Planet Plus

Planet Plus

Cashback staje się coraz bardziej popularny. I trudno się dziwić, gdyż możliwość robienia zakupów i bycia za nie wynagradzanymi poprzez zwrot gotówki wydaje się bardzo atrakcyjny. Planet Plus jest jedną z platform, która działa w oparciu o ideę cashbacku. Czy warto brać udział w programie? Sprawdźmy, jak wyglądają jego szczegóły.

Przejście do serwisu

Jak działa Planet Plus?

Planet Plus jest jednym ze sprawdzonych i wiarygodnych portali, z którego korzysta wielu użytkowników. Możemy korzystać z niego w codziennych zakupach i otrzymywać atrakcyjne zwroty, co ostatecznie pozwoli nam kupować więcej potrzebnych nam produktów. Niewątpliwą zaletą Planet Plus jest jego połączenie z blisko 500 sklepami partnerskimi. Strona automatycznie przekierowuje nas do wirtualnych marketów, w których robiąc zakupy automatycznie będziemy otrzymywać zwrot części gotówki. Dodatkowe środki za zakupy pojawiają się na naszym koncie w ciągu 24 godzin.

Wysokość cashbacku w Planet Plus

Wysokość cashbacku różni się w zależności od sklepu, w którym robimy zakupy i wynosi ona zazwyczaj od kilku do kilkunastu procent wartości całego zamówienia. Niektóre sklepy oferują kwotowy cashback, inne natomiast decydują się na system procentowy. Planet Plus udostępnia informacje na temat oferowanego przez dany sklepy cashbacku tuż przy opisie każdego marketu.

Cashback może być wykorzystany na ponowne zakupy w ramach platformy lub wypłacony. Można go przelać na swoje konto, gdy wynosi on co najmniej 20 zł. 1 punkt cashback ma wartość 1 zł.

Jak korzystać z Planet Plus?

Aby móc korzystać z serwisu, najpierw musimy się zarejestrować. Założenie konta zajmuje kilka sekund i jest darmowe. Wystarczy, że klikniemy przycisk “Zarejestruj się” i wypełnimy obowiązkowe pola formularza.

Gdy już otworzymy konto w Planet Plus, odszukujemy zakładkę sklepy. W niej znajdziemy markety pogrupowane według kategorii. Pozwoli nam to znaleźć odpowiedni dla nas sklep, jeśli nie wiemy, z usług jakiego sprzedawcy chcemy konkretnie skorzystać. Jeśli znamy nazwę sklepu wystarczy, że wpiszemy ją w wyszukiwarkę. System automatycznie odnajdzie dla nas sklep i będziemy mogli rozpocząć zakupy. W opisie sklepów znajdziemy informacje na temat wysokości cashbacku.

Wybierz sklep, który Cię interesuje i kliknij “Przejdź do sklepu”, aby zacząć robić w nim zakupy. Zrobione w nim przez Ciebie zakupy pozwolą Ci na uzyskanie punktów cashback, które automatycznie pojawiają się na Twoim koncie Planet Plus. Niektóre punkty mogą nie pojawić się od razu. Nie obawiaj się jednak. Będą one dostępne w ciągu maksymalnie 24 godzin.

Zobacz też inne serwisy oferujące cashback i kody rabatowe.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

  1. Cashback nie jest naliczany. Jeżeli masz otrzymać kilkadziesiąt złotych zwrotu -nic nie dostaniesz. Reklamacje nic nie dają. Przez pół roku po reklamacji wisi jako nierozliczone, a później znika lub pojawia się – status “Odrzucone”. OSZUŚCI – szkoda na nich czasu. Za pierwszym razem podałem ich do Sądu – wygrałem. Kolejne pozwy przy niewielkich sumach, to większa strata czasu, niż zysk z wygranych spraw. Kwoty nie rekompensują poświęconego czasu na postępowania Sądowe, ci OSZUŚCI doskonale to wiedzą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *