CashGoBack – opinie i opis serwisu

Oszczędzanie i zarabianie pieniędzy możliwe jest na wiele różnych sposobów. Wprawdzie niektóre z nich wymagają dużej świadomości i zaangażowania, ale sporo z nich możemy zastosować w zasadzie od razu. Do takich możemy zaliczyć choćby zbieranie zwrotów części pieniędzy wydanych na zakupy, czyli cashback. Wystarczy, że zarejestrujemy się w jednym z serwisów, które to umożliwiają np. CashGoBack i zaczniemy z niego korzystać. Co warto o nim wiedzieć i jak zacząć?

Rejestracja w CashGoBack

Chcąc zbierać zwroty za zakupy za pomocą serwisu CashGoBack musimy oczywiście najpierw się zarejestrować. Do tego możemy wykorzystać konto na Facebook’u lub formularz, w którym podajemy adres e-mail, hasło, imię, płeć. Jak łatwo zauważyć, w przypadku ręcznego wpisywania danych mamy do dyspozycji również pole „kod promocyjny„, które wprawdzie jest szansą na dodatkowy bonus, ale podczas rejestracji śmiało możemy pozostawić je puste. Nic nam przez to nie przepadnie, gdyż wpiszemy go bez problemu nawet już po założeniu konta, jeśli akurat wejdziemy w posiadanie.

Co ciekawe, serwis nie wymaga potwierdzenia adresu, więc od razu uzyskujemy dostęp do założonego konta.

Jak zbierać zwrot za zakupy

Zbieranie cashbacku w serwisie jest bardzo proste, a pierwszą opcją, która to umożliwia jest wbudowana wyszukiwarka. Jedyne co musimy zrobić, to znaleźć za jej pomocą interesujący nas sklep, a następnie kliknąć w przycisk „Przejdź do sklepu i oszczędzaj”. Warto jednak wcześniej zwrócić uwagę na warunki otrzymania zwrotu, aby cashback nam nie przepadł.

Poza wyszukiwarką do dyspozycji mamy również wtyczkę do przeglądarki oraz aplikację mobilną.

Wtyczka do przeglądarki

Serwis CashGoBack posiada również darmową wtyczkę do przeglądarki, dzięki której nie zapomnimy o tym, że możemy otrzymać zwrot za zakupy. Sposób jej działania polega na przypominaniu o możliwości otrzymania cashbacku za każdym razem, gdy wejdziemy bezpośrednio na stronę wybranego sklepu.

Co więcej, po jej pobraniu oraz używaniu co najmniej przez 2 tygodnie otrzymamy dodatkowe 5 złotych.

Aplikacja mobilna

aplikacje do zarabiania pieniędzy

Poza wtyczką na uwagę zasługuje również aplikacja mobilna, dzięki której zbieranie cashbacku na telefonie jest jeszcze łatwiejsze. Jest to zdecydowanie bardziej wygodna od przeglądarki opcja dla osób preferujących robienie zakupów za pomocą smartfona. Oczywiście decydując się na wykorzystanie telefonu do zarabiania i oszczędzania, warto zainteresować się także innymi aplikacjami, które to umożliwiają.

Program poleceń

Jak w innych serwisach tego typu, tak i w CashGoBack nie mogło zabraknąć opcji zapraszania znajomych w zamian za dodatkowe wynagrodzenie. Służy do tego oczywiście specjalny reflink, a za każdą poleconą osobę otrzymujemy 15 złotych. Niestety jednak musimy mieć na uwadze, że liczą się tylko aktywni użytkownicy, czyli tacy, którzy zarobili przynajmniej 30 złotych. Co ciekawe, osoba zapraszana również otrzymuje bonus za rejestrację w wysokości 5 złotych.

Wypłata z CashGoBack

Czas na najprzyjemniejszą część, czyli wypłatę zgromadzonych środków. Ta możliwa jest po uzbieraniu na saldzie przynajmniej 50 złotych, a zlecić możemy ją na wskazane konto bankowe, PayPal lub Revolut. Czas oczekiwania na przelew nie powinien przekroczyć 14 dni.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego obecnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak trzymanie się stale jednej instytucji nie jest zbyt korzystne, gdyż z reguły tylko nowi klienci mogą liczyć na atrakcyjne warunki. Dlatego warto rozważyć założenie nowego konta, gdyż dzięki temu możemy nawet dodatkowo zarobić przynajmniej kilkaset złotych.


paypal

PayPal to bez wątpienia najpopularniejszy portfel internetowy, który pozwala wypłacać zgromadzone środki na konto bankowe lub wykorzystać je do bezpośrednich płatności w wielu sklepach.


revolut

Revolut to globalna aplikacja, która połączona jest z kartą płatniczą. Swoim działaniem przypomina nieco bank, ale oferuje lepsze warunki przewalutowania, więc docenią ją przede wszystkim osoby regularnie płacące za granicą.


Serwisy podobne do CashGoBack

cashback

Decydując się na zbieranie zwrotów za zakupy internetowe warto mieć świadomość, że CashGoBack to tylko jeden z wielu serwisów tego typu. Dlatego w sytuacji, gdy nie znajdziemy tutaj interesującego nas sklepu, dobrze jest sprawdzić również w pozostałych.

Jak inaczej oszczędzać pieniądze

jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzanie to temat, nad którym warto pochylić się znacznie dokładniej, a nie tylko w kwestii zbierania zwrotów. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy ile pieniędzy tracimy przez zwykłą niewiedzę, a przykładem może być choćby opisany tutaj cashback, z którego w dalszym ciągu korzysta niewiele osób.

Opinie o CashGoBack

CashGoBack to ciekawy, choć w dalszym ciągu mało popularny serwis, dzięki któremu możemy nieco zaoszczędzić na regularnych zakupach internetowych. W sieci znajdziemy wiele opinii na jego temat – zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Te drugie najczęściej dotyczą problemów z naliczaniem niektórych transakcji, choć przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być różne.

Macie jakieś doświadczenia z CashGoBack? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
DarNow
DarNow
1 rok temu

Fajna jest możliwośc wypłaty na PayPal, bez zwątpienia jest to jedna z częściej wybieranych opcji przez użytkowników

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx