KB Projekt

Firma KB projekt powstała na początku lat 90, co oznacza, że na rynku istnieje już prawie 30 lat. Dlatego na pewno nie można jej odmówić doświadczenia i przez ten czas zdołała już dobrze ugruntować swoją pozycję na rynku firm projektowych.

O firmie KB Projekt

KB Projekt to doświadczony zespół projektowy, który łączy w sobie najwyższy poziom wykonania z atrakcyjną ceną. W swojej ofercie mają ponad 1000 różnego rodzaju projektów domów i budynków gospodarczych. Warto również dodać, że swoich klientów otaczają kompleksową opieką, doradzają w wyborze projektu i pomagają w uzyskaniu pozwolenia na budowę.

Oferta

  • projekty domów,
  • projekty dla biznesu (produkcja i magazyny, zdrowie, opieka przedszkolna, sanatoryjna i dla osób starszych, auto-moto, gastronomia, hotele i motele, handel, biurowe, wielorodzinne),
  • projekty gospodarcze (garaże, dla rolnika, gospodarcze).

Jak widać oferta jest bardzo bogata i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, bez względu na to jaki akurat projekt potrzebuje. Warto dodać, że każdy projekt może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb. Wystarczy napisać do biura, co chcielibyśmy zmienić w projekcie.

Wyszukiwarka projektów

Na stronie dostępna jest również rozbudowana wyszukiwarka, która znacznie ułatwia wyszukiwanie projektu, który będzie odpowiadał naszym wymaganiom. Wystarczy wpisać wymagania dotyczące projektu jak np. rodzaj garażu, poddasza, piwnicy, dachu, styl architektoniczny oraz technologię. Do tego jeszcze szerokość działki, powierzchnia mieszkalna, zabudowy i użytkowa. Opcjonalnie możemy również podać szacunkowy koszt budowy do stanu surowego zamkniętego lub developerskiego.

Jak sfinansować budowę domu

Niestety budowa domu to prawdopodobnie największy wydatek finansowy jaki nas w życiu czeka i mało kto dysponuje taką ilością pieniędzy, aby sfinansować budowę z własnej kieszeni. W większości przypadków jedynym wyjściem z sytuacji jest kredyt hipoteczny.

Program partnerski KB Projekt

 KB Projekt ma również swój program partnerski. Wystarczy na swojej stronie zamieścić baner, który będzie posiadał indywidualny kod. Dzięki temu grafika umieszczona na Twojej stronie będzie kierować potencjalnych klientów na stronę KB Projekt. Jeżeli użytkownicy pochodzący z Twojego serwisu złożą u nich zamówienie na dowolny projekt domu (nawet do 30 dni po tym jak kliknęli w baner na Twojej stronie) otrzymasz 25% prowizji od jego ceny brutto.

Program partnerski oferuje wysokie prowizje dla współpracujących serwisów bo po prostu im się to opłaca. Dzięki niemu zyskują nowych potencjalnych klientów, a Ty zyskujesz wysokie wynagrodzenie właściwie nic nie robiąc, albo lepiej reklamując swoją stronę, bo dzięki temu masz większe prawdopodobieństwo, że użytkownik wchodzący na Twój serwis zainteresuje się kupnem projektu.

Zarobki w programie partnerskim

Skoro firma oferuje, aż 25% prowizji brutto to przeglądając ich stronę można policzyć, że:

  • Standardowy koszt projektu domu jednorodzinnego wynosi 2100zł. Jeżeli uda Ci się zdobyć zamówienie dzięki podlinkowanemu banerowi na Twojej stronie, na ten projekt – zyskujesz 525zł!
  • Projekt budynku wielorodzinnego waha się w granicach 15 000zł, czyli zdobywając zamówienie na ten projekt otrzymujesz 3 750 prowizji!
  • Domy weselne, hotele, pensjonaty, których projekt kosztuje ok. 25 000zł, wtedy zdobywając klienta otrzymujesz ok. 6 250zł!
  • Najdroższy projekt w ich katalogu kosztuje 133 000 (prawdopodobnie projekt galerii handlowej), a Ty zdobywając kupca otrzymujesz od nich 33 250zł!!

Jak dołączyć?

Biuro Architektoniczne KB Projekt jest uczciwą firmą, która może gwarantować duże prowizje. Jeżeli uważasz, że współpraca w tym programie partnerskim jest dobrą inwestycją dla Twojej strony to napisz maila na [email protected]. W treści maila podaj adres strony, na której chcesz zamieścić ich baner oraz adres e-mail, na który będą przychodzić wiadomości potwierdzające złożenie zamówienia przez użytkowników pochodzących z Twojej strony. W odpowiedzi otrzymasz od nich kod, który wystarczy podpiąć pod wybrany z ich zestawu baner i gotowe.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

KB Projekt z pewnością wyróżnia się na tle innych bardzo dużymi prowizjami, ale nie jest jedynym programem partnerskim, który pozwala zarabiać w internecie. Tak dużych prowizji jak tutaj nie uzyskamy, ale może okazać się, że łatwiej nam będzie promować tamte produkty. Do tego dochodzą jeszcze zupełnie inne sposoby zarabiania w internecie, którymi również warto się zainteresować.

Programy partnerskie

programy partnerskie

Programy partnerskie same w sobie to jeden z lepszych sposobów zarabiania w internecie, jeśli wiemy gdzie i jakie produkty promować. Warto przejrzeć listę tych najciekawszych w poszukiwaniu oferty, która sprawdzi się najlepiej.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W domu możemy zarabiać na wiele różnych sposobów i tylko od nas samych zależy, który okaże się najlepszy. Różnią się one między sobą czasem, który należy im poświęcić oraz potencjałem zarobkowym, ale z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Opinie o KB Projekt

KB Projekt ma w swojej ofercie naprawdę wiele projektów w przystępnych cenach. Znajdziemy tutaj nie tylko domu, ale również wiele innych budynków jak np. projekty budynków produkcyjnych, magazynowych usługowych czy hal. Szukając dla siebie odpowiedniego projektu z pewnością warto przyjrzeć się bliżej ofercie jaką dysponuje wspomniane biuro architektoniczne.

Macie jakieś doświadczenia z KB Projekt? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz