Świat Opinii

Panel ankietowy Świat Opinii, który oferuje możliwość dzielenia się swoją opinią w ankietach cieszy się dużą popularnością, choć z pewnością daleko mu do najlepszych paneli ankietowych. W zamian za pomaganie firmom w zrozumieniu potrzeb konsumentów można zarobić i to bez większego wysiłku. Co zatem warto wiedzieć o panelu Świat Opinii i gdzie jeszcze warto wypełniać ankiety?

Rejestracja

W celu rozpoczęcia swojej przygody z zarabianiem pieniędzy na wypełnianiu ankiet, musimy zarejestrować się na stronie serwisu Świat Opinii, co jest banalnie proste i szybkie. Wystarczy skorzystać z formularza rejestracyjnego, podać wymagane dane i oczekiwać maila aktywacyjnego, który potwierdzi nasze członkostwo. Warto od razu zaznaczyć, że członkiem serwisu mogą zostać wyłącznie mieszkańcy Polski.

Świat Opinii – o panelu ankietowym

Z przystąpieniem do społeczności Świata Opinii nie wiążą się żadne opłaty, a ponadto w dowolnej chwili możemy zrezygnować z członkostwa. Powiadomienie o nowych ankietach otrzymamy na adres e-mailowy podany przy rejestracji. Wystarczy, że posiadamy urządzenie elektroniczne z dostępem do Internetu, a będziemy mogli wziąć udział w danej ankiecie.

Częstotliwość otrzymywania zaproszeń

Zaproszenia do uczestnictwa w ankietach wysyłane są regularnie, ale nie można dokładnie określić częstotliwości ich otrzymywania. Ankiety są opracowywane indywidualnie i opierają się o cele badawcze zleceniodawcy. Wszystko zależy zatem od danych profilowych, dlatego też musimy na bieżąco je uaktualniać. Czasami możemy spodziewać się paru ankiet w miesiącu, a innym razem nowa ankieta pojawi się dopiero po kilku tygodniach.

Ilość czasu potrzeba do wypełnienia ankiety

Jeśli chodzi zaś o to, ile czasu zajmuje wypełnienie przeciętnej ankiety, to jest to uzależnione od zawartej w niej liczby pytań. Zwykle ankieta nie jest zbyt długa, a jej wypełnienie zajmuje nie dłużej niż kwadrans. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla osób młodych, jak i matek przebywających w domu z dziećmi, osób starszych czy też pełnoetatowych pracowników chcących sobie dorobić w wolnej chwili. 

Nagrody w Świat Opinii

Świat Opinii oferuje nagrody w postaci bonów upominkowych, które możemy wykorzystać, robiąc zakupy w sklepach internetowych znanych marek typu Zalando czy Empik. Do dyspozycji są także vouchery wysyłane drogą mailową lub tradycyjnie. Czas oczekiwania na voucher nie powinien przekroczyć 10 dni. Niestety nie mamy możliwości wymiany zgromadzonych punktów na gotówkę, aby wypłacić ją na konto bankowe.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Świat Opinii jest tylko jednym z wielu paneli ankietowych, które płacą za dzielenie się opinią. Decydując się na zarabianie w ten sposób, warto zarejestrować się w przynajmniej kilku panelach ankietowych, aby zwiększyć ilość dostępnych ankiet, a co za tym idzie – zarobków. Dodatkowo sam panel niestety nie ma najlepszej opinii. Oczywiście poza wypełnianiem ankiet, w internecie zarabiać możemy również na wiele innych sposobów.


płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to stosunkowo prosty sposób na zarabianie w internecie, który nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto mieć konto.


praca w domu i zarabianie przez internet

Możliwości pracy w domu jest naprawdę sporo. Różnią się one między sobą stopniem skomplikowania oraz potencjałem zarobkowym.


Jak usunąć konto w Świat Opinii

Z członkostwa w panelu oczywiście możemy zrezygnować w każdej chwili. W tym celu musimy rozwinąć menu „Konto”, które dostępne jest w górnej części strony po prawej. Następnie wybieramy „Twoje dane”, wchodzimy w zakładkę „Preferencje” i na samym dole znajdziemy przycisk „Anuluj członkostwo”. Zanim jednak w niego klikniemy musimy wybrać z rozwijanej listy przyczynę rezygnacji, która ma pomóc w poprawie jakości panelu. Usunięcie konta wiąże się z utratą ewentualnych zarobków zgromadzonych na saldzie, więc warto to wcześniej dobrze przemyśleć.

Opinie

W internecie znaleźć można zdecydowanie lepsze panele ankietowe, zarówno, jeśli chodzi o ilość ankiet, jak i ilość zdobywanych punktów. Najlepszą opcją zdecydowanie jest wymiana zgromadzonych punktów na gotówkę, której niestety tutaj brakuje. Zostają tylko vouchery, które nie każdemu przypasują. Dodatkowo panel niestety nie ma za dobrych opinii wśród internautów, głównie z tego względu, że spora część zdobywanych punktów przekazywana jest na cele charytatywne. Jest to oczywiście szczytny cel, ale nie oszukujmy się, zdecydowana większość osób wypełniających ankiety wolałaby otrzymać gotówkę.

Masz jakieś doświadczenia z tym serwisem? Podziel się komentarzu.

Podobał się wpis? Podziel się nim udostępniając!

8 komentarzy do wpisu „Świat Opinii”

 1. w tej chwili w 90% proponowanych przez Panel ankiet wynagrodzenie jest przekazywane na cele charytatywne więc nie można zarobić na tych ankietach. Zarabia tylko Panel biorąc od zleceniodawców wynagrodzenie.

  Odpowiedz
 2. ja właśnie niedawno się zapisałam i wypełniłam pare ankiet a cały czas mam 10 pkt za pierwszą i tyle.Jak napisałam do nich to mi powiedzieli że to nie płatne więc chyba trzeba spadać od nich szkoda czasu

  Odpowiedz
 3. Witam. Ja jestem u nich od ponad miesiaca – wypelnilam pare ankiet i ciagle mam 10 pkt!!! Masakra jakas – strata czasu – sa lepsze panele. Nie zapisujcie sie, bo szkoda czasu i nerwow! Pozdro

  Odpowiedz
 4. Oszusci, wypelnilam 5 Ankiet , za zadna nie dostalam dopisanych punktow. Naciagaja na akcje charytatywne dla firm, ktore swietnie prosperuja.

  Odpowiedz
 5. Zaproszenia do ankiet przychodzą regularnie, co kilka dni, ale ciężko się zakwalifikować. Ilość punktów do uzbierania do zamiany na bon nie jest wygórowana, ale z drugiej strony w takim tempie zbiera się całe wieki.

  Odpowiedz
 6. Niestety ten panel to jedna wielka porażka i zwykłe oszustwo. Wypełniam ankiety od sierpnia 2019 i za ponad 40 ankiet uzbierałem 640 punktów, co nie daje nawet równowartości 25 zł. Dla porównania na innych panelach wystarcza mi 10 ankiet do otrzymania 60zł na konto PAYPAL lub konto bankowe. Naprawdę nie warto się tutaj rejestrować bo to żenada.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz