Nutriprofits

Nutriprofits

Nutriprofits jest programem partnerskim z kategorii zdrowia i urody. Strona istnieje od 2016 roku, charakteryzuje się wysokimi prowizjami sięgającymi nawet 40% i ma bardzo dobre opinie. Co ciekawe program dostępny jest w wielu językach, więc promowanie produktów nie musi ograniczać się do Polski, a prowizję otrzymujemy również za klientów powracających.

rejestracja

Nutriprofits – jak zarabiać?

W Nutriprofits zarabiamy prowizje od sprzedaży produktów z kategorii zdrowia i urody. Po kliknięciu w “oferty” pojawi się lista suplementów możliwych do sprzedaży wraz z procentową prowizją od sprzedaży. Po wyborze interesującego nas produktu pojawi się następujący widok:

Nutriprofits

Po przejściu do konkretnego produktu (na zrzucie African Mango) pojawią się krótkie informacje na jego temat oraz informacje dotyczące ceny i prowizji. Cena powyższych tabletek wynosi jak widać 149,37zł z czego nasza prowizja od sprzedaży wyniesie aż 59,75zł. Jest to więc całkiem przyzwoity zarobek. Współczynnik konwersji to procentowa informacja o tym ile razy po przejściu na stronę produkt został zakupiony. Cookie natomiast to ciasteczka zapisywane na komputerze. Znaczy to tyle, że jeśli ktoś kliknie w link, nie dokona zakupu, a wróci po dłuższym czasie (w tym wypadku 120dni) to prowizja i tak zostanie naliczona.

Produkty jak widać dostępne są nie tylko w Polsce. Wystarczy skopiować odpowiedni link i wziąć się za promowanie. Każdy suplement posiada bardzo dobrze przygotowaną całą stronę ze szczegółowym opisem i możliwością zakupu przez internet. Sprawa płatności i wysyłki nas nie interesuje, ponieważ wszystkie sprawy załatwia Nutriprofits.

Prowizje w Nutriprofits

 • Do 40% przy pierwszym zakupie.
 • do 20% dla powracających klientów.
 • 10% prowizji z drugiego poziomu

Pozostałe zakładki Nutriprofits

 • Dashboard – statystyki dotyczące kliknięć, transakcji, współczynnika konwersji i zarobionej gotówki, informacje z bloga, historia wypłat oraz oferty premium.
 • Raporty – jak wyżej tylko, że statystyki są bardziej szczegółowe.
 • Wypłaty – informacje odnoście zarobionych pieniędzy i ich wypłat

Wypłata z Nutriprofits

Wypłata z programu realizowana jest za pomocą przelewu na konto bankowe, a minimum niezbędne by ją zlecić to 400zł.

Zobacz też inne programy partnerskie.

2 Komentarze

  1. Jakiego dokładnie linku nie można skopiować?
   Jeśli chodzi o produkty z oferty Nutriprofits to wystarczy kliknąć czerwony przycisk “Kopiuj link”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *