Strona główna » Opinie » Epanel – opinie i opis panelu ankietowego

Epanel – opinie i opis panelu ankietowego

Epanel to jedno z największych w Polsce forum do badania opinii społecznej. Panel ten należy do polskiej firmy badawczej ARC Rynek i Opinia, która już od ćwierć wieku przeprowadza badania marketingowe na rynku polskim, a co za tym idzie – posiada duże doświadczenie oraz zaufanie swoich klientów. Co ważne, każdy uczestnik badań może zrezygnować z uczestnictwa w epanel.pl w dowolnej chwili. Jak dokładnie działa panel, co warto o nim wiedzieć, jakie ma opinie i w jaki sposób zwiększyć zarobki z wypełniania ankiet?

Rejestracja w Epanel

Dołączenie do panelu możliwe jest już po ukończeniu 16 lat, więc może to być również ciekawa praca dla nieletnich. Sama rejestracja jest bardzo łatwa i przebiega w zaledwie kilku krokach. Najpierw musimy uzupełnić swoje dane w formularzu rejestracyjnym, a następnie cały proces potwierdzić klikając w link otrzymany drogą mailową. Kolejnym krokiem jest już zalogowanie się w panelu, sprawdzenie swoich ustawień oraz wypełnienie odpowiednio profilu, aby ankiety mogły być lepiej dopasowane. W przeciwnym razie spora część może zostać odrzucana w trakcie lub po prostu się do nich nie zakwalifikujemy. Później pozostaje nam już tylko oczekiwać na pierwsze ankiety, a każdą z nich otrzymamy mailem. Oczywiście warto również regularnie się logować do panelu, gdyż nie wszystkie trafią na skrzynkę pocztową.

Epanel – jak zarabiać?

Skoro rejestrację mamy już za sobą to czas przejść do zarabiania w panelu. Po zalogowaniu się od razu mamy podgląd na procent wypełnienia profilu oraz ankiety do wypełnienia.

ankiety w epanel

Warto zauważyć, że czasem ankiety nie są widoczne od razu i musimy najpierw kliknąć w przycisk „Sprawdź dostępne ankiety”. Dopiero wtedy ujrzymy te, które możemy wypełnić wraz z informacją o wynagrodzeniu oraz przewidywanym czasem potrzebnym na ich ukończenie. W przypadku zainteresowania jej wypełnieniem, pozostaje nam jedynie kliknąć na przycisk „Rozpocznij” przy wybranej ankiecie.

O ankietach internetowych w Epanel

Założenie swojego profilu w serwisie nie jest związane z żadnymi zobowiązaniami, a to jakie wynagrodzenie otrzymamy za wypełnienie jednej ankiety uzależnione jest od jej tematyki oraz długości. Oczywiście nie musimy brać udział we wszystkich ankietach, do których otrzymujemy zaproszenie. Mimo to warto, gdyż im częściej wypełniamy ankiety (nawet bez zakwalifikowania się do nich), tym częściej dostajemy kolejne zaproszenia. Dzięki temu znacznie szybciej osiągniemy wymagany do wypłaty pułap punktowy i będziemy mogli zgłosić chęć odbioru wynagrodzenia.

Badania w Epanel trwają od 10 do 30 minut i dotyczą różnorodnych branż i tematów konsumenckich. Warto wiedzieć również, że zebrane punkty wygasają po upływie 36 miesięcy od momentu ich przyznania. Jest to stosunkowo długi okres, więc nie powinno być problemu, ale warto o tym pamiętać. Zwłaszcza, jeśli nie logujemy się regularnie do paneli ankietowych.

Ile możemy zarobić?

Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, ponieważ uzależnione jest to od wielu czynników. Jednym z nich jest aktualne zapotrzebowanie na odpowiedzi osób o danym profilu, dlatego tak ważne jest jego szybko wypełnienie. Im większe zapotrzebowanie, tym większa ilość ankiet do wypełnienia, a co za tym idzie – również zarobki. Kolejna sprawa to długość każdej ankiety – im dłuższe tym lepiej, ponieważ po prostu są lepiej płatne. Oczywiście możemy zwiększyć zarobki z wypełniania ankiet rejestrując się również w innych panelach.

Aplikacja mobilna

aplikacja epanel

Epanel udostępnia również własną aplikację mobilną, która znacznie ułatwia wypełnianie ankiet na smartfonach. Znajdziemy ją w Google Play oraz App Store, ale możemy ją również pobrać poprzez linki znajdujące się w dolnej części strony głównej panelu. W dzisiejszych czasach większość rzeczy robimy na telefonach, w różnych miejscach, więc takie aplikacje to świetne rozwiązanie. Oczywiście możemy pobrać również inne apki, niekoniecznie związane z ankietami, które pozwolą zarabiać naprawdę przyzwoite kwoty i to wszystko za pomocą telefonu.

Wypłata z Epanel

ranking kont bankowych

Kiedy liczba zebranych punktów przekroczy 50 możemy zlecić wypłatę wynagrodzenia gotówką. Warto wiedzieć, że każdy punkt to równowartość 1 złotego. Wypłata realizowana jest w terminie 45 dni od momentu jej zlecenia, więc regulaminowy czas jest naprawdę spory, zwłaszcza w porównaniu z innymi panelami. Warto dodać, że pieniądze przeznaczyć możemy również na wybraną fundację charytatywną. Co więcej, w planach było dodanie również nagród rzeczowych, ale niestety jak widać opcji tej w dalszym ciągu nie ma. Z drugiej strony, konto bankowe to najpopularniejszy sposób wypłaty pieniędzy z paneli ankietowych, więc pewnie mało kto korzystałby z możliwości wymiany punktów na nagrody rzeczowe.

Jak zlecić wypłatę

Zlecanie wypłaty w Epanel jest dość nietypowe, bowiem składa się aż z dwóch etapów. W odróżnieniu od innych paneli, tutaj musimy zrobić dwie rzeczy, aby otrzymać wypłatę, czyli:

  1. zlecić przelew w profilu, wchodząc w „Mój stan konta”,
  2. podać dane niezbędne do przelewu w formularzu wypłat, który znajduje się na stronie panelu. W formularzu musimy zwrócić uwagę, aby podać adres e-mail, który wykorzystaliśmy do rejestracji w panelu. W przeciwnym razie formularz nie zostanie powiązany z prawidłowym kontem, a więc nie otrzymamy również wypłaty.

Warto zwrócić na to uwagę, gdyż spora część osób zapomina o tym, że nie wystarczy zlecić wypłatę w profilu, do czego zdążyły już przyzwyczaić nas inne panele.

Jak zarabiać więcej na ankietach internetowych

płatne ankiety online

W obecnych czasach wypełnianie ankiet internetowych jest bardzo dobrym pomysłem pozwalającym dorobić do pensji i zdobyć dodatkowe pieniądze. Decydując się na zarabianie w ten sposób warto zarejestrować się w przynajmniej kilku panelach, aby zwiększyć ilość otrzymywanych zaproszeń, co bezpośrednio przełoży się na zarobki. Do tych lepszych z pewnością możemy zaliczyć np. ySense, choć paneli ankietowych jest naprawdę sporo, więc jest w czym wybierać.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

praca w domu i zarabianie przez internet

Zarabianie na wypełnianiu płatnych ankiet to jeden z prostszych sposobów na zdobycie dodatkowej gotówki w sieci, ale też nie jedyny. Możliwości zarabiania przez internet jest naprawdę sporo, a wiele z nich nie wymaga żadnych umiejętności, a jedynie trochę wolnego czasu. Oczywiście wszystkie różnią się od siebie potencjałem zarobkowym, a niektóre sposoby mają naprawdę spory.

Jak usunąć konto w Epanel

Uczestnictwo w panelu jest całkowicie dobrowolne, więc w każdej chwili możemy po prostu zrezygnować i usunąć konto. W tym celu musimy zalogować się do panelu, wejść w zakładkę „Konto”, następnie kliknąć w „Aktualizuj profil”. Po prawej stronie znajdziemy przycisk „usuń konto”, w który musimy kliknąć. Potem tylko potwierdzamy swoją decyzję, a konto wraz z danymi zostanie usunięte z bazy w ciągu 45 dni. Warto to jednak wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż rezygnacja może wiązać się z utratą zgromadzonych punktów, jeśli nie zdążyliśmy ich wypłacić.

Opinie o Epanel

Epanel ma w internecie dobre opinie, choć niestety sporo osób skarży się na opóźnienia związane z wypłatami. Może to jednak wynikać z faktu, że w panelu musimy nie tylko ją zlecić, ale również dosłać dodatkowy formularz wraz z numerem konta, o czym sporo osób zapomina. Co więcej, stosunkowo długi jest również czas realizacji wypłaty, który wynosi do 45 dni. Warto wspomnieć również o braku programu partnerskiego, co dla niektórych może być sporym minuusem, gdyż nie mamy możliwości zwiększenia zarobków poprzez zapraszanie znajomych. Oczywiście, jeśli tylko planujemy wypełniać ankiety, a opcja zapraszania nas zupełnie nie interesuje, to jest to w dalszym ciągu ciekawy panel ankietowy.

Macie jakieś doświadczenia z tym panelem ankietowym? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

66 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Anita
Anita
5 lat temu

Mam konto od około 3 miesięcy i średnio przychodzą mi jakieś 3-4 ankiety na miesiąc, więc szału nie ma, ale w międzyczasie wypełniam w innych panelach takich jak clixsense, marketagent czy opinie. Do tego trochę klikania reklam i na miesiąc zawsze trochę grosza wpadnie 🙂

Hubmlynarczyk
Hubmlynarczyk
4 lat temu

Konto w tym panelu mam już od kilku lat. Ankiety dość często się pojawiają a nawet jak się okaże, że nie potrzebują osób o moim profilu to i tak doliczają grosze do konta za gotowość do wypełnienia ankiety. Ogólnie polecam ten panel z czystym sumieniem, bo warto zarobić jakieś pieniądze.

Emilia
Emilia
4 lat temu

Nie jest to panel, który jakoś szczególnie przypadł mi do gustu. Ankiety pojawiają się rzadko, wynagrodzenie za nie jest minimalne, ciężko się zakwalifikować, a do tego kiedy już się uda, to punkty nie doliczają się do salda na koncie.

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu
Odpowiedz na  Emilia

Nie zgodzę się z Tobą co do kwestii zaliczania punktów. Mi zalicza za wszystko, jeszcze się nie zdarzyło by mi nie zaliczono punktów nawet za to, że nie kwalifikuję się do badania. Czasem nawet przychodzi jedno zaproszenie a gdy zgłoszenie jest odrzucone to przechodzi do kolejnych badań i nawet jak znów nie kwalifikuje się to i tak zalicza za każde odrzucenie. Bywało nawet, że miałem tak 4-5 badań pod rząd i za każde zaliczało premię za gotowość do badania.

Kasia
Kasia
3 lat temu
Odpowiedz na  Emilia

U mnie to samo. Przeszłam przez 1500 pytań ankiety a na końcu nie doliczono ŻADNYCH pieniędzy bo potraktowano to jako kwalifikacje do ankiety. Oszustwo i tyle.

renata
renata
4 lat temu

Fakt – za gotowość do badania i każde odrzucone dostaje się premię. W większości paneli tego się nie praktykuje. Chociaż na początku mojej współpracy w tym panelu pojawiało się więcej zaproszeń do wypełniania ankiet, teraz mam wrażenie jest ich mniej i więcej odrzuconych. Może dlatego, iż przez ostatnie miesiące nie miałam zbytnio czasu się tym zajmować, jak już zabrałam sie za ankietę to okazywało się że już jest nieaktualna (moja wina). Wypłata jest na konto, ale ta forma wypłaty mi odpowiada a z nagród ni korzystałam

yutawtransie
yutawtransie
4 lat temu

Epanel nie oferuje zbyt dużej ilości ankiet, jednakże warto się w nim zarejestrować. Za każdą rozpoczętą ankietę, nawet jeżeli się do niej nie zakwalifikujemy otrzymamy drobne punkty, co prawda dość często się to niestety zdarza. Do wypłaty trzeba poczekać sporo czasu, ale sam panel wydaje się być całkiem przyjemny pod wieloma względami.

inn
inn
4 lat temu

Jeśli chodzi o wypłacalność, to jest to bardzo rzetelny portal. Przychodzi nawet info o wypłacie na maila. Klasa.

Wiktor
Wiktor
3 lat temu

brak wypłaty po 45 dniach czy to próba o………

wiktor
wiktor
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

parę razy pisałem i żadnego odzewu

wiktor
wiktor
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

26.02.2021 r. zleciłem, a jak wysyłałem zapytanie to nie potwierdzało mi przyjęcia meila żebym wiedział że tak będzie tbym zapisywał datę i godzinę z minutami a było tego na pewno ze 3 meile.

Edit: 2.04.2021 r godz 20 min.33 wysłałem.

wiktor
wiktor
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

dziękuję wypełniłem drugi formularz i czekam na wypłatę ,oraz zastanawiam się na pozostaniu w epanel

wiktor
wiktor
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

ja też mam nadzieję choć niepewną

mario
mario
3 lat temu
Odpowiedz na  Wiktor

Zleciłem wypłatę 07.03 – pisałem parę razy maile ale nie odpowiadają . Punkty zostały zdjęte tego samego dnia . Ale kwestionariusza nie można nigdzie znaleźć na koncie . Specjalnie to robią , żeby maksymalnie opóźnić wypłatę . Porażka

wiktor
wiktor
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

i co z tego czekam i czekam meila pisałem i nic [RBS-DBW-H243 ]A ZA DWA tygodnie te konto będzie nieważne i przechwycicie te parę groszy renciście

wiktor
wiktor
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

po wielkim trudzie i męce otrzymałem wypłatę

Gosia
Gosia
1 rok temu
Odpowiedz na  Wiktor

Mnie też nie wypłacili, mimo wypełnionego formularza. Pieniądze z konta epanel znikły a wpłaty na konto nie ma. Minęły dwa miesiące od zlecenia wypłaty. Epanel nie odpowiada na wysłane zapytania.

Dariusz
Dariusz
3 lat temu

Ja na wypłatę czekam już 2 miesiące. Poprzednie rozliczenia mieściły się w 45 dniowym okresie, teraz jest problem. Wysłałem 2 wiadomości do supportu. Zero odpowiedzi.

Dariusz
Dariusz
3 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Tak, oprócz tego już 3 razy pisałem do supportu, ostatni raz dziś. Nadal 0 odpowiedzi, czy wyjaśnienia. Jestem w tym portalu prawie 2 lata, nigdy nie było takiego olewania użytkowników. Mam u nich jeszcze ponad 37pkt,ankiety wciąż przychodzą pieniądze nie.

Danuta
Danuta
2 lat temu

Dzień dobry, epanel zmienił niedawno sposób wypłat. Tłumaczą to interpretacją US i wystawianiem rocznego PIT-11 do rozliczeń podatkowych przez panelistę. Jest to sytuacja dziwna ponieważ inne portale nie zmieniły sposobu wypłat. W formularzu należy podać wszystkie dane wrażliwe, podlegające pod RODO takie jak: PESEL, adres zameldowania, adres zamieszkania no i numer rachunku bankowego. Mam pytanie: dla celów PIT-11 nie jest potrzebny adres zameldowania tylko adres zamieszkania, bo rozliczamy się z tym US na terenie którego mieszkamy. Adres zameldowania może być zupełnie inny i US tego nie potrzebuje. Dlaczego w takim razie w formularzu konieczność wypełniania obu adresów? Które pola w… Czytaj więcej »

Rena
Rena
2 lat temu

No właśnie raczej jednak dziwna, bo zarobku do 200 zł nie trzeba zgłaszać do US. Inne portale proszą o te dane tylko w przypadku jeżeli ta kwota jest przekroczona, więc nadal nie rozumiem tego postępowania w E-panel

Warczyburg
Warczyburg
2 lat temu

Od 48 dni czekam na wypłatę – napisałam już w tej sprawie do pomocy ale od 2 dni na razie nie otrzymałam jakiejkolwiek odpowiedzi. Uprzedzę pytanie – tak, wypełniłam formularz. Około pól roku temu mój kolega poinformował mnie o swoich problemach z wypłatą, wielokrotnych monitach, sugestii Epanel o realizacji płatności, która w rzeczywistości nie miała miejsca, prośbach o zrzut z ekranu lub inna formę potwierdzenia przelewu…. i milczenie ze strony serwisu. Kolega zamknął konto oczywiście nie otrzymując wypłaty… Sprawdziłam też komentarze w Internecie i niestety zauważyłam, że „przypadek” mojego kolegi nie był jednostkowy i coraz więcej pojawia się tego typu… Czytaj więcej »

Warczyburg
Warczyburg
2 lat temu

Jestem jak na dzisiejsze standardy „dziwnym przypadkiem” osoby nie posiadającej – z wyboru – konta na Facebooku, więc taka opcja nie wchodzi w grę. Kolejny dzień opóźnienia, nadal czekam na jakąkolwiek formę kontaktu, na razie nie wysyłam kolejnego monitu… Swoją drogą to 45 dni wydaje się niesamowicie długim terminem wskazanym do wypłaty, dlatego też dodatkowe opóźnienia w realizacji przelewów są wręcz szokujące!!!

Karol
Karol
2 lat temu

W moim przypadku podobnie,dzisiaj mineło 45 dni i przelewu brak.

wiktor
wiktor
2 lat temu

45 dzień i nie ma niczego na koncie żeby nie było wypełniłem wszystko i co dalej. Najlepiej żeby wszyscy zaprzestali wypełniać ankiety i po nich może wtedy zrozumią

Warczyburg
Warczyburg
2 lat temu

Od 50 dni brak przelewu i całkowite ignorowanie zapytań w tej sprawie. Nie ma możliwości zobaczenia co się dzieje z wypłatą, ponieważ w systemie po zleceniu wypłaty danego dnia – od razu widnieje adnotacja „wypłata” z tą datą tak, jakby już została zrealizowana…
Poczekam jeszcze tydzień, jeżeli nadal nie uzyskam jakiejkolwiek odpowiedzi / słowa wyjaśnienia, będę zmuszona zgłosić te sprawę do odpowiednich organów….

Łukasz
Łukasz
2 lat temu

Zaobserwowałem u siebie taką sytuację, że po wysłaniu formularza wypłaty i zlecenia potrafi być u nich informacja w systemie, że brakuje formularza. Dowiedziałem się przez support dwa dni wcześniej, że taki formularz wypełniłem i wysłałem. To jest zastanawiające bo wychodzi na to, że to wszystko nie funkcjonuje tak jak należy. Wtedy czekam 45 dni z nadzieją, że wszystko jest ok, a oni mi odpiszą za jakiś czas, że czegoś nie dopełniłem. Nie podoba mi się to zwłaszcza, że nie zawsze jestem w stanie uzyskać od nich zwrotnej informacji czy wszystko poprawnie się zapisało po wysłaniu.

Warczyburg
Warczyburg
2 lat temu

Od 56 dni nadal czekam na wypłatę, pomimo, że spełniłam wszelkie formalności z punktu widzenia wymogów panelu. Dopiero p 2 monitach otrzymałam enigmatyczną odpowiedź, „Wypłaty realizujemy do 45 dni. Przepraszamy za ewentualne opóźnienia. Mieliśmy małą awarię i czas może się wydłużyć do kilku dni. Jeszcze raz bardzo przepraszamy.”
Ta bardzo zdawkowa odpowiedź tak naprawdę nic nie wnosi…. Zaskakujące, że panel nie jest w stanie tak długo poradzić sobie z „małą awarią”i przeciąga jeszcze płatności, których termin realizacji jest wręcz horrendalnie długi!!!!
Jestem ciekawa kiedy wreszcie otrzymam przelew? Uda się do 60 dni czy też jeszcze to zbyt krotki termin…?

Łukasz
Łukasz
2 lat temu
Odpowiedz na  Warczyburg

Ta mała awaria to chyba puste konto i oczekiwanie na przelew od zleceniodawców?

wiktor
wiktor
2 lat temu

żegnam dość tracenia zdrowia przez ten panel

Klaudia
Klaudia
2 lat temu

Jestem nową użytkowniczką Epanelu, dziś udało mi się po raz pierwszy uzbierać ilość punktów niezbędną do wypłaty i od razu ją zleciłam. Podałam nawet ten pesel, chociaż miałam co do tego wątpliwości… Teraz czytam wasze komentarze i się zmartwiłam.
Najbardziej mnie niepokoi to rozliczenie z urzędem skarbowym – czy jest możliwa sytuacja, że nie otrzymam przelewu, ale podatek będę musiała zapłacić?
Do tej pory brałam udział w panelach, gdzie nie musiałam się samodzielnie z otrzymanego wynagrodzenia rozliczać, więc nie mam pojęcia, jak to działa. Czy panel zgłasza do urzędu skarbowego, że wypłaca komuś jakąś kwotę?

Klaudia
Klaudia
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Dzięki za odp. 🙂
Ale wstrzymam się z wypełnianiem kolejnych ankiet, dopóki nie dostanę tego przelewu, chociaż całkiem szybko – w porównaniu z niektórymi innymi panelami – to zbieranie szło.

Klaudia
Klaudia
2 lat temu
Odpowiedz na  Łukasz Luboński

Tak, wiem, ale chodziło mi o tutejsze wcześniejsze wpisy (i na fejsie też) z których wynika, że niektórzy wcale nie dostali wypłaty. Gdybym miała pewność, że przelew przyjdzie, to od biedy można poczekać te półtora miesiąca… Chociaż to rzeczywiście okropnie długo.

Warczyburg
Warczyburg
2 lat temu

No i stało się – czekam już ponad 2 miesiące na wypłatę! Na mój kolejny monit – jak na razie – nie otrzymam żadnego komentarza! Na stronie panelu brak jakiejkolwiek oficjalnej komunikatu w sprawie opóźnień! Co jest istotne to fakt, że obsługa panelu blisko 2 tygodnie temu, dokładnie 22 listopada informowała mnie, że mają opóźnienia ale że będą starali się zrealizować wypłatę do końca tygodnia – z tym, że zeszłego tygodnia!!! Nie jestem w stanie zrozumieć jak „mała awaria” mogła wygenerować tak ogromne spóźnienia…. W związku z zaistniałą sytuacją nie zamierzam – do czasu realizacji przelewu brać udziału w żadnych… Czytaj więcej »

Klaudia
Klaudia
2 lat temu
Odpowiedz na  Warczyburg

Też jestem ciekawa! Napiszcie, czy dostaliście przelew?

Klaudia
Klaudia
2 lat temu

Śpieszę donieść, że otrzymałam wypłatę. Czyli czekałam 10 dni.

Aro
Aro
2 lat temu
Odpowiedz na  Klaudia

Byl dodatkowy formularz do skarbówki?

Klaudia
Klaudia
2 lat temu
Odpowiedz na  Aro

Czy gdzie był…? Nie rozumiem pytania.

Aro
Aro
2 lat temu

Dlaczego mam rozliczac się z urzędem skarbowym z kwoty 50 no maks 100 zł w skali roku ..kwota niska , do tego wygrana…wystarczy dac pytaniem konkursowe na koniec i jest to jako nagroda…po co komplikować?A te nagrody rzeczowe to kiedyś będą wkoncu?

No niewiem niewiem
No niewiem niewiem
2 lat temu

Od niedawna do wypłaty żądają peselu i wszystkich możliwych danych

Porter
Porter
2 lat temu

Ja zleciłem ostatnią wypłatę wczoraj i żegnam się z ePanel. Powód jest prosty…. żebym ja podawał tyle danych co do banku o pożyczkę i w dodatku za głupie 50 zł (co przez ponad 3 miesiące wypełniałem każdą możliwą ankietę) ja mam biegać po skarbówce i się z tego rozliczać? Żałuję że w ogóle zleciłem ta wypłatę bowięcej zachodu niż zysku. Od dawna jestem w ePanel i policzyłem że raz na 3m-ce robię wypłatę, dalej… policzcie sobie ile średnio wypełniacie ankietę na jeden punkt, pomnóżcie razy 50…. wyjdzie wam ile czasu spędzacie przy tym komputerze by zarobić 50zł. A ile zapłacicie… Czytaj więcej »

Aro
Aro
2 lat temu
Odpowiedz na  Porter

No z tymi że tak to nazwę nowymi przepisami to zrobili wielki błąd.

Porter
Porter
2 lat temu

Powiem jeszcze krótko…. podajesz dokładne swoje dane, pesel i nr konta….. telefon do Ciebie drogi ankieterze z tymi danymi znaleźć to pikuś. Dzwoni do Ciebie złodziej co wykradł dane z ePanel a zabezpieczenia mają kiepkie (uwierzcie mi) niby z głupią sprawą spyta czy czasem pana/i matka to nie z rodziny Kowalskich bo coś kojarzy? 60% ludzi nie zdając sobie sprawy odpowie że nie bo z Nowaków i koleś ma panieńskie nazwisko matki, pesel , nr konta bankowego i resztę danych by przez telefon czy internet narobić kłopotów finansowych na lata….. Po cholerę tyle danych takiemu panelowi? To nie bank. Wypełniasz… Czytaj więcej »

Danuta
Danuta
1 rok temu
Odpowiedz na  Porter

Przychodzi info o dostępnej ankiecie, a później następuje podwójna lub potrójna eliminacja z pytaniami o wiek, płeć, kod, i nie wiadomo jeszcze o co, na końcu-przekroczona liczba respondentów i po badaniu. Od grudnia nazbierane 32 pkt, porażka.!!!

Agnieszka
Agnieszka
2 lat temu

Mi ePanel zabkokowal konto i zabral 70 pkt i niewuem dlaczego nieprzypominam sobie zeby zrobila cis nierzetelnego i zadnych wyjasnien w tej sprawie pisalam dlaczego -zero odpowiedzi. Dzwonilam mialo byc wyjasnione i tez cisza. Chyba tylko Stacilam czas na te ankiety. Niemam sobie nic do zarzucenia.

Marylka
Marylka
1 rok temu

Na moje monity o wypłatę ciągle piszą, że źle wypełniłam formularz, rzekomo podałam niewłaściwe konto bankowe, po kolejnych 2 tygodniach braku wypłaty i kolejnym monicie z mojej strony napisali, że podałam błędny PESEL. Jestem trochę zaniepokojona o moje dane, o co do cholery chodzi, jestem pewna, że dobrze wypełniłam formularz.

Efka
Efka
1 rok temu

To jakaś ściema ten epanel. Chcę sie wypisać z tego i nie mogę się zalogować. Mam stertę spamowych telefonów. Szału można dostać. Żałuję że sie skusiłam na to. Jedno wielkie g…

Szymon
Szymon
1 rok temu

Cały ten panel to jedna wielka ściema. Ludzie uważajcie na oszustów takich jak epanel.pl
Piszę tak gdyż 30.01.2023 zleciłem wypłatę za punkty jednocześnie wypełniając formularz.
Po 48 dniach i pierwszej próbie kontaktu z suportem dostałem informację że „formularz nie wpłynął” i kontakt się urwał. Piszę codziennie z prośbą o wyjaśnienie sytuacji ale nie ma żadnej odpowiedzi. Zostałem oszukany na 51.3zł a teraz mam już uzbierane 34 punkty.
I co mam teraz zrobić ? Zostałem najzwyczajniej okradziony.
Uważajcie na złodziei z epanel.pl

Andzia
Andzia
11 miesięcy temu

Wielkie rozczarowanie!!! A zapowiadało się tak obiecująco! Chętnie korzystałam z EPanel od ponad 23 miesięcy. Czytałam treść pytań, wyłapywałam PYTANIA KONTROLNE, bo takie się pojawiają!!! Przez ten czas zleciłam wypłatę środków i rzeczywiście przelewy otrzymywałam. Aż pewnego dnia moje konto zostało zablokowane!!! Myślałam, że to błąd techniczny, długo czekałam na odp. Napisali, że wypełniam nierzetelnie, konto zostało zablokowane. Czuję się z tym fatalnie. Lubiłam ten panel badawczy, czuję się rozczarowana, wykiwana. Bardzo mi przykro z tego powodu. Zarobki nie były wysokie, ale wypełnianie ankiet to jest moje hobby, sprawia mi to przyjemność. Dobrze, że są inne warte uwagi panele badawcze,… Czytaj więcej »

Radek
Radek
10 miesięcy temu
Ocena :
     

Epanel oszustwo. Odradzam

66
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x