agencja marketingowa Harbingers

XTB

Inwestycje na internetowych giełdach stają się coraz popularniejszym sposobem na dorabianie do wypłaty lub zarabianie prawdziwych pieniędzy. Na portalach giełdowych można zarobić bardzo duże pieniądze, jeśli inwestuje się w mądry sposób. Łatwo też trafić na taki portal, który nie działa legalnie i jest wobec swoich użytkowników nieuczciwy. Aby mieć pewność, że gramy legalnie, warto wybierać tylko zaufane serwisy. Jednym z nich jest XTB – jeden z pionierów i globalny leader w dziedzinie inwestycji online.

Krótka historia XTB

XTB powstał w 2002 roku. Od roku 2005 działa jako dom maklerski i podlega pod Komisję Nadzoru Finansowego. Jest to globalna platforma finansowa, która może poszczycić się obecnością na wielu europejskich i światowych rynkach. Firma działa między innymi w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji, we Włoszech czy w Turcji. Dzięki prowadzeniu tak rozległej działalności, proces funkcjonowania firmy jest nieustannie usprawniany i doskonalony.

Co wyróżnia XTB na tle innych firm tego sektora?

XTB jako jedna z nielicznych firm oferuje personalizowane wsparcie. Oznacza to, że każdy klient dostaje swojego opiekuna, z którym może się kontaktować przez 5 dni w tygodniu, przez 24 godziny. Nasze call center pracują nieprzerwanie od niedzieli do piątku.

Platforma dba również o bezpieczeństwo swoich klientów. Środki pieniężne każdego z klientów są przechowywane na jego indywidualnym koncie, a konta te są objęte systemem rekompensat Komisji Nadzoru Finansowego.

Szkolenia i mentoring

Każda osoba, która rozpoczyna współpracę z XTB może liczyć na profesjonalne wsparcie i mentoring ze strony firmy. Często organizowane webinary, konferencje oraz artykuły branżowe pisane przez specjalistów są dla każdego tradera na wyciągnięcie ręki.

Nagrody dla najlepszych

Chcąc motywować traderów do działania, platforma przygotowała specjalne bonusy dla tych, którzy pracują najlepiej i przynoszą największe zyski. Takie działanie bardzo motywuje ludzi do jeszcze wydajniejszej pracy.

Wygodne narzędzia online

Platforma XTB to nowoczesne narzędzie pozwalające na przeprowadzanie transakcji zarówno za pomocą smartfonów i tabletów, jak i tradycyjnie na komputerze. Dzięki temu, że strona serwisu jest w pełni responsywna, nie ma problemu z jej obsługą, niezależnie od urządzenia oraz jego systemu operacyjnego. Na stronie znajduje się również kalkulator pozwalający obliczyć poziom zysku oraz oszacować poziom ryzyka zawieranych transakcji.

Jest to jeden z najlepszych serwisów do inwestycji online, o czym mogą świadczyć liczne nagrody.

Dodaj komentarz