Strona główna » Artykuły partnerskie » 10 najlepszych motywów WordPress 2019

10 najlepszych motywów WordPress 2019

Prowadzisz stronę na WordPress i od dawna planujesz odnowić jej projekt? A może masz na myśli zbudować całkiem nową witrynę za pomocą tego CMS? W takim razie nasz dzisiejszy wpis będzie dla Ciebie ciekawy. Śladem za najlepszymi motywami na 2018 r., przygotowaliśmy listę z ciekawymi szatami graficznymi na ten rok. Do zestawu zostały wybrane najwyżej oceniane i najnowsze motywy z oferty Template Monster, które poświęcone są różnym tematom niszowym. Z pewnością znajdziesz ciekawe rozwiązanie do swojej strony internetowej.

Wstęp

Do poniższej listy trafiły motywy od różnych producentów. Dzięki temu różnią się one od siebie nie tylko wizualnie (mają różne układy), lecz także posiadają własne unikatowe wtyczki i widgety. Możesz, więc wybrać motyw mający znajome funkcje i użyć go do realizacji własnej strony www.

Do przewag poniższych motywów można także zaliczyć:

  • Responsywność i kompatybilność z przeglądarkami. Twoja strona będzie poprawnie wyświetlać się na urządzaniach mobilnych internautów.
  • Poprawny kod. Kod templatek został zaprojektowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Więc nie musisz go poprawiać ręcznie, aby motyw był optymalizowany pod kątem SEO.
  • Dodatkowe rozszerzenia. Jak wspominaliśmy powyżej, templatki posiadają własne wtyczki i widgety. Dzięki temu masz wszystkie niezbędne funkcje do tworzenia profesjonalnej strony www, a jeśli zajdzie potrzeba dodać nowe możliwości, możesz skorzystać z popularnych wtyczek dla WordPress. Templatki są z nimi kompatybilne.
  • Obecność wizualnego kreatora. Do templatek został dodany wizualny kreator i wtyczki rozszerzające jego możliwości. Za jego pomocą możesz tworzyć własne podstrony oraz zmienić poprzednie w trybie wizualnym.
  • Obecność plików PSD i/lub obrazów komercyjnych. Za pomocą tych plików możesz szybciej zmodyfikować wygląd strony i dopasować go do potrzeb projektu.
  • Obecność dokumentacji. Pomoże Ci ona zainstalować motyw i opanować jego funkcje.
  • Wsparcie techniczne. Każdy z tych motywów jest wspierany przez ich twórców. Skontaktować się z nimi można za pomocą systemu zapytań, który jest dostępny na koncie użytkownika Template Monster. Można także pisać do wsparcia technicznego marketplace. Pracownicy pomogą rozwiązać podstawowe problemy i w razie potrzeby skierują pytania do twórców projektu.

Więcej informacji o motywach znajdziesz w poniższych opisach.

Betasso

Jeśli planujesz uruchomić stronę dla zakładu gastronomicznego, podana templatka świetnie się do tego celu nada. Ma ona ciekawy projekt strony domowej, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje o zakładzie. Dodatkowo umieszczone są tutaj dania, opnie klientów i dane kontaktowe. Dzięki temu osoby odwiedzające mogą szybko zapoznać się z asortymentem i zarezerwować miejsce w lokalu.

Do motywu Betasso zostały dodane rozwijane menu, dynamiczny suwak, galeria, mediateka, newsletter, popup itd. Dodatkowo do templatki były włączone rozszerzenia do Elementora: JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetThemeCore. Za pomocą tych wtyczek masz jeszcze więcej widgetów w edytorze wizualnym. Motyw także wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

betasso

BeClinic

Jak wynika z nazwy, motyw jest poświęcony tematowi medycznemu. Zawiera on 9 unikatowych układów dla strony domowej, które pomogą realizować stylową stronę dla gabinetu stomatologicznego, centrum zdrowia dziecka, gabinetu psychologicznego itd. Możesz także skorzystać z wygodnych opcji personalizacji i gotowych układów elementów witryny. Za ich pomocą możesz zmodyfikować wybrany projekt i dopasować go do innych tematów niszowych.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera w sobie popularne wtyczki Cherry. Do użytku dostępne są również Revolution Slider, The Events Calendar, zestaw rozszerzeń do WooCommerce i Elementor. Możliwości wizualnego kreatora rozszerzone są za pomocą JetElements i JetMenu. Templatka wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google.

beclinic

Worky

Za pomocą tego motywu można stworzyć nowoczesną stronę dla biura architektury oraz firmy budowalnej. W projekcie templatki główny nacisk został nałożony na duże obrazki i typografie. Warto wyróżnić również proste efekty animacyjne. Dodają one dynamiczności stronie, jednak nie odwracają uwagi odwiedzających od zapoznania się z jej zawartością.

Motyw Worky zawiera kluczowe wtyczki i widgety do tworzenia nowoczesnej strony. Możesz skorzystać z MegaManu, suwaka, mediateki, newslettera, opcji mediów społecznościowych i różnych widgetów. Templatka zawiera także wtyczkę JetElements, która dodaje ciekawe widgety do kreatora wizualnego. Motyw wspiera WPML, YoastSEO, WooCommerce, MailChimp i inne popularne wtyczki dla WordPress. Ma czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

worky

Meltony

Meltony to stylowy motyw do tworzenia stron biznesowych. Projekt templatki został wykonany w szarych kolorach, a główny nacisk został nałożony na jakościowe obrazy i duże typografie. Warto wyróżnić także ciekawe efekty animacyjne, w tym Parallax, które dodają dynamiczności witrynie. Przy tym templatka nie będzie przeciążona elementami graficznymi i skryptami, więc strona będzie miała dobre wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrix.

Wybierając ten motyw możesz skorzystać z rozwijanego menu, dynamicznego suwaka, galerii, newslettera, popupu i opcji mediów społecznościowych. Dodatkowo masz Elementor i wtyczkę JetElements. Templatka także wspiera fonty webowe Google, dzięki czemu możesz skorzystać ze stylowych typografii dla wyróżnienia zawartości treściowych na stronie www.

Meltony

EduCat

Templatka pozwala tworzyć różne typy stron edukacyjnych zaczynając od witryn dla zakładów edukacyjnych, a kończąc portalem z kursami online. Pomogą w tym dostępne układy dla strony domowej i elementów witryny, rozbudowane opcje zarządzania wyglądem i specjalne wtyczki. Dodatkowo możesz skorzystać z ikonek (1500+), fontów i obrazków tematycznych.

Funkcjonalność motywu opiera się o Redux Framework, dzięki czemu masz szereg funkcji do wykorzystania. Do templatki także zostały dodane LearnPress, KingComposer i 40+ modułów treściowych do niego oraz Contact Form 7. Motyw wspiera WooCommerce, YoastSEO, MailChimp i inne wtyczki z repozytorium WordPress. Wspiera on również fonty webowe Google i technologię Retina.

educat

Webion

Jeszcze jeden rozbudowany motyw do tworzenia stron biznesowych. Jego projekt został wykonany w klasycznych biało-czarnych kolorach. Dzięki temu uwaga odwiedzających skupia się na zawartości strony. Warto wyróżnić również stylowe efekty animacyjne. Dzięki nim witryna ożywa podczas przewijana strony w górę-dół. Motyw również ma wygodne opcje zarządzania wyglądem i zawiera obrazy komercyjne w paczce.

Do templatki zostały dodane popularne wtyczki Cherry. Pozwala to korzystać z rozwijanego menu, dynamicznego suwaka, galerii, licznika umiejętności i innych widgetów. Motyw posiada Elementor i wtyczkę JetElements. Za ich pomocą możesz tworzyć własne strony zgodnie z metodą „Przyciągnij i Upuść”. Motyw także jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami www.

Webion

Legalor

Poszukujesz wygodnego rozwiązania do stworzenia strony prawnika? W takim razie warto zwrócić uwagę na podany motyw. Templatka ma nie tylko stylowy projekt, lecz także zawiera dodatkowe wtyczki i widgety, które pomogą przedstawić usługi w internecie. Do innych przewag motywu warto dodać rozbudowane opcje personalizacji i gotowe układy strony domowej i podstron.

Motyw posiada MegaMenu, suwak, formularz zapisywania na newsletter, formularz kontaktowy, galerię i opcje mediów społecznościowych. Dostępny jest także Elementor i dodatkowe rozszerzenia do niego: JetElements, JetBlocks, JetTabs oraz JetTricks. Motyw także wspiera popularne wtyczki dostępne na repozytorium WordPress. Jest on responsywny i przyjazny dla SEO.

legalor

Journeo

Ten motyw poświęcony jest podróżom. Dzięki temu możesz go wykorzystać również do bloga turystycznego jak i firmy oferującej tego typu usługi. Projekt motywu został wykonany w jasnych kolorach, zawiera soczyste obrazy i stylowe efekty animacyjne. Przy tym strona nie będzie przeciążona elementami graficznymi i skryptami, więc będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach internautów.

Do templatki zostało dodane rozwijane menu, galeria, newsletter, opcje mediów społecznościowych itd. Oprócz tego możesz skorzystać z Elementora i wtyczek JetElements, JetThemeCore, JetTabs oraz JetBlocks. Templatka również jest kompatybilna z popularnymi wtyczkami dla WordPress, co pozwala szybko dodać brakujące opcje na stronę.

Consor

Podany motyw nadaje się do tworzenia stron dla firm zajmujących się szeroko pojętym doradztwem. Ma on ciekawy projekt, gotowe układy dla nagłówka i stopki oraz rozbudowane opcje zarządzania wyglądem. Dzięki temu możesz szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb. Pomogą w tym także obrazy komercyjne i pliki PSD, które znajdziesz w paczce z templatką.

Motyw Consor zawiera popularne wtyczki i widgety Cherry. Oprócz tego dodany został do niego Elementor i dodatkowe widgety wchodzące w zestaw JetElements. Templatka także wspiera fonty webowe Google i posiada mapę Google. Ma czysty kod, który został optymalizowany pod kątem SEO, więc nie musisz „dłubać” w kodzie, aby strona odpowiadała wymaganiom wyszukiwarek internetowych.

consor

24.Storycle

Motyw 24.Storycle jest przeznaczony do tworzenia rozbudowanych blogów i portali informacyjnych. Zawiera 16 ciekawych układów dla strony domowej, 10 gotowych projektów dla strony osobnej, 7 układów dla bloga i szereg projektów dla nagłówka i stopki. Dzięki temu będziesz mógł zmienić wygląd strony w zależności od własnych potrzeb i oczekiwań użytkowników.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.1 i zawiera popularne wtyczki i widgety Cherry. Oprócz nich do templatki jest dołączony Elementor i rozszerzenia do niego. Są to JetElements, JetMenu, JetBlog, JetTabs, JetReviews oraz JetTricks. Motyw także wspiera WPML, AMP i jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dostępnymi na stronie wordpress.org.  Jest on również responsywny i przyjazny dla SEO.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x