Whitepress

Whitepress

WhitePress to jedna z głównych polskich spółek specjalizujących się w influencer, jak i content marketingu. Najprościej mówiąc, jest to więc pośrednik, pomiędzy reklamodawcą, a wydawcą portalu czy danej strony internetowej. Co w praktyce oferuje taka platforma oraz jakie potencjalne korzyści płyną z podjęcia współpracy z takim serwisem?

Przejście do serwisu

Podstawowa funkcja Whitepress

Podstawowym zadaniem platformy WhitePress jest przede wszystkim pośrednictwo w publikacji artykułów. Firma współpracuje aktualnie z ponad 4100 portalami oraz blogami. Zapewnia, więc niezwykle szeroki wachlarz możliwości, jeżeli chodzi o miejsca publikacji wskazanych treści. Platforma jest przyjazna użytkownikom, a sam proces publikowania artykułów można określić jako prosty i zrozumiały. Wszystko zaczyna się od dodania lub zamówienia konkretnego artykułu (dzięki współpracy z dziennikarzami i copywriterami istnieje możliwość zamówienia artykułów wysokiej jakości o różnorodnej tematyce). Następnie należy wybrać portal, na którym dana treść ma być opublikowana, uiścić odpowiednią opłatę i to wszystko. Kolejne kroki należą już do pracowników serwisu, którzy monitorują terminową publikację, a zleceniodawca może analizować i mieć wgląd w to, jak czytelnicy danego portalu zareagowali na opublikowany artykułu.

Korzyści wynikające ze współpracy z serwisem WhitePress

W dzisiejszych czasach, kiedy konkurencja, szczególnie w internecie jest na niezwykle wysokim poziomie, współpraca z serwisami takimi jak WhitePress przynieść może wiele korzyści, wśród których wymienić można, chociażby budowę świadomości marki lub produktu poprzez szeroką dystrybucję dobrej jakości treści, czy poprawę wizerunku oraz znaczący wzrost ruchu z odnośników.

Korzyści płynących ze współpracy z tego typu serwisem jest oczywiście o wiele więcej. Ważną rzeczą, o której nie można zapomnieć jest również pozycjonowanie. Wysokiej jakości linki z artykułów to niezwykle ważna informacja dla algorytmu wyszukiwarki Google, które wraz z innymi działaniami SEO zapewnić nam mogą znaczne polepszenie, jeżeli chodzi o pozycję w wynikach wyszukiwania.

Inne funkcje WhitePress

Serwis WhiptePress to jednak nie tylko pośrednictwo w publikacji wysokiej jakości artykułów, to również inne, równie ciekawe i przydatne funkcje, jak np. łączenie blogerów i vlogerów z reklamodawcami, prowadzenie kampanii mających na celu promowanie wskazanych treści czy po prostu możliwość zamówienia artykułów napisanych przez specjalistów branżowych. Jak widać, jest to niezwykle kompleksowy serwis, który doskonale wpisuje się w dzisiejsze wymagania rynkowe, a współpraca z nim może przynieść naprawdę wiele wymiernych korzyści.

Zobacz też inne serwisy, gdzie można kupić artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *