Strona główna » Opinie » Premie za ankiety Google – opinie i opis aplikacji

Premie za ankiety Google – opinie i opis aplikacji

Wypełnianie ankiet jest obecnie jednym z popularniejszych sposobów na zarabianie pieniędzy, choć nie ze wszystkich paneli możemy wypłacić gotówkę bezpośrednio na konto bankowe. Niektóre z nich oferują nagrody w innej postaci, ale w dalszym ciągu warto się nimi zainteresować. Jednym z takich właśnie paneli jest ten należący do Google, czyli giganta internetowego, którego nikomu przedstawiać nie trzeba. Aplikację znajdziemy oczywiście w oficjalnym sklepie oraz App Store, pod nazwą Premie za ankiety Google. Co warto o niej wiedzieć i jak zacząć zdobywanie nagród?

Jak zacząć

Zanim zaczniemy wypełniać ankiety w aplikacji i zdobywać nagrody, musimy ją oczywiście najpierw pobrać. W zależności od posiadanego systemu operacyjnego (Android lub iOS), znajdziemy ją w Sklepie Play lub App Store. Wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę „Premie za ankiety Google”, klikniemy w nią i zainstalujemy na swoim telefonie. Jako, że należy ona do Google, to możemy wykorzystać już istniejące konto (jeśli mamy). Jedyne co musimy zrobić, to kliknąć „Kontynuuj jako x” – gdzie x to nasze imię i nazwisko.

Niestety zarejestrować się mogą jedynie osoby, które ukończyły 18 lat.

Jak wypełniać ankiety w aplikacji od Google

Po uruchomieniu i zalogowaniu się do aplikacji Premie za ankiety Google musimy jeszcze podać podstawowe dane, czyli kod pocztowy, przedział wiekowy, płeć oraz zaznaczyć znajomość języków (polski i angielski). Są to jedynie podstawowe informacje, które posłużą później do odpowiedniego profilowania i wysyłki pierwszych ankiet. Uzupełnienie tych danych nie powinno zająć więcej jak minutę, a po zatwierdzeniu pozostaje nam już tylko czekać na pierwsze ankiety, za które otrzymamy wynagrodzenie.

O ankietach od Google

Aplikacja od Google znacznie wyróżnia się od innych paneli – przede wszystkim długością ankiet. Osoby regularnie zarabiające w ten sposób z pewnością zdążyły się już przyzwyczaić, że niektóre ankiety potrafią być stosunkowo długie. Jednak te, które znajdziemy w aplikacji Premie za ankiety Google składają się najczęściej tylko z kilku pytań, więc zaliczenie całej nie powinno zająć dłużej jak kilka minut. Co więcej, sporą część z nich da się ukończyć w mniej jak minutę, co może być sporą zaletą dla osób, które nie lubią zbyt długich ankiet.

Jeśli chodzi o premię, to za jedną wypełnioną ankietę możemy otrzymać od 40 groszy do 4 złotych.

Wypłata premii za wypełnione dla Google ankiety

Wypłata premii z aplikacji, to z pewnością kwestia, która najbardziej interesuje użytkowników. Niestety tutaj spory minus dla panelu, gdyż Google nie umożliwia wypłat na konto bankowe, ani nawet na wybrane portfele internetowe. Jedyne co możemy zrobić z zebraną premią, to wykorzystać ją do zakupów w Sklepie Play. Wprawdzie jest to duża wada, ale możliwe, że znajdą się osoby, którym odpowiada taki sposób nagradzania.

Na plus z pewnością brak jakiegokolwiek minimum niezbędnego do realizacji zamówienia, więc do zakupów możemy wykorzystać nawet kilka złotych. Oczywiście pod warunkiem, że kwota ta wystarczy na zakup interesującej nas aplikacji, książki, gry, czy filmu.

Warto również wspomnieć, że zdobyte nagrody wygasają po roku od ich zdobycia. Wprawdzie jest to sporo czasu, aby je wydać, ale zapominalskim mogą niestety przepadać.

Jak zarabiać pieniądze na wypełnianiu ankiet

płatne ankiety online

Niestety aplikacja Premie za ankiety Google nie pozwala wypłacać wynagrodzenia na wskazane konto bankowe, czy też portfel internetowy. Jednak w internecie znajdziemy inne panele, które taką opcję przewidują. Dlatego też, chcąc zarabiać na wypełnianiu ankiet warto zarejestrować się w pozostałych serwisach, które to umożliwiają. Jednym z lepszych w tej kategorii z pewnością jest ySense, choć jest ich zdecydowanie więcej.

Jak inaczej zarabiać w internecie

praca w domu i zarabianie przez internet

Wypełnianie ankiet, to jeden z popularniejszych i łatwiejszych sposobów na zarabianie przez internet, ale też nie jedyny. Wiele metod nie wymaga praktycznie żadnych dodatkowych umiejętności, a jedynie nieco wolnego czasu oraz przede wszystkim chęci. Jest ich tyle, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, a łącząc kilka sposobów możemy znacznie zwiększyć osiągane zarobki.

Jak usunąć konto w aplikacji Premie za ankiety Google

Jeśli aplikacja Premie za ankiety Google z jakiegoś powodu nie przypadnie nam do gustu lub zwyczajnie znudzi się po czasie, to w każdej chwili możemy usunąć konto. W tym celu musimy wejść w aplikację, następnie rozwinąć menu widoczne w lewym górnym rogu i wybrać tam „Ustawienia”. Tam znajdujemy na dole czerwony napis „Usuń konto w aplikacji Premie za ankiety”, w który musimy kliknąć i potwierdzić (lub nie) swoją decyzję. Oczywiście, jeśli zdecydujemy się na ten krok, to utracimy wszystkie zdobyte do tej pory zarobki, a w razie chęci powrotu będziemy musieli utworzyć nowe konto.

Premie za ankiety Google – opinie o aplikacji

Google jest światowym gigantem, więc możemy być pewni, że nie zwinie się bez słowa, a my otrzymamy swoje wynagrodzenie. Jest to z pewnością spora zaleta, a sama aplikacja ma dość dobre opinie, które możemy sobie bez problemu przejrzeć choćby w Sklepie Play. Jeśli chodzi o minusy, to najczęściej użytkownicy narzekają na brak ankiet lub ich bardzo małą ilość, choć na dobrą sprawę problem ten dotyczy wielu paneli ankietowych, jeśli akurat nie trafimy z profilem w aktualne zapotrzebowanie. Jednak największą wadą, o której warto przypomnieć jest brak możliwości wypłaty wynagrodzenia. Nie oszukujmy się – nie każdy korzysta ze sklepu Play, choć z pewnością znalazłoby się tam kilka ciekawych aplikacji, filmów, gier, czy książek.

Macie jakieś doświadczenia z tą aplikacją? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Gosia
Gosia
2 lat temu

Zarejestrowałam się tam miesiąc temu. Codziennie sprawdzam po kilka razy i do tej pory miałam 0 propozycji ankiet do wypełnienia 😀

Alicja
Alicja
1 rok temu

Zarejestrowałam się jakiś miesiąc temu i obecnie mam 0,13 eurocentów na koncie google ,ponieważ do mnie przychodzą ankiety albo w języku angielskim albo niemieckim , ze względu na to że mieszkam w Niemczech . Ale się nie poddaję bo może w końcu trafię na ankietę gdzie zarobię więcej ,ponieważ sama apka jest fajna ,prosta i przejrzysta a intencje również są dobre ponieważ dzięki temu mogę sobie zapłacić np. za coś w sklepie play.

Wilku1406
Wilku1406
1 rok temu

Ankiety malo płatne, czas poświęcony wypenienia jednej ankiety 20 minut zarobek 3 zł, trzeba naprawdę dużo czasu poświęcić przy czym zarobek jest zbyt niski.

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x