Goodie – opinie | jak dostać cashback

Wszelkiego rodzaju zakupy są nieodłącznym elementem naszego życia i nie sposób z nich całkowicie zrezygnować. Jednak robiąc je w sposób przemyślany możemy znacznie zmniejszyć wydatki, a nawet odzyskać część wydanych pieniędzy. Takie oszczędzanie nie jest wcale takie trudne jak może się wydawać, a jednym z serwisów, które to ułatwiają jest Goodie. Co to jest, jak korzystać i jakie ma opinie wśród użytkowników?

Goodie – co to jest?

Goodie to platforma internetowa oraz aplikacja mobilna, w której znajdziemy:

 • kupony promocyjne i kody rabatowe,
 • aktualne gazetki popularnych sklepów,
 • cashback – częściowy zwrot pieniędzy wydanych na zakupy,
 • informacje o zniżkach, promocjach i wyprzedażach.

Dzięki niej możemy oszczędzać na zakupach nie tylko otrzymując częściowy zwrot, ale również otrzymując informacje o aktualnych obniżkach, promocjach i innych rabatach. Co więcej, aplikacja pozwala na tworzenie listy zakupów oraz dodanie kart lojalnościowych, aby mieć je wszystkie w jednym miejscu. Warto przy tym wspomnieć, że Millenium Goodie sp. z o.o. jest spółką z grupy Banku Millenium, co potwierdza jej wiarygodność.

Rejestracja w Goodie

Zanim jeszcze zaczniemy w pełni korzystać z Goodie, warto rzecz jasna założyć konto. Wprawdzie możemy korzystać z serwisu i aplikacji nawet za darmo, ale w ten sposób ograniczymy sobie funkcjonalność platformy. Zwłaszcza, że cała rejestracja przebiega bardzo sprawnie, a do wyboru mamy 4 metody. Możemy to zrobić za pomocą:

 • adresu e-mail,
 • konta Google,
 • konta Facebook,
 • Apple ID.

Wybierając pierwszą opcję musimy podać jedynie adres e-mail, hasło, nick, płeć i datę urodzenia oraz zaakceptować regulamin. Jednak zanim wybierzemy sposób i założymy konto, musimy przejść na stronę klikając niebieski przycisk znajdujący się na początku i na końcu wpisu lub wpisując adres ręcznie.

Podczas zakładania konta, po wpisaniu danych wybieramy ulubione sklepy, aby Goodie dopasowało widok strony głównej do naszych indywidualnych preferencji. Jednak nie musimy na tym etapie przykładać do tego aż tak dużej wagi, gdyż w każdej chwili możemy usuwać je z listy i dodawać nowe.

Po wybraniu sklepów nasze konto uzyska pełną funkcjonalność, więc możemy korzystać z serwisu.

Jak korzystać z Goodie

Z Goodie możemy korzystać na dwa sposoby: wchodząc na stronę internetową w przeglądarce lub pobierając dedykowaną aplikację na telefon. Zacznijmy jednak od tej pierwszej opcji, czyli strony internetowej. Po wejściu na nią i zalogowaniu do platformy widzimy u góry wyszukiwarkę oraz 5 zakładek, które nas interesują.

Chcąc zbierać cashback, czyli zwrot za zakupy wystarczy, że wpiszemy interesujący nas sklep w wyszukiwarkę, a następnie klikniemy w przycisk „Przejdź do sklepu”. Jeśli zaś chodzi o wspomniane zakładki, są to:

 • cashback – informacje dotyczące naszych zwrotów, a dokładniej te oczekujące, zatwierdzone, odrzucone oraz już wypłacone,
 • okazje – informacje o trwających aktualnie promocjach, a także oferowanych przez sklepy kuponach i kodach rabatowych,
 • gazetki – elektroniczna wersja gazetek popularnych sieci np. Biedronki, Lidla Pepco, Żabki, Kauflandu itp,
 • galerie – informacje o wydarzeniach i promocjach w galeriach handlowych,
 • blog – artykuły na różne tematy.

Jak korzystać z aplikacji Goodie

Chcąc korzystać z dedykowanej aplikacji mobilnej Goodie musimy ją sobie najpierw pobrać ze sklepu Google Play lub App Store. Po ściągnięciu logujemy się na utworzone konto lub zakładamy nowe, jeśli nie zdążyliśmy zrobić tego wcześniej. Następnie zezwalamy aplikacji na dostęp do lokalizacji, aby otrzymywać lepiej dopasowane oferty i w zasadzie to wszystko. W tym momencie możemy już cieszyć się z łatwiejszego dostępu do platformy na telefonie.

Czy aplikacja jest konieczna? Nie, równie dobrze możemy korzystać wyłącznie z wersji przeglądarkowej, choć jest ona sporym ułatwieniem dla osób, które preferują robienie zakupów przez telefon i często przeglądają gazetki popularnych sieci będąc w sklepie. Warto również wspomnieć o liście zakupów, którą możemy sobie robić w aplikacji, choć w tym wypadku równie dobrze sprawdza się zwykły notatnik, więc nie jest ona niezbędna.

Aplikacje Goodie jest bardzo intuicyjna i rzecz jasna po polsku, więc poruszanie się po niej nikomu nie powinno przysporzyć żadnych problemów.

Na czym polega i jak zbierać cashback

cashback

Cashback to częściowy (określony procent) zwrot pieniędzy wydanych na zakupy internetowe. Chcąc go zbierać musimy jedynie założyć konto w serwisie tego typu i przechodzić do sklepu za jego pośrednictwem, a nie poprzez bezpośrednie wejście na stronę. W ten sposób platforma otrzyma od sklepu prowizję, a tą się z nami podzieli. Goodie, to obok LetyShops jeden z popularniejszych serwisów oferujących cashback, choć obecnie nie cieszy się najlepszą opinią. Dlatego warto mieć na uwadze również inne aplikacje, a jest ich całkiem sporo.

Wypłata cashbacku z Goodie

Wypłatę cashbacku z serwisu Goodie możemy zlecić po uzbieraniu minimum 21 złotych jako zatwierdzone zwroty, a ta powinna trafić na wskazane konto bankowe w ciągu 3 dni roboczych.


ranking kont bankowych

Bez konta bankowego ciężko obecnie wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie, więc posiada je praktycznie każdy. Jednak trzymanie się stale jednej instytucji nie niesie za sobą żadnych korzyści, więc warto rozważyć zmianę banku od czasu do czasu. Nie tylko ze względu na często lepszą ofertę, ale również dodatkowe pieniądze, które możemy otrzymać już za samo założenie konta.

Jak inaczej oszczędzać pieniądze

jak oszczędzać pieniądze

Serwisy typu cashback są dobrym sposobem na oszczędzanie pieniędzy, które w przeciwnym razie by nam zwyczajnie przepadły. Jednak chcąc poprawić stan swoich finansów warto zwrócić uwagę również na inne aspekty, które często nam umykają. Wcale nie musimy rezygnować z przyjemności i przerzucać się na gorszej jakości towary, aby odczuć różnicę w portfelu.

Jak usunąć konto

Goodie to dobry asystent zakupowy, ale może nam się znudzić po czasie lub zwyczajnie nie przypaść do gustu. Będąc w takiej sytuacji możemy usunąć konto, choć niestety nie zrobimy tego przy pomocy jednego przycisku. Musimy w tym celu wykorzystać zakładkę kontakt, aby skorzystać z formularza i wysłać stosowną prośbę. Jednak taką decyzję warto wcześniej dobrze przemyśleć, gdyż wiąże się to z utratą wszelkich danych oraz zgromadzonych do tej pory zarobków.

Opinie o Goodie

Goodie niestety w obecnej chwili ma niezbyt dobre opinie w internecie. Często pojawiają się zarzuty, że w ogóle nie akceptują wyższego cashbacku (jedynie mniejsze kwoty), a do tego czas oczekiwania na zatwierdzenie jest stosunkowo długi. Do tego dochodzi niewielka (w porównaniu z konkurencją) ilość współpracujących sklepów, więc aktualnie są zdecydowanie lepsze wybory, jeśli chodzi o serwisy tego typu. Za korzystaniem z platformy przemawia jedynie łatwy dostęp do gazetek, kodów rabatowych i dobrze działająca aplikacja.

Maciej jakieś doświadczenie z platformą Goodie? Podzielcie się opinią na jej temat w komentarzu.

Dodaj komentarz