Strona główna » Zarabianie » Lotto online – jak grać?

Lotto online – jak grać?

Długo to trwało, ale z początkiem grudnia 2018 roku Totalizator Sportowy umożliwił w końcu zawieranie zakładów online. Jednak zważywszy na to, że za pośrednictwem internetu możemy zrobić obecnie prawie wszystko, to taka możliwość powinna pojawić się już dawno temu. Wprawdzie teoretycznie mogliśmy robić to już wcześniej, ale nie poprzez oficjalną stronę, więc zawieranie takich zakładów było ryzykowne. Zatem jak grać w Lotto online i co warto o tym wiedzieć?

Lotto online – jak zacząć zawieranie zakładów?

Pierwszym krokiem, który otworzy przed nami możliwość obstawiania zakładów przez internet jest oczywiście rejestracja na oficjalnej stronie Lotto.

Do założenia konta potrzebne nam będzie imię, nazwisko, adres itp., jednak cały formularz nikomu nie powinien przysporzyć żadnych problemów, więc nie będę się na ten temat rozpisywał. Warto tylko wiedzieć, że rejestracja w Lotto możliwa jest dopiero po ukończeniu 18 roku życia.

Kolejnym krokiem jest ustawienie dziennych limitów czasowych oraz kwotowych, które pozwolą nam zachować większą kontrolę nad wydatkami oraz czasem spędzonym na stronie. Następnie musimy tylko zaznaczyć parę oświadczeń oraz potwierdzić adres mailowy, a konto będzie już prawie gotowe do gry. Do pełnej aktywacji pozostaje nam już tylko przesłanie skanu dowodu osobistego, a robimy to już po zalogowaniu. W tym celu wystarczy, że klikniemy swoje imię w prawym górnym rogu, następnie wybierzemy cokolwiek z listy, która się rozwinie (z wyjątkiem „wyloguj się”). Wtedy też, po lewej stronie pojawi się możliwość kliknięcia w przycisk „Skan dowodu”, który umożliwi jego przesłanie do weryfikacji.

W tym momencie konto pozwalające grać w Lotto online powinno być już aktywne. Możemy więc kupować losy za pomocą przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej.

Gry dostępne przez internet

 • Lotto – musimy wybrać 6 liczb z 49, a koszt jednego kuponu to 3 złote. Jednak dorzucając złotówkę możemy do tego dobrać „grę z plusem„, w której taki kupon bierze udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. To zaś odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę,
 • Euro Jackpot – wybieramy 5 liczb z 50 oraz 2 liczby z 10, a koszt jednego kuponu to 12,5 zł. Tutaj możemy liczyć na największe wygrane, bowiem pula gwarantowana w przypadku wygranej pierwszego stopnia to aż 10 000 000 euro. Losowanie odbywa się w każdy wtorek i piątek,
 • Mini Lotto – musimy wybrać 5 liczb z 42, a koszt jednego kuponu to 1,25 zł. Losowanie odbywa się codziennie,
 • Ekstra pensja – wybieramy 5 liczb z 35 oraz 1 liczbę z 4, a koszt jednego kuponu to 5 zł. Możemy jednak dodać do tego za złotówkę więcej „ekstra premię”, która daje szanse na dodatkowe 100 000 zł wypłacane od razu. Losowanie odbywa się codziennie,

Gry z możliwością zwiększania stawki

Poza powyższymi loteriami, do dyspozycji mamy również te, w których możemy zwiększać stawkę nawet dziesięciokrotnie. Jej wartość z kolei przekłada się na wysokość potencjalnej wygranej oraz cenę kuponu. Dostępne gry to:

 • Multi Multi – wybieramy od 1 do 10 liczb z 20, które są losowane z zakresu od 1 do 80. Jeden kupon kosztuje 2,5 zł, ale możemy do tego dorzucić „grę z plusem” za kolejne 2,5 zł. Losowanie odbywa się dwukrotnie w ciągu dnia,
 • Keno – wybieramy od 1 do 10 liczb z 20, które są losowane z zakresu od 1 do 70. Jeden kupon kosztuje 2 zł, ale możemy do tego dorzucić „grę z mnożnikiem”, która powiększa wygraną o wybraną wartość mnożnika (cenę również). Losowanie odbywa się codziennie, co 4 minuty,
 • Szybkie 600 – musimy wybrać 6 liczb z 32, a jeden kupon kosztuje 2 zł. Losowanie odbywa się codziennie, co 4 minuty.

Losy

Przez internet możemy również zagrać w Kaskadę, która nie polega na wybieraniu liczb. Te bowiem poznajemy dopiero po zakupieniu losu, a jest ich w puli 1 352 078. Każdy z nich zawiera dwie niepowtarzalne kombinacje 12 liczb z 24, które losowane są dwukrotnie w ciągu dnia. Koszt kuponu to 2 złote.

Prawdopodobieństwo wygrania w Lotto

Zacznijmy od prawdopodobieństwa wygranej w najpopularniejszej grze Totalizatora Sportowego, czyli Lotto. Wysokość wygranych z losów zakupionych przez internet nie różni się od tych zakupionych stacjonarnie, a prawdopodobieństwo trafienia konkretnej ilości liczb prezentują się następująco:

 • 6 z 6 – 1 do 13 983 816,
 • 5 z 6 – 1 do 54 201,
 • 4 z 6 – 1 do 1032,
 • 3 z 6 – 1 do 57.

Jak widać, szansa na trafienie „szóstki” w Lotto jest bardzo mała, więc trzeba mieć naprawdę sporo szczęścia, aby wygrać. W przypadku „trójek” nie jest już tak źle, choć w przypadku wygranej możemy liczyć jedynie na wypłatę 24 złotych.

Mini Lotto

W Mini Lotto wystarczy nam już tylko 5 trafionych liczb, aby zgarnąć maksymalną wygraną. Jest ona jednak dużo niższa, a prawdopodobieństwo trafienia konkretnej ilości liczb to:

 • 5 z 5 – 1 do 850 668,
 • 4 z 5 – 1 do 4 598,
 • 3 z 5 – 1 do 127.

Euro Jackpot

No i na koniec loteria, w której wygrane mogą przyprawić o zawrót głowy. Jednak trafić wysoką wygraną w Euro Jackpot jest niestety jeszcze trudniej jak w klasycznym Lotto. Mamy tutaj aż 12 stopni wygranych, a prawdopodobieństwo trafienia konkretnego z nich wygląda następująco:

 • I stopnia – 1 do 95 344 200,
 • II stopnia – 1 do 5 959 013,
 • III stopnia – 1 do 3 405 150,
 • IV stopnia – 1 do 423 752,
 • V stopnia – 1 do 26 485,
 • VI stopnia – 1 do 15 134,
 • VII stopnia – 1 do 9 631,
 • VIII stopnia – 1 do 672,
 • IX stopnia – 1 do 602,
 • X stopnia – 1 do 344,
 • XI stopnia – 1 do 128,
 • XII stopnia – 1 do 42.

Zalety Lotto online

Przede wszystkim decydując się na grę w Lotto przez internet nie musimy chodzić do kolektury po kupon. Zawieranie zakładów bez wychodzenia z domu jest rozwiązaniem zdecydowanie wygodniejszym, nawet jeśli mamy blisko do sklepu.

Drugą zaletą jest możliwość włączenia subskrypcji, czyli automatycznego zawierania zakładów na kolejne losowania, aż do wykorzystania całej wpłaconej kwoty.

Wyniki i wygrane

Wszystkie wygrane poniżej 2280 złotych zostaną automatycznie przypisane do konta, więc możemy je później wypłacić lub przeznaczyć na kolejne kupony. W przypadku wyższych wygranych będziemy musieli już zgłosić się do jednego z oddziałów Totalizatora Sportowego po jej odbiór.

lotto na żywo

Wyniki wszystkich losowań z łatwością znajdziemy w internecie np. na multipasko. Ponadto oczywiście na oficjalnej stronie Lotto i w aplikacji, więc wcale nie musimy śledzić losowania na żywo. Jednak z drugiej strony, wiele osób chciałoby wiedzieć o ewentualnej wygranej możliwie jak najszybciej.

Jak inaczej szybko zarobić pieniądze

jak szybko zarobić pieniądze

Wprawdzie loteria Totalizatora Sportowego pozwala w bardzo krótkim czasie mocno się wzbogacić, ale niestety szansę na to są naprawdę niewielkie. Dlatego warto wiedzieć, że w internecie można zarobić całkiem niezłe pieniądze w krótkim czasie, choć oczywiście nie będą to miliony. Jednak czasem lepiej mieć mniejszy, ale pewny zysk.

Opinie o Lotto online

Bez wątpienia umożliwienie zawierania zakładów online przez Totalizator Sportowy, to był dobry krok, ale powinien on zostać wykonany dużo wcześniej. Już pomijając fakt, że szanse na wygraną są bardzo nikłe, to wiele osób chcąc wysłać kupon musiało udać się specjalnie do kolektury, a nie zawsze jest ona blisko. Możliwość gry przez internet rozwiązuje ten problem całkowicie.

Co sądzicie o możliwości grania w Lotto przez internet? Podzielcie się opinią w komentarzu.


Jeśli podobał Ci się ten wpis, nie zapomnij udostępnić go znajomym w mediach społecznościowych!

Zarabianiem w internecie zainteresowałem się wiele lat temu, sprawdzając różne możliwości. W 2015 roku zdecydowałem się na założenie tego bloga, aby opisywać różnorodne metody generowania dochodu online. Jeśli nie ma we wpisie informacji, których szukasz lub potrzebujesz pomocy - daj znać! (Dane kontaktowe w stopce).

Zobacz też:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Opinie w tekście
Wyświetl wszystkie komentarze
Karo
Karo
5 lat temu

Możliwość legalnej gry w lotto przez internet to spore ułatwienie dla osób, którym nie chce się chodzić po kupony. Tak jak i mi zresztą. Nie wiem tylko dlaczego totalizator sportowy zdecydował się na ten krok tak późno. Możliwość gry była dostępna dużo wcześniej, ale nie były to oficjalne strony, więc nie wiem jak by to wyglądało w przypadku ewentualnej wygranej. Tutaj sprawa wygląda inaczej, choć niestety odkąd gram to nigdy nie udało mi się trafić więcej jak 4 :/

k05tek
k05tek
4 lat temu

Bardzo dobry pomysł. Do totalizatora mam dość daleko ponieważ mieszkam na wsi. Szybko oraz wygodnie- co ważne bez wychodzenia z domu możemy zawierać zakłady, uzupełnić saldo, śledzić na bieżąco wyniki, a o ewentualnej wygranej jesteśmy informowani mailem. Polecam

Manolinek
Manolinek
4 lat temu

Wspaniały sposób na ułatwienie sobie zakupu zakładu, legalna i oficjalna pod szyldem totalizatora sportowego, mieszkam daleko od stacjonarnego punktu sprzedaży lotto dlatego uważam to za strzał w dziesiątkę, wielokrotnie grywałem w lotto z mniejszymi i większymi sukcesami teraz jest to możliwe bez wychodzenia z domu. Jestem zadowolony z tego typu postępu technicznego LOTTO.

3
0
Chętnie poznam Twoją opinię na ten temat.x