Inturs

inTurs.net (noce.pl) jest portalem, który oferuje zakwaterowanie w polskich miastach takich jak Kraków, Poznań czy Warszawa. Klienci mogą liczyć na nocleg w prywatach apartamentach, z widokiem na góry czy też morze. Został nawet utworzony program partnerski, dzięki czemu możliwe jest wygodne i szybkie dokonywanie rezerwacji za pomocą wbudowanego systemu. Czego dotyczy dokładniej oferta tejże firmy i na jakich zadach działa?

rejestracja

Co ma do zaoferowania inTurs?

Firma inTurs oferuje swoim klientom noclegi w bardzo dobrej jakości apartamentach. Nocowanie w prywatnych mieszkaniach ciszy się coraz większą popularnością, gdyż jest to znacznie wygodniejsze od spędzania nocy w typowym pokoju hotelowym. Na ofertę firmy inTurs decydują się przede wszystkim osoby, które planują dłuższy pobyt w danej miejscowości. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że klienci mają do dyspozycji sporo najróżniejszych apartamentów w największych miastach w Polsce. Każdy kto planuje przyjechać do Krakowa, Warszawy, Poznania czy Wrocławia i szuka noclegu, jak najbardziej powinien zapoznać się z ofertą inTurs. Dlaczego? Okazuje się, że firma zapewnia najniższe ceny. Jeśli dany klient znajdzie w Internecie tańszą ofertę, to inTurs gwarantuje obniżenie ceny rezerwacji i dodatkowy upust. Z całą pewnością jest to bardzo kro sytne. Dzięki temu można zatrzymać się w stolicy i to w przystępnej cenie oraz w nieprzeciętnym miejscu.

Do dyspozycji są zarówno jednopokojowe i dwupokojowe apartamenty, jak również rezerwacje na trzypokojowe mieszkania lub małe studia. Każdy bezproblemowo dopasuje ofertę do swoich indywidualnych potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych. Firma oferuje noclegi wyłącznie w Polsce, chociaż strona internetowa dostępna jest również w językach obcych – niemieckim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim. Dzięki temu możliwość promowania programu rozszerza się praktycznie na cały świat.

A co z prowizjami w inTurs?

Jak ma to miejsce w przypadku każdego programu partnerskiego, niezwykle istotna kwestią są prowizje. Jeśli chodzi o inTurs, to każdy apartament objęty prowizją o innej wysokości. Zwykle wynosi ona od trzech do siedmiu procent. Na wysokość prowizji wpływa także stan konta w danym miesiącu. Im większy stan konta, tym większy mnożnik, przez który jest mnożona prowizja za każdą rezerwację. Warto wiedzieć, że nie ma opcji kumulowania prowizji w celu zwiększenia owego mnożnika. Po przekroczeniu progu wypłaty należy wypłacić uzbieraną prowizję.

InTurs – materiały reklamowe oraz support

Partnerzy inTurs mają do dyspozycji animowane banery reklamowe i linki tekstowe. Do tego dochodzą jeszcze rozbudowane statystyki. Jeśli chodzi o pliki cookie, to są one ważne przez 90 dni.
W inTurs korzysta się z domyślnych form kontaktu, czyli z formularza kontaktowego na stronie firmy. Partnerzy programu znacznie chętniej korzystają z maila powitalnego niż z wysyłania zapytania poprzez podstawowy formularz kontaktowy. Jest także numer telefonu do biura firmy, które jest czynne w godzinach od 8.00 do 22.00 w dni robocze oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 do 20.00.

Zobacz też inne programy partnerskie

Dodaj komentarz