Tipli

Tipli

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się portale, które oferują swoim użytkownikom zwroty cashback. Portale cashback to nowy sposób na domowe oszczędności. Oferują one bowiem zarabianie na codziennych, internetowych zakupach. Jednym z takich portali jest właśnie Tipli.pl. W jej ofercie znajdziemy ponad 400 sklepów, w których możemy zamawiać ulubione produkty ze zwrotami sięgającymi aż 25% wydanej kwoty.

rejestracja

Tipli – jak zacząć?

  • Krok pierwszy – darmowa rejestracja. Wystarczy wpisać swój adres e- mail, ustalić hasło i już dołączamy do grona użytkowników portalu. Rejestracja nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i trwa jedynie kilka sekund.
  • Krok drugi – zakupy w sklepie partnerskim. Jako zalogowani użytkownicy możemy wybierać z bogatej oferty sklepów. Po wybraniu jednego z nich, należy kliknąć w pomarańczowy przycisk “Przejdź do sklepu”. Następnie zakupy robimy tradycyjnym sposobem – tak, jak zwykle.
  • Krok trzeci – zwrot cashback. Po złożeniu zamówienia, w ciągu 48 godzin, otrzymujemy powiadomienie, że zwrot cashback został zarejestrowany.

Korzystanie z portalu jest dziecinnie proste. Bez względu na to, czy potrzebujemy nowego plecaka czy skończyły nam się ulubione kosmetyki, na Tipli.pl znajdziemy wszystko. Dodatkowo, jako użytkownicy portalu, zyskujemy dostęp do ekskluzywnej oferty promocji i kuponów rabatowych, dzięki którym możemy ograniczyć swoje wydatki do minimum. Dla tych, którzy lubią internetowe zakupy portal przygotował także dodatek do przeglądarki. Wystarczy zainstalować wtyczkę, a będzie ona informowała o możliwości otrzymania zwrotu cashback za internetowe zakupy, jeśli tylko poszukiwany produkt będzie dostępny w którymś ze sklepów partnerskich.

Czy warto?

Nadal zastanawiasz się, czy warto zajrzeć na tę stronę? – decydowanie tak. Korzystanie z portalu nie wiąże się z żadnymi opłatami, a zwroty za zakupy przypisują się automatycznie do naszego konta. Możemy je śledzić, logując się do swojego konta na stronie internetowej Tipli. Dodatkowo, za różne aktywności na stronie, zbieramy bonusy – czekają na nas nagrody za rejestrację, instalację wtyczki do przeglądarki czy polecenie Tipli swoim znajomym. Zgromadzone w naszej wirtualnej skarbonce pieniądze możemy wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe. To się nazywa zarabianie przez kupowanie. Jeśli jeszcze nie korzystasz z możliwości, jakie daje ten portal, koniecznie wejdź na stronę i zacznij oszczędzać już dziś!

Zobacz też inne serwisy oferujące cashback i kody rabatowe.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *