Cenne opinie

Cenne Opinie to jeden z większych paneli ankietowych na świecie, który działa od roku 2004 i ma ponad 3 mln użytkowników. Warto zauważyć, że poza płatnymi ankietami umożliwia również recenzowanie kampanii reklamowych, testowanie produktów itp. Wyróżnia go to na tle pozostałych, więc warto dać mu szansę, choć niestety nie umożliwia wypłaty pieniędzy bezpośrednio na konto bankowe.

Cenne Opinie – jak zarabiać?

Zacznijmy od najważniejszego, czyli rejestracji w panelu, bez której będziemy otrzymywać ankiet. Rejestracja możliwa jest jedynie dla osób, które skończyły 18 lat i mieszkają w Polsce. Przebiega stosunkowo szybko, gdyż poza adresem e-mail wystarczą podstawowe dane jak imię, nazwisko, rok urodzenia, płeć, czy kod pocztowy. Warto dodać, że panel nie obsługuje polskich znaków i wyskoczy informacja o „niewłaściwym formacie” przy próbie ich podania. W takiej sytuacji wystarczy nie używać ich przy wpisywaniu imienia oraz nazwiska. Po rejestracji i potwierdzeniu adresu możemy przystąpić do wypełniania ankiet.

O ankietach w panelu Cenne Opinie

Informacje dotyczące nowych ankiet do wypełnienia trafiają zarówno na adres e-mail podany przy rejestracji, jak i wewnętrzny panel dostępny po zalogowaniu się na konto. Ilość otrzymywanych ankiet zależy przede wszystkim od wypełnionego profilu, a więc czy podane przez nas dane kwalifikują się do danej ankiety. Często wymagane są odpowiedzi ludzi w określonym wieku, z określonego regionu lub o określonych preferencjach.

Ankiety przeważnie trwają nie dłużej niż 15-20 minut, ale przy każdej z nich znajduje się stosowna informacja dotycząca szacowanego czasu, który potrzebny jest na jej wypełnienie. Za jedną otrzymujemy przeważnie od 1 do 12 złotych, w zależności od jej długości oraz stopnia skomplikowania.

Ciekawe Opinie to panel, który pozwala również zdobywać punkty za testowanie produktów, recenzowanie reklam, wypowiadanie się itp. Z pewnością nie będzie tego zbyt wiele, ale może stanowić ciekawą alternatywę dla wypełniania ankiet.

Wypłata

Nagrodę w panelu Cenne Opinie możemy odebrać już po uzbieraniu 50 złotych na wewnętrznym koncie. Niestety w tej kwestii spory minus dla panelu, ponieważ dostępne są jedynie karty podarunkowe do:

Talony elektroniczne wysyłane są natychmiast po zrealizowaniu wypłaty. Warto dodać, że realizując wymianę punktów na kartę podarunkową musimy podać numer telefonu, który posłuży do weryfikacji konta.

Jak inaczej zarabiać w internecie

Cenne Opinie to bardzo ciekawy i przede wszystkim wypłacalny panel ankietowy, choć niektórym może przeszkadzać fakt, że nie wymienia zdobytych punktów na pieniądze. Decydując się na tę formę zarabiania warto zarejestrować się również w innych panelach, które dodatkowo mają taką możliwość. Do tego dochodzą również zupełnie inne sposoby zarabiania w internecie, które warto znać.

Wypełnianie płatnych ankiet

płatne ankiety online

Wypełnianie ankiet to jeden z łatwiejszych sposobów zarabiania przez internet, który wymaga jedynie wolnego czasu. Jest wiele paneli ankietowych, w których warto się zarejestrować.

Praca w domu i zarabianie przez internet

praca w domu i zarabianie przez internet

W domu zarabiać możemy na wiele różnych sposobów i spora część z nich nie wymaga żadnych dodatkowych umiejętności. Wystarczy trochę wolnego czasu i oczywiście chęci.

Opinie o panelu

Cenne Opinie to duży i interesujący panel, choć niestety ma również swoje minusy. Pierwszy z nich to oczywiście brak możliwości wymiany zgromadzonych punktów na pieniądze, a drugi to brak systemu zaproszeń. W związku z tym jedyna możliwość zarabiania w panelu to samodzielne wypełnianie ankiet, co nieco ogranicza możliwości. Dla wielu osób z pewnością ten fakt jest bez znaczenia, ale znajdą się też tacy, którzy zwracają na to uwagę. Jeśli komuś nie przeszkadza brak systemu poleceń oraz fakt, że punkty możemy wymieniać jedynie na karty podarunkowe to panel jest jak najbardziej godny polecenia.

Macie jakieś doświadczenia z panelem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do wpisu „Cenne opinie”

  1. Byłam już bardzo bliska założenia konta na tym portalu, jednak sporym ograniczeniem wydaje mi się właśnie fakt, że nie ma możliwości by wypłacać środki w postaci przelewu bankowego, lub innego sposobu spieniężania, chyba właśnie przez fakt, że oferowane wypłaty ograniczają punkty w któwych możemy wykorzystać środki, co odbiera możliwość wyboru jak i narzuca miejsce w którym zakupu mamy dokonać. Jednocześnie serwis wydaje się solidny i wartościowy, co skutkuje drobnym dylematem. Będę musiała jeszcze przemyśleć, zwłaszcza iż raczej w tych sklepach bardzo rzadko jeśli w ogóle robię zakupy.

    Odpowiedz
  2. Strona teraz się popsuła od kiedy Anglia wyszła z Unii.
    Wymieniłem już na kartę podarunkową do Tesco-50 zł, szła jakiś tydzień i to zwykłym listem ekonomicznym ,potem zamówiłem 2 kody na 50 zł kod do media markt ,trzeba je wydrukować i pokazać w sklepie.. Teraz nie ma ankiet od 27.08.2020 ,słabe nagrody,Tesco znika z Polski więc sklepów u mnie już nie ma,zostały zamknięte..najbliższy media markt mam 80 km.. tk-max 100 km.
    Kody do Zalando,można online,ale lepiej żeby dodali sklepy jak media expert czy neonet,pytałem ich czy może dodadzą ,nie odpisali już od 2 miesięcy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz