Strona główna » Opinie » Moneyo – opinie | jak wypełniać ankiety

Moneyo – opinie | jak wypełniać ankiety

Moneyo to panel ankietowy, który współpracuje z międzynarodowym liderem branży badawczej, czyli firmą CINT. Strona dostępna jest w wielu językach, nie tylko po polsku, a zarabiać na niej możemy oczywiście wypełniając płatne ankiety. Niestety ciężko znaleźć konkretną informację odnośnie wieku pozwalającego na rejestrację, ale na pewno nie wymaga pełnoletności. Co warto wiedzieć o panelu, jakie ma opinie i jak więcej zarabiać na wypełnianiu ankiet?

Rejestracja w Moneyo

Zanim przystąpimy do wypełniania płatnych ankiet w panelu Moneyo musimy rzecz jasna założyć konto. Cały proces rejestracji przebiega bardzo sprawnie, gdyż ogranicza się do podania kilku podstawowych danych. Na początek wystarczy adres e-mail, płeć, data urodzenia oraz kod pocztowy, choć opcjonalnie możemy podać również numer telefonu (nie jest wymagany). Po wypełnieniu formularza i zaznaczeniu wymaganych zgód klikamy żółty przycisk „Zarejestruj”, aby założyć konto, po czym zostaniemy automatycznie zalogowani do panelu.

Jednak pełną funkcjonalność konta i możliwość wypełniania ankiet uzyskamy dopiero po jego aktywacji. Aby to zrobić musimy kliknąć w link znajdujący się w wiadomości, którą otrzymamy na podany przy rejestracji adres e-mail. Warto sprawdzić folder SPAM, jeśli mail długo nie dochodzi.

Po rejestracji warto od razu wypełnić cały profil, aby otrzymywać lepiej dopasowane ankiety. Dzięki temu unikniemy wielu niepotrzebnych odrzuceń i możemy liczyć na większą ich ilość.

Jak wypełniać płatne ankiety w Moneyo

Po rejestracji i wypełnieniu profilu możemy w końcu przejść do wypełniania ankiet. W tym celu wystarczy, że wejdziemy w zakładkę „Ankiety” i przy wybranej klikniemy „Wypełnij ankietę”.

Oczywiście już przed przystąpieniem do niej wiemy jak długo przeciętnie trwa oraz ile pieniędzy otrzymamy po jej ukończeniu. Dzięki temu możemy zdecydować, które ankiety chcemy wypełniać, a które nie.

Jedna ankieta może być warta nawet 12 złotych.

ankiety w moneyo

Wypłata z Moneyo

Przejdźmy do najprzyjemniejszego momentu całej zabawy, czyli wypłaty zarobionych pieniędzy. Niestety w Moneyo nie mamy zbyt wielu opcji do wyboru, ale na szczęście jest ta najbardziej pożądana przez wiele osób, czyli możliwość wypłaty na PayPal. Z pewnością większość panelistów zdecyduje się właśnie na ten wariant, ale warto dodać, że zgromadzone środki możemy wymienić również na kartę podarunkową GCodes. Minimum, które musimy uzbierać, aby móc wypłacić pieniądze uzależnione jest od wybranej opcji i wygląda następująco:

  • PayPal – 40 złotych,
  • GCodes – 30 złotych.

paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, który pozwala w łatwy sposób wypłacić pieniądze na konto bankowe, ale również wykorzystać zgromadzone środki do bezpośrednich płatności w wielu sklepach internetowych.

Ile można zarobić na Moneyo

Osoby oczekujące setek ankiet dziennie z panelu Moneyo, aby w ciągu miesiąca zarobić tyle co na etacie, niestety się rozczarują. Jednak mimo wszystko jest to całkiem dobry sposób, aby sobie dorobić do pensji lub kieszonkowego. Wystarczy regularnie logować się do panelu i sumiennie wypełniać wszystkie kwestionariusze, a zarobki rzędu kilkudziesięciu złotych miesięcznie z pewnością będą czymś normalnym.

Warto tutaj zauważyć, że to nie stawka za wypełnienie kwestionariusza jest problemem, ale ich niewielka ilość. Niestety częstotliwość otrzymywania ankiet nie jest odgórnie określona, przez co czasem otrzymamy ich kilka w ciągu dnia, a czasem żadnej. Dlatego nie mamy możliwości ciągłego ich wypełniania, co rzecz jasna przekłada się na niższe zarobki.

Jak więcej zarabiać na płatnych ankietach

płatne ankiety online

Wprawdzie ilość badań przychodzących z jednego panelu nie jest zbyt duża, ale możemy stosunkowo łatwo rozwiązać te kwestię w inny sposób. Wystarczy, że zarejestrujemy się w kilku serwisach tego typu, dzięki czemu zwiększymy ogólną ilość ankiet, a to z kolei przełoży się na wyższe zarobki. Jeśli chodzi o panele ankietowe, to warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ySense, choć jest to tylko jeden z naprawdę wielu serwisów, które warto znać.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Wypełnianie ankiet to bez wątpienia jeden z prostszych i popularniejszych sposobów na zarabianie przez internet, ale warto wiedzieć, że na tym możliwości pracy w domu się nie kończą. Jest wiele sposobów zarabiania, które nie wymagają praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci. Co więcej, sporo metod możemy bardzo dobrze połączyć z wypełnianiem ankiet, aby zarabiać jeszcze więcej.

Jak usunąć konto w Moneyo

Oczywiście uczestnictwo w panelu Moneyo nie jest obowiązkowe, więc możemy w każdej chwili usunąć konto, jeśli serwis z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu. W tym celu musimy zalogować się do panelu, wejść w zakładkę „Profil” i po prawej stronie znaleźć napis „Zamknij konto”. Następnie klikamy żółtą strzałkę widoczną przy napisie i wpisujemy hasło.

Konto możemy zamknąć również kontaktując się z supportem.

Przed usunięciem konta warto decyzję dobrze przemyśleć, gdyż wiąże się ona z utratą wszelkich danych oraz zarobków. Co więcej, po zamknięciu konta nie będziemy mogli go już ponownie otworzyć.

Opinie o Moneyo

Panel ankietowy Moneyo jest w pełni wypłacalny, choć niestety nie ma zbyt wielu opinii na jego temat w internecie. Jeśli chodzi o ilość ankiet, to jest to kwestia bardzo indywidualna, uzależniona od profilu oraz aktualnego zapotrzebowania. Jedni otrzymają więcej ankiet, inni mniej, więc pod tym względem najlepiej sprawdzić panel samemu. Warto wspomnieć również o braku programu partnerskiego, przez co nie mamy możliwości zwiększenia zarobków zapraszając znajomych. Jest to niestety spory minus, zwłaszcza dla aktywnych promotorów.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Kasiula
Kasiula
1 rok temu

Powiem tak… całkiem niezły panel, w którym sprawnie się zbiera do wypłaty, ale i tak nie jest to ilość, której bym oczekiwała. Bez rejestracji w kilku panelach raczej nie mamy co liczyć na jakieś sensowne zarobki.

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x