Strona główna » Zarabianie » Avon – jak zostać konsultantką?

Avon – jak zostać konsultantką?

Avon jest firmą o ogólnoświatowym zasięgu zajmującą się produkcją oraz dystrybucją kosmetyków. Jej działalność opiera się głównie na sprzedaży bezpośredniej z wykorzystaniem marketingu wielopoziomowego. Dlatego przy odpowiednim zaangażowaniu może to być również całkiem niezły sposób na zarobek. Jak zostać konsultantką, ile możemy na tym zarobić i co jeszcze warto wiedzieć o tego typu pracy?

Kto może zostać konsultantką Avon?

Konsultantką Avon może zostać praktycznie każdy, ale w przypadku osób nieletnich wymagana jest do tego zgoda rodziców. Do zgłoszenia potrzebny będzie aktualny dowód osobisty oraz drugi dokument potwierdzający tożsamość. W przypadku nieletnich może to być legitymacja lub paszport.

Jak zostać konsultantką Avon i zacząć pracę?

Sprzedażą produktów zajmują się konsultantki, więc, aby zarabiać – trzeba zostać jedną z nich. Możemy to zrobić na dwa sposoby:

 1. znajdując w okolicy osobę, która się tym zajmuje. Zadanie to nie powinno być specjalnie trudne, ponieważ w każdym mieście jest ich naprawdę sporo, choć nie wszystkie się z tym mocno afiszują. Dlatego warto popytać znajomych lub skorzystać z social mediów. Nawet, jeśli takiej konsultantki nie znamy osobiście, to z pewnością bardzo chętnie wprowadzi w ten biznes, gdyż oznacza to dla niej dodatkowy zarobek,
 2. wykorzystując internet. Konsultantek Avon, które ogłaszają się w sieci również nie brakuje, a samo wypełnienie formularza rejestracyjnego to kwestia 5 minut. Jednak wybierając osobę nad sobą warto się dobrze zastanowić, ponieważ może okazać się, że poza rejestracją nie otrzymamy żadnego wsparcia oraz wskazówek. Dużo lepszym rozwiązaniem jest opcja pierwsza, czyli dołączenie do osoby w rodzinnym mieście lub jego pobliżu, aby w razie potrzeby uzyskać pomoc.

Jeśli nikogo nie znamy w rodzinnym mieście lub z różnych względów nie chcemy do takiej osoby dołączyć, możemy również przejrzeć portale z ogłoszeniami oraz ofertami pracy lub skorzystać z formularza dostępnego na oficjalnej stronie.

Zarobki konsultantki Avon

Zarobki konsultantki Avon biorą się z różnicy między ceną katalogową, a ceną ostateczną, którą płacą klienci. Upust konsultantki, jeśli chodzi o kosmetyki zależy od wielkości zamówienia i prezentuje się następująco:

 • 15% – poniżej 200 złotych,
 • 20% – 200 – 299 złotych,
 • 25% – 300 – 599 złotych,
 • 30% – 600 – 1099 złotych,
 • 35% – 1100 – 3099 złotych,
 • 40% – powyżej 3100 złotych.

Wszystkie produkty, które nie są kosmetykami czyli np. torebki, biżuteria, zegarki itp. objęte są rabatem nie większym niż 20%. Jest tak, ponieważ produkty te produkowane są przez partnerów firmy Avon, a nie samą firmę.

Ile można zarobić jako konsultantka Avon

Wiele osób z pewnością zastanawia się ile dokładnie można zarobić będąc konsultantką Avon. Niestety ciężko odpowiedzieć precyzyjnie na to pytanie, gdyż zależy to od kilku czynników, ale możemy to sobie samemu oszacować. Musimy tylko ocenić jak wielu klientów jesteśmy w stanie miesięcznie pozyskać oraz jak duże będą łączne zakupy. Mając te dwie informacje stosunkowo łatwo wyliczyć potencjalny zarobek. Oczywiście do tego dochodzą zyski z pozyskanych konsultantek, które zostaną podpisane „pod nami”.

Jak zostać Liderem Sprzedaży Avon?

Będąc liderem sprzedaży możemy liczyć na dodatkowe korzyści, których nie mają zwykli ambasadorzy Avon. Dlatego warto nim zostać – zwłaszcza, że sprawa jest stosunkowo prosta. Wystarczy, że złożymy zamówienie, a następnie podpiszemy i wyślemy stosowną umowę (jako osoba fizyczna) lub założymy własną działalność gospodarczą. Co dzięki temu zyskamy?

 • możliwość budowania zespołu (do 3 generacji), który gwarantuje dodatkowy dochód,
 • atrakcyjne program powitalny dla pierwszych kilku katalogów,
 • dodatkowe zestawy kosmetyków (niewidoczne dla ambasadorów) oraz zniżki na katalogi,
 • za spełnienie założeń katalogowych dodatkowe nagrody rzeczowe oraz bonusy finansowe,
 • pakiet nowości przeznaczony wyłącznie dla liderów,
 • prywatna opieka medyczna w Medicover od poziomu K2,
 • specjalne szkolenia internetowe oraz stacjonarne w zależności od okręgu, do którego dołączymy,
 • spotkania integracyjne oraz konferencje,
 • od poziomu M możliwość skorzystania z atrakcyjnego leasingu samochodu służbowego lub możliwość uzyskania vouchera na wakacje rodzinne,
 • dla 900 najlepszych liderów według rankingu z klubu VIP zaproszenie na świąteczną konferencję Avon, na której będą specjalni goście.

Zarobki Lidera Sprzedaży

Zarobki lidera sprzedaży uzależnione są od wyników całej grupy (G1-G3), a pierwszy próg K1 otrzymujemy po uzyskaniu obrotu na poziomie przynajmniej 2000 złotych.

BAZAPLUSTOP
StrukturaSprzedaż (w zł) G1-G3Status Lidera sprzedaży2 mianowania KK lub przyrost sprzedaży G12 mianowania KK oraz przyrost sprzedaży G1
K120005%XX
K240005%XX
K380005%6%7%
K416 0005%6%7%
M12K125 0006,5%8%9,5%
M22K240 0007%8,5%10%
M33K260 0007,5%9%10,5%
M43K395 0008%9,5%11%
SM12M1150 0009%11%13%
SM22M2250 0009,5%11,5%13,5%
SM33M2350 00010%12%14%
SM43M3500 00011%13%15%
 • G1 – osoby pozyskane bezpośrednio,
 • G2 – osoby pozyskane przez lidera nad nami,
 • G3 – osoby pozyskane przez liderów G2,
 • K1-4 – koordynator,
 • M1-4 – menedżer,
 • SM1-4 – starszy Menedżer.

Warto również dodać, że każdy nowy lider Avon bierze udział w programie „Na start”, który gwarantuje atrakcyjne wynagrodzenie w początkowym okresie współpracy. Dzięki temu przez pierwsze 6 katalogów otrzymujemy dodatkowe 100 złotych za każdy 1000 złotych sprzedaży w G1-G3. Oczywiście sami musimy przy tym pozostać aktywni, jednak nasza sprzedaż nie może być większa jak 50% sprzedaży całej grupy.

Gdzie sprzedawać produkty firmy Avon

To gdzie sprzedamy produkty marki Avon w zasadzie zależy tylko od nas samych, choć najczęściej trafiają one do rodziny lub znajomych. Jednak warto rozważyć poszerzenie grupy odbiorców, choćby wykorzystując do tego social media. Odpowiednio napisane ogłoszenie sprawi, że trafią do nas kolejni klienci, a to z kolei przełoży się na większy zarobek. Oczywiście możemy również spróbować na portalach z ogłoszeniami lub na innych stronach służących do sprzedaży np. Allegro. Jak łatwo zauważyć, produktów marki Avon w dalszym ciągu znajdziemy tam bardzo wiele, więc wygląda na to, że metoda ta w dalszym ciągu jakoś się sprawdza.

Praca jako konsultantka a rozliczanie z Urzędem Skarbowym

Decydując się na współpracę z Avon nie otrzymujemy żadnej umowy o pracę, dzieło czy zlecenie, więc nie jest to żadna forma zatrudnienia. Obowiązek rozliczenia się z Urzędem Skarbowym spoczywa na konsultantkach, ponieważ firma nie odprowadza z tego tytułu żadnych podatków. Oczywiście w sytuacji, gdy zamawiamy kosmetyki dla siebie i rodziny, wykorzystując zniżki, to nie ma żadnego problemu i nie musimy tego zgłaszać do Urzędu Skarbowego. Jednak traktując ten biznes poważnie i sprzedając duże ilości warto zdecydować się na założenie jednoosobowej działalności gospodarczej.

Jak zarabiać w MLM

mlm marketing sieciowy

Marketing sieciowy może być nie tylko interesującą pracą dodatkową, gdyż jest w stanie nawet zastąpić etat, choć wymaga to sporo zaangażowania. Największą zaletą MLM jest możliwość budowania struktury, dzięki której zarabiamy nie tylko na bezpośredniej sprzedaży produktów, ale również otrzymujemy prowizję od pozyskanych partnerów. Wprawdzie nie musimy nikogo zapraszać, gdyż rozwiązanie jest jedynie opcjonalne, ale potrafi znacznie zwiększyć zarobki.

Jak inaczej zarabiać w domu

praca w domu i zarabianie przez internet

MLM to ciekawy, ale też nie jedyny sposób na zarabianie pieniędzy poza etatem. Dlatego warto zainteresować się również pozostałymi możliwościami, a jest ich naprawdę sporo. Dodatkowo wiele z nich nie wymaga praktycznie żadnych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci.

Opinie pracy jako konsultantka Avon

Decydując się na współpracę z Avon otrzymujemy nie tylko rabaty na kosmetyki, ale również dodatkowe prezenty za składane zamówienia oraz dostęp do ofert pozakatalogowych. Duże zróżnicowanie, przystępne ceny oraz rozpoznawalność marki sprawiają, że wiele osób może pozwolić sobie na kosmetyki tej firmy, więc ze znalezieniem chętnych na zakup nie powinno być dużego problemu. Avon, tak jak każdy inny MLM może zagwarantować naprawdę niezłe zarobki, ale niestety tylko nielicznym.

Macie jakieś doświadczenia z pracą jako konsultantka w firmie Avon? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

28 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
żanetta
żanetta
4 lat temu

Kosmetyki z Avon są bardzo dobrej jakości, ja nie miałam nigdy po nich żadnych uczuleń. Zamawianie ich przez konsultantkę i otrzymywanie bez problemów, tak jak trzeba.

Aneta
Aneta
4 lat temu
Odpowiedz na  żanetta

Ostatnio na rynku zuważyłam bardzo duży wysyp konsultantek. I uważam że jest to dobry zarobek oczywiście musimy to potraktować jako dodatkowe źródło dochodów a nie jako główna praca za którą możemy przeżyć miesiąc. Uważać ze jest to praca dla osób bardzo ogarniętych, potrafiących się przebić swoim charakterem i potrafiących dostać się tam gdzie Avon jest nadal Zadko spotkamy. Ale to też prwca która wymaga od nas sporego zachodu jeśli chcemy postawić na jakieś większy zarobek bo wymaga reklamy, przyciągania ciągle nowych klientek które w tym wieku gdy kosmetki są ogólne dostępne w drogeriach stacjonarnych czy internetowych wymagą ciągle czegoś nowego.… Czytaj więcej »

aniaw00
aniaw00
4 lat temu

Uważam że firma Avon produkuje dobrej jakości kosmetyki. Ja nie jestem osobiście konsultantka ale mam znajoma u której regularnie coś sobie zamawiam. Praca konsultantki jest wedlug niej bardzo prosta. Wystarczy znaleźć parenascie osób i w miare szybko można ta pracę traktowac jako dodatkowe źródło dochodu. Ja osobiście się zastanawiam nad zrobieniem jej konkurencji i samej rozpocząć taka pracę i zacząć korzystać benefitow jako konsultanka.

hubmlyn
hubmlyn
4 lat temu

Współpraca z firmą Avon była opłacalna jeszcze kilka lat temu. Niestety wraz z rozwojem firmy w internecie wiele sób zamiast zamawiać kosmetyki u konsultantek robi to samodzielnie przez internet. Mimo wszystko jeśli ktoś już współpracuje to ma sieć swoich zaufanych klientek które robią zakupy u niej a nie gdzie indziej. Mimo wszystko rabaty są niezłe i można trochę z tego wyciągnąć.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Osobiście nie próbowałam dorabiania w ten sposób, ale korzystam z usług Avonu przez znajome konsultantki. Koleżanki które są konsultantkami chwalą to sobie i traktują jako dodatkowy zarobek. Przez lata uczestnictwa utworzyly bogatą sieć kontaktów, więc zamówienia spływają praktycznie same. Metoda dla osób otwartych i nie bojących się ryzyka.

Ewelina
Ewelina
4 lat temu

Byłam konsultantką w konkurencyjnej firmie, więc mam dobre porównanie zarówno w pracy „konsultantki” jak i samych produktów. Uważam, że kosmetyki AVON mogą się szczycić zarówno dobrym składem, jak i trwałością i pigmentacją. Jeśli produkt jest dobry- rola konsultantki jest tutaj czystą przyjemnością. Oczywiście żyjemy w czasach gdy część osób zamawia produkty przez internet, jednak zainteresowani klienci wręcz lgną do konsultantek w celu (poza zamawianiem) zdobycia informacji na temat produktu. Bardzo atrakcyjne są „benefity” w postaci dodatkowych zniżek w przypadku dużych zamówień jako konsultantka.

justyna
justyna
4 lat temu

Byłam konsultantką dwa razy. Jeśli ma się dużo znajomych, dużą rodzine, to rzeczywiscie mozna zarobić. Minusy? takie, że to co sie zarobi, to najczesciej samemu sie wydaje właśnie na kosmetyki z danego katalogu Avon 😀

adrianastyle
adrianastyle
4 lat temu

Byłam konsultantką Avon kiedy studiowałam, wiele lat temu. Udawało mi się zarobić fajne kieszonkowe, gdyż dziewczyn na roku było sporo a kosmetyków używała każda. Moja mama zanosiła katalogi także do pracy, więc robiłam zamówienia co katalog. Cieszyła mnie możliwość zamawiania kosmetyków dla siebie taniej, często też na wewnętrznych wyprzedażach, brania udziału w szkoleniach, oczekiwanie na paczkę i otwieranie tych wszystkich cudeniek. Myślę, że gdybym wróciła do pracy, mogłabym ponownie spróbować do tego wrócić. Pozdrawiam wszystkie konsultantki 🙂

renata
renata
4 lat temu

Jestem konsultantką od wielu lat, lecz w obecnej chwili bardzo rzadko zamawiam. Gdy miałam pracę to było łatwiej o klientki a i córka ucząc się też mi pomagała w pozyskiwaniu. Ale teraz pracuję dorywczo i już jest problem ze zdobywaniem klientek. A ponadto jakoś mi się już znudziły kosmetyki jednej firmy i nie zawsze są dobrej jakości, niektóre uczulają. Nie podoba mi się jak w wielu sklepach oferty wiązane np. zrób zakupy za minimum to możesz kupić taniej. Mam wrażenie, że już nie jest tak popularna jak kiedyś, jakość się zmieniła. Dużo konsultantek zamawia produkty dla siebie z przyzwyczajenia i… Czytaj więcej »

sprawdzmyto93
sprawdzmyto93
4 lat temu

Moim zdaniem piramidy finansowe były opłacalne kiedy powstawały kilkanaście lat temu. Teraz myślę, że dobre obroty mają tylko Ci którzy siedzą w tym już od dawna. Znałem ambasadorkę avon i raczej wypowiadała się, że jest to prędzej forma oszczędności niż zarabiania, dla rodziny bierze kosmetyki taniej. Trzeba mieć dużo znajomych w social media aby szło to na większą skalę.

Jeśli jest tu ktoś kto zarabia na tym 500 zł miesięcznie i w górę, proszę się odezwać damianankiety93[małpa]gmail.com z chęcią spróbuję twojej strategii, problem w tym, że czas mam tylko wieczorami.

Nataliia
Nataliia
4 lat temu

Kiedyś byłam konsultantką Avon wiele lat temu. Udawało mi się wtedy zarobić trochę pieniędzey miałam możliwość zamawiac tanio kosmetyki dla siebie. Moim zdaniem są to dobre kosmetyki dla każdego w średniej cenie.

Angelika
Angelika
4 lat temu

Szczerze? Kiedyś dostawałam bardzo dużo zaproszeń aby zostać konsultantką Avon. Tak mi opowiadały znajome że zarobki fajnie i kosmetyki nie są ani źle ani drogie, ale jakoś mnie to nie przekonało. Do takiej pracy trzeba mieć dużo znajomych, oczywiście takich którzy by coś zamawiali a że ja nie bardzo należałam do osób które są duszą towarzystwa to po prostu jakoś nie skorzystałam z oferty.

Miriam
Miriam
4 lat temu

Tyle teraz się musiało tych konsultantów z Avon i innych marek że czasem tłoczno na tych facebookowych grupach. Nie którym może i odpowiada tego go typu praca, nie chce w żadnym razie nikogo krytykować. Ale płaszczenie się do jakich kolwiek ludzi którym chce się coś sprzedać nie leży w mojej naturze. Czasem każdy wie że niezdecydowani lub nie przekonani do końca klijeci po prostu wkurzają a mi szkoda nerwów. Wolę takiego typu pracę gdzie nie muszę wprost nikomu polecać jakiegoś gówna w papierku i zachwalac że pachnie. Wolę w pracy przez internet mieć raczej znikomy kontakt z ludźmi.

Paulina
Paulina
4 lat temu

Siostra mojej przyjaciółki jest konsultantką od bardzo dawna, kiedyś jak miałyśmy po 15 też chciałyśmy spróbować tak jak ona, zarabiała pieniądze miała mnóstwo kosmetyków, ale nam się nie udało po dwóch miesiąc zrezygnowaliśmy. Do tego trzeba było mieć dużo znajomych, którzy jeszcze chcieli by zamawiać. Nam się nie udało, ale osobiście uwielbiam kosmetyki z Avonu zwłaszcza perfumy.

Elizabeth
Elizabeth
4 lat temu

Kosmetyki firmy Avon to zdecydowanie moje ulubione kosmetyki. Szczególnie uwielbiam ich zapachy. Mgiełki są tanie, ślicznie pachną i są idealne do stosowania na codzień. Najbardziej przypadła mi do gustu ta o zapachu granatu i mango. Inne kosmetyki też mogę spokojnie polecić. Bardzo dobrze używało mi się kremów do ciała. Ten z woda różaną i masłem shea bomba! Skończyłam już całe opakowanie i czekam aż przyjdzie mi kolejne.

Joanna
Joanna
4 lat temu

Jestem zadowolona z marki Avon. Zawsze są jakieś promocje. Firma rozwija się i oferuje coraz więcej produktów.

Alicja
Alicja
4 lat temu

Kosmetyki z avonu są świetne. Bardzo dobrze używało mi się kremów do ciała, mgiełek i wielu innych rzeczy. Kilkukrotnie byłam konsultantką i muszę przyznać, że jest to dobry sposób na dodatkowy zarobek, o ile ma się wiele znajomości. Bo inaczej zwyczajnie nie ma komu polecać. A jeżeli jest zainteresowanie i produkt jest dobry, to praca jako konsultantka jest czystą przyjemnością.

Daria
Daria
4 lat temu

Moja mama była konsultantką Avon. Na początku sceptycznie podchodziłam do tej firmy i kosmetyków. Z czasem się przekonałam do kilku produktów bez których obecnie nie funkcjonuję.
Dzięki poleceniu mojej mamy i ja zostałam konsultantką. Jako młoda dziewczyna potraktowałam to jako dobry dodatkowy zarobek. Oczywiście na początku trzeba było sie napracować, ale z czasem widzę ze to niesie same pozytywne korzyści. Nowe znajomości, możliwości testowania nowych kosmetyków, zarobek gdzie w póżniejszym etapie pniesz się coraz to wyżej w tym biznesie. Polecam.

Izabela
Izabela
4 lat temu

Fajna zabawa dużo nagród można zarobić jeśli posiadasz dużą ilość znajomych niesamowite prezenty dla konsultantów i wiele ciekawych promocji.

Władek
Władek
4 lat temu

Próbowałem się bawić w bycie konsultantem dla Avon i powiem – nie jest to praca dla każdego. To, co zostało napisane w tym artykule, jest prawdą, ale zapomniałeś o jednym. Jest to tak naprawdę MLM, czyli według większości ludzi piramidy finansowe + trzeba mieć dużo znajomych (zwłaszcza młode dziewczyny). Nie jest to praca dla każdego.

Daria
Daria
4 lat temu

Firma Avon jest bardzo popularną marką ze względu na duży asortyment . Posiadają we swojej ofercie: kosmetyki, ubrania, akcesoria itd. Kiedyś próbowałam z tą firmą ale nie na jakieś wielkie osiągnięcia.Zostałam konsultantką, przez kilka miesięcy robiłam zamówienia które zbierałam dzięki katalogom. Dla konsultantów też są super okazje lub coś w bardzo niskiej cenie. Lubię Avon, sama często zamawiam perfumy i żele pod prysznic bo mają niezwykłe zapachy, tanie mgiełki do ciała są też rewelacyjne. Moja przygoda z Avon zakończyła się gdyż nie miałam czasu, że tak to ujmę ”LATAĆ Z KATALOGAMI”. Ta współpraca też mi nie przyniosła jakiś wielkich dochodów…… Czytaj więcej »

Kamila
Kamila
4 lat temu

Super sprawa. Można zarobić praktycznie bez wychodzenia z domu. Wystarczy mieć parę koleżanek i leci z górki 😉 Sama często korzystam z ich produktów a będąc konsultantem można załapać się dodatkowo na gratisy i promocje więc jak najbardziej się opłaca w to wkręcić. Wiadomo- na początku trzeba włożyć w to trochę serca i czasu ale po czasie wszystko owocuje 😉 Polecam.

Alina
Alina
4 lat temu

Moja kuzynka została konsultanką firmy Avon. Co miesiąc przychodzi do mnie z nowym katalogiem. Korzystam z wyboru zaproponowanych kosmetyków. Jestem zadowolona. Ceny są dostępne, można skorzystać z rabatów. Produkty są dobre, nie wywołują żadnych uczuleń. Nowe aromaty zapachów perfum. Bardzo zadowolona jestem z szamponów, mgiełek, szminek, płynów micelarnych oraz innych. Polecam wszystkim!

DominikaJ.
DominikaJ.
4 lat temu

Uważam, że konsultantki niewiele zarabiają (miałam oferowaną pracę właśnie w Avon), a wspinać się po drabinie awansu jest tam ciężko w przypadku wysokich stanowisk. Praca dobra dla osób lubiących kosmetyki, bo można dostać jakieś zniżki, ale nie dla dorosłej osoby dopiero rozpoczynającej, a liczącej na konkretną kasę.

llalla
llalla
3 lat temu

Spośród wielu różnych metod zarabiania lub dorabiania sobie, bycie konsultantką firmy kosmetycznej wydaje mi się najciekawsze i najbardziej zgodne z moimi zainteresowaniami i kompetencjami. Lubię kosmetyki, interesuje mnie dbanie o urodę i naturalna pielęgnacja. Avon ma tę przewagę nad wieloma podobnymi biznesami, że jest bardzo dobrze znany. Pamiętam z dzieciństwa przeglądanie z koleżankami katalogów i zamawianie błyszczyków lub takich cudownie owocowo pachnących wód toaletowych. Mama mojej przyjaciółki była konsultantką Avonu. Bardzo jej tego zazdrościłam. I przyjaciółce i mamie. Bycie konsultantką Avonu – to wtedy był sposób na dorobienie sobie do budżetu przez gospodynie domowe lub kobiety pracujące na pół etatu.… Czytaj więcej »

Marzena
Marzena
2 lat temu

Życie jest coraz droższe, produkty jak i nasze życie drożeje w oczach. Każdy szuka alternatywy na tańsze zakupy. Ja również skorzystałam z zakupów w firmie avon i jestem bardzo zadowolona. Produkty bardzo dobrej jakości, śmiało mogę powiedzieć, że niektóre dużo lepsze niż markowe z drogerii. Sama zostałam konsultantką i polecam znajomym, każda oszczędzona złotówka jest na wagę złota.

Karola
Karola
1 rok temu

W avon fajne jest to, że nie ma żadnych zobowiązań , zostajesz konsultantką dla samej siebie i to też wystarcza, żeby zamawiać z rabatami , a jak podłączy się rodzina czy znajomi to jeszcze prezent dadzą !

Wejdź zapisz się i kupuj dla siebie samej z rabatami 🙂

28
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x