Tipli

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się portale, które oferują swoim użytkownikom zwroty cashback. Serwisy tego typu to nowy sposób na domowe oszczędności, gdyż oferują one zarabianie na codziennych, internetowych zakupach. Jednym z takich portali jest właśnie Tipli.pl. W jego ofercie znajdziemy ponad 400 sklepów, w których możemy zamawiać ulubione produkty ze zwrotami sięgającymi aż 25% wydanej kwoty. Jak korzystać z serwisu i jakie ma opinie wśród użytkowników?

Tipli – jak zacząć?

 • Krok pierwszy – darmowa rejestracja. Wystarczy, że wpiszemy swój adres e-mail, ustalimy hasło i już dołączamy do grona użytkowników portalu. Rejestracja nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i trwa jedynie kilka sekund.
 • Krok drugi – zakupy w sklepie partnerskim. Jako zalogowani użytkownicy możemy wybierać z bogatej oferty sklepów. Po wybraniu jednego z nich, musimy kliknąć w pomarańczowy przycisk “Przejdź do sklepu”. Następnie zakupy robimy tradycyjnym sposobem – tak, jak zwykle.
 • Krok trzeci – zwrot cashback. Po złożeniu zamówienia, w ciągu 48 godzin, otrzymujemy powiadomienie, że zwrot cashback został zarejestrowany.

Korzystanie z portalu jest dziecinnie proste. Bez względu na to, czy potrzebujemy nowego plecaka czy skończyły nam się ulubione kosmetyki, na Tipli.pl znajdziemy wszystko. Dodatkowo, jako użytkownicy portalu, zyskujemy dostęp do ekskluzywnej oferty promocji i kuponów rabatowych, dzięki którym możemy ograniczyć swoje wydatki do minimum.

Wtyczka do przeglądarki od Tipli

Dla tych, którzy lubią internetowe zakupy portal przygotował także dodatek do przeglądarki. Wystarczy, że zainstalujemy wtyczkę, a będzie ona informowała nas o możliwości otrzymania zwrotu cashback za internetowe zakupy, jeśli tylko poszukiwany produkt będzie dostępny w którymś ze sklepów partnerskich.

Aplikacja mobilna

Tipli posiada również własną aplikację mobilną, która znacznie ułatwia korzystanie z cashbacku na smartfonach. Aplikację znajdziemy i pobierzemy poprzez sklepy Google Play oraz App Store, ale możemy też skorzystać z szybkich linków, które znajdziemy w dolnej części strony.

Bonusy od Tipli

Dodatkowo, za różne aktywności na stronie, zbieramy bonusy – czekają na nas nagrody za rejestrację, instalację wtyczki do przeglądarki czy polecenie Tipli swoim znajomym. Poza cashbackiem znajdziemy tu również wiele kodów rabatowych, które dodatkowo obniżą cenę wybranych produktów. Kody rabatowe znajdziemy w zakładce „zniżki”.

Korzystanie z portalu nie wiąże się z żadnymi opłatami, a zwroty za zakupy przypisują się automatycznie do naszego konta. Możemy je śledzić, logując się do swojego konta na stronie internetowej Tipli.

Program poleceń

Tipli pozwala również zarobić do 750 złotych za polecanie serwisu znajomym. Za każdego poleconego możemy otrzymać 25 złotych, a maksymalna ich ilość to 30. Niestety powyżej tej liczby nie będziemy otrzymywać już dodatkowych bonusów. Warunkiem przyznania gratyfikacji jest spełnienie 2 warunków:

 • osoba zaproszona musi uzbierać przynajmniej 8 złotych cashbacku potwierdzonego przez sklep,
 • osoba, która zaprasza musi uzbierać przynajmniej 20 złotych cashbacku.

Niestety po każdej premii za poleconego kwota ta zostaje wyzerowana, więc musimy zbierać 20 złotych cashbacku na nowo. W porównaniu z innymi stronami tego typu, program partnerski Tipli wypada dość słabo, ale może stanowić ciekawy dodatek.

Ile możemy zaoszczędzić?

Wszystko zależy od sklepu, w którym będziemy dokonywać zakupów oraz to jaki zwrot procentowy można otrzymać. Dokładna wartość procentowa zależy również od konkretnych produktów. Jak wygląda cashback w przykładowych sklepach?

Procenty może nie wydają się bardzo duże, ale robiąc regularne zakupy w wielu sklepach internetowych, w ciągu roku może uzbierać się całkiem przyjemna kwota. Zwłaszcza, że nie korzystając z serwisów takich jak Tipli, pieniądze te po prostu przepadają.

Wypłata zgromadzonych środków

Zgromadzone w naszej wirtualnej skarbonce pieniądze możemy wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe. Warto zwrócić uwagę, że potwierdzony zwroty możemy wypłacić już mając na saldzie 1 grosz, więc jest bo bardzo niskie minimum. Oczywiście kwota ta nie dotyczy bonusów np. za zapraszanie znajomych, gdyż te z kolei możemy wypłacić dopiero po uzbieraniu 20 złotych potwierdzonych i niewypłaconych zwrotów z Tipli.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie w obecnych czasach. Warto wiedzieć, że na zmianie konta możemy również zarobić, a banki w swojej ofercie mają różne rodzaje, które możemy dopasować do swoich indywidualnych potrzeb.


Jak inaczej oszczędzać pieniądze?

Tipli oczywiście nie jest jedynym serwisem, który pozwala otrzymywać zwrot części wydanych w sklepach pieniędzy. Przed dokonaniem zakupu w wybranym sklepie warto porównać procentowy cashback oferowany przez pozostałe serwisy oraz przejrzeć inne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.


cashback

Cashback i kody rabatowe to jeden z ciekawszych sposobów pozwalających oszczędzać na internetowych zakupach. W internecie mamy do dyspozycji kilka ciekawych serwisów, które to umożliwiają.


jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzanie pieniędzy jest dużo prostsze niż może się wydawać i wcale nie wymaga wprowadzania radykalnych zmian. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych zasadach.


Jak usunąć konto w Tipli

W każdej chwili możemy również usunąć konto, jeśli serwis nie przypadnie nam do gustu lub zapragniemy zrobić to z jakiegokolwiek innego powodu. Możemy to zrobić w każdej chwili i bez podawania przyczyny, wysyłając wiadomość z prośbą o usunięcie konta na adres e-mail usługodawcy, czyli moje[małpa]tipli.pl lub skorzystać z formularza dostępnego na stronie. Taką decyzję warto jednak wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż wiążę się z utratą wszystkich danych oraz zgromadzonych środków.

Opinie o Tipli

Opinie jakie znajdziemy w internecie na temat serwisu są dość podzielone. Spotkamy się zarówno z tymi pozytywnymi, jak i negatywnymi, które mówią o złych naliczeniach cashbacku lub długim czasie oczekiwania. Jest to jednak dość powszechne, gdyż ciężko znaleźć serwis, który miałby wyłącznie pozytywne opinie.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

3 komentarze do wpisu „Tipli”

 1. Uwaga, tipli to oszuści. Teraz nawet nie specjalnie się z tym kryją. Zostałem poinformowany, że otrzymam 10% od kwoty zakupu, czyli od ponad 1200 zł. Wyliczyli mi 3,5% od 1100 zł. Po napisaniu do nich usunęli mi konto i udają, że nie zrobiłem przez nich zakupu. Czysty kryminał, a firma w najlepsze istnieje. To naprawdę jest możliwe tylko w Polsce. Sprawa idzie do prokuratury, ale mogę się założyć o każdą kwotę, że zostanie umorzona.

  Odpowiedz
 2. Nie polecam. Tipli to oszuści. Zakup na Aliexpres – jeden koszyk z czterema rzeczami i jedna płatność a zwrot za trzy najtańsze a ta droższa jakby nie zauważona. Po reklamacji wciskają jakiś bonus ale do zrealizowania dopier po zebraniu 20zł zwrotu. Ale jak to zebrać jak zwroty u nich to ułamki procent a i tak nie wiesz czy przyznają zwrot czy kolejny bonus. Naciągacze i tyle. Są lepsze portale bardziej uczciwe

  Odpowiedz

Dodaj komentarz