Zaczytaj

Zaczytaj

W ostatnich latach zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju rośnie liczba portali, na których można nieco zarobić. Jest to doskonała okazja zarówno dla osób, które chciałyby dorobić bez wychodzenia z domu, jak również tych, które poszukują zajęcia dodatkowego. Jednym z takich portali jest powstały zaczytaj.pl, który jest właściwie kontynuacją strony przeczytamwszystkich.pl. Od samego początku cieszy się on wyjątkowo dużym zaufaniem i zainteresowaniem użytkowników.

rejestracja

Na czym polega działanie byłego przeczytamwszystkich?

Zaczytaj.pl jest tak naprawdę programem lojalnościowym, który ma kilka celów. Między innymi pragnie on zachęcić internautów do zdobywania nowej wiedzy i poszerzania swoich horyzontów. Jednak olbrzymie plusy zyskują również strony internetowe, które chciałyby zwiększyć liczbę odwiedzin i zachęcić do korzystania ze swojej strony jeszcze większą ilość osób.

Jak portal zachęca do czytania?

Portal zaczytaj.pl opracował specjalny system nagradzania czytelników. Za przeczytane artykuły zarobić można określoną ilość punktów, które następnie wymienić można na atrakcyjne nagrody. Wśród nagród znajdziemy między innymi doładowania do telefonów dla wielu sieci i o różnej wysokości, a także bony na zakupy w wielu znanych i często odwiedzanych sklepach, takich jak Carrefour, Rossman czy Decathlon.

Jak zarabiać w serwisie?

Żeby zarobić w serwisie punkty trzeba przede wszystkim czytać polecane artykuły. Każdy portal ma jednak indywidualnie określony limit dziennych oraz tygodniowych punktów, liczbę artykułów, które należy przeczytać oraz czas, jaki trzeba spędzić na stronie. Oprócz tego dostępne są także różne zadania specjalne, które umożliwiają zarobienie jeszcze większej ilości punktów. Wśród zadań specjalnych warto wymienić między innymi udział w ankietach, rejestrację na podanych stronach, testowanie urządzeń mobilnych lub robienie zakupów w sklepie internetowym.

Kto może zarabiać na zaczytaj.pl?

Portal jest idealny przede wszystkim dla osób, które lubią spędzać w Internecie dużo czasu. Szczególnie dużo korzyści przyniesie on wszystkim, którzy są miłośnikami czytania, a także tym, którzy lubią nowe technologie, chętnie korzystają z urządzeń mobilnych i preferują robienie zakupów przez Internet.

Jak zacząć zarabiać na stronie?

Strona jest wyjątkowo prosta w działaniu. Aby zacząć zarabiać punkty wystarczy po prostu zarejestrować się na portalu. Żeby to zrobić trzeba podać podstawowe dane wraz z adresem e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość w celi potwierdzenia rejestracji. Po wykonaniu tego kroku można już spokojnie zacząć zarabiać swoje pierwsze punkty w serwisie.

Czym wyróżnia się portal?

Dzięki dużemu doświadczeniu, zdobytemu przy prowadzeniu strony przeczytamwszystkich.pl, założyciele stworzyli stronę zaczytaj.pl, opartą o sprawdzony i rzetelny system. Strona dba o bezpieczeństwo swoich użytkowników, weryfikuje czy konta się duplikują oraz kładzie duży nacisk na uczciwość, zarówno ze strony portali promujących się, jak i osób, które zarabiają na czytaniu.

Zobacz też serwisy płacące za klikanie w reklamy

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *