PayToo

PayToo jest procesorem płatniczym należącym do amerykańskiej marki PayToo Corp, która na globalnym rynku funkcjonuje od 2004 roku. Obecnie platforma pozwala na opłacanie rachunków w kilkunastu krajach, wysyłanie pieniędzy do odbiorców w ponad 150 państwach oraz doładowywanie telefonów komórkowych działających w przeszło 400 sieciach. Korzystanie z portfela daje możliwość przyjmowania wynagrodzeń bezpośrednio na e-portfel, a także korzystania z licznych funkcjonalności systemu za pomocą smartfona. Procesor pobiera opłaty za pozostawianie depozytów, użytkowanie konta oraz dokonywanie transakcji kartą.

rejestracja

Opłaty PayToo

Należności pobierane za użytkowanie konta obejmują wszystkie udostępniane operacje, oprócz opcji tworzenia depozytu i poszczególnych działań dokonywanych przy użyciu PayToo MasterCard. Do darmowych usług zaliczyć można opłaty za zakupy, utworzenie karty podarunkowej oraz doładowanie telefonu. W zależności od kraju wystawcy, koszty za opłacenie rachunku mogą nieco się różnić. Stałe opłaty dotyczą przede wszystkim wypłat na kartę własną lub dedykowaną, a także wypłat na konta bankowe w USA oraz innych państwach. Standardowo zapłacić trzeba także za utworzenie wirtualnej karty kredytowej.

Depozyty i karty

Opłaty depozytowe dotyczą wszystkich wpłat na rachunek portfela internetowego, dzięki którym możliwe jest korzystanie ze środków w PayToo. Najdroższe są depozyty gotówkowe oraz te dokonywane e-czekiem. Mniejsze opłata pobierana jest za depozyt przy wykorzystaniu karty kredytowej, jednak trzeba do niej doliczyć 5% kwoty całościowej. Zwykły depozyt przelewem bankowym równy jest 2%, do których doliczane są również standardowe opłaty bankowe. Karta dedykowana jest w eksploatacji tańsza od karty z oddzielnego kotna. Wypłaty kosztują 3,5 USD, natomiast wypłaty 8 USD. Do stałych kosztów trzeba również doliczyć miesięczną opłatę administracyjną

Procesor płatniczy PayToo

Niektóre z funkcji procesora dostępne są tylko dla zweryfikowanych użytkowników. Niezweryfikowane konto pozwala na wykorzystywanie portfela w kilku celach, jednak część opcji jest zablokowana. Po zweryfikowaniu tożsamości użytkownika udostępniana jest na przykład możliwość wypłaty środków na konto bankowe. W pełni funkcjonalne konto pozbawione jest również limitów kwot, które można otrzymywać, wysyłać oraz wykorzystywać do wielu innych celów. PayToo jest bardzo dobrym procesorem płatniczym, przede wszystkim dla użytkowników dokonujących transakcji w USD.

Zobacz też inne portfele internetowe


Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz, masz pomysł na nowy temat lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten tematx