Payza

Payza jest jednym z popularniejszych procesorów płatniczych i wiele serwisów umożliwiających zarabianie w internecie umożliwia wypłacanie pieniędzy bezpośrednio na konto. Szczególnie polecany jest do wszelkiego rodzaju programów revshare, ponieważ paypal ich nie akceptuje. Założenie i prowadzenie konta jest oczywiście w pełni darmowe, a do rejestracji wystarczy e-mail oraz hasło.

UWAGA: W sprawie procesora toczy się śledztwo w USA, więc odradzam aktualnie rejestrację. Polecam przejrzeć inne procesory płatnicze.

Opłaty w Payza

Payza umożliwia założenie konta personal lub business. Konto personalne nie umożliwia dodawania przycisków do płatności online na stronę internetową, w przeciwieństwie do konta business. Jest to w zasadzie jedyna różnica, ponieważ opłaty są takie same:

Przesyłanie funduszy między kontami

 • Otrzymanie pieniędzy w BTC – 1,2%.
 • Otrzymanie 2,90% + 1,08PLN.
 • Wysyłanie – darmowe.

Wpłata pieniędzy

 • Przelew bankowy – 6€.
 • Karta kredytowa – 3,50%.
 • Bitcoin – darmowy (przeliczenie następuje po podanym kursie).
 • Transfer bankowy – 20zł (jeśli mniej niż 900zł) lub darmowy (jeśli więcej niz 900zł).

Wypłata pieniędzy

 • Karta kredytowa – 8$
 • Bitcoin – 0,001BTC
 • Bitcoin po przeliczeniu według kursu – 2%
 • Transfer bankowy – 11zł

Wymiana walut – 2,5%

Przewalutowanie w Payza

Payza umożliwia gromadzenie funduszy w różnych walutach (nawet Bitcoin). Przy wypłacie ich na konto bankowe nastepuje automatyczne przewalutowanie na walutę obsługiwaną przez bank. Można również zrobić to ręcznie co jest bardziej korzystne w przypadku posiadania pieniędzy na koncie w walucie innej niż ta w naszym banku. Aby to zrobić trzeba kliknąć przycisk „exchange” widoczny w górnej części strony. Nastepnie wybieramy walutę do przewalutowania i walutę docelową. Kalkulator dostępny z prawej strony pokaże po jakim kursie nastąpi przewalutowanie i ile otrzymamy z konkretnej kwoty.

Karta przedpłacona Payza

Payza umożliwia również zamówienie karty przedpłaconej, która może być używana w 48 krajach. Kwota możliwa do przelania z konta na taką kartę to 5000$. Aktywacja karty jest darmowa, a miesięczna opłata za jej używanie to 1$. Wszelkie pozostałe opłaty wynikające z używania karty można sprawdzić po zalogowaniu na stronie payzy.

Konto zweryfikowane vs niezweryfikowane

Weryfikacja konta w payzie nie jest obowiązkowa, ale zwiększa limity konta. Odbywa się to standardowo poprzez przesłanie skanu dowodu osobistego

LimityKonto zweryfikowaneKonto niezweryfikowane
Wysyłanie pieniędzydo 50000$ na transakcjędo 999$ na transakcję / 4,999$ limit konta
Wpłaty pieniędzydo 9,999$ na przelewdo 999$ na przelew
Wypłata pieniedzydo 50000$min 10$ / max 1000$
Subskrybuj
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
Jan
3 lat temu

Nie wiem co sie stało ale nie moge odzyskac swojego konta na Payze. Bardzo prosze o podanie mi adresu do Logowania na konto płatnicze Payza

Janusz500
Janusz500
2 lat temu

A co z pieniedzmi na nim? powinni napisac do włascicieli tej kasy i jakos tym osobom zwrocic bo to inaczj mówiac to to kradziez ludzkich piniedzy maja ludzkie adresy na których so zakladane konta i nie ma problemu z tym

4
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x