KB Projekt

KB Projekt

Firma KB projekt powstała na początku lat 90, co oznacza, że na rynku istnieje już prawie 30 lat. Dlatego na pewno nie można jej odmówić doświadczenia i przez ten czas zdołała już dobrze ugruntować swoją pozycję na rynku firm projektowych. Mimo wszystko proponują swój program partnerski. Wystarczy na swojej stronie zamieścić baner, który będzie posiadał indywidualny kod. Dzięki temu grafika umieszczona na Twojej stronie będzie kierować potencjalnych klientów na stronę KB Projekt. Jeżeli użytkownicy pochodzący z Twojego serwisu złożą u nich zamówienie na dowolny projekt domu (nawet do 30 dni po tym jak kliknęli w baner na Twojej stronie) otrzymasz 25% prowizji od jego ceny brutto.

Program partnerski oferuje wysokie prowizje dla współpracujących serwisów bo po prostu im się to opłaca. Dzięki niemu zyskują nowych potencjalnych klientów, a Ty zyskujesz wysokie wynagrodzenie właściwie nic nie robiąc, albo lepiej reklamując swoją stronę, bo dzięki temu masz większe prawdopodobieństwo, że użytkownik wchodzący na Twój serwis zainteresuje się kupnem projektu.

Zarobki w programie partnerskim KB Projekt

Skoro firma oferuje, aż 25% prowizji brutto to przeglądając ich stronę można policzyć, że:

  • Standardowy koszt projektu domu jednorodzinnego wynosi 2100zł. Jeżeli uda Ci się zdobyć zamówienie dzięki podlinkowanemu banerowi na Twojej stronie, na ten projekt – zyskujesz 525zł!
  • Projekt budynku wielorodzinnego waha się w granicach 15 000zł, czyli zdobywając zamówienie na ten projekt otrzymujesz 3 750 prowizji!
  • Domy weselne, hotele, pensjonaty, których projekt kosztuje ok. 25 000zł, wtedy zdobywając klienta otrzymujesz ok. 6 250zł!
  • Najdroższy projekt w ich katalogu kosztuje 133 000 (prawdopodobnie projekt galerii handlowej), a Ty zdobywając kupca otrzymujesz od nich 33 250zł!!

Jak dołączyć do programu partnerskiego KB Projekt?

Biuro Architektoniczne KB Projekt jest uczciwą firmą, która może gwarantować duże prowizje. Jeżeli uważasz, że współpraca w tym programie partnerskim jest dobrą inwestycją dla Twojej strony to napisz maila na programpartnerski@kbprojekt.pl. W treści maila podaj adres strony, na której chcesz zamieścić ich baner oraz adres e-mail, na który będą przychodzić wiadomości potwierdzające złożenie zamówienia przez użytkowników pochodzących z Twojej strony. W odpowiedzi otrzymasz od nich kod, który wystarczy podpiąć pod wybrany z ich zestawu baner i gotowe.

Zobacz też inne programy partnerskie

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *