Inturs – opinie o programie partnerskim

InTurs.net (noce.pl) jest portalem, który oferuje zakwaterowanie w polskich miastach takich jak Kraków, Poznań czy Warszawa, a także w prywatach apartamentach z widokiem na góry oraz morze. Na stronie znajdziemy również program partnerski, dzięki któremu możemy zarabiać na wygodnym i szybkim dokonywaniu rezerwacji za pomocą wbudowanego systemu. Co dokładnie znajdziemy w ofercie firmy i jak zarabiać w ten sposób?

Oferta inTurs

Firma inTurs oferuje swoim klientom noclegi w bardzo dobrej jakości apartamentach, choć niestety tylko w Polsce. Szeroki wachlarz wyboru sprawia, że klienci mają do dyspozycji sporo najróżniejszych apartamentów w największych miastach. Dlatego każdy kto planuje pobyt w Krakowie, Warszawie, Poznaniu, czy Wrocławiu powinien przynajmniej zapoznać się z ich ofertą. Zwłaszcza, że gwarantują obniżenie ceny rezerwacji oraz dodatkowy upust, jeśli klient znajdzie w internecie tańszą ofertę.

Dostępne apartamenty

Do dyspozycji są zarówno jednopokojowe i dwupokojowe apartamenty, jak również rezerwacje na trzypokojowe mieszkania, a nawet małe studia. Dzięki temu każdy bezproblemowo dopasuje ofertę do swoich indywidualnych potrzeb, preferencji, oczekiwań i możliwości finansowych. Wprawdzie firma oferuje noclegi wyłącznie w Polsce, ale strona internetowa dostępna jest również w językach obcych – niemieckim, włoskim, rosyjskim, hiszpańskim, angielskim i francuskim. Dzięki temu możliwość promowania programu rozszerza się praktycznie na cały świat.

Zarobki i wypłata z inTurs

Jak ma to miejsce w przypadku każdego programu partnerskiego, niezwykle istotna kwestią są zarobki. Jeśli chodzi o inTurs, to każdy apartament objęty jest prowizją o innej wysokości. Zwykle wynosi ona od trzech do siedmiu procent, a na jej wysokość wpływa także stan konta w danym miesiącu. Im jest on większy, tym lepszy mnożnik możemy uzyskać, który wpływa na wysokość prowizji za każdą rezerwację. Jednak warto wiedzieć, że nie mamy możliwości kumulowania prowizji w celu zwiększenia owego mnożnika. Po przekroczeniu progu (50 złotych) musimy wypłacić zarobek na konto bankowe, gdyż w przeciwnym razie prowizja przepadnie.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc praktycznie każdy je już posiada. Jednak trzymanie się stale jednej instytucji nie niesie za sobą żadnych korzyści, więc warto czasem ten bank zmienić. Zwłaszcza, że dzięki temu możemy nawet zarobić przynajmniej kilkaset złotych za założenie konta.

Gdzie i jak promować

programy partnerskie

Promowanie to kwestia mocno indywidualna i możemy to robić praktycznie wszędzie – nawet wysyłając link znajomym, choć jest to dość ograniczony sposób zarabiania. Dużo lepsze efekty możemy uzyskać wykorzystując do tego internet i sprawdzone metody polecania ofert. Te wyglądają praktycznie tak samo w każdym programie partnerskim i sieci afiliacyjnej – różnią się jedynie produktem.

Materiały reklamowe inTurs

Do promowania ofert serwisu inTurs służą bannery reklamowe oraz linki tekstowe. Niestety kierować mogą jedynie do wybranych kategorii portalu, a nie bezpośrednio do określonego apartamentu. Warto jednak dodać, że pliki cookie portalu ważne są aż 90 dni, więc naprawdę długo. Dzięki temu, jeśli skierujemy klienta do oferty, a ten nie zdecyduje się od razu na zakup, to i tak otrzymamy prowizję, jeśli zrobi to w ciągu kolejnych 90 dni.

Support w inTurs

W inTurs korzysta się z domyślnych form kontaktu, czyli formularza kontaktowego na stronie firmy. Jednak w razie potrzeby do dyspozycji mamy również numer telefonu do biura firmy, które jest czynne w godzinach od 8.00 do 22.00 w dni robocze oraz w soboty i niedziele w godzinach od 10.00 do 20.00.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Afiliacja i programy partnerskie to bardzo dochodowy sposób na zarobek, choć wymaga sporego zaangażowania. Warto jednak wiedzieć, że na tym możliwości zdobywania dodatkowej gotówki przez internet się nie kończą. Co więcej, sporo metod nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie o InTurs

InTurs to ciekawy program partnerski, choć nie sprawdzi się w każdej sytuacji. Mając medium powiązane tematycznie z noclegami z pewnością możemy zbudować całkiem niezły dodatkowy dochód pasywny. Jednak bez tego będzie to naprawdę trudne. Jeśli chodzi o prowizje, to są one na przyzwoitym poziomie, a sam serwis ma stosunkowo dobre opinie w internecie. Zdecydowanie warto dać mu szanse, jeśli mamy odpowiedni pomysł na promocję.

Macie jakieś doświadczenia z programem partnerskim InTurs? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx