EcomPartners – opinie | jak zarabiać

Programy partnerskie możemy zaliczyć do bardziej dochodowych metod zarabiania przez internet, choć wymagają sporego zaangażowania. Jednak potrafią poświęcony czas zrekompensować naprawdę niezłymi zarobkami, o które bardzo ciężko w przypadku innego rodzaju pracy w domu. Takich programów partnerskich jest wiele, ale jednym z ciekawszych jest EcomPartners, który może pochwalić się przede wszystkim wysokimi prowizjami. Jak działa, co warto o nim wiedzieć i jakie ma opinie wśród użytkowników?

Rejestracja w EcomPartners

Zanim zaczniemy zarabianie w EcomPartners, musimy najpierw rzecz jasna założyć konto.

Na szczęście cały proces jest bardzo szybki i ogranicza się do podania podstawowych danych, takich jak imię, nazwisko, login oraz adres e-mail. Wprawdzie możemy jeszcze wpisać adres strony internetowej lub social media, ale nie jest to konieczne. Po wypełnieniu formularza zaznaczamy akceptację regulaminu, potwierdzamy chęć założenia konta przyciskiem „Rejestracja” i czekamy na maila zwrotnego. Po jego otrzymaniu klikamy w link, który się tam znajduje i ustawiamy sobie hasło do logowania.

W tym momencie nasze konto jest już gotowe do działania, więc możemy przejść do promowania i zarabiania pierwszych pieniędzy.

Jak zarabiać w EcomPartners

Zarabianie w EcomPartners jest bardzo proste, bowiem otrzymujemy prowizję od każdego produktu sprzedanego za pomocą naszego linku partnerskiego. Nasze zadanie ogranicza się do promowania ich w wybranych miejscach, więc nie musimy zajmować się wysyłką, płatnościami itp. Wystarczy, że klient dokona zakupu na stronie wchodząc na nią przez nasz odnośnik. Ten zaś znajdziemy w zakładce „Rozpocznij promowanie” wraz z materiałami do promocji (wideo, bannery) oraz kodami rabatowymi, które mogą ułatwić sprzedaż.

Przed podjęciem działań warto zapoznać się również z zakazanymi metodami promocji, aby nie narazić się na niepotrzebną blokadę konta.

Gdzie promować produkty

programy partnerskie

Sama zasada działania programów partnerskich jest wprawdzie banalnie prosta, ale pozostaje jeszcze kwestia umiejętnego promowania wybranych produktów, jeśli chcemy osiągnąć satysfakcjonujące efekty. Możliwości mamy różne, ale tak na dobrą sprawę, w każdym każdym z nich wygląda to tak samo. Jedyna różnica to rodzaj promowanych produktów lub usług.

Ile można zarobić w EcomPartners?

Nie jest tajemnicą, że programy partnerskie ze względu na wysokie prowizje mogą stanowić naprawdę dobre źródło zarobku. Jednak to ile dokładnie zarobimy w takim EcomPartners zależy od kilku czynników:

  • wysokości prowizji – z reguły jest to kilkadziesiąt złotych na jednym produkcie,
  • ilości zamówień – zależy od naszych umiejętności i możliwości promocyjnych,
  • ewentualnych reklamacji – na to niestety nie mamy żadnego wpływu, ale możemy stracić prowizję, jeśli klient nie będzie zadowolony z zakupu i go zwróci.

Posłużmy się teraz jakimś przykładem, aby mieć lepsze rozeznanie w potencjalnych zarobkach. Niech będzie to pierwszy z brzegu produkt, czyli bezprzewodowy blender BlendyGo 2, w którym nasza prowizja wynosi 35,80 zł od każdej sprzedaży.

Ciężko oszacować ilość sprzedawanych produktów, gdyż każdy ma inne możliwości. Jednak załóżmy, że damy radę sprzedać 1 taki blender dziennie. Wtedy miesięcznie zarobimy na tym 1074 zł (35,80 zł x 30 dni), co jest już całkiem przyjemną kwotą, która może stanowić świetny dodatek do domowego budżetu. Przy 10 blenderach dziennie będzie, to już 10740 zł, a to już dość sporo.

Nie zapominajmy przy tym, że produktów do promowania w EcomPartners jest więcej, a my dodatkowo możemy działać również w innych programach partnerskich lub wykorzystywać zupełnie inne metody zarabiania w domu.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Afiliacja wprawdzie jest bardzo dochodowym sposobem na zarabianie pieniędzy w internecie, ale też nie jedynym. Warto mieć tego świadomość i zapoznać się z pozostałymi możliwościami, gdyż wiele z nich możemy całkiem nieźle ze sobą połączyć. Zwłaszcza, że niektóre nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Kto może zarabiać?

Chcąc zarabiać w EcomPartners nie musimy posiadać działalności gospodarczej, ani podpisywać żadnej umowy, co jest sporą zaletą. Dzięki temu założenie konta do niczego nas nie zobowiązuje – możemy pracować jedynie wtedy, gdy nam to odpowiada i po uzbieraniu minimum wypłacać zarobioną prowizję. Rozliczenie odbywa się za pomocą:

  • faktury, jeśli prowadzimy działalność gospodarczą,
  • rachunku, jeśli jej nie mamy.

Wypłata z EcomPartners

W zarabianiu przez internet najprzyjemniejszym momentem jest oczywiście wypłata zarobionych pieniędzy. W EcomPartners możemy ją zlecić po uzbieraniu na saldzie minimum 100 złotych, co w przypadku tego programu partnerskiego nie powinno zająć zbyt dużo czasu.

Wypłata środków trwa z reguły 2-3 dni od momentu jej zlecenia i możliwa jest wyłącznie na konto bankowe.


ranking kont bankowych

Bez rachunku bankowego ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc praktycznie każdy go posiada. Jednak trzymanie się stale jednej instytucji nie przynosi żadnych korzyści, więc warto czasem rozważyć jej zmianę. Zwłaszcza, że nowi klienci z reguły otrzymują zdecydowanie lepszą ofertę, a często często nawet dodatkowe pieniądze już za samo założenie konta w banku – przynajmniej kilkaset złotych.

Program poleceń EcomPartners

Podobnie jak w przypadku innych programów partnerskich, tak i tutaj mamy możliwość zapraszania kolejnych osób. Służy do tego specjalny reflink, który znajdziemy w sekcji „Rejestracja podpartnerów”, a od każdej pozyskanej osoby otrzymujemy dodatkowo 10% prowizji z jej transakcji. Oczywiście bez żadnego uszczerbku na zarobkach poleconego, więc ten nic na tym nie traci.

Warto zainteresować się programem poleceń, gdyż pozwala budować całkiem przyjemny dochód pasywny. Rzecz jasna pod warunkiem, że subpartnerzy będą aktywni, więc warto udzielić im pomocy, jeśli będą takowej potrzebować.

Jak usunąć konto w EcomPartners

Jeśli z jakiegoś powodu EcomPartners nie przypadnie nam do gustu lub znudzi się po czasie, to bez podawania przyczyny możemy usunąć konto. Musimy tylko powiadomić usługodawcę o chęci rezygnacji wykorzystując do tego zakładkę „kontakt”, którą znajdziemy w panelu.

Warto jednak taką decyzję wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż wiąże się z utratą wszelkich danych, zgromadzonych zarobków oraz zaproszonych osób.

Opinie o EcomPartners

EcomPartners ma bardzo dobre opinie w internecie, a na uwagę zasługuje przede wszystkim wysokość prowizji (min. 20%), dzięki czemu zebranie minimum do wypłaty nie powinno zając zbyt dużo czasu. Warto wspomnieć również o intuicyjnym i przejrzystym panelu, więc nawet osoby zupełnie początkujące z łatwością się odnajdą. Wprawdzie na ten moment ilość produktów w ofercie nie jest zbyt duża, ale z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś z potencjałem.

Macie jakieś doświadczenia z EcomPartners? Podzielcie się opinią na jego temat w komentarzu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x