Pepper.pl – co to jest i jak znaleźć promocje

Internet jest pełen różnorodnych stron zbierających informacje o aktualnych promocjach, rabatach i innych korzystnych ofertach. W Polsce jedną z najpopularniejszych platform tego typu jest Pepper.pl, który od momentu powstania w 2014 roku stał się prawdziwym rajem dla poszukiwaczy okazji. Co warto o niej wiedzieć, jakie korzyści zapewnia swojej społeczności i jak działa?

Pepper – co to jest?

Pepper.pl to popularna polska platforma internetowa, która umożliwia zgłaszanie i dzielenie się promocjami, ofertami, rabatami oraz okazjami zakupowymi. Powstała z inspiracji zagranicznymi odpowiednikami, takimi jak HotUKDeals czy Dealabs, które zyskały ogromną popularność w innych krajach. Stronę założył Fabian Spielberg 1 czerwca 2014 roku i obecnie stała się jednym z głównych miejsc, gdzie użytkownicy mogą wymieniać się informacjami o atrakcyjnych cenach, obniżkach i promocjach różnego rodzaju produktów i usług.

Jak działa pepper.pl

Pepper.pl działa jako platforma społecznościowa skupiająca się na zgłaszaniu różnego rodzaju promocji, rabatów i okazji zakupowych. Wprawdzie przeglądać je można i bez rejestracji, ale chcąc korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji warto rozważyć założenie konta. Cały proces jest w pełni darmowy i dodatkowo odblokowuje możliwość:

 • Dodawania okazji – czyli informowania o znalezionych promocjach, rabatach i innych atrakcyjnych ofertach. Mogą one dotyczyć różnych kategorii, takich jak elektronika, odzież, jedzenie, podróże i wiele innych.
 • Głosowania i oceniania – za pomocą przycisków „Plus” lub „Minus”, które oznaczają, że oferta jest atrakcyjna lub nie. Taki system pomaga wyłonić najlepsze promocje na stronie.
 • Komentowania i dyskutowania – wyrażania swojej opinii, zadawania pytań, udzielania dodatkowych informacji, wymieniania się doświadczeniami i wiedzą na temat danej promocji.
promocje pepper

Pepper.pl swój sukces zawdzięcza przede wszystkim aktywnej i zaangażowanej społeczności użytkowników. Każda zarejestrowana osoba może dodawać tam swoje okazje, głosować na te najlepsze oraz komentować inne oferty.

Wszystkie treści są moderowane przez użytkowników (zgłaszają naruszenia zasad i błędy) oraz system algorytmów, co pomaga utrzymać wysoką jakość i rzetelność informacji.

Ponadto, na stronie znajduje się również specjalna zakładka z kuponami i kodami rabatowymi do popularnych sklepów i lokali.

Współpraca z firmami

Pepper.pl jest platformą skierowaną nie tylko do zwykłych użytkowników, ale również do firm. Wielu sprzedawców docenia potencjał strony i decyduje się na współpracę, ponieważ umożliwia ona dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. Firmy mogą publikować własne promocje i oferty, a także odpowiadać na pytania i komentarze użytkowników. W ten sposób Pepper.pl stało się też przestrzenią pozwalającą na bezpośredni dialog między klientami, a konkretnymi markami.

Jak założyć konto na pepper.pl

Proces zakładania konta jest darmowy, bardzo prosty i przebiega stosunkowo szybko. Chcąc się zarejestrować wystarczy:

 1. przejść na stronę pepper.pl,
 2. kliknąć przycisk „Zarejestruj się / Zaloguj się” znajdujący się u góry,
 3. kliknąć „Utwórz nowe konto”,
 4. wpisać adres e-mail, nazwę użytkownika i hasło (lub zrobić to za pomocą Facebooka albo konta Google),
 5. zaakceptować regulamin i kliknąć przycisk „Utwórz nowe konto”,

Po rejestracji od razu można rozpocząć konfigurację dwuetapową, która polega ona na dodaniu zdjęcia profilowego oraz ocenieniu losowo wybranej promocji. Wprawdzie nie jest ona konieczna, ale nie zajmuje dużo czasu.

Należy także pamiętać, że konieczna jest jeszcze weryfikacja adresu e-mail, która polega na kliknięciu w link znajdujący się w wiadomości przesłanej przez pepper.pl Jeśli nie dotrze w ciągu kilku minut od założenia konta, warto sprawdzić folder SPAM, do którego czasem trafiają takie maile.

Jak znaleźć promocje na pepper.pl

Po przejściu na stronę pepper.pl, promocji można szukać na kilka sposobów:

 • Przeglądając okazje – znajdujące się na stronie głównej. Przedstawione są one w formie zdjęcia, tytułu, opisu oraz oceny w postaci liczby głosów „plus” i „minus”.
 • Korzystając z kategorii – na górnym pasku strony znajdują się różne kategorie produktów lub usług, więc wystarczy kliknąć na wybraną np. elektronika, moda, podróże itp. i przejrzeć dostępne oferty.
 • Filtrując i sortując – po przejściu do wybranej kategorii warto wykorzystać dostępne opcje, aby dodatkowo zoptymalizować wyniki wyszukiwania. Można sortować wyświetlone promocje według popularności, daty dodania, ilości głosów oraz innych parametrów.
 • Szukając konkretnych produktów – poszukując konkretnego produktu lub usługi, można skorzystać też z pola wyszukiwania. Wystarczy wpisać nazwę lub opis i kliknąć stosowny przycisk.

Po kliknięciu na konkretną promocję otworzy się strona z pełnym opisem oraz komentarzami innych użytkowników. Często warto je najpierw przeczytać, aby dowiedzieć się o ewentualnych warunkach, doświadczeniach innych osób i dodatkowych szczegółach.

Aplikacja mobilna pepper

Pepper udostępnia również dedykowaną aplikację mobilną, dzięki której znajdywanie promocji na telefonie będzie jeszcze łatwiejsze. Pobrać ją można na dwa sposoby:

 • samodzielnie wpisując nazwę w sklepie Google Play lub App Store,
 • wchodząc na stronę internetową pepper.pl i klikając w odpowiedni link znajdujący się w stopce.

Wprawdzie aplikacja nie jest konieczna, ponieważ strona działa również na zwykłej przeglądarce w telefonie. Jednak mimo to, ze względu na wygodę warto ją pobrać.

Jak usunąć konto na stronie pepper.pl

Rejestracja na stronie pepper.pl jest całkowicie darmowa i do niczego nie zobowiązuje, ale czasem może zajść potrzeba usunięcia konta. Jeśli ktoś chciałby to zrobić, wystarczy:

 1. zalogować się na stronie pepper.pl,
 2. rozwinąć menu klikając swoje zdjęcie profilowe,
 3. wybrać opcję „Ustawienia”,
 4. zjechać na sam dół i kliknąć przycisk „Usuń konto”,
 5. potwierdzić decyzję wpisując hasło.

Jak inaczej oszczędzać pieniądze na zakupach

cashback

Promocje, rabaty i innego rodzaju zniżki są tylko jednym z wielu sposobów, dzięki którym można łatwo oszczędzać na zakupach. Bardzo ciekawym są także serwisy cashback, takie jak choćby mający bardzo dobre opinie LetyShops. Są to strony oferujące częściowy zwrot pieniędzy wydanych w sklepach internetowych, a czasem nawet stacjonarnych. Uczestnictwo w nich jest całkowicie darmowe, więc zdecydowanie warto skorzystać, ponieważ można tylko zyskać.

Podsumowanie i opinie

Pepper.pl stał się jednym z najpopularniejszych serwisów tego typu w Polsce, przyciągając ogromną liczbę użytkowników każdego dnia. Nie tylko pomaga oszczędzać pieniądze, ale również daje możliwość odkrywania nowych produktów i usług. Cechuje się bogactwem dostępnych okazji oraz aktywną społecznością, która dba o jakość i wiarygodność zamieszczanych ofert. Warto korzystać, ale oczywiście zachowując przy tym czujność i upewniając się co do aktualności wybranych promocji, aby uniknąć niepotrzebnych rozczarowań.

Korzystacie ze strony pepper.pl? Podzielcie się opinią na jej temat w komentarzu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Angelika
Angelika
1 miesiąc temu

Nawet nie wiedziałam, ze istnieje taka strona. Lepiej dla mnie:) Można znależć różne perełki

roksana
roksana
28 dni temu

Polecam ta stronkę możemy znalezc bardzo dużo ciekawych promocji, a rejestracja jest darmowa więc nic za to nie płacimy. Mamy również tutaj aplikację mobilną do zainstalowania za darmo.

kuba
kuba
19 dni temu
Ocena :
     

Bardzo przydatny artykuł 🙂 Odkąd poznałem pepper.pl oraz priceman.pl zacząłem sporo oszczędzać na zakupach 🙂

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x