Moneyo – opinie i opis panelu ankietowego

Moneyo to panel ankietowy, który współpracuje z międzynarodowym liderem branży badawczej, czyli firmą CINT. Strona dostępna jest w wielu językach, nie tylko po polsku, a zarabiać na niej możemy oczywiście wypełniając płatne ankiety. Niestety ciężko znaleźć konkretną informację odnośnie wieku pozwalającego na rejestrację, ale na pewno nie wymaga pełnoletności. Co warto wiedzieć o panelu i jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet?

Rejestracja w Moneyo

Zanim przystąpimy do wypełniania płatnych ankiet w panelu Moneyo musimy rzecz jasna założyć konto. Cały proces rejestracji przebiega bardzo sprawnie, gdyż ogranicza się do podania kilku podstawowych danych. Na początek wystarczy adres e-mail, płeć, data urodzenia oraz kod pocztowy, choć opcjonalnie możemy podać również numer telefonu (nie jest wymagany). Po wypełnieniu formularza i zaznaczeniu wymaganych zgód klikamy żółty przycisk „Zarejestruj”, aby założyć konto, po czym zostaniemy automatycznie zalogowani do panelu. Jednak pełną funkcjonalność konta i możliwość wypełniania ankiet uzyskamy dopiero po jego aktywacji. Aby to zrobić musimy kliknąć w link znajdujący się w wiadomości, którą otrzymamy na podany przy rejestracji adres e-mail. Warto sprawdzić folder SPAM, jeśli mail długo nie dochodzi.

Po rejestracji warto od razu wypełnić cały profil, aby otrzymywać lepiej dopasowane ankiety. Dzięki temu unikniemy wielu niepotrzebnych odrzuceń i możemy liczyć na większą ich ilość.

Jak wypełniać płatne ankiety w Moneyo

Po rejestracji i wypełnieniu profilu możemy w końcu przejść do wypełniania ankiet. W tym celu wystarczy, że wejdziemy w zakładkę „Ankiety” i przy wybranej klikniemy „Wypełnij ankietę”.

Oczywiście już przed przystąpieniem do niej wiemy jak długo przeciętnie trwa oraz ile pieniędzy otrzymamy po jej ukończeniu. Dzięki temu możemy zdecydować, które ankiety chcemy wypełniać, a które nie.

Jedna ankieta może być warta nawet 12 złotych.

ankiety w moneyo

Wypłata z Moneyo

Przejdźmy do najprzyjemniejszego momentu całej zabawy, czyli wypłaty zgromadzonych środków. Niestety w Moneyo nie mamy zbyt wielu opcji do wyboru, ale na szczęście jest ta najbardziej pożądana przez wiele osób, czyli możliwość wypłaty na PayPal. Z pewnością większość panelistów zdecyduje się na ten wariant, ale warto dodać, że zgromadzone środki możemy wymienić również na kartę podarunkową GCodes.


paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, który pozwala w łatwy sposób wypłacić pieniądze na konto bankowe, ale również wykorzystać zgromadzone środki do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.

Jak więcej zarabiać na płatnych ankietach

płatne ankiety online

Wypełnianie płatnych ankiet to ciekawy sposób na dodatkowy zarobek, ale niestety ilość ankiet przychodzących z jednego panelu nie jest zbyt duża. Jest to jednak kwestia, którą stosunkowo łatwo rozwiązać, bowiem wystarczy zarejestrować się w kilku serwisach tego typu. Dzięki temu możemy liczyć na większą ilość ankiet, a to z kolei przełoży się na wyższe zarobki. Jeśli chodzi o panele ankietowe, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ySense, choć jest to tylko jeden z naprawdę wielu serwisów, które warto znać.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Wypełnianie ankiet to bez wątpienia jeden z prostszych i popularniejszych sposobów na zarabianie przez internet, ale warto wiedzieć, że na tym możliwości pracy w domu się nie kończą. Jest wiele sposobów zarabiania, które nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci. Co więcej, sporo metod możemy bardzo dobrze połączyć z wypełnianiem ankiet, aby zarabiać jeszcze więcej.

Jak usunąć konto

Oczywiście uczestnictwo w panelu Moneyo nie jest obowiązkowe, więc możemy w każdej chwili usunąć konto, jeśli serwis z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy zalogować się do panelu, wejść w zakładkę „Profil” i po prawej stronie znaleźć napis „Zamknij konto”. Następnie klikamy żółtą strzałkę widoczną przy napisie i wpisujemy hasło.

Konto możemy zamknąć również kontaktując się z supportem.

Przed usunięciem konta warto decyzję dobrze przemyśleć, gdyż wiąże się ona z utratą wszelkich danych oraz zarobków. Co więcej, po zamknięciu konta nie będziemy mogli go już ponownie otworzyć.

Opinie o Moneyo

Panel Moneyo jest w pełni wypłacalny, choć niestety nie ma zbyt wielu opinii na jego temat w internecie. Jeśli chodzi o ilość ankiet, to jest to kwestia bardzo indywidualna, uzależniona od profilu oraz aktualnego zapotrzebowania. Jedni otrzymają więcej ankiet, inni mniej, więc pod tym względem najlepiej sprawdzić panel samemu. Warto wspomnieć również o braku programu partnerskiego, więc nie mamy możliwości zwiększenia zarobków poprzez zapraszanie znajomych. Jest to niestety spory minus, zwłaszcza dla aktywnych promotorów.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz