Strona główna » Opinie » FutureNet i FutureAdPro – opinie i opis

FutureNet i FutureAdPro – opinie i opis

FutureNet to serwis społecznościowy podobny do facebooka działający od listopada 2014 roku. Różnica polega na tym, że FutureNet umożliwia zarabianie na aktywności w serwisie oraz matrycach. Powiązany z serwisem FutureAdPro wystartował w kwietniu 2016 roku i jest typowym programem revshare, który dzieli się zyskami z użytkownikami po wykupieniu odpowiednich pakietów. Rejestrując się w jednym serwisie automatycznie otrzymujemy konta w obu. Jak działają i co warto o nich wiedzieć?

Serwis mocno się zmienił od swojego początku i już nie wypłaca zarobionych pieniędzy, więc podane informacje są nieaktualne. Warto jednak zainteresować się innymi możliwościami jakie daje internet.

Jak zarabiać w FutureNet

FutureNet możemy zarabiać na aktywności na portalu społecznościowym czyli tworzeniu postów, pisaniu ze znajomymi na czacie itp. Głównym źródłem zarobku są tutaj jednak matryce, które pozwalają zarobić naprawdę sporo. By do nich przejść musimy z lewej strony menu wybrać odpowiednio „Back office” -> „Friends Tree Backoffice”. Pojawią się wtedy dostępne matryce od 10$ do aż 1000$.

W matrycach FutureNet możemy mieć nad sobą tylko 3 osoby, więc każda kolejna osoba trafia do tej znajdującej się wyżej. Jest więc spora szansa zdobycia dodatkowych osób do zespołu, nawet bez zapraszania. Wystarczy, że osoba znajdująca się nad nami będzie dobrym promotorem. Warunkiem jest oczywiście zakup odpowiedniej pozycji.

Czy można jeszcze zarobić na FutureNet?

Jak w każdym programie tego typu, najwięcej zarobią promotorzy, którzy wejdą na początku. Na tę chwilę zwyczajnie nie ma już sensu interesować się tym serwisem. Osoby, które mają świadomość jak działają programy revshare i w dalszym ciągu chcą w nich działać mogą pokusić się o znalezienie innego. Dla pozostałych dużo lepszym rozwiązaniem będą inne, obarczone mniejszym ryzykiem sposoby zarabiania przez internet, a tych nie brakuje.

Opinie o FutureNet

W zamyśle FutureNet.club miał konkurować z Facebook’iem, ale pewnie mało kto wierzył w jakiekolwiek szanse powodzenia. Dołączenie revshare do portalu społecznościowego miało na celu wypromowanie go, ale niestety z mizernym skutkiem. Osoby posiadające konto na FutureNet.club to były praktycznie jedynie osoby, którym konto zostało założone automatycznie podczas rejestracji w FutureAdPro.

Portal społecznościowy choć działa już stosunkowo długo to ciężko odczuć, aby w jakikolwiek sposób „żył”. Aktywność użytkowników jest praktycznie zerowa. Czasem możemy zobaczyć jedynie reklamy innych serwisów zarobkowych, ale z pewnością nie taki był cel.

Jak zarabiać w FutureAdPro

FutureAdPro tak jak w innych programach typu revshare zarabiamy na zakupie tak zwanych AdPacków oraz zapraszaniu. Do dyspozycji mamy 2 rodzaje pakietów: 50$ i 10$. Oba wygasają po zarobieniu 120%. By otrzymywać wynagrodzenie z tytułu posiadanych AdPacków musimy obejrzeć minimum 10 reklam dziennie. Menu z lewej strony:

FutureAdPro i FutureNet
 • Tablica – szybkie podsumowanie ilości posiadanych adpacków, stanu konta reklamowego i konta futureadpro.
 • Mój profil – informacje odnośnie profilu.
 • Mój status – ulepszenie konta, które zwiększa prowizje otrzymywaną z zaproszonych osób (dokładne wartości widać na zrzucie) oraz maksymalny limit posiadanych pakietów. Dodatkowo w niektórych dostajemy „System Strony Lądującej” czyli dodatkowe narzędzie do promowania. Jest to przygotowana strona, którą można użyć do reklamowania w innych serwisach.
 • Strona lądująca – statystyki i ustawienia strony, o której mowa wyżej.
 • Reklamowanie
  • Moje pakiety AdPack – informacje odnośnie aktywnych i wygasłych pakietów.
  • Kup nowe pakiety AdPack 10$ / 50$ – zakup odpowiednich pakietów.
  • Buy New 1000 Ad Views – możliwość zakupu dodatkowych wyświetleń strony.
  • Obejrzyj reklamy – reklamy, które trzeba obejrzeć by otrzymywać naliczenia.
  • Stwórz nową reklamę – tworzenie reklamy, którą będą widzieli pozostali użytkownicy.
  • Zarządzaj reklamami – zarządzanie stworzonymi reklamami oraz przydzielanie im ilości wyświetleń.
  • Czas wakacyjny – pozwala na otrzymywanie naliczeń bez konieczności oglądania reklam. Kosztuje to jednak 10% dochodu z danego dnia.
  • Klienci – tworzenie voucherów o wartości 100$ dla klientów. Za 10 AdPacków 1 kod jest za darmo. Można również kupić w cenie 10$ za sztukę.
 • Biznes
  • Mój team – informacje odnośnie zespołu.
  • Moje konto online – konto służące do zakupu reklam na portalu.
  • Marketing – plany, prezentacje i filmy marketingowe.
  • Wypłać – wypłata zarobionych pieniędzy.
  • Codes – generowanie kodów, które można potem wykorzystać bądź komuś przekazać.
  • Kariera – informacje odnośnie aktualnej sytuacji oraz nagrodach po spełnieniu określonych wymagań.
  • Prowizje – szczegółowe informacje odnośnie zarobków.
  • Payments – szczegóły dotyczące płatności.
  • Rankings – statystyki najlepszych członków platformy.
  • Aplikacje – jeszcze niedostępne.
  • Więcej – przejście do FutureNet.
  • Support – wsparcie.
  • Terms & Conditions – zasady i warunki.

Wypłata z FutureAdPro

Swego czasu Futuradpro pozwalał wypłacać pieniądze na wiele różnych sposobów, w tym również na konto bankowe. Niestety z czasem możliwości wypłaty środków było coraz mniej, aż finalnie, po wszelkich zmianach wypłata dostępna jest tylko na CoinDeal. Jest to giełda kryptowalut, więc wypłata odbierana jest oczywiście w postaci FuturoCoin (FTO).

Opinie o FutureAdPro

FutureAdPro, jak każdy inny revshare był z góry skazany na porażkę. Wprawdzie chwalił się zewnętrznymi źródłami finansowania, ale z pewnością był to tylko sprytny zabieg marketingowy. Do tego stale rosnące zobowiązania wobec użytkowników skutkowały coraz mniejszymi naliczeniami oraz stopniowym odpływem społeczności. Większość środków na wypłaty (jeśli nie wszystkie) pochodziły z wpłat nowych użytkowników, a to z kolei jest charakterystyczne dla piramid finansowych. Problemy serwisu nie powinny być niespodzianką dla osób, które wiedziały jak działają programy typu revshare. Niestety z pewnością spora część użytkowników, która nie zdawała sobie sprawy ze sposobu działania serwisów tego typu została oszukana przez nieuczciwych promotorów, którzy obiecywali duże zyski i „biznes na lata”.

Jak inaczej zarabiać w internecie?

Programy typu revshare to tylko jeden z wielu sposobów zarabiania przez internet, który choć bardzo ryzykowny wciąż cieszy się popularnością. Warto, jednak wziąć pod uwagę także inne możliwości, które mają równie wysoki potencjał zarobkowy, ale przy tym pozbawione są niepotrzebnego ryzyka. W internecie jest kilka możliwości, które pozwolą szybko zarobić pieniądze i to nawet całkiem niezłe. Niektóre mogą wprawdzie wymagać jakiegoś wkładu finansowego, ale oczywiście nie wszystkie. Warto zwrócić uwagę również na inne metody pracy w domu i zarabiania przez internet, których jest całkiem sporo, a niektóre z nich nie wymagają praktycznie żadnych umiejętności. Wystarczy nieco wolnego czasu i przede wszystkim chęci.

Co dalej z FutureNet i FutureAdPro

Prędzej czy później zarówno FutureNet, jak i FutureAdPro całkowicie upadną. Do serwisów tego typu nie warto wchodzić, jeśli nie wiemy jak dokładnie działają. Oczywiście da się zarobić na początku, ale nie jest to żaden „biznes na lata” i pewny zarobek, a tak niestety promuje to większość znanych „liderów”. Zdecydowanie lepiej zainteresować się innymi sposobami zarabiania przez internet, a FutureAdPro i FutureNet zwyczajnie odpuścić, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że serwis wystartował dawno temu.

Macie jakieś doświadczenia z powyższymi serwisami? Udało wam się coś zarobić czy jedynie stracić? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x