Reklama na samochodzie za pieniądze

Reklama na samochodzie za pieniądze

Sposobów na zarobek jest mnóstwo, wystarczy się odpowiednio rozejrzeć. Kolejnym należącym do tych łatwych bez wątpienia jest umieszczenie reklamy na samochodzie za pieniądze. Nie wymaga to dodatkowego wysiłku, więc oferty tego typu wzbudzają zainteresowanie. Nie wszyscy jednak mają zamiar oklejać swój samochód, ale chętnych nie brakuje. Znaleźć tego typu oferty jednak wcale nie jest łatwo. Gdzie szukać?

Reklama na samochodzie – ile można zarobić?

Zarobki w tej sytuacji uzależnione są od różnych kwestii. Pierwszą z nich jest oczywiście rozmiar reklamy, która się na samochodzie znajdzie. Wiadomo, że im większa reklama na samochodzie tym większe potencjalne zarobki. Te w Polsce przeważnie oscylują w granicach kilkuset złotych miesięcznie. Jest to, więc całkiem niezły i do tego nie wymagający większego zaangażowania sposób na zarobek. Przeważnie i tak jeździmy samochodem, a tak chociaż zwrócą się koszty paliwa (choć zależy to także od pokonywanych kilometrów). Drugą kwestią, która ma wpływ na zarobki jest również rodzaj posiadanego samochodu czy miasto, po którym samochód będzie się głównie poruszał.

Gdzie szukać ofert?

Wpisując w wyszukiwarce frazę “reklama na samochodzie” znaleźć można kilka wpisów na ten temat. Niestety ciężko znaleźć konkretne firmy pośredniczące. Wychodzi na to, że w Polsce nie jest to jeszcze na tyle popularne by łatwo było znaleźć ofertę tego typu. No i do tego na pewno jest więcej chętnych na tego typu dochód pasywny. Szukając w internecie informacji na ten temat udało mi się znaleźć w zasadzie 2 firmy (jedna aplikacja na telefon). Z czego jedna nie wykazuje na Facebook’u żadnej aktywności (ostatni post z 2011 roku), a druga to ta wspomniana aplikacja na telefon. Tu sprawa aktywności wygląda już lepiej i można znaleźć nawet aktualne posty. Dla zainteresowanych – wystarczy wpisać w Google Play “sticngo“. Nie rejestrowałem się w aplikacji, ponieważ nie chcę oklejać samochodu -nie jest to, więc żadna rekomendacja tej firmy. Są jednak osoby, które interesuje tego typu sposób zarabiania, więc stąd pomysł na wpis.  Dobrze by było, gdyby osoby mające styczność z tą firmą (lub inną) podzieliły się opiniami w komentarzach.

Druga możliwość to dodanie ogłoszenia na portalach do tego przeznaczonych.W zależności od miejsca zamieszkania może znaleźć się chętny na tego typu reklamę.

Na co uważać umieszczając reklamę na samochodzie?

Decydując się na umieszczenie reklamy na samochodzie warto mieć na uwadze pewne kwestie. Jedną z nich jest wybór sposobu umieszczenia reklam na samochodzie. Dobrym wyborem będą różnego rodzaju naklejki, które łatwo dadzą się usunąć w przyszłości. Ze względu na niską popularność tego typu rozwiązań nie brakuje oszustów. Bywa tak, że zdecydujemy się umieścić reklamę na samochodzie, a po określonym w umowie czasu – pieniędzy nie zobaczymy. Mało tego… może być tak, że reklamy nie da się usunąć nie niszcząc lakieru. Strata w tej sytuacji jest podwójna bo nie dość, że oklejony samochód z reguły gorzej wygląda (choć mogą zdarzyć się wyjątki) to po pieniądzach ani śladu.

Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *