Redcart

Redcart

Skoro o zakładaniu sklepów był już wpis to czas opisać również platformę, która to umożliwia. Oprogramowanie pozwalające na łatwe integracje i zarządzanie sklepem to podstawa. Jedną z takich właśnie platform jest RedCart. Zacznijmy, więc od garści informacji na temat serwisu.

Przejście do serwisu

Kilka słów o RedCart

Oprogramowanie sklepu RedCart posiada wiele narzędzi, które można uruchamiać w dowolnym momencie. Nie trzeba do tego specjalistycznej wiedzy, wystarczy jedno kliknięcie by włączyć lub wyłączyć daną opcję. Kilka słów o oprogramowaniu:

  • Integracje z hurtowniami i dostawcami. W systemie znajduje się ponad 100 hurtowni i ponad 1 mln gotowych produktów z różnych branż. System automatycznie aktualizuje stany magazynowe i ceny, a także pobiera nowe produkty. Wszystko to na zasadzie dropshipping, więc nie musimy posiadać własnego magazynu.
  • Wygląd sklepu. Tworząc sklep można wykorzystać darmowe szablony lub zlecić grafikom przygotowanie odpowiedniej dla wybranej branży kreacji.
  • Sprzedaż wielokanałowa. Oprogramowanie pozwala łatwo uruchomić sprzedaż zewnętrzną na serwisach takich jak Allegro, eBay, Świstak, Amazon, Google Merchant, Facebook, Skąpiec czy Ceneo.
  • Dowolna wersja językowa. Oprogramowanie RedCart umożliwia również uruchomienie sklepu na rynkach zagranicznych oferując integrację z zagranicznymi systemami płatności czy kurierami.
  • Wiele sklepów w jednym panelu. Prowadząc wiele sklepów jednocześnie wystarczy logowanie do jednego panelu by łatwo zarządzać wszystkimi.
  • Bezpłatne wsparcie techniczne. W razie problemów z tworzeniem lub prowadzeniem sklepu można uzyskać bezpłatną pomoc.

Integracje w RedCart

Zakładając własny sklep nie musimy się o wszystko martwić. Oprogramowanie umożliwia szybkie wprowadzenie wszelkich aspektów niezbędnych do prowadzenia sklepu takich jak:

Dlaczego warto wypróbować?

Platforma pozwala za darmo założyć własny sklep i go wypróbować bez zobowiązań przez 30 dni. Dostępna jest pełna wersja sklepu i nie ma żadnej opłaty instalacyjnej. Można też zdecydować się na już skonfigurowany i gotowy do działania sklep internetowy. W tym wypadku cena jest jednak zdecydowanie wyższa niż opcja z samodzielną konfiguracją.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *