Epanel

Epanel

Dla każdego, kto chce zarobić pieniądze przez Internet dobrym rozwiązaniem może stać się strona z ankietami o nazwie epanel.

rejestracja

Czym jest Epanel

Jest to jedno z największych w Polsce forum do badania opinii społecznej. Panel ten należy do polskiej firmy badawczej ARC Rynek i Opinia, która już od ćwierć wieku przeprowadza badania marketingowe na rynku polskim, a co za tym idzie – posiada duże doświadczenie oraz zaufanie swoich klientów. Dołączenie do panelu jest bardzo łatwe i przebiega w zaledwie kilku krokach. Najpierw trzeba uzupełnić swoje dane w formularzu rejestracyjnym, następnie cały proces trzeba potwierdzić klikając na linka otrzymanego drogą mailową. Kolejnym krokiem będzie zalogowanie się w panelu i sprawdzenie swoich ustawień. Później pozostanie już tylko oczekiwać na ankiety – każda z nich będzie przesłana mailem. Badania trwają od 10 do 30 minut i dotyczą różnorodnych branż i tematów konsumenckich. Po ukończeniu ankiety użytkownik panelu otrzymuje ustaloną liczbę punktów. Kiedy ich liczba przekroczy 50, zlecić można wypłatę wynagrodzenia gotówką. Warto wiedzieć, że każdy punkt to równowartość 1 złotego. Co ważne, każdy uczestnik badań może zrezygnować z uczestnictwa w epanel.pl w każdej chwili.

O ankietach w Epanel

W obecnych czasach wypełnianie ankiet internetowych jest bardzo dobrym sposobem na pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Do tego dzieje się to przy niewielkim nakładzie pracy czy wysiłku, nie trzeba też posiadać żadnych specjalistycznych umiejętności oraz kwalifikacji. Po rejestracji w panelu udział w badaniach jest łatwy i zupełnie bezproblemowy. Uzyskane punkty można wymieniać na gotówkę, która dotrze na konto bankowe. Założenie swojego profilu w serwisie nie jest związane z żadnymi zobowiązaniami, a to jakie wynagrodzenie się otrzyma zależy wyłącznie od od aktywności – to znaczy częstotliwości wypełniania ankiet. Nie jest wymagane to, by brać udział we wszystkich ankietach, do których otrzymuje się zaproszenie. Jednak jest to wskazane, gdyż aktywność w panelu jest doceniana. To znaczy: im częściej wypełnia się ankiety (nawet bez zakwalifikowania się do nich), tym częściej dostaje się kolejne zaproszenia. Dzięki temu znacznie szybciej osiąga się wymagany do wypłaty pułap punktowy i można zgłosić chęć odbioru wynagrodzenia. Warto wiedzieć także o tym, że punkty można wymienić na pieniądze, ale także na nagrody rzeczowe. Jeszcze inną opcją jest gotówka przekazana dla wybranej fundacji, prowadzącej konkretną działalność charytatywną. Jak widać, korzyści z rejestracji w epanel są naprawdę duże.

Wypłata z serwisu

Pieniądze z Epanel można wypłacić po uzbieraniu 50zł (50pkt). Niestety jedyna możliwość wypłaty to konto bankowe.

Zobacz też inne strony płacące za wypełnianie ankiet.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *