Tipli

Tipli

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się portale, które oferują swoim użytkownikom zwroty cashback. Portale cashback to nowy sposób na domowe oszczędności. Oferują one bowiem zarabianie na codziennych, internetowych zakupach. Jednym z takich portali jest właśnie Tipli.pl. W jej ofercie znajdziemy ponad 400 sklepów, w których możemy zamawiać ulubione produkty ze zwrotami sięgającymi aż 25% wydanej kwoty.

Tipli - jak zacząć?

  • Krok pierwszy – darmowa rejestracja. Wystarczy wpisać swój adres e- mail, ustalić hasło i już dołączamy do grona użytkowników portalu. Rejestracja nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i trwa jedynie kilka sekund.
  • Krok drugi – zakupy w sklepie partnerskim. Jako zalogowani użytkownicy możemy wybierać z bogatej oferty sklepów. Po wybraniu jednego z nich, należy kliknąć w pomarańczowy przycisk “Przejdź do sklepu”. Następnie zakupy robimy tradycyjnym sposobem – tak, jak zwykle.
  • Krok trzeci – zwrot cashback. Po złożeniu zamówienia, w ciągu 48 godzin, otrzymujemy powiadomienie, że zwrot cashback został zarejestrowany.

Korzystanie z portalu jest dziecinnie proste. Bez względu na to, czy potrzebujemy nowego plecaka czy skończyły nam się ulubione kosmetyki, na Tipli.pl znajdziemy wszystko. Dodatkowo, jako użytkownicy portalu, zyskujemy dostęp do ekskluzywnej oferty promocji i kuponów rabatowych, dzięki którym możemy ograniczyć swoje wydatki do minimum.

Gdzie jeszcze szukać oszczędności?

Tipli oczywiście nie jest jedynym serwisem, który pozwala otrzymywać zwrot części wydanych w sklepach pieniędzy. Przed dokonaniem zakupu w wybranym sklepie warto porównać procentowy cashback oferowany przez pozostałe serwisy oraz przejrzeć inne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Jak oszczędzać pieniądze

Jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzanie pieniędzy poprzez weryfikację kosztów Warto co jakiś czas sprawdzić, czy posiadanie osobistego konta w banku nie jest przypadkiem zbyt…
Cashback

Cashback

Początkowo określenie cashback i moneyback dotyczyły tej samej usługi finansowej. Dzięki nim możliwe jest wypłacanie gotówki w kasie sklepowej i…

Wtyczka do przeglądarki od Tipli

Dla tych, którzy lubią internetowe zakupy portal przygotował także dodatek do przeglądarki. Wystarczy zainstalować wtyczkę, a będzie ona informowała o możliwości otrzymania zwrotu cashback za internetowe zakupy, jeśli tylko poszukiwany produkt będzie dostępny w którymś ze sklepów partnerskich.

Bonusy od Tipli

Korzystanie z portalu nie wiąże się z żadnymi opłatami, a zwroty za zakupy przypisują się automatycznie do naszego konta. Możemy je śledzić, logując się do swojego konta na stronie internetowej Tipli.

Dodatkowo, za różne aktywności na stronie, zbieramy bonusy – czekają na nas nagrody za rejestrację, instalację wtyczki do przeglądarki czy polecenie Tipli swoim znajomym. Zgromadzone w naszej wirtualnej skarbonce pieniądze możemy wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Ile można zaoszczędzić?

Wszystko zależy od sklepu, w którym będziemy dokonywać zakupów oraz to jaki zwrot procentowy można otrzymać. Jak wygląda cashback w przykładowych sklepach?

Dokładna wartość procentowa zależy również od konkretnych produktów.

Poleć Tipli znajomemu

Tipli pozwala również zarobić do 750 złotych za polecanie serwisu znajomym. Za każdego poleconego można otrzymać 25 złotych, a maksymalna ich ilość to 30. Powyżej tej liczby nie będziemy otrzymywać już dodatkowych bonusów. Warunkiem przyznania gratyfikacji jest spełnienie 2 warunków:

  • osoba zaproszona musi uzbierać przynajmniej 8 złotych cashbacku potwierdzonego przez sklep,
  • osoba, która zaprasza musi uzbierać przynajmniej 20 złotych cashbacku.

Niestety po każdej premii za poleconego kwota ta zostaje wyzerowana, więc trzeba zbierać 20 złotych cashbacku na nowo. W porównaniu z innymi stronami tego typu program partnerski Tipli wypada dość słabo.

Opinie o Tipli

Opinie w internecie na temat serwisu są dość podzielone. Znaleźć można zarówno te pozytywne, jak i negatywne mówiące o złych naliczeniach cashbacku lub długim czasie oczekiwania.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *