Reachablogger

REACHaBLOGGER to internetowa platforma typu market-place, przeznaczona dla wszystkich blogerów oraz reklamodawców. Oferowane usługi znacząco ułatwiają nawiązanie współpracy między obiema stronami. Kooperacja miedzy klientami, autorami oraz platformą odbywa się na bardzo atrakcyjnych i przejrzystych zasadach.

Czym jest ReachaBlogger?

Platforma pozwala każdemu reklamodawcy na wypromowanie swojej marki w internecie. Odbywa się to dzięki możliwości znalezienia odpowiedniego blogera, który zajmie się publikowaniem odpowiednich wpisów sponsorowanych. Po określeniu tematu wymaganego artykułu oraz podaniu najważniejszych informacji dotyczących jego treści, autor tworzy zainspirowany odpowiednimi danymi tekst oraz zamieszcza go na swoim blogu lub w social media. W zamian za usługę zrealizowaną za pośrednictwem platformy, reklamodawca uiszcza odpowiednią opłatę. Platforma pozwala również na nawiązanie współpracy barterowej. Po pomyślnym zrealizowaniu transakcji, REACHaBLOGGER pobiera za opublikowany tekst 15 proc. prowizji.

Korzyści dla blogerów

Skorzystanie z oferty REACHaBLOGGER to dla blogerów jeden z najlepszych i najskuteczniejszych sposobów na spieniężenie oraz spopularyzowanie własnej działalności w internecie. Zaletą takiego rozwiązania jest gwarancja bezpieczeństwa przeprowadzanej transakcji, a także szeroka gama dostępnych na platformie ofert. Platforma jest również w stanie ułatwić autorom nawiązywanie kontaktu z reklamodawcami, co znacząco obniża ryzyko natrafienia na nieuczciwego lub niewypłacalnego kontrahenta. Liczba zleceń dostępnych na platformie każdego dnia się zwiększa, dzięki czemu bloger może aktywnie poszukiwać kolejnych źródeł zarobku.

Korzyści dla reklamodawców

Reklamodawca może szybko i łatwo znaleźć na REACHaBLOGGER kompetentnego i doskonale dopasowanego do wymagań swojej kampanii blogera. Katalog platformy stale się powiększa i wzbogaca, dzięki czemu klienci mają do wyboru blogi należące do praktycznie każdej branży i dziedziny tematycznej. Blogerzy zaangażowani w projekty zgłaszane do serwisu są zawsze chętni do działania. Zaletą współpracy jest również rozliczenie, które odbywa się za pomocą wyłącznie jednej faktury. Blogerów biorących udział w danej kampanii rozlicza we własnym zakresie platforma, co stanowi spore ułatwienie dla klientów. Reklamodawca nie musi wystawiać PIT-ów oraz odrębnych umów o dzieło dla każdego z blogerów. Pośrednictwo REACHaBLOGGER daje również gwarancję wywiązania się z powierzonego zlecenia przez autora treści.

Inne serwisy łączące reklamodawców z influencerami

ReachABlogger oczywiście nie jest jedynym serwisem łączącym influencerów z reklamodawcami. Bez względu na to po której stronie jesteśmy warto sprawdzić również oferty dostępne na innych platformach.


whitepress

Whitepress platforma z największą bazą stron oraz influencerów.


linkhouse

Linkhouse ma w swojej ofercie również wiele innych usług związanych z pozycjonowaniem stron.


Opinie o ReachaBlogger

ReachaBlogger ma całkiem sporą bazę influencerów, więc łatwo znaleźć kogoś kto opublikuje dany wpis w swoim medium. Ciekawą opcją, której brakuje na innych portalach tego typu jest możliwość „zaproponowania ceny”. Pozwala to zaproponować własną cenę publikacji, na którą bloger może się zgodzić lub ją odrzucić.

Do minusów niestety zaliczyć można brak jakichkolwiek statystyk dotyczących domeny, nie licząc ilości odwiedzin podawanych przez blogera. Jedyną statystyką jest prywatna ocena portalu ReachaBlogger, w skali od 1 do 10.

Od strony influencera nie ma się do czego przyczepić, wystarczy dodać swoją ofertę i czekać na ewentualne zlecenia.

Macie jakieś doświadczenia związane z portalem ReachaBlogger? Zostawcie swoją opinię w komentarzu.

2 komentarze do wpisu „Reachablogger”

Dodaj komentarz