Świat Opinii

Świat Opinii

Panel ankietowy Świat Opinii, który oferuje możliwość dzielenia się swoją opinią w ankietach cieszy się dużą popularnością. W zamian za pomaganie firmom w zrozumieniu potrzeb konsumentów można zarobić i to bez większego wysiłku. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób młodych, jak i matek przebywających w domu z dziećmi, osób starszych czy też pełnoetatowych pracowników chcących sobie dorobić w wolnej chwili. Co zatem warto wiedzieć o serwisie Świat Opinii?

Nie zarabiam osobiście w tym panelu, więc ze względu na negatywne opinie link do rejestracji usunięty. Podziel się swoim doświadczeniem z serwisem w komentarzu lub zobacz inne, sprawdzone panele płacące za wypełnianie ankiet.

Jak zostać członkiem panelu Świat Opinii?

W celu rozpoczęcia swojej przygody w zarabianiu pieniędzy na wypełnianiu ankiet, należy zarejestrować się na stronie serwisu Świat Opinii, co jest banalnie proste i szybkie. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, po czym zostaje przesłany link do formularza aplikacji, po kliknięciu w który zostaje potwierdzone nasze członkostwo. Warto od razu zaznaczyć, że członkiem serwisu mogą zostać wyłącznie mieszkańcy Polski.

Z przystąpieniem do społeczności Świata Opinii nie wiążą się żadne opłaty. Ponadto w dowolnej chwili można zrezygnować z członkostwa. Wszelkie informacje o nowych ankietach wysyłane są na adres e-mailowy podany przy rejestracji. Wystarczy zatem posiadać urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu, aby móc wziąć udział w danej ankiecie.

Częstotliwość otrzymywania zaproszeń oraz ilość czasu potrzebna do wypełnienia ankiety w Świat Opinii

Zaproszenia do uczestnictwa w ankietach wysyłane są regularnie, ale nie można dokładnie określić częstotliwości ich otrzymywania. Ankiety są opracowywane indywidualnie i opierają się o cele badawcze zleceniodawcy. Wszystko zależy zatem od danych profilowych, dlatego też należy na bieżąco je uaktualniać. Czasami można spodziewać się paru ankiet w miesiącu, a innym razem nowa ankieta pojawi się dopiero po kilku tygodniach.

Jeśli chodzi zaś o to, ile czasu zajmuje wypełnienie przeciętnej ankiety, to jest to uzależnione od zawartej w niej liczby pytań. Zwykle ankieta nie jest zbyt długa, a jej wypełnienie zajmuje nie dłużej niż kwadrans.

Co z nagrodami w Świat Opinii?

Świat Opinii oferuje nagrody w postaci bonów upominkowych, które można wykorzystać, robiąc zakupy w sklepach internetowych znanych marek typu Zelando czy Empik. Do dyspozycji są także vouchery wysyłane drogą mailową lub tradycyjnie.

  1. w tej chwili w 90% proponowanych przez Panel ankiet wynagrodzenie jest przekazywane na cele charytatywne więc nie można zarobić na tych ankietach. Zarabia tylko Panel biorąc od zleceniodawców wynagrodzenie.

  2. ja właśnie niedawno się zapisałam i wypełniłam pare ankiet a cały czas mam 10 pkt za pierwszą i tyle.Jak napisałam do nich to mi powiedzieli że to nie płatne więc chyba trzeba spadać od nich szkoda czasu

  3. Witam. Ja jestem u nich od ponad miesiaca – wypelnilam pare ankiet i ciagle mam 10 pkt!!! Masakra jakas – strata czasu – sa lepsze panele. Nie zapisujcie sie, bo szkoda czasu i nerwow! Pozdro

  4. Oszusci, wypelnilam 5 Ankiet , za zadna nie dostalam dopisanych punktow. Naciagaja na akcje charytatywne dla firm, ktore swietnie prosperuja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *