Zaczytaj

Zaczytaj

W ostatnich latach zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju rośnie liczba portali, na których można nieco zarobić. Jest to doskonała okazja zarówno dla osób, które chciałyby dorobić bez wychodzenia z domu, jak również tych, które poszukują zajęcia dodatkowego. Jednym z takich portali jest powstały zaczytaj.pl, który jest właściwie kontynuacją strony przeczytamwszystkich.pl. Od samego początku cieszy się on wyjątkowo dużym zaufaniem i zainteresowaniem użytkowników.

rejestracja

Na czym polega działanie Zaczytaj?

Zaczytaj.pl jest tak naprawdę programem lojalnościowym, który ma kilka celów. Między innymi pragnie on zachęcić internautów do zdobywania nowej wiedzy i poszerzania swoich horyzontów. Jednak olbrzymie plusy zyskują również strony internetowe, które chciałyby zwiększyć liczbę odwiedzin i zachęcić do korzystania ze swojej strony jeszcze większą ilość osób.

Jak zaczytaj zachęca do czytania?

Portal zaczytaj.pl opracował specjalny system nagradzania czytelników. Za przeczytane artykuły zarobić można określoną ilość punktów, które następnie wymienić można na atrakcyjne nagrody. Wśród nagród znajdziemy między innymi doładowania do telefonów dla wielu sieci i o różnej wysokości, a także bony na zakupy w wielu znanych i często odwiedzanych sklepach, takich jak Carrefour, Rossman czy Decathlon.

Jak zarabiać w serwisie?

Żeby zarobić w serwisie punkty trzeba przede wszystkim czytać polecane artykuły. Każdy portal ma jednak indywidualnie określony limit dziennych oraz tygodniowych punktów, liczbę artykułów, które należy przeczytać oraz czas, jaki trzeba spędzić na stronie. Oprócz tego dostępne są także różne zadania specjalne, które umożliwiają zarobienie jeszcze większej ilości punktów. Wśród zadań specjalnych warto wymienić między innymi udział w ankietach, rejestrację na podanych stronach, testowanie urządzeń mobilnych lub robienie zakupów w sklepie internetowym.

Kto może zarabiać na zaczytaj.pl?

Portal jest idealny przede wszystkim dla osób, które lubią spędzać w Internecie dużo czasu. Szczególnie dużo korzyści przyniesie on wszystkim, którzy są miłośnikami czytania, a także tym, którzy lubią nowe technologie, chętnie korzystają z urządzeń mobilnych i preferują robienie zakupów przez Internet.

Jak zacząć zarabiać na stronie?

Strona jest wyjątkowo prosta w działaniu. Aby zacząć zarabiać punkty wystarczy po prostu zarejestrować się na portalu. Żeby to zrobić trzeba podać podstawowe dane wraz z adresem e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość w celi potwierdzenia rejestracji. Po wykonaniu tego kroku można już spokojnie zacząć zarabiać swoje pierwsze punkty w serwisie.

Czym wyróżnia się byłe przeczytamwszystkich?

Dzięki dużemu doświadczeniu, zdobytemu przy prowadzeniu strony przeczytamwszystkich.pl, założyciele stworzyli stronę zaczytaj.pl, opartą o sprawdzony i rzetelny system. Strona dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, weryfikuje czy konta się duplikują oraz kładzie duży nacisk na uczciwość, zarówno ze strony portali promujących się, jak i osób, które zarabiają na czytaniu.

Zobacz też serwisy płacące za klikanie w reklamy

  1. Fajna opcja dla osób, które lubią czytać i poszukiwać odpowiedzi na pytania w czytanych artykułach. Strona zawiera dużo serwisów o przeróżnej tematyce, gdzie użytkownik jest nagradzany punktami za określoną ilość przeczytanych artykułów. Na dzień dzisiejszy od momentu uruchomienia odebrałem 7 nagród na łączną kwotę 1 550zł. Nagrody są przeróżne od doładowań po przelewy YetiPay. Dodatkową zachętą i motywacją jest dodatkowy system punktowy w postaci 4% punktów za czytanie z poprzedniego miesiąca i bonusowe 200 punktów za spełnienie określonych warunków każdego miesiąca.
    Zdecydowanie na plus jest to, że dostępna jest aplikacja na smartfony.

  2. Działanie serwisu wydaje się bardzo skomplikowane i nowo zarejestrowany użytkownik po prostu się zgubi. Bez tego artykułu nawet nie załapałbym jaki jest cel tej strony…

  3. Żeby mieć masę nagród to trzeba mieć z kilka tys poleconych, kiedyś na starej stronie ich, na 5 zl za 1000 pkt zbieralem okolo 5 mies bez poleconych.

  4. Żeby zdobyć dużo punktów,trzeba polecać znajomym ale i prosić strony żeby zgłosiły swoje serwisy do zaczytaj,i wpisaly kod promocyjny czyli wasz login z zaczytaj,za to jest 2 tys pkt ale muszą wpisać login jako kod prom. Napisałem do 12 serwisów ,ani jeden się nie zgłosił ani nie odpisał. Dodatkowo w niektórych zadanich dużo punktowanych trzeba podawać swój nr tel żeby coś np pobrać,jak podac nr to uruchamiajà sie wam płatne smsmy,koszt czasem jednego to 30 zł,i tak się nabierają ludzie,podają numery a potem rachunki na 500 zl 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *