Inturs – opinie o programie partnerskim

inTurs.net (noce.pl) jest portalem, który oferuje zakwaterowanie w polskich miastach takich jak Kraków, Poznań czy Warszawa. Klienci mogą liczyć na nocleg w prywatach apartamentach, z widokiem na góry czy też morze. Do dyspozycji mamy również program partnerski, dzięki któremu możemy zarabiać na wygodnym i szybkim dokonywaniu rezerwacji za pomocą wbudowanego systemu. Czego dotyczy dokładniej oferta firmy i na jakich zasadach działa program partnerski?

Co ma do zaoferowania inTurs?

Firma inTurs oferuje swoim klientom noclegi w bardzo dobrej jakości apartamentach. Nocowanie w prywatnych mieszkaniach ciszy się coraz większą popularnością, gdyż jest to znacznie wygodniejsze od spędzania nocy w typowym pokoju hotelowym. Na ofertę firmy inTurs decydują się przede wszystkim osoby, które planują dłuższy pobyt w danej miejscowości. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że klienci mają do dyspozycji sporo najróżniejszych apartamentów w największych miastach w Polsce. Każdy kto planuje przyjechać do Krakowa, Warszawy, Poznania czy Wrocławia i szuka noclegu, jak najbardziej powinien zapoznać się z ofertą inTurs. Dlaczego? Przede wszystkim firma zapewnia najniższe ceny. Jeśli dany klient znajdzie w Internecie tańszą ofertę, to inTurs gwarantuje obniżenie ceny rezerwacji i dodatkowy upust. Z całą pewnością jest to bardzo korzystne. Dzięki temu możemy zatrzymać się w stolicy i to w przystępnej cenie oraz w nieprzeciętnym miejscu.

Do dyspozycji są zarówno jednopokojowe i dwupokojowe apartamenty, jak również rezerwacje na trzypokojowe mieszkania lub małe studia. Każdy bezproblemowo dopasuje ofertę do swoich indywidualnych potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych. Firma oferuje noclegi wyłącznie w Polsce, chociaż strona internetowa dostępna jest również w językach obcych – niemieckim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim. Dzięki temu możliwość promowania programu rozszerza się praktycznie na cały świat.

A co z prowizjami w inTurs?

Jak ma to miejsce w przypadku każdego programu partnerskiego, niezwykle istotna kwestią są prowizje. Jeśli chodzi o inTurs, to każdy apartament objęty jest prowizją o innej wysokości. Zwykle wynosi ona od trzech do siedmiu procent, a na wysokość prowizji wpływa także stan konta w danym miesiącu. Im większy stan konta, tym większy mnożnik, przez który jest mnożona jest prowizja za każdą rezerwację. Warto wiedzieć, że nie mamy możliwości kumulowania prowizji w celu zwiększenia owego mnożnika. Po przekroczeniu progu musimy wypłacić uzbieraną prowizję na konto bankowe.

InTurs – materiały reklamowe oraz support

Decydując się na współpracę, do dyspozycji mamy animowane banery reklamowe i linki tekstowe. Do tego dochodzą jeszcze rozbudowane statystyki, a jeśli chodzi o pliki cookie, to są one ważne przez 90 dni.

W inTurs korzysta się z domyślnych form kontaktu, czyli z formularza kontaktowego na stronie firmy. Partnerzy programu znacznie chętniej korzystają z maila powitalnego niż z wysyłania zapytania poprzez podstawowy formularz kontaktowy. Jest także numer telefonu do biura firmy, które jest czynne w godzinach od 8.00 do 22.00 w dni robocze oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 do 20.00.

Gdzie promować

Na dobrą sprawę, kwestia promowania to sprawa mocno indywidualna. W zasadzie możemy nawet po prostu wysłać link znajomym, choć nie jest to najlepsza forma promocji. Dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z influencer marketingu lub założenie własnego bloga. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie trudne, a otwiera wiele ciekawych możliwości, bowiem zarabianie na blogu możliwe jest nie tylko na programach partnerskich.


jak założyć bloga

Założyć bloga możemy bardzo szybko i to nawet całkowicie za darmo. Wprawdzie rozwiązanie ma to również swoje wady, ale na początek świetnie się sprawdzi.


Jak inaczej zarabiać w internecie

Afiliacja i programy partnerskie to bardzo dochodowy sposób na zarobek, choć wymaga sporego zaangażowania. W zależności od sposobu promowania, warto sprawdzić również ofertę innych sieci i programów partnerskich, gdyż często możemy je całkiem dobrze ze sobą połączyć. W ten sposób nasze zarobki wzrosną jeszcze bardziej. Warto zwrócić również uwagę, że programy partnerskie to tylko jedna z wielu możliwości zarabiania w sieci.


praca w domu i zarabianie przez internet

Pracować w domu i zarabiać przez internet możemy na wiele różnych sposobów, a wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności.


Opinie o InTurs

InTurs to ciekawy program partnerski, choć nie sprawdzi się w każdej sytuacji. Prowizje stoją na przyzwoitym poziomie, a sam serwis ma stosunkowo dobre opinie w internecie. Mając medium powiązane tematycznie z noclegami z pewnością możemy zbudować dodatkowy dochód pasywny. W przeciwnym razie będzie to raczej trudne.

Macie jakieś doświadczenia z programem partnerskim InTurs? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz