Tipli

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się portale, które oferują swoim użytkownikom zwroty cashback. Portale cashback to nowy sposób na domowe oszczędności. Oferują one bowiem zarabianie na codziennych, internetowych zakupach. Jednym z takich portali jest właśnie Tipli.pl. W jej ofercie znajdziemy ponad 400 sklepów, w których możemy zamawiać ulubione produkty ze zwrotami sięgającymi aż 25% wydanej kwoty.

Tipli – jak zacząć?

  • Krok pierwszy – darmowa rejestracja. Wystarczy wpisać swój adres e- mail, ustalić hasło i już dołączamy do grona użytkowników portalu. Rejestracja nie wiąże się z dodatkowymi kosztami i trwa jedynie kilka sekund.
  • Krok drugi – zakupy w sklepie partnerskim. Jako zalogowani użytkownicy możemy wybierać z bogatej oferty sklepów. Po wybraniu jednego z nich, należy kliknąć w pomarańczowy przycisk “Przejdź do sklepu”. Następnie zakupy robimy tradycyjnym sposobem – tak, jak zwykle.
  • Krok trzeci – zwrot cashback. Po złożeniu zamówienia, w ciągu 48 godzin, otrzymujemy powiadomienie, że zwrot cashback został zarejestrowany.

Korzystanie z portalu jest dziecinnie proste. Bez względu na to, czy potrzebujemy nowego plecaka czy skończyły nam się ulubione kosmetyki, na Tipli.pl znajdziemy wszystko. Dodatkowo, jako użytkownicy portalu, zyskujemy dostęp do ekskluzywnej oferty promocji i kuponów rabatowych, dzięki którym możemy ograniczyć swoje wydatki do minimum.

Wtyczka do przeglądarki od Tipli

Dla tych, którzy lubią internetowe zakupy portal przygotował także dodatek do przeglądarki. Wystarczy zainstalować wtyczkę, a będzie ona informowała o możliwości otrzymania zwrotu cashback za internetowe zakupy, jeśli tylko poszukiwany produkt będzie dostępny w którymś ze sklepów partnerskich.

Bonusy od Tipli

Korzystanie z portalu nie wiąże się z żadnymi opłatami, a zwroty za zakupy przypisują się automatycznie do naszego konta. Możemy je śledzić, logując się do swojego konta na stronie internetowej Tipli.

Dodatkowo, za różne aktywności na stronie, zbieramy bonusy – czekają na nas nagrody za rejestrację, instalację wtyczki do przeglądarki czy polecenie Tipli swoim znajomym. Zgromadzone w naszej wirtualnej skarbonce pieniądze możemy wypłacić bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Program poleceń

Tipli pozwala również zarobić do 750 złotych za polecanie serwisu znajomym. Za każdego poleconego można otrzymać 25 złotych, a maksymalna ich ilość to 30. Powyżej tej liczby nie będziemy otrzymywać już dodatkowych bonusów. Warunkiem przyznania gratyfikacji jest spełnienie 2 warunków:

  • osoba zaproszona musi uzbierać przynajmniej 8 złotych cashbacku potwierdzonego przez sklep,
  • osoba, która zaprasza musi uzbierać przynajmniej 20 złotych cashbacku.

Niestety po każdej premii za poleconego kwota ta zostaje wyzerowana, więc trzeba zbierać 20 złotych cashbacku na nowo. W porównaniu z innymi stronami tego typu, program partnerski Tipli wypada dość słabo, ale może stanowić ciekawy dodatek.

Ile można zaoszczędzić?

Wszystko zależy od sklepu, w którym będziemy dokonywać zakupów oraz to jaki zwrot procentowy można otrzymać. Jak wygląda cashback w przykładowych sklepach?

Dokładna wartość procentowa zależy również od konkretnych produktów.

Jak inaczej oszczędzać pieniądze?

Tipli oczywiście nie jest jedynym serwisem, który pozwala otrzymywać zwrot części wydanych w sklepach pieniędzy. Przed dokonaniem zakupu w wybranym sklepie warto porównać procentowy cashback oferowany przez pozostałe serwisy oraz przejrzeć inne sposoby na oszczędzanie pieniędzy.

Cashback i kody rabatowe

cashback i kody rabatowe

Cashback i kody rabatowe to jeden z ciekawszych sposobów pozwalających oszczędzać na internetowych zakupach. W internecie mamy do dyspozycji kilka ciekawych serwisów, które to umożliwiają.

Jak oszczędzać pieniądze

jak oszczędzać pieniądze

Oszczędzanie pieniędzy jest dużo prostsze niż może się wydawać i wcale nie wymaga wprowadzania radykalnych zmian. Wystarczy pamiętać o kilku ważnych zasadach.

Opinie o Tipli

Opinie w internecie na temat serwisu są dość podzielone. Znaleźć można zarówno te pozytywne, jak i negatywne mówiące o złych naliczeniach cashbacku lub długim czasie oczekiwania.

Macie jakieś doświadczenia z serwisem? Podzielcie się opinią w komentarzu.

2 komentarze do wpisu „Tipli”

  1. Uwaga, tipli to oszuści. Teraz nawet nie specjalnie się z tym kryją. Zostałem poinformowany, że otrzymam 10% od kwoty zakupu, czyli od ponad 1200 zł. Wyliczyli mi 3,5% od 1100 zł. Po napisaniu do nich usunęli mi konto i udają, że nie zrobiłem przez nich zakupu. Czysty kryminał, a firma w najlepsze istnieje. To naprawdę jest możliwe tylko w Polsce. Sprawa idzie do prokuratury, ale mogę się założyć o każdą kwotę, że zostanie umorzona.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz