Tmefekt

Tmefekt

TmEfekt to program partnerski Totalmoney, działający na zasadzie serwisu afiliacyjnego. Użytkownik programu, chcąc zarobić za jego pośrednictwem dodatkowe środki, staje się jednocześnie jego wydawcą. Tym samym zdobywa on część przychodów ze sprzedaży za pośrednictwem swojego konta.

W 2018 roku połączył się z programem money2money i tam też dostępna jest rejestracja. Poniższe informacje mogą być nieaktualne.

Jak działa TmEfekt?

Żeby zarabiać pieniądze za pośrednictwem TmEfekt, trzeba posiadać swoją własną stronę internetową, bądź też fanpage w serwisie społecznościowym. Zasady panujące w programie partnerskim w niczym nie odbiegają od zasad, z jakimi możemy się spotkać w innych tego typu narzędziach. Warto jednak podkreślić, że zgodnie ze staropolskim przysłowiem “diabeł tkwi w szczegółach”. Czym zatem różni się TmEfekt od innych, podobnych narzędzi?

Czym wyróżnia się TmEfekt?

Duża liczba narzędzi afiliacyjnych. Zarabiać na TotalMoney możesz za pośrednictwem kalkulatorów, banerów reklamowych i widgetów.

Za pośrednictwem serwisu możesz generować strony udostępnione, które następnie można wykorzystać w procesie marketingowym.

W TmEfekt nie zarabiasz wyłącznie na sprzedawanych za swoim pośrednictwem produktach. Za pomocą programu otrzymujesz wynagrodzenie również za dane kontaktowe potencjalnych Klientów (zbierane za pośrednictwem specjalnych formularzy).

Co jeszcze zyskujesz dzięki TmEfekt?

Korzystanie z serwisu daje możliwość uzyskania wielu korzyści, dzięki którym zarabianie będzie jeszcze prostsze i efektywniejsze.

Promocje i konkursy

Promocje i konkursy dla wydawców – program partnerski TmEfekt stale zmienia się dla Ciebie, oferując różne promocje, dzięki którym zarobisz jeszcze więcej. Te proste kampanie i konkursy będą doskonałym sposobem na zmotywowanie Ciebie w dążeniu do uzyskania jeszcze większych zysków.

Pomoc techniczna

Pomoc techniczna – korzystanie z serwisu TmEfekt daje możliwość uzyskania szerokiej pomocy technicznej i marketingowej. Dzięki doradcom TotalMoney szybciej osiągniesz zakładane cele finansowe. Pamiętaj, że ze wspomnianej pomocy możesz korzystać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Statystyki

Narzędzie zbiorcze w postaci panelu wydawców – jest to miejsce, do którego dostęp uzyskasz za darmo i to od razu po stworzeniu własnego konta. Okno to da Ci możliwość szybkiego podglądu najważniejszych informacji w postaci przeprowadzanych kampanii i zysków, jakie z ich tytułu otrzymujesz.

Dostęp do statystyk i stawek – program partnerski TmEfekt daje możliwość szybkiego podglądu informacji obejmujących statystyki konkretnych programów afiliacyjnych, jak również tabeli stawek obejmujących każdy z nich. Dzięki temu jesteś w stanie szybko sprawdzić, jak dużo zarobisz na konkretnym programie w określonym przedziale czasowym.

Stawki

Wysokie stawki – TotalMoney oferuje jedne z najwyższych stawek na rynku. W przypadku niektórych produktów, stawki te są wyższe niż w konkurencyjnych programach partnerskich.

Podsumowanie

Wysokie stawki, wsparcie techniczne i marketingowe a także przejrzysty interfejs i mnogość narzędzi afiliacyjnych to korzyści, które przemawiają za wyborem programu partnerskiego TotalMoney. Jeśli szukasz więcej informacji na temat tego narzędzia, wejdź na stronę jego wydawcy.

Zobacz też inne programy partnerskie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *