Strona główna » Opinie » Superpartners

Superpartners

Superpartners to nowa sieć afiliacyjna, w której znajdziemy głównie oferty finansowe, takie jak kredyty, pożyczki i konta bankowe, ale również telekomunikacyjne. Sieć afiliacyjną cechują wysokie stawki oraz ciekawy bonus w pierwszym miesiącu działalności, który wynosi 10%. Co warto wiedzieć i jak zacząć?

Superpartners – jak zarabiać?

Jak wa każdej innej sieci, tak i w Superpartners pierwszym krokiem jest rejestracja. Wystarczą podstawowe informacje, czyli adres e-mail, imię i nazwisko oraz adres. Wszystko jest wprawdzie po angielsku, ale nie powinno stanowić to najmniejszego problemu, nawet dla osób, które znają tylko podstawy.

Po rejestracji, sam panel dostępny jest już w języku polskim, ale musimy to sami zmienić w ustawieniach konta.

Promowanie ofert

Promowanie ofert w sieci afiliacyjnej w głównej mierze opiera się na bezpośrednim linku do oferty lub z wykorzystaniem dostępnych bannerów reklamowych. Niestety na tę chwilę ilość ofert nie jest zbyt imponująca, ale musimy pamiętać, że jest to nowa sieć, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Modele rozliczeń

Jeśli chodzi o Superpartners, większość ofert rozliczana jest w modelu CPS (Cost Per Sale), a więc określona prowizja od sprzedaży. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tutaj innych modeli rozliczeń jak np. CPL, czy CPA.

Program poleceń

Wiele sieci afiliacyjnych pozwala zdobywać subpartnerów, aby czerpać dodatkowe profity, więc taka możliwość w Superpartners nie powinna dziwić. Z pozyskanych partnerów otrzymujemy dodatkowo 5% wygenerowanego przez nich przychodu, oczywiście bez jakiegokolwiek uszczerbku na ich zarobkach. Wypłata takiej prowizji możliwa jest jedynie, gdy na koncie wydawcy będziemy mieli przynajmniej 150 złotych.

Wypłata z Superpartners

Czas na najprzyjemniejszą część zarabiania, a więc wypłatę zarobionej kwoty. W Superpartners pieniądze możemy wypłacić po uzbieraniu przynajmniej 100 złotych na:

  • konto bankowe,
  • PayPal,
  • Payoneer.

ranking kont bankowych

Konto bankowe ma aktualnie praktycznie każdy. Warto jednak wiedzieć, który bank ma aktualnie najlepszą ofertę, gdyż nawet na zmianie konta możemy zarobić.


paypal

PayPal jest bez wątpienia najpopularniejszym portfelem internetowym. Pozwala on bowiem nie tylko wypłacać zebrane środki na konto bankowe, ale umożliwia również bezpośrednie płatności w wielu sklepach internetowych.


Payoneer jest nieco mniej popularnym portfelem, ale może stanowić ciekawą alternatywę, gdyż niestety sporo serwisów zarobkowych nie umożliwia płatności na PayPal.


Jak zarabiać bez promowania

jak szybko zarobić pieniądze

Sieci afiliacyjne mają to do siebie, że korzystając z wybranych ofert możemy również szybko zarobić pieniądze nawet bez promowania. Oczywiście możliwości są nieco ograniczone, ale nie afiliacja to nie jedyny sposób na szybkie zdobycie dodatkowej gotówki.

Jak inaczej zarabiać w internecie

W internecie mamy do dyspozycji wiele różnych sieci afiliacyjnych, które różnią się od siebie stawkami oraz ofertami. Warto porównać różne, aby znaleźć dla siebie odpowiednią sieć. Oczywiście na afiliacji nie kończą się możliwości zarobkowe jakie daje internet.


afiliacja marketing

W internecie mamy do dyspozycji wiele różnych sieci afiliacyjnych, więc decydując się na afiliację, warto sprawdzić ofertę przynajmniej kilku z nich.


praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów na zarabianie w internecie i pracę w domu jest naprawdę sporo., a wiele z nich nie wymaga w zasadzie żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy nam odrobina chęci i przede wszystkim czasu.


Opinie o Superpartners

Superpartners to nowa sieć afiliacyjna, więc wielu rzeczy może jeszcze brakować np. widgetów oraz porównywarek. Ilość ofert nie jest zbyt imponująca, ale rekompensuje to wysokimi stawkami. Z pewnością sieć będzie stale się rozwijać i w miarę upływu czasu będzie jeszcze lepsza, więc warto dać jej szansę.

Macie jakieś doświadczenia z Superpartners? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Tomek
Tomek
9 miesięcy temu
Ocena :
     

Warta uwagi sieć afiliacyjna z ciekawą ofertą na konta bankowe. Polecam.

Pablo
Pablo
1 miesiąc temu
Ocena :
     

Działam z superpartners od kilku miesięcy na pożyczkach i bankach, mega polecam, nie ma lepszych stawek na rynku

2
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x