Strona główna » Pozostałe » Multipasko – nie tylko wyniki Lotto

Multipasko – nie tylko wyniki Lotto

Loterie, w których możemy wygrać naprawdę duże pieniądze przy niewielkim wkładzie z pewnością rozpalają wyobraźnie. Dlatego mimo niewielkich szans na trafienie głównej nagrody, wiele osób przynajmniej raz na jakiś czas decyduje się na puszczenie jakiegoś kuponu. Z reguły bez większych emocji i oczekiwań, ale oczywiście z nadzieją na wygraną. Jednak dla niektórych jest to coś więcej niż zwykłe losowania. To już prawie hobby, które polega na codziennym sprawdzaniu wyników, statystyk i stosowaniu różnorakich systemów, aby w końcu rozbić bank. Dla takich właśnie osób powstały specjalne strony, takie jak multipasko.pl. Co na niej znajdziemy?

Multipasko – co to?

Multipasko to strona internetowa poświęcona przede wszystkim loteriom organizowanym przez Totalizator Sportowy, która powstała w 2013 roku. Znajdziemy na niej wyniki wszystkich losowań, dane dotyczące wygranych, użyteczne narzędzia, ciekawe statystyki, a nawet pewne systemy. Ponadto użytkownicy mogą dyskutować ze sobą i dzielić się informacjami na wbudowanym forum.

Wyniki na multipasko

Biorąc udział w jakiejkolwiek loterii w końcu przychodzi ten długo wyczekiwany czas, czyli sprawdzanie kuponu w nadziei na wygraną. Jeśli chodzi o wyniki losowań Lotto, to wprawdzie możemy je sprawdzić na oficjalnej stronie internetowej, ale na multipasko jest to zdecydowanie bardziej przejrzyste. Zwłaszcza, jeśli jednocześnie wysyłamy losy na na wiele różnych gier, bowiem tutaj widzimy wszystkie najważniejsze numery już na stronie głównej. Nie musimy klikać każdej zakładki po kolei, aby dowiedzieć się jakie liczby padły i sprawdzić ewentualną wygraną. Ponadto mamy łatwy dostęp do wyników historycznych losowań (nawet pierwszego), które możemy potraktować jako ciekawostkę.

Czym są mapy na multipasko

Mapy na multipasko to wyniki losowań wybranych loterii ukazane w postaci graficznej. Dzięki nim bez zagłębiania się w szczegóły możemy łatwo zobaczyć, które liczby najczęściej padały.

mapa keno multipasko

Patrząc na powyższą mapę z gry Keno już na pierwszy rzut oka widać, że niektóre numery padają częściej od innych. Jednak nie oznacza to oczywiście, że w kolejnych losowaniach dalej tak będzie. Dlatego takie statystyki warto traktować raczej jako ciekawostkę, a nie do ustalania pewniaków na kolejny kupon.

Zdrapki Lotto na multipasko

Na stronie multipasko znajdziemy również szczegółowe informacje o wszystkich dostępnych zdrapkach Lotto, czyli:

 • datę premiery,
 • cenę,
 • nakład,
 • ilość zdrapek pozostałych w puli (wraz z danymi dotyczącymi konkretnych wygranych).
zdrapki multipasko

Ponadto możemy skorzystać ze specjalnego kalkulatora, który analizuje wszystkie dostępne zdrapki i informuje nas, jaką obecnie najlepiej kupić. Bierze oczywiście pod uwagę kwotę, którą chcielibyśmy wydrapać i ilość pozostałych wygranych o takiej wysokości w całej puli

Gierki lotto online

Ciekawą alternatywą dla powyższych zdrapek tradycyjnych są gierki Lotto, czyli e-zdrapki. Dostępne są całodobowo w przeglądarce internetowej, a działają dokładnie na tej samej zasadzie. Jedyna różnica polega na tym, że nie musimy nigdzie chodzić, aby je kupić i są bardziej atrakcyjne wizualnie.

Na multipasko dowiemy się, które z nich cieszą się największą popularnością w ostatnim czasie oraz ile kuponów wygrywających pozostało w puli.

Narzędzia multipasko

Strona multipasko to również ciekawe narzędzia, czyli:

 • tester liczb – służy do sprawdzania kiedy wybrane liczby padały w określonej ilości trafień,
 • kalkulator wygranej Multi Multi – pozwala szybko dowiedzieć się ile wart jest wygrany kupon, na podstawie ilości trafionych liczb w MM,
 • zaawansowany kalkulator wygranych – bilans finansowy w danym przedziale czasowym, z określonym zestawem liczb,
 • generator chybił-trafił – automatyczny i ręczny generator liczb,
 • zestawy liczbowe – bilans gry w wybranym losowaniu, przy wybranych zestawach liczb,
 • zdrapkolator – rekomendacja, którą zdrapkę kupić, aby wydrapać określoną kwotę jak najmniejszym kosztem,
 • systemy La Jolla oraz pełne – umożliwia wygenerowanie systemu z gwarantowaną ilością trafień lub dowolnego systemu pełnego,
 • prawdopodobieństwo trafienia – służy do obliczania prawdopodobieństwa wystąpienia określonego zdarzenia,
 • symulator kumulacji Lotto – umożliwia wyliczanie maksymalnej możliwej kwoty kumulacji na podstawie ilości zawieranych zakładów.

Systemy multipasko

Wprawdzie nie istnieje żaden system, która dawałby 100% szansę na wygraną, ale gra określoną strategią może być czasem lepsza od chaotycznego zakreślania kuponów. Oczywiście nie jest to regułą, bowiem kupony chybił-trafił bardzo często okazują się wygrane.

Systemy opisane na multipasko to:

 • La Jolla,
 • na 12 liczb i 6 skreśleń,
 • 3- skreśleniowy,
 • 100% dla 1 liczby,
 • 100% dla 2 liczb,
 • zysk = koszt gry,
 • 2/3,
 • Brassa,
 • VILTOM.

Gdyby istniał jakikolwiek pewny system, to loterie tego typu zupełnie nie miałyby sensu, gdyż organizator stale byłby stratny. Jednak takie strategie w dalszym ciągu można potraktować jako ciekawostkę, a nawet samemu wypróbować.

Podobnie ma się sprawa z popularnym systemem na ruletkę, który polega na obstawianiu jednego koloru i dwukrotnym zwiększaniu stawki w przypadku przegranej. Teoretycznie szanse na ciągłe wypadanie czarnego lub czerwonego są niewielkie, więc taktyka mogłaby się sprawdzić. Jednak niestety rzeczywistość pokazuje, że nawet bardzo długie serie się zdarzają, dlatego kasyna online i te tradycyjne w dalszym ciągu świetnie się mają. Mimo tego, że „strategia” ta jest powszechnie znana.

Lotto przez internet

lotto online

Niegdyś, chcąc wziąć udział w loterii musieliśmy odwiedzić kolekturę i skreślić liczby, a na to często brakowało już chęci. Obecnie sprawa jest już znacznie prostsza, bowiem wystarczy nam do tego dostęp do internetu. Możemy zatem zrobić to w kilka chwil i to bez wychodzenia z domu. Ponadto wysyłając kupon online od razu po losowaniu dostaniemy informację o ewentualnej wygranej, bez konieczności ręcznego sprawdzania wyników.

Podsumowanie

Gry Lotto w dalszym ciągu budzą wiele emocji, choć nie tak duże jak Euro Jackpot, w której kumulacje bywają wręcz ogromne. Wtedy nawet ludzie rzadko uczestniczący w loteriach, często decydują się na wysłanie przynajmniej jednego kuponu. Wprawdzie jest to jakiś sposób, dzięki któremu można szybko zarobić pieniądze, ale niestety nie istnieje żaden sprawdzony system gwarantujący wygraną. Mimo to, w dalszym ciągu są osoby, które wierzą, że za pomocą specjalnej strategii może się to udać. Dla nich multipasko.pl będzie stanowiło dobre źródło informacji.

Jak często zdarza Wam się brać udział w loteriach Lotto? Przed wysłaniem kuponu sprawdzacie statystyki, albo korzystacie z systemów? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Gracz
Gracz
1 rok temu

Gram regularnie od wielu lat i najwięcej co udało mi się trafić to 4. Statystki w ramach ciekawostki spoko, ale żeby rozgryźć system? Nie ma opcji

1
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x