Strona główna » Artykuły partnerskie » 5 darmowych motywów WordPress 2019

5 darmowych motywów WordPress 2019

Projektowanie webowe rozwija się bardzo dynamicznie reagując na nowe potrzeby właścicieli witryn oraz oczekiwania użytkowników. Dlatego szaty graficzne, które były aktualne w 2018 roku, mogą już nie spełniać pewnych kryteriów w nowym roku, jeśli nie będą rozwijane przez ich twórców. Z tego powodu przygotowaliśmy nowe zestawienie z płatnymi motywami dla WordPress. Zbudowane są one w zgodności z najnowszymi trendami w projektowaniu webowym i pomogą Ci zbudować stronę, która przypadnie do gustu internautom.

Jeśli masz ograniczony budżet i poszukujesz darmowej templatki z wyższej półki dla WordPress, znajdziesz je naszej stronie. Opisaliśmy kilka bezpłatnych motywów do tworzenia stylowych blogów tematycznych. Dziś chcemy przedłużyć temat i przedstawić Ci listę z templatkami do stron biznesowych.

Poniższe motywy poświęcone są popularnym branżom biznesowym i mogą być dostosowane do powiązanych tematów. Posiadają one także kluczowe funkcje dla najlepszego przedstawienia firmy i jej usług na stronie, a jeśli wyniknie potrzeba rozszerzyć funkcjonalność templatki, możesz skorzystać z popularnych wtyczek z repozytorium WordPress. Motywy są z nimi kompatybilne.

Kluczowa wada poniższych motywów to brak wsparcia technicznego ze strony Template Monster. Więc w przypadku pojawienia pytań co do funkcjonalności produktów, musisz szukać odpowiedzi w dokumentacji (jest ona dostępna w paczce z motywem) oraz na popularnych forach deweloperskich.

Więcej szczegółów o motywach możesz znaleźć w opisach poniżej.

Tourizto Lite

Jeśli planujesz otworzyć agencję turystyczną, stronę poświęconą Twoim podróżom i ofertom turystycznym, ten motyw na pewno Ci się przyda. Posiada on tematyczny projekt, w którym połączone są jaskrawe obrazy, duże typografie i proste efekty animacyjne. Warto także wyróżnić widgety na stronie domowej, które ułatwiają znacznie nawigację. Wszystkie dostępne widgety znaleźć można w panelu administracyjnym.

Motyw Tourizto Lite posiada kluczowe rozszerzenia, w tym rozwijane menu, galerię, mediatekę, licznik umiejętności oraz formularz kontaktowy. Dodatkowo możesz skorzystać z darmowej wersji Elementora. Za pomocą tego kreatora łatwo zrealizujesz ciekawe projekty stron w trybie wizualnym. Templatka wspiera także fonty webowe Google i technologię Retina, posiada czysty kod i jest przyjazna dla SEO.

tourizto lite

Consor Lite

Oferujesz usługi doradcze dla swoich klientów? Ten motyw pomoże Ci przedstawić je w sieci. Jego projekt został stworzony w spokojnych kolorach, posiada minimalną liczbę obrazów i efektów. To wszystko pozwala skupić uwagę internautów na oferowanych usługach i zachęcić do kontaktu. Podstawowe kolory i elementy strony domowej można łatwo zmienić za pomocą rozbudowanych opcji personalizacji.

Do templatki został dodany Elementor (darmowe wersja), rozwijane menu, usługi, serwisy, mediateka, formularz kontaktowy oraz opcje mediów społecznościowych. Brakujące funkcje możesz dodać za pomocą popularnych wtyczek do WordPress. Ten motyw jest z nimi kompatybilny. Jest również responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami www.

consor

JohnnyGo Lite

Ten motyw nadaje się do realizacji stron dla firm oferujących usługi domowe. Templatka posiada tematyczne obrazy i elementy graficzne, które w razie potrzeby możesz zmienić przez wygodne narzędzie personalizacji. Dodatkowo dostępny jest Elementor. Ten popularny kreator pozwala Ci zarządzać elementami strony za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Oprócz Elementora motyw JohnnyGo Lite posiada MegaMenu, mediatekę, serwisy, usługi, formularz kontaktowy oraz licznik umiejętności. Templatka także wspiera fonty webowe Google. Dzięki temu możesz ustawiać ciekawe czcionki dla zawartości tekstowych na stronie. Motyw również jest responsywny i optymalizowany pod kątem SEO.

johnnygo lite

Imperion Lite

Imperion Lite to uniwersalne rozwiązanie do tworzenia stron biznesowych. Jego projekt można łatwo dostosować do własnych potrzeb za pomocą rozbudowanych opcji personalizacji. Znajdziesz je w odpowiedniej sekcji panelu administracyjnego. Do użytku masz także ciekawe widgety, które pozwalają dodać niezbędne informacje o firmie i usługach/produktach na stronę główną.

Ten motyw zawiera kluczowe rozszerzenia, w tym rozwijane menu, projekty, usługi, serwisy, galerię, opcję mediów społecznościowych itd. Do templatki dołączony został również Elementor Lite. Za jego pomocą możesz tworzyć unikatowe strony i zarządzać elementami w trybie wizualnym. Kod motywu został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Dlatego Twoja strona będzie przyjazna dla SEO.

imperion lite

Worky Lite

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesną stronę dla firmy budowlanej. Jego projekt ma nie tylko charakterystyczny projekt, ale posiada również niezbędne opcje do tworzenia profesjonalnej strony,a jeśli wyniknie potrzeba dodania noweych wtyczek lub widgetów, możesz skorzystać z popularnych rozszerzeń z repozytorium WordPress. Ten motyw jest z nimi kompatybilny.

Templatka posiada Elementor, MegaMenu, galerię, opinie klientów, serwisy, usługi, formularz zapisywania na newsletter i opcje mediów społecznościowych. Motyw również wspiera 900+ fontów Google, jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Dzięki temu strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach internautów.

worky

Podsumowanie

Zebraliśmy 5 darmowych motywów biznesowych z oferty TemplateMonster. Za ich pomocą możesz zrealizować prostą i wygodną stronę firmową na start projektu, a jak będziesz potrzebował bardziej rozbudowanego motywu, możesz skorzystać z pełnej wersji templatki oraz wybrać inną szatę graficzną dla WordPress.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x