Świat Opinii

Świat Opinii

Panel ankietowy Świat Opinii, który oferuje możliwość dzielenia się swoją opinią w ankietach cieszy się dużą popularnością, choć z pewnością daleko mu do najlepszych paneli ankietowych. W zamian za pomaganie firmom w zrozumieniu potrzeb konsumentów można zarobić i to bez większego wysiłku. Co zatem warto wiedzieć o panelu Świat Opinii i gdzie jeszcze warto wypełniać ankiety?

Świat Opinii - rejestracja

W celu rozpoczęcia swojej przygody w zarabianiu pieniędzy na wypełnianiu ankiet, należy zarejestrować się na stronie serwisu Świat Opinii, co jest banalnie proste i szybkie. Wystarczy podać swoje podstawowe dane, po czym zostaje przesłany link do formularza aplikacji, po kliknięciu w który zostaje potwierdzone nasze członkostwo. Warto od razu zaznaczyć, że członkiem serwisu mogą zostać wyłącznie mieszkańcy Polski.

Z przystąpieniem do społeczności Świata Opinii nie wiążą się żadne opłaty. Ponadto w dowolnej chwili można zrezygnować z członkostwa. Wszelkie informacje o nowych ankietach wysyłane są na adres e-mailowy podany przy rejestracji. Wystarczy zatem posiadać urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu, aby móc wziąć udział w danej ankiecie.

Gdzie zarabiać poza panelem Świat Opinii

Świat Opinii jest tylko jednym z wielu paneli ankietowych, które płacą za dzielenie się opinią. Decydując się na zarabianie w ten sposób, warto zarejestrować się w przynajmniej kilku panelach ankietowych, aby zwiększyć ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie – zarobków. Dodatkowo sam panel niestety nie ma najlepszej opinii. Oczywiście poza wypełnianiem ankiet, w internecie zarabiać możemy również na wiele innych sposobów.

Praca w domu i zarabianie przez internet

Praca w domu i zarabianie przez internet

Internet obecny w naszym życiu niemal na każdym kroku, nic więc dziwnego, że zarabianie przez internet cieszy się coraz większą popularnością.…
Płatne ankiety online

Płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet jest jedną z wielu możliwości zarabiania przez internet gdzie nie są potrzebne dodatkowe umiejętności. Jedynym wymogiem jest trochę…

Częstotliwość otrzymywania zaproszeń oraz ilość czasu potrzebna do wypełnienia ankiety w Świat Opinii

Zaproszenia do uczestnictwa w ankietach wysyłane są regularnie, ale nie można dokładnie określić częstotliwości ich otrzymywania. Ankiety są opracowywane indywidualnie i opierają się o cele badawcze zleceniodawcy. Wszystko zależy zatem od danych profilowych, dlatego też należy na bieżąco je uaktualniać. Czasami można spodziewać się paru ankiet w miesiącu, a innym razem nowa ankieta pojawi się dopiero po kilku tygodniach.

Jeśli chodzi zaś o to, ile czasu zajmuje wypełnienie przeciętnej ankiety, to jest to uzależnione od zawartej w niej liczby pytań. Zwykle ankieta nie jest zbyt długa, a jej wypełnienie zajmuje nie dłużej niż kwadrans.

Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób młodych, jak i matek przebywających w domu z dziećmi, osób starszych czy też pełnoetatowych pracowników chcących sobie dorobić w wolnej chwili. 

Co z nagrodami w Świat Opinii?

Świat Opinii oferuje nagrody w postaci bonów upominkowych, które można wykorzystać, robiąc zakupy w sklepach internetowych znanych marek typu Zalando czy Empik. Do dyspozycji są także vouchery wysyłane drogą mailową lub tradycyjnie. Czas oczekiwania na voucher nie powinien przekroczyć 10 dni. Niestety nie mamy możliwości wymiany zgromadzonych punktów na gotówkę.

Świat Opinii - opinie

W internecie znaleźć można zdecydowanie lepsze panele ankietowe, zarówno, jeśli chodzi o ilość ankiet, jak i ilość zdobywanych punktów. Najlepszą opcją zdecydowanie jest wymiana zgromadzonych punktów na gotówkę, której niestety tutaj brakuje. Zostają tylko vouchery, które nie każdemu przypasują. Dodatkowo panel niestety nie ma za dobrych opinii wśród internautów, głównie z tego względu, że spora część zdobywanych punktów przekazywana jest na cele charytatywne. Jest to oczywiście szczytny cel, ale nie oszukujmy się, zdecydowana większość osób wypełniających ankiety wolałaby otrzymać gotówkę.

Masz jakieś doświadczenia z tym serwisem? Podziel się komentarzu.

  1. w tej chwili w 90% proponowanych przez Panel ankiet wynagrodzenie jest przekazywane na cele charytatywne więc nie można zarobić na tych ankietach. Zarabia tylko Panel biorąc od zleceniodawców wynagrodzenie.

  2. ja właśnie niedawno się zapisałam i wypełniłam pare ankiet a cały czas mam 10 pkt za pierwszą i tyle.Jak napisałam do nich to mi powiedzieli że to nie płatne więc chyba trzeba spadać od nich szkoda czasu

  3. Witam. Ja jestem u nich od ponad miesiaca – wypelnilam pare ankiet i ciagle mam 10 pkt!!! Masakra jakas – strata czasu – sa lepsze panele. Nie zapisujcie sie, bo szkoda czasu i nerwow! Pozdro

  4. Oszusci, wypelnilam 5 Ankiet , za zadna nie dostalam dopisanych punktow. Naciagaja na akcje charytatywne dla firm, ktore swietnie prosperuja.

  5. Zaproszenia do ankiet przychodzą regularnie, co kilka dni, ale ciężko się zakwalifikować. Ilość punktów do uzbierania do zamiany na bon nie jest wygórowana, ale z drugiej strony w takim tempie zbiera się całe wieki.

  6. Ankiety w Świat Opinii już jakiś czas i sprawia mi to frajdę. Zarabiam na tak prostej czynności, do której nie potrzeba wiedzy z jakiegoś tematu, tylko wystarczy podzielić się swoim zdaniem na różne tematy.Dobrze wiedzieć, że ktoś opisuje strony, na których jestem zarejestrowany od lat. Świat Opinii był dla mnie miejscem, gdzie czułem, że mam wpływ na otaczający nas świat. Oczywiście oprócz tego liczyłem ile zarobię za każdą opinię, jaką tam zostawiłem. Wypłacamy środki jako bon do sklepu i robimy zakupy jak za normalne pieniądze. Jest to ciekawe doświadczenie, w pełni darmowe i wszystko odbywa się online, bez wychodzenia z domu.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *