LifePoints Panel

LifePoints Panel to międzynarodowy panel badawczy, który należy do firmy Lightspeed LLC i działa na rynku od wielu lat. Część osób może jednak panelu nie kojarzyć, ponieważ w marcu 2019 roku zmienił on nazwę oraz adres strony internetowej. Wcześniej znany był w internecie jako GlobalTestMarket, który działał od roku 1999. Rejestracja w panelu możliwa jest już po ukończeniu 14 roku życia (do pełnoletności za zgodą rodziców). Jak wygląda zarabianie w panelu?

Life Points Panel – jak zacząć zarabianie?

Zarabianie w panelu LifePoints zaczynamy oczywiście od rejestracji. Jest stosunkowo szybka, choć nie kończy się na podaniu adresu e-mail oraz hasła, gdyż już na wstępie proszeni jesteśmy o dodatkowe informacje np. imię, nazwisko, płeć, rok urodzenia oraz adres zamieszkania. Za samo założenie konta i potwierdzenie adresu mailowego otrzymujemy 10 LifePoints.

Po zalogowaniu się do panelu powita nas wyskakujące okienko, które pozwoli szybko uzupełnić profil o dodatkowe informacje. Za jego wypełnienie otrzymamy kolejne 10 LifePoints, więc po kilku minutach (licząc rejestrację), na naszym koncie będzie już 20 LifePoints. Oczywiście, aby zlecić wypłatę jeszcze bardzo dużo brakuje, ale te dodatkowe punkty możemy potraktować jako zachętę.

Ankiety i konkursy

Podstawową możliwością zarabiania w dawnym GlobalTestMarket jest oczywiście wypełnianie ankiet. W zależności od zapotrzebowania oraz profilu, średnio możemy liczyć na kilka ankiet w miesiącu. Ich wartość zależy od długości oraz stopnia skomplikowania samej ankiety, ale najczęściej jest to od kilku groszy do kilku złotych.

Panel czasem organizuje również konkursy, w których możemy wygrać ciekawe nagrody np. tablet, smartfon czy telewizor. Przeważnie polegają one na wytypowaniu zwycięzcy określonego spotkania lub wydarzenia (np. mecz lub konkurs eurowizji), choć zdarzają się również inne np. na najlepsze zdjęcie.

Wypłata z LifePoints Panel

Niestety w panelu brakuje możliwości wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe. Dla wielu osób z pewnością będzie to spory minus, ale na szczęście jest dostępny najpopularniejszy portfel internetowy. Co możemy zrobić ze zgromadzonymi punktami?

  • wypłacić na PayPal (od 7000 LifePoints / 60 zł),
  • wymienić na elektroniczne bony podarunkowe (Empik, TK Maxx, Zalando),
  • przekazać punkty na cele charytatywne (Australian Red Cross, Special Olympics).

paypal

PayPal bez wątpienia należy do najbardziej popularnych portfeli internetowych, z których bez problemu możemy wypłacić pieniądze na własne konto bankowe. Każdy kto myśli poważnie o zarabianiu w internecie powinien go posiadać.


Jak usunąć konto

Oczywiście w każdej chwili możemy zrezygnować z uczestnictwa i usunąć konto, jeśli LifePoints Panel z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy wejść w „Konto”, następnie „Mój Profil” i na samym dole znajdziemy przycisk „skasuj teraz”. Warto taką decyzję wcześniej przemyśleć, gdyż wiąże się to z utratą wszystkich punktów oraz całej historii członkostwa w panelu. Druga sprawa, że 30 dni od skasowania konta, jeśli znowu zechcemy się zarejestrować to będziemy musieli skorzystać z innego adresu e-mail.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

LifePoints Panel to tylko jeden z wielu serwisów, który płaci za wypełnianie ankiet przez internet. Niestety z jednego panelu nie przychodzi za wiele ankiet w skali miesiąca, więc warto mieć konto przynajmniej na kilku z nich. Oczywiście w internecie możemy zarabiać na wiele różnych sposobów, nie tylko wypełniając ankiety.


płatne ankiety online

Wypełnianie płatnych ankiet jest jednym z łatwiejszych sposobów na zdobycie dodatkowych pieniędzy przez internet. Jest wiele paneli ankietowe, w których warto się zarejestrować.


praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabiać pieniądze w internecie możemy na wiele różnych sposobów. Różnią się one od siebie stopniem trudności oraz potencjałem zarobkowym.


Opinie o LifePoints Panel

LifePoints Panel (GlobalTestMarket) nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle pozostałych. Na start otrzymujemy trochę dodatkowych punktów, które w teorii mają zachęcać do wypełniania ankiet, ale niestety w praktyce jest to ilość po prostu śmieszna (kilka groszy). Są zdecydowanie lepsze panele ankietowe, które oferują dużo lepsze bonusy na start (nawet kilka dolarów). Kolejny minus (dla promotorów) to oczywiście brak programu poleceń, więc nie mamy możliwości zdobycia dodatkowych punktów zapraszając znajomych do panelu. 

Panel działa już bardzo długo i jest w dalszym ciągu wypłacalny, więc mimo wszystko warto się nim zainteresować i samemu ocenić. Zwłaszcza, jeśli tak tylko wypełniamy ankiety, a promowanie totalnie nas nie interesuje. Zawsze jest to jeden panel ankietowy więcej, jeśli mamy już konta w pozostałych.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem ankietowym? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do “LifePoints Panel”

  1. Polecam panel Lifepoints!
    Całą przygodę z płatnymi ankietami zaczęłam niespełna miesiąc temu, a już zrobiłam pierwszą wypłatę. Myślałam, że będąc na przymusowym urlopie będę się nudziła, ale jednak z Lifepoints nudzić się nie mogę.
    Codziennie dostaję po 3-4 ankiety do wypełnienia.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz