Superpartners

Superpartners to nowa sieć afiliacyjna, w której znajdziemy głównie oferty finansowe, takie jak kredyty, pożyczki i konta bankowe, ale również telekomunikacyjne. Sieć afiliacyjną cechują wysokie stawki oraz ciekawy bonus w pierwszym miesiącu działalności, który wynosi 10%. Co warto wiedzieć i jak zacząć?

Superpartners – jak zarabiać?

Jak wa każdej innej sieci, tak i w Superpartners pierwszym krokiem jest rejestracja. Wystarczą podstawowe informacje, czyli adres e-mail, imię i nazwisko oraz adres. Wszystko jest wprawdzie po angielsku, ale nie powinno stanowić to najmniejszego problemu, nawet dla osób, które znają tylko podstawy.

Po rejestracji, sam panel dostępny jest już w języku polskim, ale musimy to sami zmienić w ustawieniach konta.

Promowanie ofert

Promowanie ofert w sieci afiliacyjnej w głównej mierze opiera się na bezpośrednim linku do oferty lub z wykorzystaniem dostępnych bannerów reklamowych. Niestety na tę chwilę ilość ofert nie jest zbyt imponująca, ale musimy pamiętać, że jest to nowa sieć, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Modele rozliczeń

Jeśli chodzi o Superpartners, większość ofert rozliczana jest w modelu CPS (Cost Per Sale), a więc określona prowizja od sprzedaży. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy tutaj innych modeli rozliczeń jak np. CPL, czy CPA.

cps cpa cpl cpc cpo

Oczywiście modeli rozliczeń jest w internecie zdecydowanie więcej, choć akurat tutaj nie są dostępne. W innych sieciach afiliacyjnych możemy spotkać również…

Program poleceń

Wiele sieci afiliacyjnych pozwala zdobywać subpartnerów, aby czerpać dodatkowe profity, więc taka możliwość w Superpartners nie powinna dziwić. Z pozyskanych partnerów otrzymujemy dodatkowo 5% wygenerowanego przez nich przychodu, oczywiście bez jakiegokolwiek uszczerbku na ich zarobkach. Wypłata takiej prowizji możliwa jest jedynie, gdy na koncie wydawcy będziemy mieli przynajmniej 150 złotych.

Reflink – co to jest i jak zdobywać poleconych

reflink - jak zdobywać poleconych

Zarabianie w sieciach afiliacyjnych z pewnością nie jest proste, więc zdobywanie subpartnerów, a zwłaszcza tych aktywnych również. Nie oznacza to jednak, że się nie da. Warto skorzystać ze sprawdzonych…

Wypłata

Czas na najprzyjemniejszą część zarabiania, a więc wypłatę zarobionej kwoty. W Superpartners pieniądze możemy wypłacić na:

darmowe konto bankowe

Konto bankowe to dla większości najlepsza opcja wypłaty. Wybierając odpowiednie warto…

paypal

PayPal jest zdecydowanie numerem jeden, jeśli chodzi o portfele internetowe. Pozwala…

payoneer

Nieco mniej popularny, ale obsługiwany przez wiele serwisów portfel internetowy, który…

Jak zarabiać bez promowania

jak szybko zarobić pieniądze

Sieci afiliacyjne mają to do siebie, że korzystając z wybranych ofert możemy również szybko zarobić pieniądze bez promowania. Oczywiście możliwości są nieco ograniczone, ale czasem możemy w ten sposób zdobyć dodatkowe pieniądze bez dużego wysiłku. Wystarczy…

Jak inaczej zarabiać w internecie

W internecie mamy do dyspozycji wiele różnych sieci afiliacyjnych, które różnią się od siebie stawkami oraz ofertami. Warto porównać różne, aby znaleźć dla siebie odpowiednią sieć. Oczywiście na afiliacji nie kończą się możliwości zarobkowe jakie daje internet.

Afiliacja

afiliacja marketing

W internecie mamy wiele różnych sieci afiliacyjnych do wyboru, ale do tych najciekawszych z pewnością możemy zaliczyć…

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

Sposobów na zarabianie w internecie jest naprawdę wiele. Niektóre z nich nie wymagają w zasadzie żadnych umiejętności, a jedynie…

Opinie o Superpartners

Superpartners to nowa sieć afiliacyjna, więc wielu rzeczy może jeszcze brakować np. widgetów oraz porównywarek. Ilość ofert nie jest zbyt imponująca, ale rekompensuje to wysokimi stawkami. Z pewnością sieć będzie stale się rozwijać i w miarę upływu czasu będzie jeszcze lepsza, więc warto dać jej szansę.

Macie jakieś doświadczenia z Superpartners? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz