związku z tym pozostaje nam tylko rozejrzeć się za alternatywnymi możliwościami zarabiania w internecie, ale na szczęście tych nie brakuje. Oczywiście w związku z zakończeniem działalności – wszystkie poniższe informacje dotyczące serwisu Zarabiara są już nieaktualne.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a większość z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności. Na dobrą sprawę wystarczy trochę wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Gdzie zarabiać na klikaniu w reklamy

klikanie w reklamy

Klikanie w reklamy to z pewnością najłatwiejszy sposób zarabiania pieniędzy przez internet, choć niestety niekoniecznie najbardziej dochodowy. Jest wiele serwisów, które płacą za tego typu aktywność, więc mamy w czym wybierać. Jednak decydując się na taką formę zarabiania, warto postawić wyłącznie na sprawdzone strony, które nie mają problemów z wypłatami i długo działają w internecie.

Jak zarabiać w serwisie Zarabiara

Zarabiara

Serwis zarabiara, jak inne tego typu, pozwala zarówno zarabiać jak i promować w nim inne strony. Póki co, poniżej możliwości zarabiania czyli zakładka „zdobywaj punkty”:

 • Autosurf – wystarczy włączyć, a strony same przeskakują po określonym czasie. Nie wymaga to żadnej dodatkowej aktywności prócz uruchomienia, a po każdej zmianie strony dodawane są punkty do konta. Stron nie trzeba nawet oglądać, wystarczy zostawić odpalone w innej karcie w przeglądarce.
 • Bannery PTC – standardowe klikanie w bannery w zamian za określoną ilość pkt. Pod każdym z nich dokładna informacja na temat ilości punktów za kliknięcie jest podana.
 • Zadania – są to różnego rodzaju płatne zadania internetowe zlecone przez pozostałych użytkowników. Przeważają zadania w stylu rejestracji w konkretnym serwisie czy komentarzy na forach.
 • Facebook lubię to i udostępnijzarabianie na Facebooku polegające na lajkowaniu i udostępnianiu stron.
 • Twitter – tweetowanie na swoim koncie konkretnych wpisów z linkiem.

U góry są jeszcze dodatkowe zakładki umożliwiające zarabianie:

 • Nagrody – możemy odebrać codziennie bonus do ilości punktów po wykonaniu 10 wymian. Nie stanowi to akurat najmniejszego problemu, wystarczy, że na chwilę odpalimy autosurf. Dodatkowymi nagrodami są jednorazowe punkty po wykonaniu określonej ilości wymian na koncie (co widać na zrzucie). Musimy tylko kliknąć „odbierz”
 • Poleceni – zapraszanie znajomych do programu. Otrzymujemy 10% zdobytych i 15% zakupionych przez niego punktów,a reflink dostępny jest w odpowiedniej zakładce u góry. Jest to ciekawy sposób na dochód pasywny, choć oczywiście niewielki.

Inne zakładki strony zarabiara

 • Twoje konto – tutaj znajdują się różne opcje dotyczące konta np. wymiana punktów na pieniądze i na odwrót. Ich wypłata znajduje się w zakładce „Stan konta”. Reszta powinna być dość jasna.
 • Twoje strony – tutaj z kolei są opcje dotyczące promowania naszych stron w serwisie. Dodawanie bannerów, stron na facebooku, twitterze czy zadań.
 • Dowody wypłat – wypłaty zlecone przez innych użytkowników w serwisie. Aby mieć możliwość zlecenia kolejnej wypłaty na stronie zarabiara, najpierw musimy dodać swój dowód wypłaty z poprzednio zleconej.
 • Statystyki – różnego rodzaju statystyki dotyczące użytkowników i wymian przez nich zrobionych.

Wypłata z serwisu Zarabiara

Na stronie zarabiara zdobywamy punkty, które następnie możemy wymienić na złotówki według przelicznika: 50000 pkt = 1 zł. Minimalna kwota potrzebna do zlecenia wypłaty to 10 zł, a dostępne możliwości to konto bankowe oraz PayPal.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego aktualnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak nie warto trzymać się stale jednej instytucji, gdyż banki z reguły oferuję lepsze warunki, a nawet dodatkowe pieniądze za założenie konta tylko nowym klientom. Oczywiście w swojej ofercie mają również konta dla młodych, więc nieletni użytkownicy także nie powinni mieć problemów z wypłatą środków.


paypal

PayPal bez wątpienia jest najpopularniejszym portfelem internetowym, z którego bez problemu wypłacimy pieniądze na konto bankowe. Oczywiście możemy wykorzystać również zgromadzone środki do bezpośrednich płatności za zakupy w wybranych sklepach internetowych.

Opinie o serwisie Zarabiara

Nie oszukujmy się, ale serwis Zarabiara nie należy do czołówki. Nie wyróżnia się zbytnio oferowanymi możliwościami i niestety ma bardzo małą ilość użytkowników. To z kolei przekłada się na mniej reklam i możliwości zarobkowych, więc na tę chwilę lepiej po prostu wybrać inne serwisy tego typu lub potraktować ten jedynie jako dodatek.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem Zarabiara? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
JANEK
JANEK
5 lat temu

No strona jest już dawno nieaktualna, została usunięta bez jakiegokolwiek uprzedzenia jakoś w lipcu 2018. Właściciel nie wypłacił zgromadzonych na koncie środków. Ogólnie od dłuższego czasu trudno było o jakiś kontakt z administracją. Na wysłane wiadomości w ogóle nie otrzymałem odpowiedzi. Wypłacili mi chyba ze dwa może trzy razy.

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x