Lifepoints Panel

Lifepoints Panel

LifePoints Panel to międzynarodowy panel badawczy, który należy do firmy Lightspeed LLC i działa na rynku od wielu lat. Część osób może jednak panelu nie kojarzyć, ponieważ w marcu 2019 roku zmienił on nazwę oraz adres strony internetowej. Wcześniej znany był w internecie jako GlobalTestMarket, który działał od roku 1999. Rejestracja w panelu możliwa jest już po ukończeniu 14 roku życia (do pełnoletności za zgodą rodziców). Jak wygląda zarabianie w panelu?

Zarabianie w panelu LifePoints zaczynamy oczywiście od rejestracji. Jest stosunkowo szybka, choć nie kończy się na podaniu adresu e-mail oraz hasła, gdyż już na wstępie proszeni jesteśmy o dodatkowe informacje np. imię, nazwisko, płeć, rok urodzenia oraz adres zamieszkania. Za samo założenie konta i potwierdzenie adresu mailowego otrzymujemy 10 LifePoints.

Po zalogowaniu się do panelu powita nas wyskakujące okienko, które pozwoli szybko uzupełnić profil o dodatkowe informacje. Za jego wypełnienie otrzymamy kolejne 10 LifePoints, więc po kilku minutach (licząc rejestrację), na naszym koncie będzie już 20 LifePoints. Oczywiście, aby zlecić wypłatę jeszcze bardzo dużo brakuje, ale te dodatkowe punkty możemy potraktować jako zachętę.

Ankiety i konkursy

Podstawową możliwością zarabiania w dawnym GlobalTestMarket jest oczywiście wypełnianie ankiet. W zależności od zapotrzebowania oraz profilu, średnio możemy liczyć na kilka ankiet w miesiącu. Ich wartość zależy od długości oraz stopnia skomplikowania samej ankiety, ale najczęściej jest to od kilku groszy do kilku złotych.

Panel czasem organizuje również konkursy, w których możemy wygrać ciekawe nagrody np. tablet, smartfon czy telewizor. Przeważnie polegają one na wytypowaniu zwycięzcy określonego spotkania lub wydarzenia (np. mecz lub konkurs eurowizji), choć zdarzają się również inne np. na najlepsze zdjęcie.

Wypłata

Niestety w panelu brakuje możliwości wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe. Dla wielu osób z pewnością będzie to spory minus, ale na szczęście jest dostępny najpopularniejszy portfel internetowy. Co możemy zrobić ze zgromadzonymi punktami?

  • wypłacić na PayPal (od 7000 LifePoints / 60 zł),
  • wymienić na elektroniczne bony podarunkowe (Empik, TK Maxx, Zalando),
  • przekazać punkty na cele charytatywne (Australian Red Cross, Special Olympics).
Paypal

Paypal

Paypal to jeden z pierwszych i największych serwisów oferujących ekspresowe płatności osobom posiadającym adres mailowy. Firma powstała już w 1998 roku,…

Jak inaczej zarabiać w internecie?

LifePoints Panel to tylko jeden z wielu serwisów, który płaci za wypełnianie ankiet przez internet. Niestety z jednego panelu nie przychodzi za wiele ankiet w skali miesiąca, więc warto mieć konto przynajmniej na kilku z nich. Oczywiście w internecie możemy zarabiać na wiele różnych sposobów, nie tylko wypełniając ankiety.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Opinie o LifePoints Panel

LifePoints Panel (GlobalTestMarket) nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle pozostałych. Na start otrzymujemy trochę dodatkowych punktów, które w teorii mają zachęcać do wypełniania ankiet, ale niestety w praktyce jest to ilość po prostu śmieszna (kilka groszy). Są zdecydowanie lepsze panele ankietowe, które oferują dużo lepsze bonusy na start (nawet kilka dolarów). Kolejny minus (dla promotorów) to oczywiście brak programu poleceń. Nie mamy więc możliwości zdobycia dodatkowych punktów zapraszając znajomych do panelu. 

Panel działa już bardzo długo i jest w dalszym ciągu wypłacalny, więc mimo wszystko warto się nim zainteresować. Zwłaszcza, jeśli i tak tylko wypełniamy ankiety, a promowanie totalnie nas nie interesuje.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem ankietowym? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *