Strona główna » Opinie » Tmefekt – opinie i opis sieci afiliacyjnej TotalMoney

Tmefekt – opinie i opis sieci afiliacyjnej TotalMoney

TmEfekt był programem partnerskim TotalMoney, działającym na zasadzie serwisu afiliacyjnego. Jako użytkownik programu, chcąc zarobić za jego pośrednictwem dodatkowe środki, stawaliśmy się jednocześnie jego wydawcą. Tym samym zdobywaliśmy część przychodów ze sprzedaży za pośrednictwem naszego konta. Niestety jednak ta sieć afiliacyjna nie jest już dostępna, ale ale połączyła się z M2M, więc w dalszym ciągu możemy zarabiać w ten sposób.

Połączenie TmEfekt z M2M

W 2018 roku TmEfekt połączył się z programem money2money, więc chcąc w dalszym ciągu zarabiać na afiliacji możemy zarejestrować się właśnie tam.

Money2money m2m

M2M jest jedną z najpopularniejszych sieci afiliacyjnych, w której zarabiamy przede wszystkim na promowaniu różnego rodzaju produktów finansowych.


W związku z połączeniem TmEfekt z M2M poniższe informacje odnośnie tej sieci afiliacyjnej są już nieaktualne.

Jak działa TmEfekt?

Żeby zarabiać większe pieniądze za pośrednictwem TmEfekt, musimy posiadać swoją własną stronę internetową, bądź też fanpage w serwisie społecznościowym. Wprawdzie możemy oprzeć promowanie na wysyłaniu linków do produktów znajomym, ale w końcu się oni skończą, więc nie jest to rozwiązanie długoterminowe. Zasady panujące w tym programie partnerskim w niczym nie odbiegają od zasad, z jakimi możemy się spotkać w innych tego typu narzędziach – zarabiamy tutaj na promowaniu określonych produktów.

Czym wyróżnia się TmEfekt?

TmEfekt wyróżnia przede wszystkim duża liczba narzędzi afiliacyjnych, których często brakuje u konkurencji. Zarabiać na TotalMoney możemy za pośrednictwem kalkulatorów, banerów reklamowych i widgetów. Co więcej, możemy generować strony udostępnione, aby następnie wykorzystać je w procesie marketingowym.

Oczywiście w TmEfekt nie zarabiamy wyłącznie na sprzedawanych za swoim pośrednictwem produktach. Za pomocą programu otrzymujemy wynagrodzenie również w innych modelach np. za dane kontaktowe potencjalnych Klientów (zbierane za pośrednictwem specjalnych formularzy).

Co jeszcze zyskujemy współpracując z TotalMoney?

Korzystanie z serwisu daje możliwość uzyskania wielu korzyści, dzięki którym zarabianie będzie jeszcze prostsze i efektywniejsze.

Promocje i konkursy dla wydawców – program partnerski TmEfekt stale się zmienia oferując różne promocje, dzięki którym zarobimy jeszcze więcej. Te proste kampanie i konkursy będą doskonałym sposobem na zmotywowanie nas w dążeniu do uzyskania jeszcze większych zysków.

Pomoc techniczna – korzystanie z serwisu TmEfekt daje możliwość uzyskania szerokiej pomocy technicznej i marketingowej. Dzięki doradcom TotalMoney szybciej osiągniemy zakładane cele finansowe, a z ich pomocy możemy korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Narzędzie zbiorcze w postaci panelu wydawców – jest to miejsce, do którego dostęp uzyskujemy za darmo i to od razu po stworzeniu własnego konta. Okno to daje nam możliwość szybkiego podglądu najważniejszych informacji w postaci przeprowadzanych kampanii i zysków, jakie z ich tytułu otrzymujemy.

Dostęp do statystyk i stawek – program partnerski TmEfekt daje możliwość szybkiego podglądu informacji obejmujących statystyki konkretnych programów afiliacyjnych, jak również tabeli stawek obejmujących każdy z nich. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko sprawdzić, jak dużo zarobimy na konkretnym programie w określonym przedziale czasowym.

Wysokie stawki – TotalMoney oferuje jedne z najwyższych stawek na rynku. W przypadku niektórych produktów prowizje są wyższe niż w konkurencyjnych programach partnerskich.

Ile można zarobić współpracując z TotalMoney

Afiliacja to bez wątpienia jeden z bardziej dochodowych sposobów zarabiania w internecie, choć wymaga sporo zaangażowania. Wystarczy spojrzeć na stawki konkretnych produktów, aby wyobrazić sobie jak dużo możemy zarobić. Oczywiście nie każdy będzie w stanie to osiągnąć, gdyż wymaga to naprawdę sporo pracy, ale bez wątpienia warto spróbować. Jest to świetny sposób, aby znacznie podreperować budżet domowy, a dysponując odpowiednimi umiejętnościami możemy również zbudować naprawdę solidny dochód pasywny, który z powodzeniem jest w stanie zastąpić pracę na etacie.

Wypłata z TmEfekt

Wypłata z programu partnerskiego od TotalMoney możliwa jest już po uzbieraniu 100 złotych na saldzie na wskazane konto bankowe. Realizujemy ją za pomocą rachunku lub faktury generowanej bezpośrednio w panelu partnera.


ranking kont bankowych

Konto bankowe posiada obecnie praktycznie każdy, gdyż ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie bez niego. Jednak warto zauważyć, że na lepsze warunki liczyć mogą jedynie nowi klienci, więc trzymanie się jednej instytucji jest zwyczajnie nieopłacalne. Dużo lepiej rotować rachunkami, aby otrzymać lepszą ofertę, a nawet pieniądze za założenie konta – najczęściej przynajmniej kilkaset złotych.

Gdzie promować produkty TotalMoney?

programy partnerskie

Jest naprawdę wiele możliwości promowania tego typu produktów, choć nie wszystkie zdają egzamin. Wprawdzie możemy samodzielnie skorzystać z niektórych ofert lub wysłać link do wniosku znajomym, ale na dłuższą metę takie rozwiązanie nie zdaje egzaminu. W zasadzie mechanizm zarabiania wygląda dokładnie tak samo w każdym programie partnerskim i sieci afiliacyjnej – różni się tylko rodzajem promowanych produktów.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Programy partnerskie i afiliacja to świetny sposób na zarabianie w internecie, choć niestety do najłatwiejszych nie należy. Dlatego też osoby, które nie czują się jeszcze na siłach mogą spróbować od nieco prostszych metod pracy w domu, a tych nie brakuje. Co więcej, sporo z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o TmEfekt

Wysokie stawki, wsparcie techniczne i marketingowe, przejrzysty interfejs i mnogość narzędzi afiliacyjnych to korzyści, które przemawiają za wyborem programu partnerskiego TotalMoney. W internecie znajdziemy wiele pozytywnych opinii na jego temat, a szukając dodatkowych informacji na temat tego narzędzia, warto wejść oficjalną stronę. Zdecydowanie warto wypróbować, gdyż założenie konta nic nas nie kosztuje.

Macie jakieś doświadczenia z TmEfekt? Podzielcie sie opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x