Lotto online - jak grać przez internet

Lotto online - jak grać przez internet

Długo to trwało, ale grudzień jest miesiącem kiedy Totalizator Sportowy umożliwił w końcu zawieranie zakładów przez internet. Zważywszy na to, że za pośrednictwem internetu można zrobić prawie wszystko to taka możliwość powinna pojawić się już dawno temu. Teoretycznie była już taka możliwość wcześniej, ale nie były to oficjalne strony, więc istniały pewne obawy przed zawieraniem zakładów. Jak grać w Lotto online i jakie ma dodatkowe zalety takie rozwiązanie?

Warunkiem rejestracji w Lotto jest oczywiście ukończenie 18 roku życia. Pierwszym krokiem by mieć możliwość obstawiania zakładów przez internet jest oczywiście rejestracja na oficjalnej stronie Lotto. Tam też znaleźć można wszystkie wyniki Lotto. Co do rejestracji to wypełnienie danych takie jak imię, nazwisko, adres itp. nie powinno dla nikogo stanowić problemu, więc nie będę się na ten temat rozpisywał.

Kolejnym krokiem jest ustawienie dziennych limitów czasowych oraz kwotowych, które pozwolą na większą kontrolę wydatków oraz czasu. Następnie tylko potwierdzenie paru oświadczeń oraz adresu mailowego i konto prawie gotowe do gry. Ostatni etap to przesłanie skanu dowodu osobistego, który przesyła się już po zalogowaniu (klikamy swoje imię w prawym górnym rogu, następnie cokolwiek z listy, która się rozwinie, z wyjątkiem “wyloguj się”. Po lewej stronie pojawi się możliwość kliknięcia w “Skan dowodu”, po czym wystarczy taki skan przesłać do weryfikacji. Teraz już konto jest gotowe do gry.

Gry dostępne w Lotto przez internet

 • Lotto. Należy wybrać 6 liczb z 49, a koszt jednego kuponu to 3 złote. Za dodatkową złotówkę można zawrzeć “grę z plusem”. Taki kupon bierze wtedy udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. Losowanie odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę.
 • Euro Jackpot. Należy wybrać 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10, a koszt jednego kuponu to 12,5 zł. Losowanie odbywa się w każdy piątek. Tutaj też można liczyć na największe wygrane bowiem pula gwarantowana wygranej pierwszego stopnia to aż 10 000 000 euro.
 • Mini Lotto. Należy wybrać 5 liczb z 42, a koszt jednego kuponu to 1,25 zł.

Jak szybko zarobić pieniądze poza Lotto Online

Loteria Totalizatora Sportowego pozwala w bardzo krótkim czasie mocno się wzbogacić, ale niestety szansę na to mają tylko nieliczni. W internecie można zarobić całkiem niezłe pieniądze w krótkim czasie, choć oczywiście nie będą to miliony. Czasem, jednak lepiej mieć pewny, choć mniejszy zysk. Jak?

Prawdopodobieństwo wygrania w Lotto

Zacznijmy od najpopularniejszej gry Totalizatora Sportowego czyli Lotto. Wygrane z losów zakupionych przez internet nie różnią się od tych zakupionych stacjonarnie, a prawdopodobieństwo trafienia konkretnej ilości liczb prezentują się następująco:

 • 6 z 6 – 1 do 13 983 816,
 • 5 z 6 – 1 do 54 201,
 • 4 z 6 – 1 do 1032,
 • 3 z 6 – 1 do 57.
Jak widać, szansa na trafienie “szóstki” w Lotto jest bardzo mała, więc trzeba mieć sporo szczęścia, aby wygrać. W przypadku “trójek” nie jest już tak źle, ale w przypadku trafienia możemy liczyć jedynie na 24 złote wygranej.

Prawdopodobieństwo wygrania w Mini Lotto

Tutaj wystarczy nam już tylko 5 trafionych liczb, aby zgarnąć maksymalną wygraną, ale jest ona dużo niższa. Prawdopodobieństwo trafienia konkretnej ilości liczb wygląda tak:

 • 5 z 5 – 1 do 850 668,
 • 4 z 5 – 1 do 4 598,
 • 3 z 5 – 1 do 127.

Prawdopodobieństwo wygrania w Euro Jackpot

No i na koniec loteria, w której wygrane mogą przyprawić o zawrót głowy, ale niestety trafić tutaj jest jeszcze trudniej jak w klasycznym Lotto. Mamy tutaj aż 12 stopni wygranych, a prawdopodobieństwo trafienia konkretnego stopnia wygląda następująco:

 • I stopnia – 1 do 95 344 200,
 • II stopnia – 1 do 5 959 013,
 • III stopnia – 1 do 3 405 150,
 • IV stopnia – 1 do 423 752,
 • V stopnia – 1 do 26 485,
 • VI stopnia – 1 do 15 134,
 • VII stopnia – 1 do 9 631,
 • VIII stopnia – 1 do 672,
 • IX stopnia – 1 do 602,
 • X stopnia – 1 do 344,
 • XI stopnia – 1 do 128,
 • XII stopnia – 1 do 42.

Zalety Lotto online

Przede wszystkim decydując się na grę w Lotto przez internet nie musimy chodzić do kolektury po kupon. Jest to rozwiązanie zdecydowanie wygodniejsze. Druga zaleta to możliwość wpłaty określonej sumy i włączenie subskrypcji. Po jej włączeniu kupon będzie brał udział w kolejnych losowaniach, aż do wyczerpania wpłaconej kwoty.

Wyniki i wygrane w Lotto online

Wszystkie wygrane poniżej 2280 złotych zostaną automatycznie przypisane do konta. Można je później wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. W przypadku wyższych wygranych trzeba już zgłosić się do jednego z oddziałów Totalizatora Sportowego po jej odbiór. Wyniki wszystkich losowań dostępne są oczywiście w internecie na oficjalnej stronie. Nie trzeba śledzić na żywo losowania, choć wiele osób chce chciałoby wiedzieć o ewentualnej wygranej możliwie jak najszybciej.

Lotto online - opinie

Bez wątpienia był to bardzo dobry krok ze strony Totalizatora Sportowego, ale ten krok powinien zostać zrobiony dużo wcześniej. Pomijając fakt, że szanse na wygraną są bardzo nikłe to wiele osób nie wysyłało kuponu, ponieważ nie chciało im się iść go kupić. Możliwość gry przez internet rozwiązuje ten problem całkowicie.

Co myślicie o Lotto online? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Zostaw komentarz

1 Komentarz

 1. Możliwość legalnej gry w lotto przez internet to spore ułatwienie dla osób, którym nie chce się chodzić po kupony. Tak jak i mi zresztą. Nie wiem tylko dlaczego totalizator sportowy zdecydował się na ten krok tak późno. Możliwość gry była dostępna dużo wcześniej, ale nie były to oficjalne strony, więc nie wiem jak by to wyglądało w przypadku ewentualnej wygranej. Tutaj sprawa wygląda inaczej, choć niestety odkąd gram to nigdy nie udało mi się trafić więcej jak 4 :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *