Strona główna » Opinie » LifePoints Panel – opinie | jak wypełniać ankiety

LifePoints Panel – opinie | jak wypełniać ankiety

LifePoints Panel to międzynarodowy panel badawczy, który należy do firmy Lightspeed LLC i działa na rynku od wielu lat. Wprawdzie funkcjonuje od 1999 roku, ale sporo osób może go jeszcze nie kojarzyć, gdyż pod obecną nazwą dostępny jest dopiero od marca 2019. Wcześniej znany był w internecie jako GlobalTestMarket. Rejestracja w panelu możliwa jest już po ukończeniu 16 roku życia, więc nie wymaga pełnoletności. Co warto wiedzieć o panelu i jak zwiększyć zarobki z wypełniania ankiet?

Life Points Panel – rejestracja

Zarabianie w panelu LifePoints zaczynamy oczywiście od rejestracji, bez której nie będziemy mogli wypełniać ankiet. Cały proces przebiega stosunkowo szybko, choć nie kończy się na podaniu adresu e-mail oraz hasła. Tutaj już podczas zakładania konta proszeni jesteśmy o dodatkowe informacje np. imię, nazwisko, płeć, rok urodzenia oraz adres zamieszkania. Za samą rejestrację i potwierdzenie adresu mailowego otrzymujemy pierwsze 10 LifePoints.

Po zalogowaniu się do panelu powita nas wyskakujące okienko, które pozwoli nam szybko uzupełnić profil o dodatkowe informacje. Za jego wypełnienie otrzymamy kolejne 10 LifePoints, więc po kilku minutach (licząc rejestrację), na naszym koncie będzie ich już 20. Oczywiście, aby zlecić wypłatę jeszcze bardzo dużo brakuje, ale te dodatkowe punkty możemy potraktować jako zachętę do wypełniania ankiet.

Warto zwrócić uwagę na stosunkowo niski wymóg odnośnie wieku (16 lat), więc może to być również ciekawa praca dla nieletnich.

Ankiety i konkursy w dawnym GlobalTestMarket

Podstawową możliwością zarabiania w dawnym GlobalTestMarket jest oczywiście wypełnianie ankiet. W zależności od zapotrzebowania oraz profilu, średnio możemy liczyć na kilka ankiet w miesiącu. To ile punktów za nią otrzymamy zależy od jej długości oraz stopnia skomplikowania, ale najczęściej jedna ankieta warta jest od kilku groszy do kilku złotych. Przypomnienia o nowych badaniach otrzymamy na podany przy rejestracji adres e-mail, ale warto logować się codziennie, aby żadnej ankiety nie przegapić.

Panel czasem organizuje również konkursy, w których możemy wygrać ciekawe nagrody np. tablet, smartfon czy telewizor. Przeważnie polegają one na wytypowaniu zwycięzcy określonego spotkania lub wydarzenia (np. meczu lub konkursu eurowizji), choć zdarzają się również inne np. na najlepsze zdjęcie.

Ile można zarobić

To ile zarobimy w LifePoints Panel zależy od ogólnej aktywności na stronie oraz odpowiednio wypełnionego profilu ankietowego. Ciężko jednoznacznie określić wysokość miesięcznych zarobków, gdyż wszystko zależy od aktualnego zapotrzebowania na odpowiedzi określonej grupy badawczej. Co więcej, brak programu poleceń mocno ogranicza potencjał zarobkowy serwisu i sprawia, że jedyny zarobek pochodzi z ankiet, które sami wypełniamy.

Wypłata z LifePoints Panel

Niestety w panelu brakuje możliwości wypłaty zgromadzonych środków na konto bankowe. Z pewnością dla wielu osób będzie to spory minus, ale na szczęście do dyspozycji mamy najpopularniejszy portfel internetowy, jakim jest PayPal. Co jeszcze możemy zrobić ze zgromadzonymi punktami?

  • wymienić na elektroniczne bony podarunkowe (Empik, TK Maxx, Zalando),
  • przekazać punkty na cele charytatywne (Australian Red Cross, Special Olympics).

paypal

PayPal to bez wątpienia najbardziej popularny portfel internetowy, z którego bez problemu wypłacimy pieniądze na własne konto bankowe. Co więcej, zgromadzone środki możemy wykorzystać również do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych. Każdy kto poważnie myśli o zarabianiu w internecie powinien go posiadać.

Wypłata z LifePoints Panel możliwa jest po uzbieraniu 7000 LifePoints, czyli 60 złotych.

Jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

LifePoints Panel to ciekawy serwis, ale chcąc zarabiać na wypełnianiu ankiet dobrze jest zarejestrować się również w innych panelach tego typu np. ySense. Dzięki temu możemy liczyć na większą ilość ankiet w ciągu miesiąca, a to z kolei przełoży się bezpośrednio na jeszcze większe zarobki.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Oczywiście na wypełnianiu ankiet możliwości zarabiania przez internet się nie kończą, więc warto zainteresować się również pozostałymi. Tych jest naprawdę sporo, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Jak usunąć konto w LifePoints Panel

Oczywiście w każdej chwili możemy zrezygnować z uczestnictwa i usunąć konto, jeśli LifePoints Panel z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy wejść w „Konto”, następnie „Mój Profil” i na samym dole znajdziemy przycisk „skasuj teraz”. Warto taką decyzję wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż wiąże się to z utratą wszystkich punktów oraz całej historii członkostwa w panelu. Druga sprawa, że 30 dni od skasowania konta, jeśli znowu zechcemy się zarejestrować, to będziemy musieli skorzystać z innego adresu e-mail.

Opinie o LifePoints Panel

LifePoints Panel (GlobalTestMarket) nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle pozostałych. Na start otrzymujemy trochę dodatkowych punktów, które w teorii mają zachęcać do wypełniania ankiet, ale niestety w praktyce jest to ilość raczej śmieszna (kilka groszy). Pod tym względem wiele paneli ankietowych wypada po prostu lepiej, oferując dużo lepsze bonusy na start (nawet kilka dolarów). Warto zwrócić również uwagę, że serwis nie posiada programu poleceń, więc jedyny zarobek pochodzi z samodzielnie wypełnianych ankiet.

Mimo to sam panel działa już bardzo długo i w dalszym ciągu cieszy się dobrymi opiniami w internecie. Regularnie wypłaca, więc warto się nim zainteresować i samodzielnie ocenić. Zwłaszcza, jeśli tylko wypełniamy ankiety, a promowanie nas zupełnie nie interesuje.

Macie jakieś doświadczenia z LifePoints Panel? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Patrycja
Patrycja
4 lat temu

Polecam panel Lifepoints!
Całą przygodę z płatnymi ankietami zaczęłam niespełna miesiąc temu, a już zrobiłam pierwszą wypłatę. Myślałam, że będąc na przymusowym urlopie będę się nudziła, ale jednak z Lifepoints nudzić się nie mogę.
Codziennie dostaję po 3-4 ankiety do wypełnienia.

Jolanta
Jolanta
1 rok temu
Odpowiedz na  Patrycja

To miałaś szczęście, bo ja zostałam zablokowana w momencie kiedy zostało mi już niewiele punktów do zdobycia, powodem było rzekomo jawne naruszenie regulaminu mimo że wypełniałam ankiety rzetelnie. Nie potrafią mi odpowiedzieć co takiego zrobiłam. Jest to powszechną praktyka tego panelu.

Marta
Marta
3 lat temu

Mój ulubiony! Chyba panel, który najszybciej ze wszystkich dostarcza swoim użytkownikom nowe ankiety i umożliwia szybsze zarabianie

Anna
Anna
2 lat temu

Nie polecam, zamówiłam bon do allegro i nigdy go nie otrzymałam a support twierdzi że bon został wysłany (nigdy bon nie dotarł nawet w spamie).

Magdalena
Magdalena
2 lat temu

Również nie polecam. Dwukrotnie od października do lutego próbowałam wymienić punkty na bony do Empiku. Za kazdym razem bony nie docierały na skrzynkę mailową, a po interwencji bot przysyłał mi w kółko informację, że to ja coś zgubiłam, skasowałam, bądź mam wiadomość w spamie lub innej zakładce. Bzdura! Próby ponownej wysyłki z panelu też nie skutkowały. Ciągłe próby zwalenia winy na mnie. Dopiero podczas przeczesywania Internetu natknęłam się na mnóstwo opinii innych użytkowników, którzy również nigdy nie otrzymali zamówionych bonów. Do września 2021 nie było nigdy problemu, obecnie wymiana nagród na bony jest praktycznie bezskuteczna. Szkoda czasu.

1stloser
1stloser
2 lat temu

Po zebraniu ponad 12 tys pkt, moje konto zostało zablokowane ponieważ jak twierdzi kontakt – złamałem jakiś punkt regulaminu, po pytaniu który punkt, w jaki sposób i zakwestionowaniu tego, brak odpowiedzi.

Beata
Beata
2 lat temu

Nie polecam, kiedy zbliżałam się do ilości punktów uprawniających do wypłaty nagle konto moje zostało zablokowane podobno nieuczciwie wypełniałam ankiety. Jest to totalna bzdura. Myślę że robią to celowo

Adam
Adam
1 rok temu

Zdecydowanie nie polecam tego panelu! Za pierwszym razem wypłacili mi pieniądze bez problemu a za drugim razem gdy zbliżałem się do 7000 pkt to zablokowali mi konto! Oszuści!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Mam, podobną sytuacje ,zablokowane konto ,po uruchomieniu nowego ponowna blokada z terminem 30 dniowym totalna bezczelność za kogo się oni uważają

Iwona
Iwona
10 miesięcy temu
Ocena :
     

Co za oszustwo. Dezaktywują konto tuż przed samą wypłatą nagrody. Twierdząc, że złamało się regulamin, ale nie potrafią wskazać, który punkt. Ankiety były wypełniane zgodnie z prawdą. Znaleźli darmowy sposób na pozyskiwanie danych bez płacenia za wykonaną pracę. Takich opinii jak moja jest coraz więcej.

Piotr
Piotr
6 miesięcy temu
Ocena :
     

Zostałem zablokowany po zebraniu 53000 punktów i w momencie kiedy zostało mi już niewiele punktów do kolejnej wielokrotności 100 PLN, powodem było rzekome naruszenie regulaminu poprzez rzekome nieuczciwe i niezgodne z prawdą wypełnianie ankiet – bez wskazania które punkty regulaminu naruszyłem. Oczywiście zablokowany mam cały portal (np. błąd 504). Zrobili to mimo że wypełniałem ankiety przez wiele lat i miałem 400 PLN w koncie. K***y i złodzieje!!!

Anna
Anna
2 miesięcy temu

Witam. Szczerze odradzam ten panel….najpierw zaczęli anulować mi punkty za wcześniej zatwierdzone ankiety przez … właśnie nie wiem przez co bo jedyną odpowiedzią na pytanie było twierdzenie że złamałam jakiś regulamin ale nie mogą powiedzieć bliżej o co chodzi a niedawno przeszli samych siebie … miałam na koncie prawie 3 tys punktów i prawie 7 w trakcie zleconej wypłaty a tu nagle nie mogę się zalogować do konta a support na pytanie odpowiada że złamałam zasady bezpieczeństwa i tu znowu bez odpowiedzi jakie i dlaczego…punkty na koncie zniknęły, 60 zł niewypłacone czyli w sumie zostałam przez Lifepoints oszukana na ponad… Czytaj więcej »

14
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x