KB Projekt – opinie

Firma KB projekt powstała na początku lat 90, co oznacza, że na rynku istnieje już prawie 30 lat. W związku z tym, z całą pewnością nie można odmówić jej doświadczenia, a przez ten czas zdołała już bardzo dobrze ugruntować swoją pozycję na rynku firm projektowych. Co warto wiedzieć o tym biurze architektonicznym?

O firmie KB Projekt

KB Projekt to doświadczony zespół projektowy, który łączy w sobie najwyższy poziom wykonania z atrakcyjną ceną. W swojej ofercie mają ponad 1000 różnego rodzaju projektów domów i budynków gospodarczych. Warto również dodać, że swoich klientów otaczają kompleksową opieką, doradzają w wyborze projektu i pomagają w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Oferta

Jakie projekty znajdziemy w ofercie biura architektonicznego KB Projekt:

  • domów,
  • dla biznesu (produkcja i magazyny, zdrowie, opieka przedszkolna, sanatoryjna i dla osób starszych, auto-moto, gastronomia, hotele i motele, handel, biurowe, wielorodzinne),
  • gospodarcze (garaże, dla rolnika, gospodarcze).

Jak widać oferta jest bardzo bogata i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to jaki akurat projekt potrzebuje. Warto dodać, że każdy projekt może zostać dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Wystarczy, że napiszemy do biura i powiemy co chcielibyśmy w nim zmienić.

Wyszukiwarka projektów

Na stronie znajdziemy również bardzo rozbudowaną wyszukiwarkę, która znacznie ułatwia znalezienie projektu, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom. Wystarczy, że wpiszemy informacje dotyczące projektu np. rodzaj garażu, poddasza, piwnicy, dachu, styl architektoniczny oraz technologię. Oczywiście musimy podać również szerokość działki, powierzchnię mieszkalną, zabudowy oraz użytkową. Opcjonalnie możemy również podać szacunkowy koszt budowy do stanu surowego zamkniętego lub developerskiego.

Jak sfinansować budowę domu

Niestety budowa domu to prawdopodobnie największy wydatek finansowy jaki nas w życiu czeka i mało kto dysponuje taką ilością pieniędzy, aby sfinansować budowę z własnej kieszeni. W większości przypadków jedynym wyjściem w takiej sytuacji jest zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Oczywiście banki z chęcią nam go udzielą, jeśli dysponujemy odpowiednią zdolnością kredytową. Decydując się na taki kredyt warto skorzystać z kalkulatora, który pozwoli szybko porównać oferty wielu banków i obliczy wysokość raty.


kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny cechuje się wydłużonym czasem spłaty i stosunkowo niskim oprocentowaniem. Zaciąga się go, aby sfinalizować zakup lub budowę domu (lub mieszkania).


Program partnerski KB Projekt

KB Projekt ma również swój własny program partnerski, w którym możemy naprawdę sporo zarobić. Wystarczy, że na swojej stronie zamieścimy baner, który będzie posiadał indywidualny kod, a ten z kolei będzie kierował potencjalnych klientów prosto na stronę KB Projekt. Jeżeli użytkownicy pochodzący z naszego serwisu złożą u nich zamówienie na dowolny projekt domu (nawet do 30 dni po tym jak kliknęli w baner na naszej stronie), otrzymamy 25% prowizji od jego ceny brutto.

Program partnerski oferuje wysokie prowizje dla współpracujących serwisów bo po prostu im się to opłaca. Dzięki niemu zyskują nowych potencjalnych klientów, a my zyskujemy wysokie wynagrodzenie właściwie nic nie robiąc. Tego typu rozwiązanie może nam zagwarantować ciekawy dochód pasywny, jeśli oczywiście mamy odpowiedni ruch na swojej stronie.

Zarobki w programie partnerskim

Skoro firma oferuje, aż 25% prowizji brutto to przeglądając ich stronę możemy łatwo policzyć, że:

  • Standardowy koszt projektu domu jednorodzinnego wynosi 2 100 zł. Jeżeli uda nam się zdobyć zamówienie dzięki podlinkowanemu banerowi na naszej stronie, na ten projekt – zyskujemy 525 zł!
  • Projekt budynku wielorodzinnego waha się w granicach 15 000 zł, czyli zdobywając zamówienie na ten projekt otrzymujemy 3 750 złotych prowizji!
  • Domy weselne, hotele, pensjonaty, których projekt kosztuje ok. 25 000 zł, wtedy zdobywając klienta otrzymujemy ok. 6 250 zł!
  • Najdroższy projekt w ich katalogu kosztuje 133 000 zł (prawdopodobnie projekt galerii handlowej), a my zdobywając kupca otrzymujemy od nich aż 33 250 zł!

Jak dołączyć do programu partnerskiego KB Projekt?

Biuro Architektoniczne KB Projekt jest uczciwą firmą o bardzo dobrej opinii, która może gwarantować duże prowizje. Dołączanie do programu partnerskiego jest jednak dość nietypowe, gdyż nie mamy tutaj zwykłego formularza rejestracyjnego. Chcąc dołączyć musimy napisać maila na adres: [email protected]. W treści tego maila musimy podać adres strony, na której chcemy zamieścić ich baner oraz adres e-mail, na który będą przychodzić wiadomości potwierdzające złożenie zamówienia przez użytkowników pochodzących z naszej strony. W odpowiedzi otrzymamy od nich kod, który wystarczy podpiąć pod wybrany z ich zestawu baner i gotowe.

Gdzie promować projekty

Teoretycznie promować projekty możemy wszędzie, ale prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest założenie własnego bloga lub strony internetowej. Zwłaszcza, że w zasadzie możemy to zrobić w kilka, do kilkunastu minut i to nawet całkowicie za darmo. Oczywiście samo założenie to dopiero początek długiej drogi, ale własny blog otwiera naprawdę wiele ciekawych możliwości zarobkowych, bowiem zarabianie na blogu to nie tylko programy partnerskie.


jak założyć bloga

Założyć bloga może praktycznie każdy i to w każdej chwili. Możemy to zrobić korzystając z darmowych lub płatnych rozwiązań, a każde ma swoje wady i zalety.


Jak inaczej zarabiać w internecie?

Programy partnerskie to jeden z lepszych sposobów zarabiania w internecie, jeśli wiemy gdzie i jakie produkty promować. Warto przejrzeć listę tych najciekawszych w poszukiwaniu oferty, która sprawdzi się najlepiej. Oczywiście KB Projekt wyróżnia się na tle innych bardzo dużymi prowizjami, ale nie jest jedynym programem partnerskim, który pozwala zarabiać w internecie. Tak dużych prowizji jak tutaj najpewniej nigdzie nie uzyskamy, ale może okazać się, że łatwiej nam będzie promować tamte produkty. Wszystko zależy od tematyki miejsca, w którym chcemy to robić (np. naszego bloga). Do tego dochodzą jeszcze zupełnie inne sposoby zarabiania w internecie, którymi również warto się zainteresować.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów i tylko od nas samych zależy, który okaże się najlepszy. Różnią się one między sobą czasem, który należy im poświęcić oraz potencjałem zarobkowym, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


Opinie o KB Projekt

KB Projekt ma bardzo dobre opinie wśród klientów i w swojej ofercie posiada naprawdę wiele projektów w przystępnych cenach. Znajdziemy tutaj nie tylko projekty domu, ale również wiele innych budynków jak np. projekty budynków produkcyjnych, magazynowych usługowych czy hal. Szukając dla siebie odpowiedniego projektu z pewnością warto przyjrzeć się bliżej ofercie jaką dysponuje wspomniane biuro architektoniczne.

Sam program partnerski również prezentuje się bardzo ciekawie ze względu na wysokie prowizje, choć promowanie projektów z pewnością nie należy do rzeczy najłatwiejszych. Mimo to zdecydowanie warto spróbować.

Macie jakieś doświadczenia z firmą KB Projekt? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz